Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Oppsal Orientering

64 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Thomas RuudH 17-A kort (16)28.407.41
2Sondre OlaussenH 13-14 (35)21.57+0.307.52
3Frida van MegenD 17-B (21)48.18+5.5215.08
3Ram RayamajhiH 17-B (20)39.42+7.2112.26
3Inger Lise BjordalD 75- (6)1.15.50+26.4429.44
3Petter NæssH 65- (20)42.18+8.0510.59
4Ane Sofie KroghD 17-18 E (48)29.06+3.0910.19
5Sigurd HobølDirekte C (19)36.15+2.3016.15
6Martin Aasen WrightH 17-C (7)1.37.46+1.09.0743.50
6Ingeborg Roll MoslandD 13-14 (39)24.36+4.259.06
7Lars KlyveH 65- (20)53.27+19.1413.52
8Lina Undrum MariussenD 35- (11)1.03.18+23.0715.49
9John Harald JohansenH 17-B (20)49.00+16.3915.21
9Roar BjordalH 75- (17)57.11+15.5619.43
10Anne-Elise Jensrud EdstrømD 60- (12)1.14.08+34.3925.33
11Beate UndebergetD 17-B (21)1.04.48+22.2220.18
11Sturla Rognskog MellaDirekte C (19)48.53+15.0821.55
11Vigdis HobølD 21-E2 (46)42.47+6.459.56
12Kari-Ann ÅnensenDirekte A kort (84)36.33+8.0211.45
12Carl Erik WasbergH 55- (43)43.06+6.5910.04
13Arnhild KroghD 45- (28)54.18+18.3614.06
14Marie VegganDirekte C (19)53.56+20.1124.11
14Jan Andreas EdstrømH 17-A kort (16)1.03.11+34.3116.56
14Christoffer ÅnensenH 13-14 (35)31.43+10.1611.22
15Jakob A. GjedeboH 13-14 (35)32.30+11.0311.38
15Tina KallesonD 17-18 E (48)33.55+7.5812.01
15Ask OlaussenH 15-16 (55)41.13+6.389.50
16Tuva Berger GjelstadD 11-12 (26)44.43+25.5721.29
16Morten MoslandH 45- (58)46.59+10.229.23
17Elin KallesonD 45- (28)59.31+23.4915.27
18Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (39)32.25+12.1412.00
18Iben Johansen-BarliD 11-12 (26)47.47+29.0122.58
19Snorre VegganH 45- (58)47.36+10.599.31
22Eskil OlaussenH 11-12 (35)41.01+23.1819.43
22Ingrid Johansen-BarliD 13-14 (39)34.57+14.4612.56
22Heidi BjordalD 45- (28)1.10.19+34.3718.15
24Dagrun Brox RayamajhiD 21-E2 (46)50.19+14.1711.42
25Ola NilsenDirekte A kort (84)44.48+16.1714.24
26Olav Solheim UndebergetH 11-12 (35)45.57+28.1422.05
31Alfred NikolaisenH 11-12 (35)50.47+33.0424.24
32Anne Karin ThorstensenD 50- (41)1.03.28+29.1519.10
33Sigurd RødnesH 15-16 (55)48.28+13.5311.34
35Synne Utseth BøhlerengenD 13-14 (39)47.25+27.1417.33
35Ingvild Maalen-JohansenD 21-E2 (46)58.56+22.5413.42
35Vidar GjelstadH 45- (58)54.20+17.4310.52
36Roger MostueDirekte A lang (48)1.28.34+49.5117.15
36Olav Johannes DeelstraH 21-E2 (96)41.19+7.487.51
37Mari KallesonD 13-14 (39)54.37+34.2620.13
38Katrine Bjordal VegganD 15-16 (42)55.45+25.3915.24
38Helge Grenager SolheimDirekte A lang (48)1.32.32+53.4918.02
38Stein MellaH 50- (62)57.00+20.0612.09
40Arild AndersenDirekte A kort (84)51.45+23.1416.38
47Arne KongsnesDirekte A kort (84)54.56+26.2517.39
47Thor MellaH 21-E2 (96)42.44+9.138.07
52Ludvig RødnesH 21-E2 (96)43.32+10.018.16
56Kristoffer Fiane PedersenH 21-E2 (96)43.54+10.238.20
64Petter FureDirekte A kort (84)1.18.45+50.1425.19
69Frøydis OlaussenDirekte A kort (84)1.32.33+1.04.0229.45
84Per-Ivar NikolaisenH 21-E2 (96)56.46+23.1510.47
87Sveinung SyversenH 21-E2 (96)1.11.28+37.5713.35
Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (70)fullført
Simen ÅnensenH -10 (17)15.5311.11
Bo Utseth BøhlerengenH 15-16B (7)diskvalifisert
Boye Dirro BøhlerengenH 50- (62)diskvalifisert
Jan-Henrik NilsenDirekte A kort (84)ikke startet
Ingrid Solheim UndebergetD 17-18 E (48)ikke startet
Simen ÅnensenH -10 (17)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.