Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 28 mars 2017

Oppsal Orientering

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Åse LuråsD rekrutt (13)20.2212.43
0Iben Johansen-BarliD rekrutt (13)32.39+10.0820.24
0Julia Malathi Brox RayamajhiD rekrutt (13)23.03+0.3214.24
0Ingrid Johansen-BarliD rekrutt (13)16.3110.19
0Tuva Berger GjelstadD rekrutt (13)22.3114.04
0Linea Kalleson RøedD rekrutt (13)16.2510.15
0Maja Kalleson RøedD rekrutt (13)17.2210.51
0Eirin KolshusD rekrutt (13)41.13+18.4225.45
0Synne Syversen GihleD rekrutt (13)32.26+9.5520.16
0Olav Solheim UndebergetH rekrutt (18)14.599.21
0Simen SkeideH rekrutt (18)33.00+9.5820.37
0Magnus Syversen GihleH rekrutt (18)35.27+12.2522.09
0Gabriel SolemH rekrutt (18)22.0413.47
0Simen ÅnensenH rekrutt (18)36.27+13.2522.46
1Ingeborg Roll MoslandD 11-12 (21)18.486.42
2Sondre OlaussenH 11-12 (13)22.25+1.038.18
3Christoffer ÅnensenH 11-12 (13)22.53+1.318.28
5Jakob A. GjedeboH 11-12 (13)26.26+5.049.47
5Morten MoslandH 40- (43)15.23+0.555.29
5Margaret RoseveareD 60- (7)32.51+13.4012.09
6Ane Sofie KroghD 13-16 (55)17.44+1.056.34
8Roar BjordalH 70- (19)24.24+3.029.02
9Sofie Solheim UndebergetD 11-12 (21)28.56+10.0810.20
12Sjur Solli WilhelmsenH 11-12 (13)1.05.43+44.2124.20
13Anselm ReichenbachH 13-16 (54)16.39+3.195.56
15Snorre VegganH 40- (43)16.35+2.075.55
17Jonas KroghH 13-16 (54)17.43+4.236.19
18Tina KallesonD 13-16 (55)19.42+3.037.17
18Lars Sigurd Baugstø RødnesH 13-16 (54)17.51+4.316.22
18Mari KallesonD 11-12 (21)51.11+32.2318.16
19Marie Bjordal VegganD 11-12 (21)51.41+32.5318.27
22Per-Ivar NikolaisenH 40- (43)17.31+3.036.15
24Rolf HustvedtH 40- (43)17.38+3.106.17
27Martin ReichenbachH 40- (43)19.02+4.346.47
30Marit ValaD 17- (74)17.57+2.416.38
32Katrine Bjordal VegganD 13-16 (55)23.50+7.118.49
33Runar ThorstensenH 40- (43)21.03+6.357.31
36Eskil KolshusH 13-16 (54)23.11+9.518.16
37Stein MellaH 50- (57)20.47+5.027.41
40Dagrun Brox RayamajhiD 17- (74)19.46+4.307.19
41Birk ThorstensenH 13-16 (54)27.46+14.269.55
45Jan Andreas EdstrømH 17- (70)15.18+3.485.40
46Ingrid Solheim UndebergetD 13-16 (55)27.56+11.1710.20
49Lavran ThorstensenH 17- (70)15.34+4.045.45
50Ingrid LuråsD 13-16 (55)29.12+12.3310.48
59Ole Martin EdstrømH 17- (70)17.34+6.046.30
61Inger RødnesD 17- (74)23.04+7.488.32
63Torjus Lyng KallerudH 17- (70)20.01+8.317.24
65Magnus ZachariasenH 17- (70)22.22+10.528.17
66Martin LangaasH 17- (70)23.33+12.038.43
0Vemund Solli WilhelmsenH 13-16 (54)diskvalifisert
0Ane HustvedtD 11-12 (21)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.