Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 28 mars 2017

D 13-16

2 700 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK16.396.09
2Pia Young VikNydalens SK16.56+0.176.16
3Maya ArnesenHeming Orientering17.16+0.376.23
4Marte Madslien BakkenNydalens SK17.24+0.456.26
5Malene JebsenHeming Orientering17.41+1.026.32
6Karen Hoel JomaasFossum IF17.44+1.056.34
6Ane Sofie KroghOppsal Orientering17.44+1.056.34
8Live ØstvoldHeming Orientering18.03+1.246.41
9Alexandra LinløkkenØstmarka OK18.20+1.416.47
10Ingeborg RognstadHadeland OL18.25+1.466.49
11Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering18.39+2.006.54
12Kristine Eide RappRaumar Orientering18.40+2.016.54
13Marie LilandNydalens SK18.49+2.106.58
14Ada WulfsbergNydalens SK19.05+2.267.04
15Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering19.23+2.447.10
16Aurora Wilkens JernbergNydalens SK19.38+2.597.16
16Yngvild Langedal BreivikNydalens SK19.38+2.597.16
18Tina KallesonOppsal Orientering19.42+3.037.17
19Netta Bar-NathanLillomarka OL19.44+3.057.18
20Mina JørgensenIL Tyrving19.47+3.087.19
21Janna Sofie TellesbøØstmarka OK19.52+3.137.21
22Ea LunøeNydalens SK19.58+3.197.23
23Ida Marie FlågenHeming Orientering20.02+3.237.25
24Mari BrendeFossum IF21.36+4.578.00
25Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK21.38+4.598.00
26Hanne Eide RappRaumar Orientering21.41+5.028.01
27Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK21.56+5.178.07
28Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK22.23+5.448.17
29Astrid RognstadHadeland OL22.25+5.468.18
30Ingrid Lund HovdenIL Tyrving22.44+6.058.25
31Karen SkaugeHeming Orientering23.21+6.428.38
32Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering23.50+7.118.49
33Marie SaugestadNydalens SK24.06+7.278.55
34Guro LinneboHeming Orientering24.09+7.308.56
35Kristine KravdalGjø-Vard OL24.17+7.388.59
36Christina BrautasetTRY IL24.19+7.409.00
37Elise Wærp HaugeNydalens SK24.51+8.129.12
38Elin FløLillomarka OL25.11+8.329.19
39Ragnhild Mathea HelmersenFet OL25.33+8.549.27
40Berthe TesloHadeland OL25.48+9.099.33
40Hannah MansNydalens SK25.48+9.099.33
42Hannah Syrdal ØenHeming Orientering26.06+9.279.40
43Sigrid NermoenØstmarka OK26.07+9.289.40
44Ella BerstadHeming Orientering26.46+10.079.54
45Silje SlungaardIL Tyrving27.55+11.1610.20
46Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering27.56+11.1710.20
47Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK28.03+11.2410.23
48Julie BerntzenFet OL28.41+12.0210.37
49Kristine SolbakkenIL Tyrving29.09+12.3010.47
50Ingrid LuråsOppsal Orientering29.12+12.3310.48
51Linnea HolstIL Tyrving29.55+13.1611.04
52Kaja GrandalIL Tyrving30.00+13.2111.06
53Martha Nesheim KøberNydalens SK31.02+14.2311.29
54Anna Tysse NakkimBækkelagets SK31.51+15.1211.47
55Malin SveenBækkelagets SK62.58.44+62.42.0523.19.31

H 13-16

2 800 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Young VikNydalens SK13.204.45
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13.35+0.154.51
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK13.40+0.204.52
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb14.56+1.365.20
5Teodor Mo HjelsethNydalens SK15.26+2.065.30
6Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering15.28+2.085.31
7Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering15.32+2.125.32
8Jonas MyhrAsker Skiklubb15.39+2.195.35
9Anders HorveiRaumar Orientering15.50+2.305.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Tobias EspedalNydalens SK16.04+2.445.44
11Ådne SkjærsteinIL Tyrving16.09+2.495.46
12August Syrdal ØenHeming Orientering16.25+3.055.51
13Anselm ReichenbachOppsal Orientering16.39+3.195.56
14Kasper Bakken UlsethNydalens SK16.44+3.245.58
15Kristian ØstermannHeming Orientering17.10+3.506.07
16Gaute BerganNydalens SK17.26+4.066.13
17Jonas KroghOppsal Orientering17.43+4.236.19
18Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering17.51+4.316.22
19Ferdinand FremmingHeming Orientering17.52+4.326.22
20Mikkel KatlaFossum IF18.09+4.496.28
21Axel AaldeNydalens SK18.28+5.086.35
22Anders Håvard LarsenNydalens SK18.29+5.096.36
23Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb18.40+5.206.40
24Erik Munch-FinneAsker Skiklubb18.43+5.236.41
25Mathias Pedersen VoldLillomarka OL18.44+5.246.41
26Joakim Wilkens JernbergNydalens SK19.07+5.476.49
27Vemund HeierNydalens SK19.20+6.006.54
28Daniel Azagra NæssNydalens SK19.32+6.126.58
29Fridtjof ReuschHeming Orientering20.07+6.477.11
30Storm KleivaNydalens SK20.45+7.257.24
31Jonas AarsethNydalens SK20.51+7.317.26
32Birk Felland SætnanFossum IF21.01+7.417.30
33Christian Fredrik BorgIL Koll21.02+7.427.30
34Felix R. HyllesethSentrum OK21.51+8.317.48
35Elias StubberudNydalens SK22.29+9.098.01
36Eskil KolshusOppsal Orientering23.11+9.518.16
37John OtterleiØstmarka OK24.08+10.488.37
38Tor Magnus GrøstadØstmarka OK24.14+10.548.39
39Børge Nilsen BergFossum IF25.03+11.438.56
40Rolf Andreas BergNydalens SK26.38+13.189.30
41Birk ThorstensenOppsal Orientering27.46+14.269.55
42Christian  LøvenskioldHeming Orientering27.54+14.349.57
43Oskar BaklidKonnerud IL29.02+15.4210.22
44Odin FismenFossum IF29.45+16.2510.37
45Marlon RustadBækkelagets SK30.43+17.2310.58
46Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK30.47+17.2710.59
47Jo Randar HolmøyHadeland OL39.09+25.4913.58
48Lars Øderud VatneBækkelagets SK39.24+26.0414.04
49Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering39.59+26.3914.16
50Theo Ring GiskeNydalens SK44.08+30.4815.45
0Eirik Røhne SkoftelandIL Kolldiskvalifisert
0Vemund Solli WilhelmsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Arild dy BaumannHeming Orienteringdiskvalifisert
0Kristian StrømNydalens SKdiskvalifisert

H bedrift

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor RingstadHedrum OL18.436.55
2Knut EegFinanstilsynet BIL22.25+3.428.18

D rekrutt

1 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Åse LuråsOppsal Orientering20.2212.43
0Iben Johansen-BarliOppsal Orientering32.39+10.0820.24
0Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering23.03+0.3214.24
0Helene ScheeleNydalens SK14.589.21
0Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering16.3110.19
0Charlotte HopsnesFossum IF22.46+0.1514.13
0Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering22.3114.04
0Linea Kalleson RøedOppsal Orientering16.2510.15
0Maja Kalleson RøedOppsal Orientering17.2210.51
0Astrid ReuschHeming Orientering16.4810.30
0Eirin KolshusOppsal Orientering41.13+18.4225.45
0Synne Syversen GihleOppsal Orientering32.26+9.5520.16
0Anne HinschStatsbygg18.2711.31

H rekrutt

1 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sondre HafskjoldNydalens SK35.05+12.0321.55
0Jonas HirschBækkelagets SK22.5014.16
0Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering14.599.21
0Andreas N. AspelundNydalens SK35.36+12.3422.15
0Simen SkeideOppsal Orientering33.00+9.5820.37
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK23.09+0.0714.28
0Stian LillegårdLillomarka OL16.3810.23
0Magnus Syversen GihleOppsal Orientering35.27+12.2522.09
0Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK15.429.48
0Nikolai TesloHadeland OL25.18+2.1615.48
0Gabriel SolemOppsal Orientering22.0413.47
0Simen ÅnensenOppsal Orientering36.27+13.2522.46
0ISak AndersenNydalen orientering23.0214.23
0Jo Bogstrand IngvaldsenNydalen orientering17.0310.39
0Christian  Steenfeldt FossTRY IL13.078.11
0Ola Nymark VeumTRY IL13.128.15
0Niklolai Steenfeldt FossTRY IL13.108.13
0Thomas NæssFossum IF16.5310.33

D 11-12

2 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering18.486.42
2Maja Mo HjelsethNydalens SK19.04+0.166.48
3Signe HoloFossum IF20.31+1.437.19
4Emilie Ruste FløLillomarka OL26.19+7.319.23
5Pauline MyklebustIL Koll27.20+8.329.45
6Hanne Wærp HaugeNydalens SK27.26+8.389.47
7Mari AarsethNydalens SK28.42+9.5410.15
8Marie ScheeleNydalens SK28.53+10.0510.18
9Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering28.56+10.0810.20
10Nora SørbergRaumar Orientering29.58+11.1010.42
11Sara MartiniAsker Skiklubb30.19+11.3110.49
12Martha WisløffAsker Skiklubb32.01+13.1311.26
13Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK32.03+13.1511.26
14Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering33.14+14.2611.52
15Helene Margarethe KristensenHeming Orientering34.03+15.1512.09
16Anne ØstvoldHeming Orientering35.46+16.5812.46
17Tiril Ebon EspedalNydalens SK38.36+19.4813.47
18Mari KallesonOppsal Orientering51.11+32.2318.16
19Marie Bjordal VegganOppsal Orientering51.41+32.5318.27
20Ingrid LestebergKongsberg OL1.00.36+41.4821.38
0Ane HustvedtOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 11-12

2 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Gløgård StensrudNittedal OL21.227.54
2Sondre OlaussenOppsal Orientering22.25+1.038.18
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22.53+1.318.28
4Aksel EideBækkelagets SK26.00+4.389.37
5Jakob A. GjedeboOppsal Orientering26.26+5.049.47
6Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK27.42+6.2010.15
7Markus HirschBækkelagets SK29.57+8.3511.05
8Mathias LinløkkenØstmarka OK37.37+16.1513.55
9Einar ØstvoldHeming Orientering41.43+20.2115.27
10Lukas Jones ArnesenHeming Orientering44.05+22.4316.19
11Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK46.14+24.5217.07
12Sjur Solli WilhelmsenOppsal Orientering1.05.43+44.2124.20
0Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert

D 17-

2 700 m, 74 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine LomeHamar OK15.165.39
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF15.19+0.035.40
3Agnes LeoHalden SK15.20+0.045.40
4Lone BrochmannBækkelagets SK15.26+0.105.42
5Marthe GløersenBækkelagets SK15.38+0.225.47
6Marion HuberNydalens SK15.42+0.265.48
7Louise OramBækkelagets SK15.58+0.425.54
8Oda J SikkelandIL Tyrving16.15+0.596.01
9Ingrid G. KvålsgardFossum IF16.31+1.156.07
10Maren GrandeFrol IL16.35+1.196.08
11Ingrid BergeIL Tyrving16.36+1.206.08
12Mari Jevne ArnesenIL Tyrving16.41+1.256.10
13Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK16.49+1.336.13
14Helene Lund-JohansenIL Tyrving16.54+1.386.15
15Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb17.09+1.536.21
16Pernille KatlaFossum IF17.10+1.546.21
17Linn HokholtIL Tyrving17.12+1.566.22
18Anne Johanne LindNydalens SK17.18+2.026.24
19Kari SvingheimLillehammer OK17.24+2.086.26
19Magdalena CermakovaNydalens SK17.24+2.086.26
21Maren NorderudIL Tyrving17.27+2.116.27
22Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering17.30+2.146.28
23Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving17.31+2.156.29
24Arianna TauferNydalens SK17.34+2.186.30
25Christine Turter SandvoldNydalens SK17.35+2.196.30
25Oda LægranNydalens SK17.35+2.196.30
27Toril NesNydalens SK17.42+2.266.33
28Lisbeth VollNydalens SK17.43+2.276.33
29Hedda SkatvedtRaumar Orientering17.50+2.346.36
30Marit ValaOppsal Orientering17.57+2.416.38
31Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.05+2.496.41
32Margrethe WisløffAsker Skiklubb18.13+2.576.44
33Marit IsachsenAsker Skiklubb18.51+3.356.58
34Hanne NøvikNydalens SK18.58+3.427.01
35Cristina LuisNydalens SK19.02+3.467.02
36Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK19.11+3.557.06
37Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering19.28+4.127.12
38Stine NjåsteinIL Tyrving19.31+4.157.13
39Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL19.34+4.187.14
40Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering19.46+4.307.19
41Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK19.50+4.347.20
42Frida Bakken UlsethNydalens SK20.18+5.027.31
43Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving20.21+5.057.32
44Karen BjergaardNydalens SK20.22+5.067.32
45Karoline AndersenIL Tyrving20.33+5.177.36
46Solveig Eline BergIL Tyrving20.37+5.217.38
47Kristine FjeldboIL Tyrving20.38+5.227.38
48Hanne Maria VisterOslostudentenes IK20.43+5.277.40
48Marit OwrenNydalens SK20.43+5.277.40
50Julie Hilland AndersenHalden SK20.46+5.307.41
51Joanna ErikssonNydalens SK20.51+5.357.43
52Camilla StridsklevIL Tyrving20.52+5.367.43
53Marie UllevålseterNydalens SK20.57+5.417.45
54Tonje Rognerud BøeFossum IF21.04+5.487.48
55Ingrid HasaasFossum IF21.08+5.527.49
56Ingvild C. FleisjeLillomarka OL21.11+5.557.50
57Eline Storvik GrønvoldNOTEAM21.20+6.047.54
58Elena GrandNydalens SK21.44+6.288.02
59Synne RøstadsandNydalen orientering22.18+7.028.15
60Elin EkebergIL Tyrving23.01+7.458.31
61Inger RødnesOppsal Orientering23.04+7.488.32
62Torill Sjødin DrangeIL Tyrving23.06+7.508.33
63Marie Hammer IversenØstmarka OK23.11+7.558.35
64Silje SimonsenNOTEAM23.26+8.108.40
65Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK23.43+8.278.47
66Marianne BakkenNydalens SK23.44+8.288.47
67Thea Feiring HaltiaIL Tyrving24.02+8.468.54
68Johanne Øderud VatneBækkelagets SK24.37+9.219.07
69Ingvild AukanFlosta IL27.11+11.5510.04
70Linda EngenRaumar Orientering28.29+13.1310.32
71Yvonne SvendsenIL Tyrving33.28+18.1212.23
0Inger Liv BjerkreimLillehammer OKdiskvalifisert
0Aurora Opheim SauarSK Vidardiskvalifisert
0Anna LampinenNydalens SKdiskvalifisert

H 17-

2 700 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering11.304.15
2Emil AhlbäckFossum IF11.54+0.244.24
3Matthew SpeakeLillomarka OL12.10+0.404.30
4Bjørn EkebergIL Tyrving12.11+0.414.30
5Eirik Langedal BreivikNydalens SK12.24+0.544.35
6Karl FremstadBækkelagets SK12.36+1.064.40
7Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.46+1.164.43
8Bojan BlumensteinNydalens SK12.52+1.224.45
9Sindre RønningNydalens SK12.53+1.234.46
10Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13.14+1.444.54
11Sverre Waaler KaasNydalens SK13.16+1.464.54
12Mathias NipenBækkelagets SK13.18+1.484.55
12Mats NordbrødenHalden SK13.18+1.484.55
14Lukas PetersonIFK Umeå13.22+1.524.57
14Erik Hæstad BjørnstadFossum IF13.22+1.524.57
16Thomas NipenNydalens SK13.39+2.095.03
17Jostein TandbergNydalens SK13.42+2.125.04
18Jørgen WulfsbergNydalens SK13.47+2.175.06
19Vetle ChristiansenBækkelagets SK13.53+2.235.08
20Bjørn Anders FlågenHeming Orientering13.56+2.265.09
21Simen BordalFossum IF14.01+2.315.11
22Christian Faruga KarldénKvillebyns SK14.02+2.325.11
23Martin JullumHalden SK14.03+2.335.12
24Mikael OlaussonOslostudentenes IK14.04+2.345.12
25Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK14.17+2.475.17
26Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK14.20+2.505.18
27Stian BergersenIL Tyrving14.24+2.545.20
28Sander H. RogndokkenNydalens SK14.32+3.025.22
29Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF14.34+3.045.23
30Per Clemet WisløffAsker Skiklubb14.35+3.055.24
31Eirik RavnanIL Tyrving14.36+3.065.24
32Raphael FerrandBækkelagets SK14.40+3.105.25
33Sam LunøeNydalens SK14.41+3.115.26
34Peter GisholtFossum IF14.46+3.165.28
35Markus LivingIL Tyrving14.47+3.175.28
36Trygve MyhrAsker Skiklubb14.52+3.225.30
37Audun HokholtKolbotn og Skimt OL14.55+3.255.31
38Ivar SeierstadIL GeoForm15.00+3.305.33
39Jens Johan BrekkeLillomarka OL15.01+3.315.33
40Elias Skjolden SørensenLillomarka OL15.02+3.325.34
41Tor Andreas AndersenHalden SK15.09+3.395.36
42Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb15.12+3.425.37
43Audun BerganNydalens SK15.14+3.445.38
44Petter Astrup ArnesenHeming Orientering15.17+3.475.39
45Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering15.18+3.485.40
46Gunnar A FiskumIL Tyrving15.23+3.535.41
47Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät15.24+3.545.42
48Ola Bakke AashamarFlosta IL15.30+4.005.44
49Lavran ThorstensenOppsal Orientering15.34+4.045.45
50Markus GladNydalens SK15.42+4.125.48
51Thomas SchiveBækkelagets SK15.49+4.195.51
52Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL15.56+4.265.54
53Eskil Sande GullordBækkelagets SK16.10+4.405.59
54Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL16.30+5.006.06
55Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering16.52+5.226.14
56Kyongsa RiNydalens SK16.57+5.276.16
57Morten TangenOK Moss17.13+5.436.22
58Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering17.21+5.516.25
59Ole Martin EdstrømOppsal Orientering17.34+6.046.30
60Håkon Nergaard BergStokke IL18.26+6.566.49
61Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK19.03+7.337.03
62Tobias R. HyllesethSentrum OK19.33+8.037.14
63Torjus Lyng KallerudOppsal Orientering20.01+8.317.24
64Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering20.33+9.037.36
65Magnus ZachariasenOppsal Orientering22.22+10.528.17
66Rudi B OlsenLillomarka OL23.33+12.038.43
66Martin LangaasOppsal Orientering23.33+12.038.43
68Torbjørn DalløkkenIL GeoForm24.22+12.529.01
0Sondre GullordNydalen orienteringdiskvalifisert
Anders BjergaardNydalens SKdiskvalifisert

D 40-

2 800 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guro HarstadHeming Orientering17.136.08
2Mona LomeHamar OK17.40+0.276.18
3Hege FeiringIL Tyrving18.24+1.116.34
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18.36+1.236.38
5Britta FismenFossum IF18.37+1.246.38
6Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK19.05+1.526.48
7Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb19.17+2.046.53
8Helena AxelssonNydalens SK19.44+2.317.02
9Cecilie Christin KvermeFossum IF20.24+3.117.17
10Brita Opheim SauarIL Koll20.52+3.397.27
11Randi HøilundSentrum OK21.04+3.517.31
12Kristin Nergaard BergFossum IF21.13+4.007.34
13Nora SkauenIL Tyrving21.56+4.437.50
14Tone SkramRøyken OL23.17+6.048.18
15Anne-Grete AustadRaumar Orientering23.41+6.288.27
16Solveig BerganNydalens SK24.34+7.218.46
17Heidi ØstliRaumar Orientering24.57+7.448.54
18Cecilie Wærp HaugeNydalens SK25.09+7.568.58
19Mari TaraldrudSentrum OK26.14+9.019.22
20Hege RustadNOTEAM27.41+10.289.53
21Marianne ReuschHeming Orientering27.49+10.369.56
22Linda FredhOK Moss34.22+17.0912.16
23Ruth-Marie Høilund LerSentrum OK35.22+18.0912.37
24Lotta MyhreIL Koll37.52+20.3913.31
25Rikke Kristin GåsholtHedrum OL38.11+20.5813.38
0Ann-Karin LestebergKongsberg OLdiskvalifisert

H 40-

2 800 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inge GunnesIL Tyrving14.285.10
2Odin TellesbøØstmarka OK14.34+0.065.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Knut Harald HyllesethSentrum OK14.35+0.075.12
4Vegard BroxIL Tyrving14.41+0.135.14
5Morten MoslandOppsal Orientering15.23+0.555.29
6Geir HoffIL Tyrving15.37+1.095.34
7Audun BjerknesMåren OK15.53+1.255.40
8Charles HalaasFossum IF15.55+1.275.41
9Christian VogelsangNydalens SK15.56+1.285.41
10Tommy SkårbøRaumar Orientering16.14+1.465.47
11Trond LundIL Tyrving16.15+1.475.48
12Torstein HoleNydalens SK16.26+1.585.52
13Kimme ArnesenHeming Orientering16.31+2.035.53
14Christian GløgårdNittedal OL16.33+2.055.54
15Snorre VegganOppsal Orientering16.35+2.075.55
16Bjørn HaugeNydalens SK16.41+2.135.57
17Michael DähnnNydalens SK16.47+2.195.59
18Bjørn MartiniAsker Skiklubb17.08+2.406.07
19Helge BakkehøiØstmarka OK17.16+2.486.10
20Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering17.17+2.496.10
21Knut AaldeNydalens SK17.25+2.576.13
22Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering17.31+3.036.15
23Kyrre GranFet OL17.32+3.046.15
24Rolf HustvedtOppsal Orientering17.38+3.106.17
25Knut Jostein SætnanFossum IF18.03+3.356.26
26Ola LestebergKongsberg OL18.07+3.396.28
27Martin ReichenbachOppsal Orientering19.02+4.346.47
28Espen JernbergNydalens SK19.06+4.386.49
29Kristian Bernhard NilsenFossum IF19.12+4.446.51
30Øystein RappRaumar Orientering19.42+5.147.02
31Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL19.43+5.157.02
32Fredrik SaugestadNydalens SK19.48+5.207.04
33Runar ThorstensenOppsal Orientering21.03+6.357.31
34Atle StrømHedrum OL21.21+6.537.37
35Dag Otter JohansenAsker Skiklubb21.25+6.577.38
36Assaf Bar-NathanLillomarka OL21.36+7.087.42
37Knut Johan WinsvoldØstmarka OK26.10+11.429.20
38Alexander RødstenHeming Orientering26.57+12.299.37
39Magne AasAsker Skiklubb27.40+13.129.52
40Jens Christian HolstIL Tyrving30.20+15.5210.50
41Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK32.17+17.4911.31
0Fredrik LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Christian JomaasFossum IFdiskvalifisert

D 50-

2 700 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne MadslienNydalens SK19.067.04
2Torunn Drage RotiFossum IF19.16+0.107.08
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering19.25+0.197.11
4Kari MadslienNydalens SK19.37+0.317.15
5Kjersti SkantzeIL Tyrving20.14+1.087.29
6Solveig SikkelandIL Tyrving20.20+1.147.31
7Toril HallanLillomarka OL20.32+1.267.36
8Alix Young VikNydalens SK20.57+1.517.45
9Grete S B HoviSkien OK21.06+2.007.48
10Kjersti HovFossum IF21.07+2.017.49
11Bente LandmarkFossum IF21.15+2.097.52
12Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL21.27+2.217.56
13Marianne NjåsteinIL Tyrving21.28+2.227.57
14Venche BjerkreimFossum IF21.30+2.247.57
15Åshild FlatebakkenIL Tyrving21.48+2.428.04
16Marita HernandezOL Toten-Troll22.11+3.058.12
17Anne Kristine NorderudIL Tyrving22.21+3.158.16
18Linda HanssenØstmarka OK22.31+3.258.20
19Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL23.17+4.118.37
20Ingeborg ØderudBækkelagets SK23.18+4.128.37
21Anne C TurterNydalens SK23.22+4.168.39
22Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb23.48+4.428.48
23Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK24.04+4.588.54
24Kathrine LunøeNydalens SK24.05+4.598.55
25Kirsti Grundnes BergIL Tyrving24.11+5.058.57
25Margrete EngzeliusAsker Skiklubb24.11+5.058.57
27Randi NicolaisenAsker Skiklubb24.14+5.088.58
28Sidsel NørstebøIL Tyrving24.47+5.419.10
29Helena StubberudNydalens SK24.58+5.529.14
30Berit DanielsenIL Tyrving25.09+6.039.18
31Else GrandalIL Tyrving25.14+6.089.20
32Anne Marit BjergaardNydalens SK25.53+6.479.35
33Eva SyversenRøyken OL25.56+6.509.36
34Frøy GrøndahlLillomarka OL26.00+6.549.37
35Ingrid NermoenØstmarka OK27.18+8.1210.06
36Marianne ArnesenAsker Skiklubb28.32+9.2610.34
37Ida EngenRaumar Orientering29.44+10.3811.00
38Grete BerntsenMåren OK31.01+11.5511.29
39Maria TorgersenBækkelagets SK32.29+13.2312.01
40Lena HammerVestre Akers SK34.18+15.1212.42
41Hege HeibergHadeland OL35.18+16.1213.04
0Anne MyhrNydalens SKdiskvalifisert
0Gunhild MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 50-

2 700 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Iver BakkenNydalens SK15.455.50
2Nils Petter FremmingHeming Orientering15.51+0.065.52
3Eivind HoffIL Tyrving16.03+0.185.56
4Are KristiansenIL Tyrving16.05+0.205.57
5Svein NygårdLillomarka OL16.06+0.215.57
6Per SlungaardIL Tyrving16.13+0.286.00
7Bent SkatvedtRaumar Orientering16.19+0.346.02
8Stein BlomsethLillomarka OL16.20+0.356.02
9Bjørn Henning GrandalIL Tyrving16.33+0.486.07
10Einar LunøeNydalens SK16.44+0.596.11
11Jan Tore HenriksenNydalens SK16.56+1.116.16
12Roar FjeldboSandefjord OK16.57+1.126.16
13Lars BaklidKonnerud IL17.01+1.166.18
13Anders KronbergRaumar Orientering17.01+1.166.18
15Kjetil EspedalNydalens SK17.03+1.186.18
16Vidar BenjaminsenLillomarka OL17.17+1.326.24
16Harald KvisliNotodden OL17.17+1.326.24
18Ole Petter HaugenNydalens SK17.25+1.406.27
19Einar GisholtFossum IF17.41+1.566.32
20Erik SaugerudKonnerud IL18.09+2.246.43
21Børge PedersenNydalens SK18.13+2.286.44
22Arne TorgersenBækkelagets SK18.16+2.316.45
23Erik NæssØstmarka OK18.18+2.336.46
23Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.18+2.336.46
25Egil EideIL Tyrving18.26+2.416.49
26Eirik TandrevoldFossum IF18.55+3.107.00
27Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL19.18+3.337.08
28Hallvard KorenOK Moss19.20+3.357.09
29Terje LinløkkenØstmarka OK19.33+3.487.14
30Helge StubberudNydalens SK19.34+3.497.14
31Bjørn Erik ReinsethNydalens SK19.36+3.517.15
32Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering19.44+3.597.18
32Richard Zeiner-GundersenFossum IF19.44+3.597.18
34Guttorm L EggeOslostudentenes IK19.46+4.017.19
35Per Anders YtterbøAsker Skiklubb20.29+4.447.35
36Bent Sande KvermeFossum IF20.41+4.567.39
37Stein MellaOppsal Orientering20.47+5.027.41
38Morten KarlsenMåren OK21.03+5.187.47
39Johan MattssonLillomarka OL21.16+5.317.52
40Hallvard BergIL Tyrving21.23+5.387.55
41Øyvind HelmersenFet OL21.52+6.078.05
42Bjørn ChristensenØstmarka OK21.57+6.128.07
43Pål Kogstad NæssRaumar Orientering22.01+6.168.09
44Tormod BøeDNV22.32+6.478.20
45Per SandbergNydalens SK22.37+6.528.22
46Thomas GrøstadØstmarka OK23.38+7.538.45
47Tor Steenfeldt FossTRY IL23.53+8.088.50
48Håvard ChristiansenNOTEAM24.11+8.268.57
49Pål Woldstad HanssenEiker OL24.32+8.479.05
50Jo Ulltveit-MoeIL Koll24.45+9.009.10
51Henrik VaageBækkelagets SK25.07+9.229.18
52Are NjåsteinIL Tyrving25.48+10.039.33
53Erik BorgIL Koll28.32+12.4710.34
54Morten EngebretsenRaumar Orientering33.04+17.1912.14
0Nils HæstadFredrikstad SKdiskvalifisert
0Thor NorderudIL Tyrvingdiskvalifisert
0Paul HinschMicadodiskvalifisert

D 60-

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Marie TurterNydalens SK19.117.06
2Kari Elisabeth NatvigNittedal OL19.37+0.267.15
3Åse BrødholtIndre Østfold OK27.52+8.4110.19
4Torill EineFossum IF32.20+13.0911.58
5Margaret RoseveareOppsal Orientering32.51+13.4012.09
6Eva ReistadThales43.28+24.1716.05
0Helga HaverstadLierbygda OLdiskvalifisert

H 60-

2 700 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald HoviSkien OK17.596.39
2Terje Wiig MathisenOpen iT18.15+0.166.45
3Stein KlyveOK Moss18.47+0.486.57
4Ketil BergeVestre Akers SK18.48+0.496.57
5Øyvind SørlieHadeland OL19.05+1.067.04
6Torgeir StrandhagenRøyken OL19.15+1.167.07
7Are EriksenOslostudentenes IK19.54+1.557.22
8Per Kristian EkebergIL Tyrving20.37+2.387.38
9Tor Ragnar AndersenHalden SK20.44+2.457.40
10Per SchancheAsker Skiklubb20.51+2.527.43
11Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL21.31+3.327.58
12Vidar ElvekrokEiker OL21.46+3.478.03
13Ivar RefslandIL Tyrving21.57+3.588.07
14Bjørn WilladssenHeming Orientering22.16+4.178.14
15Geir Sverre SvingheimHadeland OL23.17+5.188.37
16Egil HusethKamp/Vestheim IF23.24+5.258.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF23.30+5.318.42
18Nils-Petter WiikDriv IL23.55+5.568.51
19Morten MalmAkva Group25.25+7.269.24
20Jan SveenRaumar Orientering27.04+9.0510.01
0Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IFdiskvalifisert

H 70-

2 700 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK21.227.54
2Jon FærdenKolbotn og Skimt OL22.10+0.488.12
3Helge RevhaugRingerike OL22.43+1.218.24
4Hasse BergstrømIL Tyrving23.11+1.498.35
5John Thomas PetersenNittedal OL23.54+2.328.51
6Helge BjaalandHeming Orientering24.16+2.548.59
7Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving24.19+2.579.00
8Roar BjordalOppsal Orientering24.24+3.029.02
9Jørgen HolmboeIL Tyrving25.54+4.329.35
10Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering26.46+5.249.54
11Øystein MadsenHaugerud IF27.16+5.5410.05
12Terje MalmHamar OK27.26+6.0410.09
13Roar GuddingNOTEAM29.56+8.3411.05
14Jon C. FougnerHeming Orientering32.25+11.0312.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Bjørn EgnerHeming Orientering34.25+13.0312.44
16Jon FanavollKamp/Vestheim IF34.55+13.3312.55
17Tor DrageHaugerud IF39.47+18.2514.44
18Carl-Fred. KolderupStabæk IF42.07+20.4515.35
0Per NeilandLommedalen ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.