Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 7
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 6 september 2017

N

1 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Aaron BioneGjø-Vard OL35.2121.57
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll23.3414.38
0Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL41.59+6.3826.04
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL36.11+0.5022.28
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll39.04+3.4324.15
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL40.29+5.0825.08
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL44.44+9.2327.47

C

1 990 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll34.3717.23
2Amund FlaskerudOL Toten-Troll37.06+2.2918.38
3Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL45.17+10.4022.45
4Johannes HøieGjø-Vard OL50.47+16.1025.31
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLikke startet

B

3 290 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Live Raknes SogstadGjø-Vard OL43.3913.16
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering48.49+5.1014.50
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL50.04+6.2515.13
4Margrete JørandliGjø-Vard OL52.03+8.2415.49
5Terje MalmHamar OK1.00.59+17.2018.32
6Emma Visted-HansenGjø-Vard OL1.04.50+21.1119.42
7Celine VistedGjø-Vard OL1.07.10+23.3120.24
8Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.10.51+27.1221.32
9Maren SogstadGjø-Vard OL1.22.21+38.4225.01
Trond FeiringHamar OKikke startet

A

3 860 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders SollienOL Toten-Troll37.539.48
2Øyvind LienGjø-Vard OL41.14+3.2110.40
3Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll42.07+4.1410.54
4Elias ØhmanGjø-Vard OL43.36+5.4311.17
5Martin ØhmanGjø-Vard OL44.46+6.5311.35
6Bjarte LindstadOL Toten-Troll46.58+9.0512.10
7Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll47.21+9.2812.16
8Nils Harald StaffOL Toten-Troll48.36+10.4312.35
9Hege SolerødGjø-Vard OL49.21+11.2812.47 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Ola BroxOL Toten-Troll49.47+11.5412.53
11Stein Arne NegårdVang OL49.52+11.5912.55
12Jakob MoOL Toten-Troll50.11+12.1813.00
13Lars LodgaardRaufoss IL Orientering51.45+13.5213.24
14Trond FlaskerudOL Toten-Troll52.00+14.0713.28
15Erlend SlokvikOL Toten-Troll53.22+15.2913.49
16Vanja StaffOL Toten-Troll53.40+15.4713.54
17Eirin LodgaardByåsen IL53.49+15.5613.56
18Håvard GjestvangOL Toten-Troll53.50+15.5713.56
19Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering57.21+19.2814.51
20Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL1.00.06+22.1315.34
21May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.05.11+27.1816.53
22Even ErlienGjø-Vard OL1.06.59+29.0617.21
Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert
Sigurd KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.