Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 1 juni 2017

N-åpen

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tom Andre AndreassenFet OLfullført
Magnus Syversen GihleOppsal Orienteringfullført
Synne Syversen GihleOppsal Orienteringfullført
Berit GiljamØstmarka OKfullført
Daniel GiljamØstmarka OKfullført
Mia HalvorsenRaumarfullført
Leah HanneborgØstmarka OKfullført
Mira HanneborgØstmarka OKfullført
Malin Arntzen HaugØstmarka OKfullført
Eskil HobølOppsal Orienteringfullført
Mathea Meland KongslandRaumarfullført
Mons Sætre LorentsenFet OLfullført
Annika PriceØstmarka OKfullført
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OKfullført
Gaute SkjønhaugFet OLfullført
Amund Kortner VogtØstmarka OKfullført
Boye WangensteenLillomarka OLfullført
Tuva WaslandØstmarka OKfullført
Sigmund ØlstadFet OLfullført
NN1 diskvalifisert
Eskil HobølOppsal Orienteringikke startet

D -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Matilde Kvalø HaugFet OLfullført

D 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane HustvedtOppsal Orientering31.31
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering32.59+1.28
3Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering42.01+10.30
4Martine Arntzen HaugØstmarka OK44.37+13.06
5Pernille Nor-WollØstmarka OK44.41+13.10
6Maja Kalleson RøedOppsal Orientering45.38+14.07
7Linea Kalleson RøedOppsal Orientering45.39+14.08
8Marie Bjordal VegganOppsal Orientering48.41+17.10
9Mari KallesonOppsal Orientering55.12+23.41
10Regine RøiselandØstmarka OK57.06+25.35
11Ada von SimsonØstmarka OK57.09+25.38
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKikke startet
Line Hetle WasbergOppsal Orienteringikke startet

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren WinsvoldØstmarka OK55.37

D 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janna Sofie TellesbøØstmarka OK32.59
2Netta Bar-NathanLillomarka OL34.52+1.53
3Ragnhild Mathea HelmersenFet OL37.04+4.05
4Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering40.35+7.36
5Sigrid NermoenØstmarka OK53.41+20.42
Gina BrevikØstmarka OKikke startet

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie BerntzenFet OL32.29
2Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK47.41+15.12

D 13-16B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK54.06
2Kristina JohansenFet OL58.54+4.48

D 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering50.11
2Pernille SønsterudbråthenRaumar57.37+7.26
3Tina KallesonOppsal Orientering59.19+9.08
4Ingrid BlindheimLillomarka OL1.01.23+11.12
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria Rørvik HaverLillomarka OL59.52
2Vigdis HobølOppsal Orientering1.01.07+1.15
3Marie Hammer IversenØstmarka OK1.24.41+24.49
4Linda EngenRaumar Orientering1.33.36+33.44
Oda Marie ColquhounLillomarka OLdiskvalifisert

D 17-B

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kristin Stubban HygenØstmarka OKikke startet

D 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Von SimsonØstmarka OK38.14
2Anne-Marthe HansenFet OL46.11+7.57
Matilde HolenØstmarka OKdiskvalifisert

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit B. EithunNittedal OL1.09.27
2Arnhild KroghOppsal Orientering1.16.29+7.02
3Siri HageliaØstmarka OK1.17.51+8.24
4Elin KallesonOppsal Orientering1.35.29+26.02
5Katarina JohansenFet OL1.42.02+32.35

D 40-B

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde JarstadmarkenØstmarka OK38.53
2Heidi BjordalOppsal Orientering39.48+0.55
3Silje SyversenOppsal Orientering43.28+4.35
4Laila Eriksen BlomFet OL52.29+13.36
5Lene ColquhounLillomarka OL53.05+14.12
6Runa KallesonOppsal Orientering53.17+14.24
7Line Bar-NathanLillomarka OL53.24+14.31
8Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering1.02.09+23.16

D 40-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anette Bjordal WigaardOppsal Orientering42.32
Siv Susanne JystadØstmarka OKdiskvalifisert
Mette HanneborgØstmarka OKdiskvalifisert
Katrine HolenØstmarka OKdiskvalifisert
Kristin Kvalø HaugFet OLikke startet

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda HanssenØstmarka OK47.30
2Nina Elise JørgensenNittedal OL1.13.42+26.12
3Ingrid NermoenØstmarka OK1.17.47+30.17
Toril HallanLillomarka OLdiskvalifisert

D 50-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christina RambergØstmarka OK59.05
2Kristin FleisjeNittedal OL1.04.47+5.42

D 50-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jane Karine HelmersenFet OL39.02
2Nanna BerganRaumar Orientering59.54+20.52

D 60-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Margaret RoseveareOppsal Orientering1.16.56

D 70-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE1.19.33
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Lucas Nathaniel KvammeOppsal Orienteringikke startet

H 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus D. EastwoodLillomarka OL25.35
2Sondre OlaussenOppsal Orientering25.36+0.01
3Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL30.48+5.13
4Jakob A. GjedeboOppsal Orientering34.18+8.43
5Nov Bar-NathanLillomarka OL38.47+13.12
6Simen SkeideOppsal Orientering40.03+14.28
7Torbjørn LundebyLillomarka OL40.21+14.46
8Simen Gløgård StensrudNittedal OL40.46+15.11
9Christoffer ÅnensenOppsal Orientering42.36+17.01
10Sigurd HobølOppsal Orientering55.26+29.51
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Erlend OtterleiØstmarka OKikke startet
Linus Eggen VingeOppsal Orienteringikke startet

H 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering31.45
2Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering33.31+1.46
3Jonas KroghOppsal Orientering37.58+6.13
4Marius AamotØstmarka Oppsal38.51+7.06
5Birk ThorstensenOppsal Orientering1.01.00+29.15
Magnus JystadØstmarka OKdiskvalifisert
Brage KnutsenØstmarka OKdiskvalifisert

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob GilljamØstmarka OK46.47
Martin JystadØstmarka OKikke startet

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øistein Fagerli NæssRaumar53.51
2Anders HorveiRaumar Orientering1.06.02+12.11
3Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.46.33+52.42
John OtterleiØstmarka OKikke startet

H 17-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matthew SpeakeLillomarka OL40.54
2Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering42.58+2.04
3Ola Marius PedersenOppsal Orientering46.12+5.18
4Lavran ThorstensenOppsal Orientering48.14+7.20
5Mathias BenjaminsenLillomarka OL48.46+7.52
6Elias Skjolden SørensenLillomarka OL49.22+8.28
7Jens Johan BrekkeLillomarka OL50.42+9.48
8Eirik Høst FosgardLillomarka OL50.51+9.57
9Ludvig RødnesOppsal Orientering51.14+10.20
10Andreas RambergØstmarka OK55.19+14.25
11Vetle ChristiansenBækkelaget55.46+14.52
12Alan CherryNydalens SK57.52+16.58
13Magnus RambergØstmarka OK1.03.03+22.09
14Egil Reidar OsnesNoteam1.09.57+29.03
14Egil Reidar OsnesNoteam1.09.57+29.03
16Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.20.47+39.53
17Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.34.46+53.52
Trond KortnerØstmarka OKdiskvalifisert
Magnus ZachariasenOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 17-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Endre WigaardOppsal Orientering28.04
2Nils NikolaisenOppsal Orientering30.13+2.09
3Claus FritznerNittedal OL1.32.31+1.04.27

H 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut WinsvoldØstmarka OK55.36

H 40-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin TellesbøØstmarka OK47.33
2Brynjar FredheimLillomarka OL49.22+1.49
3Tom BerganFet OL49.30+1.57
4Steinar EastwoodLillomarka OL51.01+3.28
5Espen WigaardOppsal Orientering55.51+8.18
6Kyrre GranFet OL55.56+8.23
7Morten MoslandOppsal Orientering55.57+8.24
8Rolf HustvedtOppsal Orientering59.50+12.17
9Ivar SeirestadGeoForm IL1.00.46+13.13
10Tore BredalenNittedal OL1.00.54+13.21
11Terje BlindheimLillomarka OL1.01.11+13.38
12Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering1.03.47+16.14
13Inge RambergØstmarka OK1.05.01+17.28
14Tor BrennaNittedal OL1.05.32+17.59
15Helge WeydahlFF bil1.18.25+30.52
16Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.32.28+44.55
17Ola NilsenOppsal Orientering1.36.04+48.31
Christian GløgårdNittedal OLdiskvalifisert
Bjørn WangensteenLillomarka OLdiskvalifisert
Svein OtterleiØstmarka OKikke startet

H 40-B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jarle RogndokkenFet OL50.58
2Arild AndersenOppsal Orientering51.52+0.54
3Ove HildrumLillomarka OL57.46+6.48
4Martin ReichenbachOppsal Orientering1.05.21+14.23

H 40-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre SandernesØstmarka OK31.03
2Raymond BerntzenFet OL31.53+0.50
3Ingar WollØstmarka OK35.02+3.59
4Nils Ivar HuuseØstmarka OK36.52+5.49
Martin GiljamØstmarka OKdiskvalifisert

H 50-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thor MellaOppsal Orientering48.22
2Vidar BenjaminsenLillomarka OL52.10+3.48
3Knut Edvard HellandØstmarka OK55.47+7.25
4Øystein KildahlØstmarka OK58.05+9.43
5Yngvar ChristiansenBækkelaget59.35+11.13
6Bjørn ChristensenØstmarka OK1.01.06+12.44
7Rune TeiglandØstmarka OK1.02.18+13.56
8Øyvind HelmersenFet OL1.07.21+18.59
9Knut EngenRaumar Orientering1.07.52+19.30
10Terje BråtenRaumar Orientering1.09.39+21.17
11Per Arne KarlsenØstmarka OK1.15.23+27.01
12Roar PedersenOppsal Orientering1.18.40+30.18
13Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK1.23.18+34.56
14Thomas GrøstadØstmarka OK1.48.28+1.00.06
Gunnar RustadNittedal OLdiskvalifisert
Pål Kogstad NæssRaumardiskvalifisert
Stein MellaOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jon LahlumIL GeoFormdiskvalifisert
Tor LahlumKolbotn og Skimt OLikke startet

H 50-B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per StefferudØstmarka37.06
2Johan MattssonLillomarka OL37.36+0.30
3Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL43.49+6.43
4Morten KongsbergTyrving45.55+8.49

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Endre HallanLillomarka OL51.33
2Martin VeastadNittedal OL56.04+4.31
3Bård NatvigNittedal OL57.53+6.20
Petter NæssOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 60-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan SveenRaumar53.03

H 60-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl GustavsenØstmarka OK38.23

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar BjordalOppsal Orientering1.14.29

H 70-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik HaugrosLØRENSKOG KOMMUNE1.05.41

H 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans LarsenRaumar52.10

Trim Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy DignesHelwet Packard Enterprise1.31.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.