Offisiell resultatliste for Ungdomsløp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 5
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 8 juni 2017

Freidig

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoD 13-14 (7)22.348.03
1Maria Strømdal WikD 11-12 (8)20.518.41
1Vilde Lereim StorliD 15-16 (7)28.178.50
1Simen Spets StorhovH 15-16 (12)26.276.46
1Brage AsplemH 15-20B (3)43.3015.32
1Kristoffer Strømdal WikH 11-12 (21)14.336.03
2Anna ChristensenD 13-14 (7)26.04+3.309.18
2Marita AskeD 11-12 (8)21.11+0.208.49
2Tale Tannvik SkeiD 15-16 (7)32.25+4.0810.07
2Vegard KittilsenH 15-16 (12)26.47+0.206.52
2Emil GrønliH 13-14 (23)23.50+2.458.30
3Anna Aurora NolteD 13-14 (7)28.31+5.5710.11
4Mathea Spets StorhovD 13-14 (7)30.25+7.5110.51
4Jo Even KolstadH 15-16 (12)31.23+4.568.02
5Ane Malene KolstadD 13-14 (7)31.36+9.0211.17
6Silje Marie NissenD 13-14 (7)43.34+21.0015.33
6Håkon HolstadH 15-16 (12)34.26+7.598.49
6Ludvik Storler SnøfuglH 11-12 (21)24.38+10.0510.15
6Kasper Sæterhaug KnudsenH 13-14 (23)28.20+7.1510.07
7Lina Storler SnøfuglD 11-12 (8)30.21+9.3012.38
7Mikkel HoltH 15-16 (12)34.45+8.188.54
7Antonius Herskedal AmundsenH 13-14 (23)28.32+7.2710.11
8Vetle Grønvik EkraH 13-14 (23)30.57+9.5211.03
11Vemund MølnvikH 13-14 (23)32.18+11.1311.32
11Alf Petter LynumH 11-12 (21)27.47+13.1411.34
14Martin Moseid UlvenH 11-12 (21)30.10+15.3712.34
18Jørgen Moseid UlvenH 11-12 (21)34.48+20.1514.30
18Vegard Ulseth SylteH 13-14 (23)43.30+22.2515.32
Ivar David Ellerås AtkinsonN-åpen (31)20.3712.07
Erlend GrønliN-åpen (31)13.337.58
Emil Aleksander NolteN-åpen (31)14.108.20
Fillip NolteN-åpen (31)23.0513.34
Mathias Enebak IversenH 15-20B (3)diskvalifisert
August MaskeH 13-14 (23)diskvalifisert
Ella SandstadD 11-12 (8)ikke startet
Lars SandstadH 15-16 (12)ikke startet
Matias NissenH 15-16 (12)ikke startet
Vegard Lereim StorliH 11-12 (21)ikke startet
Jonas GrønliH 15-16 (12)ikke startet
Martin Sæther LevinN-åpen (31)ikke startet
Sivert Sæther LevinH -10 (3)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.