Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 7 juni 2017

D -12N

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering35.1020.41
Linea FossKolbotn og Skimt OL46.5227.34
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL48.4628.41
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL45.0226.29
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL46.5027.32
Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL34.2620.15

D 11-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL18.2210.12
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering23.5913.19

D 13-14

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL44.1616.23

D 15-16

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.03.4217.12

D 17-

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin SørensenNydalens SK34.008.17
2Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering40.27+6.279.51
3Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL46.26+12.2611.19
4Ingvild Maalen-JohansenNTNUI53.01+19.0112.55

D 40-

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering46.1912.31 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Grete WestgaardIndre Østfold OK47.13+0.5412.45
3Anne NilsenÅs-NMBU Orientering55.59+9.4015.07

D 50-

3 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering40.1710.53
2Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering40.53+0.3611.02
3Kjersti Holt HanssenMåren OK43.38+3.2111.47
4May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering44.17+4.0011.58
5Gro Hege LudvigsenMåren OK51.48+11.3114.00
6Grete BerntsenMåren OK57.30+17.1315.32

D 60-

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL49.2613.21
2Jessica KathleMåren OK54.49+5.2314.48

D 70-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL50.1818.37

H -12N

1 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Håvard EndresenMåren OK18.0210.36
Gustav Strøm FærdenKolbotn og Skimt OL52.3030.52
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering32.5919.24
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering33.3719.46
Alfred KemptonKolbotn og Skimt OL38.2922.38
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK29.4717.31
Olav NordlieKolbotn og Skimt OL49.5829.23
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering37.4722.13
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering37.3022.03
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Sigurd Fosse OlaisenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 11-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK20.0111.07
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering23.5113.15

H 13-14

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas GjetangerMåren OK33.4812.31
2Magnus EndresenMåren OK37.24+3.3613.51
3Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering38.15+4.2714.09
4Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering41.35+7.4715.24
5David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL52.23+18.3519.24

H 15-16

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering35.118.34
2Isak Kråkevik ÅbergMåren OK1.00.55+25.4414.51

H 17-

6 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein SørensenNydalens SK44.097.21
2Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering47.24+3.157.54
3Linus OlhansÅs-NMBU Orientering53.46+9.378.57
4Morten TangenOK Moss1.00.09+16.0010.01
5Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1.01.25+17.1610.14
6Audun BjerknesMåren OK1.02.21+18.1210.23
7Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1.06.44+22.3511.07
8Espen WigaardOppsal Orientering1.10.22+26.1311.43
9Donatas KontautasOK Moss1.19.16+35.0713.12
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Endre WigaardOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 40-

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering45.2811.05
2Øyvind ThømtIndre Østfold OK46.02+0.3411.13
3Peter CarlsenSturla, IF47.40+2.1211.37
4Lars Petter EndresenMåren OK49.11+3.4311.59
5Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL53.54+8.2613.08

H 50-

4 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering34.178.21
2Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering35.34+1.178.40
3Roar GammelsæterKolbotn og Skimt OL38.01+3.449.16
4Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering38.55+4.389.29
5Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL39.14+4.579.34
6Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL40.29+6.129.52
7Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering44.20+10.0310.48
8Morten KarlsenMåren OK51.24+17.0712.32
9John YtternesKolbotn og Skimt OL1.00.05+25.4814.39
10Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1.10.04+35.4717.05
11Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.12.05+37.4817.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
Andreas LundqvistÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 60-

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein TurtumøygardMåren OK40.4511.00
2Peter KlavenessMåren OK41.43+0.5811.16
3Per Hermann KrøgerMåren OK42.00+1.1511.21

H 70-

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL42.3911.31
2Geir TrøanKolbotn og Skimt OL44.17+1.3811.58
3Knut Vidar JohansenMåren OK56.17+13.3815.12
4Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.14.17+31.3820.04
5Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.23.16+40.3722.30

LangLett

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering46.2111.02
2Janne RovenKolbotn og Skimt OL1.48.05+1.01.4425.44

Åpen B

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL39.0414.28
2Nina LundqvistÅs-NMBU Orientering39.52+0.4814.45
3Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL1.19.09+40.0529.18
Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Tora FrøsethKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

Åpen C

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL20.2111.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.