Offisiell resultatliste for Pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 12 september 2017

D/H-10N

1 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirill EikangerGneist, IL11.228.44
2Isak HovstadVaregg Fleridrett17.26+6.0413.24
3Amund Eeg-GenbergIL Gular20.25+9.0315.42
4Serena KaufmannBergens TF20.57+9.3516.06
5Thord Nystuen SolliAskøy OL24.17+12.5518.40
6Hedda Jansson RønnestadFana IL24.49+13.2719.05
7Erica EideFana IL24.50+13.2819.06
8Ingrid BrattbakkFana IL24.51+13.2919.06
9Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL25.04+13.4219.16
10Jakob Iversen PausAskøy OL25.08+13.4619.20
11Julie ReistadOs Orienteringsklubb26.44+15.2220.33
12Sigurd Velle SivertsenBergens TF27.54+16.3221.27
13Daniel NordvikGneist, IL30.45+19.2323.39

D11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Miranda KaufmannBergens TF19.2714.57

Åpen N

1 300 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie DymbeGneist, IL12.029.15
2Ragnhild ErvikVaregg Fleridrett14.09+2.0710.53
3Cecilie Heldal HersvikFana IL16.21+4.1912.34
4Arne RyggBergens TF16.32+4.3012.43
5Lene RykkjeVaregg Fleridrett19.57+7.5515.20
6Roland KaufmannBergens TF20.50+8.4816.01
7Ragnhild NervoldVaregg Fleridrett23.43+11.4118.14
8Thorstein VågeneVaregg Fleridrett23.45+11.4318.16
9Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett24.11+12.0918.36
10Hans Richard BrattbakkFana IL24.51+12.4919.06
11Linda  JanssonFana IL24.53+12.5119.08
12Kristine LienVaregg Fleridrett25.40+13.3819.44
13Wenche ThomassenVaregg Fleridrett25.54+13.5219.55
14Silje ReistadOs Orienteringsklubb26.42+14.4020.32
15Runar SivertsenBergens TF27.53+15.5121.26
16Ingrid RollFana IL37.08+25.0628.33
17Ørn MidttunBergens TF38.19+26.1729.28
18Lily Henrike EiknerFana IL39.33+27.3130.25
19John Olav AlvsvågFana IL41.48+29.4632.09
0Johan LieOs Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Hege OmmedalVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Jan SolliAskøy OLdiskvalifisert
0Jarand ØvrebottenOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D-10

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedicte DaleBergens TF37.0817.40
2Marie ThomassenVaregg Fleridrett41.58+4.5019.59
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett42.03+4.5520.01
4Solveig LøvåsVaregg Fleridrett45.30+8.2221.40
5Emilie SolvikGneist, IL48.23+11.1523.02

H-10

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil HeksemFana IL32.5715.41
2Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett37.07+4.1017.40
3Mats Askeland HalvorsenGneist, IL39.07+6.1018.37
4Emil Øye KragsethIL Gular40.24+7.2719.14
5Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett43.27+10.3020.41
6Kristoffer Heldal HersvikFana IL45.00+12.0321.25
7Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett46.18+13.2122.02

D11-13

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Erica EikangerGneist, IL22.5310.53
2Stine Marie Tefre GriegFana IL37.12+14.1917.42
3Tonje RykkjeStord Orientering38.11+15.1818.10
4Therese Gurvin SkaalandFana IL44.39+21.4621.15
5Idun HeklandIL Gular52.04+29.1124.47

H11-13

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar HeksemFana IL27.1012.56
2Erlend WollanFana IL32.46+5.3615.36
3Hans RogstadkjernetBergens TF36.08+8.5817.12
4Marius GuybertTIF Viking43.18+16.0820.37
5Christian DaleBergens TF53.16+26.0625.21
0Martin Shields LøklingGneist, ILdiskvalifisert

Åpen C

2 100 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siv Øvrebotten LieOs Orienteringsklubb25.5912.22
2Anne WestergårdVaregg Fleridrett30.14+4.1514.23
3Magdeli AsplinOs Orienteringsklubb31.56+5.5715.12
4Knut Erik GulbrandsenFana IL32.02+6.0315.15
5Mari StadsnesIL Gular32.04+6.0515.16
6Marianne HeksemFana IL32.55+6.5615.40
7Herdis AlvheimFana IL35.10+9.1116.44
8Audny TotlandFana IL35.13+9.1416.46
9Sigrun EliassenBergens TF35.38+9.3916.58
10Artem SapontzisGneist, IL35.55+9.5617.06
11Jon DaleBergens TF37.01+11.0217.37
12Randi DaleBergens TF37.03+11.0417.38
13Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett37.08+11.0917.40
14Monica Askeland HalvorsenGneist, IL39.17+13.1818.42
15Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett40.13+14.1419.09
16Vibeke ØyeIL Gular40.25+14.2619.14
17Andrea AlettiBergens TF41.19+15.2019.40
18Kari SecherBergens TF41.43+15.4419.51
19Ingeborg StrandenesFana IL41.49+15.5019.54
20Pål ThomassenVaregg Fleridrett42.01+16.0220.00
21Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL42.33+16.3420.15
22Olav KvalbeinBergens TF44.12+18.1321.02
23Edward HammerBergens TF44.14+18.1521.03
24Marius HalvorsenBergens TF44.41+18.4221.16
25Mette GurvinFana IL44.46+18.4721.19
26Linda BønesVaregg Fleridrett47.09+21.1022.27
27Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett51.06+25.0724.20
28Per MathismoenFana IL55.29+29.3026.25
29Per Olaf TangenFana IL55.49+29.5026.34
30Brage AasenVaregg Fleridrett58.49+32.5028.00
0Cedric GuybertTIF Vikingdiskvalifisert
Kristine EspevikOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

H12-14

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas DaleBergens TF33.0911.03
2Magnus Strømme LidTIF Viking44.53+11.4414.57
3Rasmus JordeVaregg Fleridrett56.23+23.1418.47
4Brage Bell LysakerFana IL1.04.20+31.1121.26
5Vegard Velle SivertsenBergens TF1.08.10+35.0122.43
6Isak Wendelbo NyreBergens TF1.09.02+35.5323.00
7Sondre BataldenFana IL1.32.28+59.1930.49
0Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D12-16

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF1.10.2323.27
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1.10.37+0.1423.32
3Tuva LilletvedtFana IL1.18.44+8.2126.14

D50-

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid RognsvågOs Orienteringsklubb51.0117.00
2Ingrid SandvollGneist, IL51.49+0.4817.16
3Linda KlanderudÅrstad IL57.15+6.1419.05
4Nina SoligardBergens TF58.10+7.0919.23
5Mette RogneVaregg Fleridrett1.00.14+9.1320.04
6Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett1.01.17+10.1620.25
7Anne Kjersti DaltveitFana IL1.03.34+12.3321.11
8Bjørg MidttunBergens TF1.13.12+22.1124.24
9Anne FjeldstadÅrstad IL1.15.14+24.1325.04
10Karen Clementsen KayserFana IL1.19.00+27.5926.20
0Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D65-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsBergens TF54.5318.17
2Bjørg KocbachBergens TF1.04.07+9.1421.22
3Berit HegdalBergens TF1.06.16+11.2322.05
4Marie HerigstadOs Orienteringsklubb1.10.28+15.3523.29
5Astrid OrmbergFana IL1.24.26+29.3328.08
6Astri Ese HoleBergens TF1.48.07+53.1436.02

Åpen B

3 000 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut UtneFana IL44.4614.55
2Roar BergeVaregg Fleridrett50.30+5.4416.50
3Lise Balestrand GrønbechAskøy OL59.52+15.0619.57
4Marian KjellevoldIL Gular1.00.43+15.5720.14
5Martin Krokeide OttesenTIF Viking1.03.02+18.1621.00
6Helge EmhjellenIL Gular1.03.56+19.1021.18
7Tone RosenlundVaregg Fleridrett1.04.26+19.4021.28
8Ingunn Torød BusetGneist, IL1.05.07+20.2121.42
9Andreas BergeOs Orienteringsklubb1.07.13+22.2722.24
10Arne HalvorsenÅrstad IL1.07.15+22.2922.25
11Erling Bell LysakerFana IL1.10.08+25.2223.22
12Axel IngvaldsenTIF Viking1.11.46+27.0023.55
13Sindre EkrheimBergens TF1.12.35+27.4924.11
14Kjell SkageGneist, IL1.14.55+30.0924.58
15Hanne DaltveitFana IL1.22.21+37.3527.27
16Erlend EkerhovdFana IL1.24.00+39.1428.00
17Anette StrandBergens TF1.28.39+43.5329.33
18Ragnar KayserFana IL1.39.48+55.0233.16
19Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb1.43.52+59.0634.37
0Karianne AlsakerÅrstad ILdiskvalifisert
0Anders HalvorsenBergens TFdiskvalifisert
0Anna SchoutenNOTEAMdiskvalifisert
0Halvor Fetveit SundalFana ILdiskvalifisert
0Guro SørevikNOTEAMdiskvalifisert
0Turid VrålstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H15-16

3 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL39.4011.40
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett49.18+9.3814.30
3Andreas NysæterBergens TF51.46+12.0615.13
4Mathias HeradstveitGneist, IL52.20+12.4015.23
5Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett56.01+16.2116.28
6Mats Jørgen SkageGneist, IL1.01.56+22.1618.12
7Ulrik HellenTIF Viking1.05.55+26.1519.23
8Magnus LehmannVaregg Fleridrett1.10.21+30.4120.41
9Tage RosenlundVaregg Fleridrett1.12.14+32.3421.14
10Sigve Rygg EikelandBergens TF1.12.48+33.0821.24
11Eirik Bjerke OtteråTIF Viking1.22.26+42.4624.14

D17-

3 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL44.5813.13
2Mari Strømme LidTIF Viking52.24+7.2615.24
3Karianne StrømmeTIF Viking53.16+8.1815.40
4Ragnhild LøvåsVaregg Fleridrett53.40+8.4215.47
5Vilde Hopland SkageGneist, IL56.54+11.5616.44
6Rannveig NordhagenFana IL59.18+14.2017.26
7Tove AasheimAskøy OL1.02.31+17.3318.23
8Ida Feiring HaltiaIL Tyrving1.04.30+19.3218.58
9Tora Aasheim NymarkTIF Viking1.06.52+21.5419.40
10Nina GogaBergens TF1.07.45+22.4719.55
11Valentina DimitrovaGneist, IL1.11.17+26.1920.57
12Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.12.18+27.2021.15
13Gunhild ForlandAskøy OL1.17.43+32.4522.51
14Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.34.57+49.5927.55
0Marianne NummedalFana ILdiskvalifisert

H50-

3 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tord Bell MykingFana IL44.0512.57
2Arne KnudsenGneist, IL45.01+0.5613.14
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett48.33+4.2814.16
4Øistein BøeFana IL50.15+6.1014.46
5Sverre OttesenVaregg Fleridrett51.23+7.1815.06
6Ørjan Eirik ValestrandFana IL54.25+10.2016.00
7Tommy SævareidOs Orienteringsklubb56.08+12.0316.30
8Bjørn-Inge SkageGneist, IL56.25+12.2016.35
9Rune StadsnesIL Gular1.04.03+19.5818.50
10Torgeir StrandFana IL1.04.28+20.2318.57
11Alfon JohansenBergens TF1.05.27+21.2219.15
12Erling StrandBergens TF1.11.33+27.2821.02
13Knut A MolvikGneist, IL1.22.24+38.1924.14
14Øistein PaulsenBergens TF1.26.12+42.0725.21
0Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Peter StoykovNOTEAMdiskvalifisert

H65-

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagfinn HoleBergens TF56.5816.45
2Magnus NatåsBergens TF1.10.45+13.4720.48
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.10.51+13.5320.50
4Per VoldFana IL1.15.19+18.2122.09
5Atle BergsethVaregg Fleridrett1.32.38+35.4027.14
6Jan Olav OrmbergFana IL1.38.54+41.5629.05
7Jan Olav JellestadBergens TF1.43.47+46.4930.31
0Halvdan Ramberg MoeFana ILdiskvalifisert

Åpen AK

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RosenlundVaregg Fleridrett52.5115.32
2Bård HeklandIL Gular1.00.49+7.5817.53
3Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.09.44+16.5320.30
4John Kåre HansenTIF Viking1.15.07+22.1622.05
5Lars FjellangerFana IL1.30.18+37.2726.33

H17-

5 000 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan KocbachFana IL56.2211.16
2Kristian RykkjeVaregg Fleridrett56.46+0.2411.21
3Anders Tønnessen RødFana IL58.45+2.2311.45
4Espen RognsvågOs Orienteringsklubb1.03.08+6.4612.37
5Sveinung RykkjeStord Orientering1.03.27+7.0512.41
6Stian RykkjeVaregg Fleridrett1.03.43+7.2112.44
7Knut KyrkjebøTIF Viking1.05.18+8.5613.03
8Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett1.05.54+9.3213.10
9Eirik BjørkevollOdda OL1.07.06+10.4413.25
10Helge NysæterBergens TF1.08.07+11.4513.37
11Erlend GjestemoenBergens TF1.08.51+12.2913.46
12Andreas GrønbechAskøy OL1.09.55+13.3313.59
13Niklas ProforsVaregg Fleridrett1.10.42+14.2014.08
14Tore NymarkAskøy OL1.11.28+15.0614.17
15Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.14.07+17.4514.49
16Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.16.13+19.5115.14
17Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett1.18.25+22.0315.41
18Geir HeksemFana IL1.23.19+26.5716.39
19Bjart Are HellenTIF Viking1.27.19+30.5717.27
20Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.28.34+32.1217.42
0Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Ronny RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D19-

5 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.25.2117.04
2Vibeke Tefre GriegFana IL1.34.56+9.3518.59
0Stine BjørkevollOdda OLdiskvalifisert
0Kristine GrønlundFana ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.