Offisiell resultatliste for Vinterkarusell for Sør-fylket samt inngår i vinterkarusell for EOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell for Sør-fylket samt inngår i vinterkarusell for EOK
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 4 februar 2017

D 40-

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Glenne KallhovdEgersund OK43.1911.42
2Gun Irene MonsenEgersund OK48.26+5.0713.05

D 65-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helga AaslidEgersund OK41.2915.57

H 15-16

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK56.4415.20

H 40-

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Harald KlippenbergEgersund OKdiskvalifisert

H 55-

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Tore AaseEgersund OK48.5313.12
2Jan HetlandEgersund OK50.44+1.5113.42
3Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)1.02.21+13.2816.51
4Arnstein SkrettingEgersund OK1.12.06+23.1319.29
0Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OKdiskvalifisert

H 65-

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd GarpestadEgersund OK55.0214.52

Gutter Ny

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage LaugalandÅlgård Orientering17.0911.26
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.46+1.3712.30
3Odin HorpestadEgersund OK22.08+4.5914.45
4Olav RothGanddal IL28.08+10.5918.45
5Arild OpstadEgersund OK30.15+13.0620.10

B- åpen

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica og Steinar HorpestadEgersund OK30.2911.43
2Knut Endre JacobsenEgersund OK1.18.17+47.4830.06

A- åpen

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank HansenEgersund OK45.5512.24

Jenter Lang

4 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL37.408.22
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb44.04+6.249.47
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb49.20+11.4010.57
4Ingrid LamarkGanddal IL50.31+12.5111.13
5Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb55.18+17.3812.17
6Vibeke LamarkGanddal IL55.49+18.0912.24
7Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.10.40+33.0015.42
8May MelingStavanger Orienteringsklubb1.13.40+36.0016.22

Jenter Mellom

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb56.5415.22
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb59.26+2.3216.03
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.02.11+5.1716.48
4Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.31.39+34.4524.46

Jenter Kort

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annabell PflugerNOTEAM39.4215.16
2Elin NorveelGanddal IL47.52+8.1018.24
3Solveig MælandÅlgård Orientering48.08+8.2618.30
4Margaretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb1.04.26+24.4424.46

Jenter Ny

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Inger RothGanddal ILdiskvalifisert

Gutter Lang

4 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering31.186.57
2Morten Bjerga SundliGanddal IL33.22+2.047.24
3Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb36.00+4.428.00
4Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb36.03+4.458.00
5Geir SandSUS BIL37.23+6.058.18
6Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb38.13+6.558.29
7Joar EilevstjønnGanddal IL40.20+9.028.57
8Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb46.09+14.5110.15
9Øyvind LamarkGanddal IL46.50+15.3210.24
10Trond LamarkGanddal IL47.26+16.0810.32
11Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb47.38+16.2010.35
12Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)47.43+16.2510.36
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb48.35+17.1710.47
14Erling MaulandGanddal IL49.12+17.5410.56
15Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb50.36+19.1811.14
16Tor Sverre SkåraEgersund OK51.19+20.0111.24
17Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb53.01+21.4311.46
18Ivar KnutsenStatoil BIL53.56+22.3811.59
19Tor BrekkenGanddal IL1.00.09+28.5113.22
20Ove OalandGanddal IL1.06.39+35.2114.48
0Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Gutter Mellom

3 700 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb37.3010.08
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb38.54+1.2410.30
3Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb40.16+2.4610.52
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb42.51+5.2111.34
5Ola BroxOL Toten-Troll43.26+5.5611.44
6Helge HunheideKlepp Kommune BIL44.08+6.3811.55
7Terje StokkelandÅlgård Orientering45.56+8.2612.24
8Raymond B PettersenÅlgård Orientering46.28+8.5812.33
9Jan Inge LundeGanddal IL46.40+9.1012.36
10Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb48.00+10.3012.58
11Bjarne GimreGanddal IL48.20+10.5013.03
12Ole Kristian TaksdalGanddal IL48.42+11.1213.09
13Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb49.10+11.4013.17
14Knut SkjævelandGanddal IL49.19+11.4913.19
14Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)49.19+11.4913.19
16Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubb53.02+15.3214.20
17Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb59.50+22.2016.10
18Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.03.03+25.3317.02
0Ole AuklendNOTEAMdiskvalifisert
0Peter FrafjordStatoil BILdiskvalifisert

Gutter Kort

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)40.3015.34
2Eivind RothGanddal IL1.05.02+24.3225.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.