Offisiell resultatliste for Sport8 Flex-O cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Flex-O cup
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: søndag 11 juni 2017

N-åpen

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn31.36
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn29.58
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK23.53
Tuva FossaasGimle IF29.20
Edvinas KontautasOK Moss22.01
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL22.43
Isabella NilsenÅs-NMBU Orientering33.09
Agnes Steffensen JohansenGimle IF26.03
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK24.00

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Torine Hagen-TafjordHalden SK34.26
Minna WingstedtHalden SK45.15

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maren HenriksenHalden SK36.11
2Mathilde FossaasGimle IF37.03+0.52
3Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL43.06+6.55
4Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK45.18+9.07

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Lien BackstrømHalden SK1.11.16
2Vilde Hagen-TafjordHalden SK1.12.18+1.02
3Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK1.32.22+21.06

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Alexandra AngvollFredrikstad SK1.01.14
0Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OLdiskvalifisert
0Ingrid Grønlund MoenGimle IFdiskvalifisert

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.06.22
2Aurora GjølsjøOK Moss1.07.03+0.41

D 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Runa Lien BackstrømHalden SK59.50

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Astrid BjørnerødOK Moss46.57
2Bente LineIndre Østfold OK48.53+1.56
3Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb1.00.08+13.11
4Wenche LindløvSarpsborg OL1.11.38+24.41

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ville WingstedtHalden SK32.34

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Edvard KeransFredrikstad SK39.09

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK46.11
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK50.51+4.40
3Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL55.30+9.19
4Herman Lien BackstrømHalden SK1.08.41+22.30
0Tor Erling GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
0Sondre LadimOK Mossdiskvalifisert

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK45.15
2Jakob TorgersenHalden SK1.08.43+23.28
0Christopher LadimOK Mossdiskvalifisert

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas JohanssonHalden SK44.07
2Torgeir SnilsbergOK Moss53.17+9.10
3Vagard LineNTNUI53.38+9.31
4Henning Bratland CarlsenOK Moss55.33+11.26
5Donatas KontautasOK Moss1.00.46+16.39

H 35-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pål BackstrømHalden SK55.27
2Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK59.05+3.38
3Pål AngvollFredrikstad SK1.14.37+19.10
4Tore Grønlund MoenGimle IF1.23.03+27.36

H 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øystein JensenSarpsborg OL35.02
2Tormod JensenSarpsborg OL35.35+0.33
3Dag BrenåsVarteig OL36.33+1.31
4Trygve LeivestadSarpsborg OL40.43+5.41
5Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL41.35+6.33
6Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL41.55+6.53
7Bjørn ÅrbuVarteig OL55.51+20.49

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Leif BokerødIdd Sportsklubb24.48
2Hans StordalOL Tønsberg og omegn37.13+12.25
3Tom WahlgrenSarpsborg OL43.51+19.03
4Harald WibyeOK Moss46.54+22.06

Direkte N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martin KindemGimle IF37.15

Direkte C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emma Aune JakobsenOK Moss35.32
2Britt-Heidi KopperudIndre Østfold OK53.20+17.48
3Else StordalOL Tønsberg og omegn55.42+20.10
0Martine Andersen HennigGimle IFdiskvalifisert

Direkte B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elise Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn52.34
2Morten HelminsenFredrikstad SK1.15.20+22.46
3Viesturs KeransFredrikstad SK1.54.23+1.01.49 Last ned GPS-spor i gpx-format

Direkte A Kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK32.24
2Erik Rytter JakobsenOK Moss32.36+0.12
3Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK35.47+3.23
4Terje LarsenIdd Sportsklubb36.29+4.05
5Geir TorgersenHalden SK38.41+6.17
6Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK47.12+14.48
7Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.00.15+27.51
8Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK1.34.07+1.01.43
0Trygve FosseGimle IFdiskvalifisert

Direkte A Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Alfred BjørnerødOK Moss1.05.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.