Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: lørdag 13 mai 2017

N-åpen

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Lars Lindhom AckenhausenKonnerud IL31.31
Pernille Medalen BerntsenAsker Skiklubb26.19
Amalie BirkelundAsker Skiklubb48.56
Eira Harbo-HaaseRøyken OL32.29
Andreas Hølås HenriksenVUL36.55
Edvard Hølås HenriksenVUL37.25
Tiril HolenKonnerud IL18.36
Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving48.19
Amanda HåkonsenRøyken OL32.31
Birk HåkonsenRøyken OL37.15
Kristian KaiserSturla, IF28.46
Ava Gilhus KianiKonnerud IL24.57
Tiril KihleKonnerud IL18.43
Eivind KjernsmoRøyken OL38.48
Synne KjernsmoRøyken OL38.01
Håkon Juell LarsenIL Tyrving42.11
Eirik LestebergKongsberg OL29.29
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb37.14
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb36.41
Sofie M. Pahr HaareKonnerud IL25.00
Astrid ReuschHeming Orientering18.44
Signe Drange RuudRøyken OL50.20
Karl Rein RådahlIL Tyrving24.59
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb18.25
Trym Alexander StorhaugRøyken OL32.50
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL24.03
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb36.00
Håkon ØverbyKongsberg OL35.27
Isak Harbo-HaaseRøyken O-lagdiskvalifisert
Eivind KjernsmoRøyken OLikke startet

D -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Marte EgerKongsberg OL34.39
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1.12.49
Mone Småge-HilsenKonnerud IL1.12.34

D 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maren Medalen BerntsenAsker Skiklubb19.15
2Nora Christine HansenRøyken OL21.38+2.23
3Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL23.19+4.04
4Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL24.24+5.09
5Sofia ØhlckersIL Tyrving26.30+7.15
6Marthe Graff-WiikRøyken OL27.04+7.49
7Iselin HøivoldKongsberg OL27.36+8.21
8Hanna SpangbergKonnerud IL28.19+9.04
9Johanne StorhaugKonnerud IL34.43+15.28
10Tuva EspelinAsker Skiklubb43.05+23.50
11Ingrid LestebergKongsberg OL52.35+33.20
Anita LangeggenKongsberg OLikke startet

D 13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johanna Sofie LongfjeldModum OL22.59
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL23.53+0.54
3Ingvild GustafssonKongsberg OL24.39+1.40
4Marie KvarmeSturla, IF25.26+2.27
5Konstanse MoholthKongsberg OL25.50+2.51
6Hedda SpangbergKonnerud IL26.44+3.45
7Mina Akiko JohnsenSturla, IF27.12+4.13
8Vida Helland-HansenIL Tyrving28.42+5.43
9Selma HøivoldKongsberg OL32.51+9.52
10Eileen BjanesIL Tyrving36.43+13.44
11Mari ØverbyKongsberg OL37.31+14.32
12Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.01.51+38.52
Linnea HolstIL Tyrvingdiskvalifisert
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martine JægtvikKonnerud IL25.00
2Amanda AxelsonEiker OL35.13+10.13

D 15-16

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jenny BaklidKonnerud IL38.12
2Ingvild LangeggenKongsberg OL39.51+1.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Christine HoenEiker OL41.17+3.05
4Åsne HaavengenKongsberg OL42.26+4.14
5Mari Landro SvingheimKonnerud IL42.50+4.38
6Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL44.49+6.37
7Tale StrandKongsberg OL47.51+9.39
8Andrea RanvikKonnerud IL47.54+9.42
9Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL48.17+10.05
10Iris HolstIL Tyrving49.03+10.51
11Anniken RanvikKonnerud IL49.58+11.46
12Solveig LetmolieEiker OL53.48+15.36
13Karoline TorøKongsberg OL57.41+19.29
14Ingeborg KvarmeSturla, IF1.00.25+22.13
15Nora Småge HilsenKonnerud IL1.03.16+25.04
16Anni SaarelaKonnerud IL1.37.15+59.03
17Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1.41.16+1.03.04
18Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.48.31+1.10.19
Petra HoveidAsker Skiklubbikke startet
Tomine Lysaker SandenEiker OLikke startet

D 15-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb33.16

D 17-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ane DyrkornEiker OL42.56
2Thea DyrkornEiker OL42.57+0.01
3Ingrid GulbrandsenNTNUI43.02+0.06
4Therese HaareKonnerud IL43.08+0.12
5Thea Sildnes BaklidKonnerud IL44.58+2.02
6Karianne RuudLillehammer OK45.03+2.07
7Lene Moe BlomNydalens SK45.18+2.22
8Britta FismenFossum IF46.56+4.00
9Lotte MyklemyrEiker OL49.01+6.05
10Aurora MoholthKongsberg OL49.08+6.12
11Ingjerd SommerstadKongsberg OL51.53+8.57
12Marlin HaavengenKongsberg OL52.40+9.44
13Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL53.18+10.22
14Sølvi FossøyEiker OL55.29+12.33
15Kari StrandKongsberg OL56.17+13.21
16Audrun UtskarpenOslostudentenes IK56.43+13.47
17Kathinka RogstadKongsberg OL1.00.53+17.57
18Andrea VaneboKongsberg OL1.01.13+18.17
19Anne Marthe PeveriEiker OL1.01.49+18.53
20Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1.02.36+19.40
21Helene EgerKongsberg OL1.05.11+22.15
22Marianne Solheim SandbergModum OL1.07.02+24.06
23Idunn HaavengenKongsberg OL1.10.50+27.54
24Vera Gano MønnichRøyken OL1.25.36+42.40
Sarah WølloKongsberg OLdiskvalifisert
Anne Willkommen EikenKongsberg OLikke startet
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet

D 17-B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid Lundin BerganKongsberg OL31.24
2Ann-Karin LestebergKongsberg OL36.52+5.28
3Ina Cecilie LandroKonnerud IL39.18+7.54
4Anne Moian NydalAsker Skiklubb42.45+11.21
5Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb45.33+14.09

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL31.47
2Katinka GrønliIL Tyrving40.51+9.04
Hanne Beate HilsenKonnerud ILikke startet

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina BirkelundAsker Skiklubb58.29
2Trude HansenBerger og Svelvik OL1.29.56+31.27

D 45-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Milda ØhlckersIL Tyrving45.33
2Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb45.39+0.06
3Anne Guro NøklebyRingerike OL49.32+3.59
4Hege FeiringIL Tyrving50.50+5.17
5Ingrid KvistadKongsberg OL51.43+6.10
6Isa HeggedalKonnerud IL52.38+7.05
7Marianne HøivoldKongsberg OL56.46+11.13
8Mette SpangbergKonnerud IL1.06.34+21.01
9Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.07.05+21.32
10Aud Ellen BrevikSturla, IF1.11.51+26.18
11Kristin EgerKongsberg OL1.17.03+31.30
12Heidi MyklemyrEiker OL1.23.34+38.01
Marianne ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert

D 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marianne NjåsteinIL Tyrving37.28
2Kjersti Holt HanssenMåren OK37.54+0.26
3Anita Sørensen DrageKongsberg OL39.56+2.28
4Unn Hilde HeggedalKongsberg OL40.34+3.06
5Kjersti StræteRingerike OL42.10+4.42
6Toini SkyttersæterKonnerud IL48.30+11.02
7Elisabeth HetlevikKongsberg OL52.12+14.44
8Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL54.16+16.48
9Marianne ArnesenAsker Skiklubb54.23+16.55
10Margrete EngzeliusAsker Skiklubb55.47+18.19
11Anja HeggemKongsberg OL1.00.21+22.53
12Maria PerssonAsker Skiklubb1.02.42+25.14
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubbikke startet

D 55-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Grete S B HoviSkien OK37.08
2Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL39.30+2.22
3Berit DanielsenIL Tyrving40.12+3.04
4Hilde StorløkkenKongsberg OL43.55+6.47
5Runa SkyttersæterHeming Orientering44.32+7.24
6Helle Egeberg VáriSturla, IF45.06+7.58
7Åshild BergstølKongsberg OL49.58+12.50
8Randi NicolaisenAsker Skiklubb57.54+20.46
9Eli Tufte HanssenEiker OL1.00.19+23.11
10Gro Hege LudvigsenMåren OK1.02.03+24.55
11Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.02.49+25.41
12May Jorunn RognlienModum OL1.04.28+27.20

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helga HaverstadLierbygda OL31.15
2Aud KjemperudEiker OL48.02+16.47
3Lise HørtvedtKongsberg OL1.11.31+40.16

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Linda VerdeSturla, IF32.01

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hjørdis ØvreåsBotne SK1.23.41

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torunn Hege FrøvollSturla, IF49.05

H -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Jan Olav BerganKongsberg OL31.46
Ola G. PettersenBerger og Svelvik OL36.24
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL24.19
Jon StrandKongsberg OL27.40
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbikke startet

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rasmus BerglundRingerike OL18.01
2Jonas MayerIL Tyrving22.04+4.03
3Mathias BirkelundAsker Skiklubb24.20+6.19
4Henrik KaiserSturla, IF25.21+7.20
5Linus Hognestad SennelsRøyken OL34.54+16.53
Marius Juell LarsenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathias AxelsonEiker OL22.26
2Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving43.32+21.06

H 13-14

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Adam ConwayKongsberg OL18.26
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL20.51+2.25
2Vegard Holm JohannesenKongsberg OL20.51+2.25
4Johan EgerKongsberg OL23.55+5.29
5Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb23.56+5.30
6Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb24.09+5.43
7Mikkel BerglundRingerike OL24.32+6.06
8Halvor LøkenKongsberg OL24.44+6.18
9Vilmer NybergAsker Skiklubb25.51+7.25
10Stein Aas StræteRingerike OL26.18+7.52
11Martin Nøkleby MellingRingerike OL26.41+8.15
12Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL29.03+10.37
13Eivind Bogen ArenthSturla, IF31.53+13.27
14Lukas KlausenSturla, IF32.49+14.23
15Arne BerganKongsberg OL33.14+14.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Tarje EspelinAsker Skiklubb33.58+15.32
17Daniel NystuenRøyken OL38.02+19.36
18Mikael BirkelundAsker Skiklubb45.54+27.28
19Kristian Juell LarsenIL Tyrving46.52+28.26
20Håkon HauglandRøyken OL1.00.05+41.39
Simen KolbergsrudRøyken OLikke startet
Erlend LangeggenKongsberg OLikke startet

H 13-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving23.44
2Noah Rølles IssowitschRøyken OL24.47+1.03
3Odin FismenFossum IF29.46+6.02
4Oskar BaklidKonnerud IL30.55+7.11
5Martin KaiserSturla, IF34.31+10.47

H 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johan Kristian UndelandSturla, IF37.41
2Henrik ReuschHeming Orientering41.09+3.28
3August Syrdal ØenHeming Orientering43.51+6.10
4Sondre Zahl HagenFossum IF45.08+7.27
5Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF45.14+7.33
6Nicolai HarvikKonnerud IL46.24+8.43
7Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL50.17+12.36
8Rolf Trygve HaugKongsberg OL51.35+13.54
9Vetle DrageKongsberg OL59.54+22.13
Andreas Juell LarsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Eilev KvaaleAsker Skiklubbikke startet
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLikke startet

H 17-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigur HeggedalNydalens SK41.06
2Sander ArntzenAsker Skiklubb41.27+0.21
3Eivind TonnaAsker Skiklubb43.56+2.50
4Daniel Moe BlomNydalens SK44.42+3.36
5Trygve HeggedalKongsberg OL45.22+4.16
6Jan Richard EriksenAsker Skiklubb46.36+5.30
7Axel HoveidAsker Skiklubb47.26+6.20
8Inge LindsethNydalens SK47.44+6.38
9Morten Taraldsten BrunesModum OL48.17+7.11
10Joar GjerdahlKonnerud IL49.34+8.28
11Aslak HeimdalKonnerud IL49.36+8.30
12Erik Feyling HaareKonnerud IL51.26+10.20
13Espen RøsteKongsberg OL52.44+11.38
14Ola LestebergKongsberg OL54.29+13.23
15Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF54.59+13.53
16Håvard HågårdKonnerud IL56.00+14.54
17Sølve DrageKongsberg OL57.00+15.54
18Kenneth SandvoldEiker OL59.00+17.54
19Lars BaklidKonnerud IL1.00.32+19.26
20Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1.01.27+20.21
21Sindre Engzelius GylverNTNUI1.11.13+30.07
22Sverre GrafferRingerike OL1.49.35+1.08.29
Odd StrandKongsberg OLdiskvalifisert
Jørgen BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
Vegard MyklemyrEiker OLdiskvalifisert
Charles HalaasFossum IFdiskvalifisert
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbikke startet
Vebjørn RøtvoldKongsberg OLikke startet
Tord StrandKongsberg OLikke startet

H 17-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL26.59
2Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL36.56+9.57

H 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jens Erik MortensenAsker Skiklubb43.45
2Torstein HoleNydalens SK44.49+1.04
3André JægtvikKonnerud IL45.12+1.27
4Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL47.40+3.55
Morten FismenFossum IFdiskvalifisert
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OLikke startet

H 45-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian HolmboeIL Tyrving39.42
2Stig MellingRingerike OL40.46+1.04
3Hallvard KorenOK Moss47.06+7.24
4Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL47.24+7.42
5Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb48.15+8.33
6Anders GustafssonSturla, IF48.42+9.00
7Jan Anders IstadAsker Skiklubb48.46+9.04
8Svein-Olav TorøKongsberg OL50.45+11.03
9Jørn-Are LongfjeldModum OL50.47+11.05
10Jens Christian HolstIL Tyrving51.05+11.23
11Dag Helland-HansenIL Tyrving52.56+13.14
12Lars Erik GjeinFossum IF56.24+16.42
13Kjell Petter SmågeKonnerud IL57.57+18.15
14Atle WølloKongsberg OL58.29+18.47
Peter CarlsenSturla, IFdiskvalifisert

H 50-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan Tore HenriksenNydalens SK31.48
2Syver LøkenKongsberg OL32.17+0.29
3Stein H. HagenFossum IF36.06+4.18
4Knut Erling ØenHeming Orientering37.45+5.57
5Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL39.06+7.18
6Hans Otto ØverbyKongsberg OL39.40+7.52
7Njål SvingheimKonnerud IL40.37+8.49
8Roger Andre VaneboKongsberg OL41.17+9.29
9Phil ConwayKongsberg OL55.52+24.04
10Helge GrafferRingerike OL57.00+25.12
11Are NjåsteinIL Tyrving1.09.35+37.47
Torstein KvaaleAsker Skiklubbikke startet

H 55-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Svein-Erik SøgårdKongsberg OL32.01
2Øyvind DrageKongsberg OL34.44+2.43
3Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL39.36+7.35
4Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb40.15+8.14
5Hallvard FjærLillomarka OL41.01+9.00
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF41.27+9.26
7Trond BaklidKonnerud IL41.57+9.56
8Hallvard BergIL Tyrving42.55+10.54
9Martin GranlyLillomarka OL43.10+11.09
10Jørgen MårtenssonModum OL43.53+11.52
11Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb48.19+16.18
12Morten KarlsenMåren OK51.52+19.51
13Roar NydalAsker Skiklubb53.55+21.54
14Bjørn Victor LarsenKongsberg OL55.12+23.11
15Torgeir BrandalKongsberg OL1.26.27+54.26
16Erik HøivoldKongsberg OL1.44.46+1.12.45

H 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving32.24
2Are EriksenOslostudentenes IK33.09+0.45
3Jon Arvid FossumAsker Skiklubb35.54+3.30
4Reidar FossumAsker Skiklubb36.37+4.13
5Harald HoviSkien OK38.54+6.30
6Per SchancheAsker Skiklubb51.38+19.14
7Tov Arne BondalNotodden OL54.03+21.39
8Petter FureOppsal Orientering59.23+26.59

H 65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hans Roar BakkenEiker OL39.59
2Per ØhlckersIL Tyrving43.39+3.40
3Øivind FadumSande Sportsklubb45.47+5.48
4Stein TurtumøygardMåren OK50.40+10.41
5Rolf LundeEiker OL50.54+10.55
6Kristian BuggeRøyken OL1.00.30+20.31
Paul SkjakerHadeland OLdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Øyvind HoveidAsker Skiklubbikke startet

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Runar KittelsenStokke IL29.50
2Åmund TonnaEiker OL37.20+7.30
3Lars Martin GjeinStokke IL38.31+8.41
4Henning GaarderKonnerud IL51.33+21.43

H 75-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF29.59
2Magnar ØvreåsBotne SK38.38+8.39
3Ivar Louis BergSturla, IF40.19+10.20
4Bjørn GunnerødAsker Skiklubb45.30+15.31
5Steinar RuudKonnerud IL50.44+20.45
Elling FrøvollSturla, IFdiskvalifisert

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tormod HøimyrSturla, IF52.13
2Per MeilandLommedalens IL1.01.52+9.39

Direkte AL

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øyvind Bakken RongstadLillehammer OK42.46
2Morten HeirFossum IF45.03+2.17
3Anders ØpstadAsker Skiklubb47.52+5.06
4Tellef Juell LarsenIL Tyrving48.28+5.42
5Anton PlaianAsker Skiklubb51.36+8.50
6Terje Ulla EikenKongsberg OL56.29+13.43
7Tibor VáriSturla, IF57.14+14.28
8Snorre FrydenlundSturla, IF1.03.02+20.16
9Katrine MedalenAsker Skiklubb1.06.58+24.12
10Ola Krohn GjessingHeming Orientering1.11.20+28.34

Direkte AK

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Grethe K. LøvaldAsker SK38.49
2Kaja LøvaldAsker Skiklubb40.22+1.33
3Bjørn BaklidKonnerud IL45.27+6.38
4Øyvind GylverAsker Skiklubb49.19+10.30
5Jørgen HolmboeIL Tyrving51.49+13.00
6Georg HorvatiTyrving IL54.37+15.48
7Ildiko HorvatiIL Tyrving1.01.18+22.29
8Tom RådahlIL Tyrving1.07.10+28.21
9Cora EbnerKongsberg OL1.20.30+41.41

Direkte B

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigwrdur SigurdssonStokke IL30.14
2Tom André AlstadsætherEiker OL32.13+1.59
3Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL32.19+2.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Torbjørn BogenSturla, IF37.51+7.37
5Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1.03.33+33.19
6Morten FjellRøyken OL1.09.49+39.35
7Hilde MoholthKongsberg OL1.15.13+44.59
Knut LangeggenKongsberg OLikke startet

Direkte C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingunn NorbomKonnerud IL28.20
2Pål PedersenKonnerud IL37.47+9.27
3Brynjar HolenKonnerud IL50.24+22.04
4Lars KihleKonnerud IL50.28+22.08
5Kåre Krohn GjessingHeming Orientering1.08.53+40.33
6Elen Krohn GjessingHeming Orientering1.09.06+40.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.