Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

IL Tyrving

54 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Morten Nilstad PettersenH 21 AK (7)28.18+1.018.39
2Svein S JacobsenH 65- (40)29.11+3.1910.27
4Solveig SikkelandD 55- (37)33.06+3.0111.51
5Marianne NjåsteinD 50- (59)33.36+6.3111.23
5Karoline AndersenD 21- (22)41.16+4.3911.22
6Katrine Finstad LandD 40- (26)39.49+7.2412.06
6Randi NilstadD 60- (22)41.28+6.4714.51
7Sidsel NørstebøD 55- (37)35.05+5.0012.34
7Are KristiansenH 50- (94)30.06+2.418.43
8Cassie TrewinDirekte AK (96)30.58+5.0110.25
8Thomas BjanesDirekte C (47)36.22+9.0313.16
8Stian BergersenH 21- (21)39.28+4.569.25
9Kjell Gorm RøkkeH 70- (40)36.49+5.3514.47
10Hasse BergstrømH 70- (40)36.50+5.3614.47
11Maren NorderudDirekte B (72)42.53+8.0314.32
11Hege FeiringD 45- (51)39.54+9.4612.07
14Iris HolstD 16 (36)38.18+8.3712.18
15Alf PettersenH 60- (48)35.41+9.3912.05
16Kjersti SkantzeD 55- (37)43.23+13.1815.32
22Kajsa Meyer LarssonD 14 (29)41.57+14.2515.18
23Eileen BjanesD 14 (29)44.25+16.5316.12
23Berit BergeD 55- (37)49.30+19.2517.44
26Katrine SolbakkenDirekte C (47)48.50+21.3117.49
27Amund Sannes RisvollDirekte C (47)49.13+21.5417.57
27Kristine SolbakkenD 14 (29)53.01+25.2919.20
28Kirsti Grundnes BergD 55- (37)1.01.18+31.1321.58
29Trond LundH 50- (94)35.44+8.1910.21
29Ivar RefslandH 60- (48)40.49+14.4713.50
32Hallvard BergH 55- (68)41.22+14.0112.34
35Lavrans Larsen HirschDirekte C (47)1.03.58+36.3923.20
35Eirik JørgensenH 45- (78)39.39+12.0610.48
36Else GrandalD 50- (59)50.38+23.3317.09
37Nils-Erik HirschDirekte AL (72)54.37+23.2914.15
38Ingvill SommerstadDirekte B (72)1.03.38+28.4821.34
38Egil EideH 55- (68)48.15+20.5414.39
39Morten KongsbergDirekte AL (72)55.51+24.4314.34
44Anne Marie Lund ThervikDirekte N (44)1.11.08+51.2032.11
44Markus KongsbergDirekte AL (72)59.42+28.3415.35
44Nikolay KrupnovH 60- (48)56.14+30.1219.03
47Jacob Finstad LandH 11-12 (56)58.57+37.0723.29
51Camilla StridsklevDirekte AL (72)1.06.25+35.1717.20
52Kjetil MolundH 45- (78)45.48+18.1512.28
55Anne Kristine NorderudDirekte AK (96)48.10+22.1316.13
59Ane Næsset RamtvedtDirekte B (72)1.30.30+55.4030.40
60Bjørn SpjelkavikDirekte AK (96)50.04+24.0716.51
84Åshild FlatbakkenDirekte AK (96)1.04.09+38.1221.35
93Aud I SpjelkavikDirekte AK (96)1.20.47+54.5027.11
Herman Finstad LandN-åpen (79)37.5017.07
Elias MolundN-åpen (79)42.0619.02
Esten Valentin NybråtenN-åpen (79)21.179.37
Max Alexander NybråtenN-åpen (79)21.149.36
Magnus MolundH -10 (31)29.3412.51
Ådne SkjærsteinH 16 (44)diskvalifisert
Bjørn Henning GrandalH 55- (68)diskvalifisert
Dag Helland-HansenH 50- (94)ikke startet
Silje SlungaardD 16 (36)ikke startet
Vida Helland-HansenD 14 (29)ikke startet
Per SlungaardH 55- (68)ikke startet
Mille Baastad BergD 14 (29)ikke startet
Toril WiigD 45- (51)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.