Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13 | D 14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13 | H 14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15 | H 16 | H 15-16B | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir AL | Dir AK | Dir B | Dir C | Dir N | D 21AK | D 45 AK | H 21 AK | H 45 AK

Sturla, IF

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Linda VerdeD 65- (20)35.49+1.1114.23
3Linus Westerberg-HeltneH 11-12N (11)31.37+4.1113.41
6Ellen Horn-JohnsenDirekte C (47)33.41+6.2212.17
7Sivert KnutheimH 11-12N (11)50.25+22.5921.49
7Harald ThonH 60- (48)29.52+3.5010.07
8Tormod HøimyrH 80- (11)1.08.27+34.0029.45
10Oskar KnutheimH 11-12N (11)1.29.53+1.02.2738.54
11Marie KvarmeD 14 (29)33.36+6.0412.15
11Geir Holm GundersenH 60- (48)32.20+6.1810.57
21Mina Akiko JohnsenD 14 (29)41.18+13.4615.04
29Mathias Skourup RognebakkeH 16 (44)54.12+25.1814.55
30Trine MelheimDirekte AK (96)40.43+14.4613.42
31Ine InstanesD 16 (36)1.00.42+31.0119.31
35Aud Ellen BrevikD 45- (51)58.15+28.0717.42
37Olav MelheimH 15 (47)57.13+29.3217.14
40Tanja InstanesD 45- (51)1.04.33+34.2519.37
50Snorre FrydenlundH 55- (68)1.01.41+34.2018.44
51Stig InstanesH 45- (78)45.44+18.1112.27
53Merete UndelandD 50- (59)1.24.15+57.1028.33
60Øystein RognebakkeH 45- (78)51.09+23.3613.56
62Geir Thomas KnutheimH 45- (78)51.15+23.4213.57
66Nina Marie UndelandDirekte AK (96)52.00+26.0317.30
80Jon Erik KvarmeH 50- (94)1.01.54+34.2917.56
Malene InstanesD 16 (36)diskvalifisert
Torbjørn Melheim SvendsenH 11-12N (11)diskvalifisert
Espen MelheimDirekte AK (96)ikke startet
Magnus Skourup RognebakkeH 13 (27)ikke startet
Andreas MelheimH 11-12N (11)ikke startet
Egil FrydenlundH 17-20 (9)ikke startet
Johan Kristian UndelandH 17-20 (9)ikke startet
Charlotte SkourupD 45- (51)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.