Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

H 45-

3 670 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Tore SandvikHalden SK27.33
2Kenneth WesterheimStord Orientering28.52+1.19
3Jørgen TegdanFreidig30.04+2.31
4Tomas EidsmoFreidig30.58+3.25
5Andreas SylteFreidig31.33+4.00
6Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)31.39+4.06
7Thomas FrostAlta OL33.39+6.06
8Pål KittilsenFreidig34.11+6.38
9David LøverModum OL34.18+6.45
10Odd StrandKongsberg OL34.27+6.54
11Eivind LandeEidskog OL35.07+7.34
12Steinar LandeBø OL35.15+7.42
13Jan KocbachFana IL35.28+7.55
14Henning Bratland CarlsenOK Moss35.47+8.14
15Even Angell-PetersenNydalens SK36.00+8.27
16André JægtvikKonnerud IL36.08+8.35
17Johan JebsenHeming Orientering36.12+8.39
18Henrik OttesenFredrikstad SK36.27+8.54
19Oddvar TaksdalGanddal IL36.46+9.13
20Gisle NysæterSkien OK36.57+9.24
21Tommy JauhojärviAsker Skiklubb37.01+9.28
22Stig MellingRingerike OL37.04+9.31
23Øyvind LienGjø-Vard OL37.28+9.55
24Jon HolstadFreidig37.41+10.08
25Asle Sagli GudimIndre Østfold OK37.53+10.20
26Lars BerglundRingerike OL37.58+10.25
27Martin ØhmanGjø-Vard OL38.09+10.36
27Trond EvensenOL Tønsberg og omegn38.09+10.36
29Ingebrigt FuglemMalvik IL38.12+10.39
30Bjørn Idar SætranIF Trauma38.34+11.01
31Geir SchjølbergTynset IF38.43+11.10
32Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL38.52+11.19
33Christian GløgårdNittedal OL39.11+11.38
34Jan Anders IstadAsker Skiklubb39.24+11.51
35Eirik JørgensenIL Tyrving39.39+12.06
36Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL39.50+12.17
37Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK39.53+12.20Last ned GPS-spor i gpx-format
38Anders SollienOL Toten-Troll40.05+12.32
39Rune BlågestadIndre Østfold OK40.15+12.42
40Håvard HågårdKonnerud IL40.29+12.56
41Christian ReuschHeming Orientering40.53+13.20
42Anders Kristian HoltHedrum OL40.58+13.25
43Nikolay SytovMosmeridian41.07+13.34
44Bjørn HaugeNydalens SK42.01+14.28
45Esten KorenNydalens SK43.18+15.45
46Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett44.02+16.29
47Kyrre GranFet OL44.25+16.52
48Per Øivind EgerKongsberg OL44.26+16.53
49Knut Ivar JohansenSandefjord OK45.04+17.31
50Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL45.34+18.01
51Stig InstanesSturla, IF45.44+18.11
52Kjetil MolundIL Tyrving45.48+18.15
53Øystein SkjelbredKongsberg OL47.19+19.46
54Atle StrømHedrum OL47.45+20.12
55Jens TjentlandLardal OL48.56+21.23
56Tom KristensenLarvik OK49.20+21.47
57Thorbjørn VærpKristiansand OK49.33+22.00
58Øyvind ThømtIndre Østfold OK50.07+22.34
59Thomas LieFredrikstad SK50.10+22.37
60Øystein RognebakkeSturla, IF51.09+23.36
61Henning MartinsenFredrikstad SK51.11+23.38
62Geir Thomas KnutheimSturla, IF51.15+23.42
63Eilert AamodtOppsal Orientering53.28+25.55
64Hans Olav HygenØstmarka OK56.02+28.29
65Even ErlienGjø-Vard OL56.14+28.41
66Fredrik SaugestadNydalens SK58.29+30.56
67Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF1.03.21+35.48
68Eelco van RaaijHedrum OL1.03.48+36.15
69Inge HaugeHisøy OK1.04.56+37.23
70Atle BorgersenHedrum OL1.05.23+37.50
71Espen JohnsenHedrum OL1.08.59+41.26
72Martin ReichenbachOppsal Orientering1.11.58+44.25
73Roger ØstvoldHeming Orientering1.14.55+47.22
74Trond RetteraasenIndre Østfold OK1.15.06+47.33
Ola BeitdokkenLillehammer OKdiskvalifisert
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jon SolsrudNydalens SKdiskvalifisert
Espen RøsteKongsberg OLdiskvalifisert
Tormod KleppaLillehammer OKikke startet
Magne SætherFredrikstad SKikke startet
Sverre WisløffAsker Skiklubbikke startet
Odd-Ivan LorentsenOK Silsandikke startet
Brynjar FredheimLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.