Offisiell resultatliste for Mjølnerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Mjølnerløpet
Arrangørorganisasjon: Elverum OK
Dato: lørdag 2 september 2017

N-åpen

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK52.5029.21
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL49.1927.23

D -10

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL20.3211.24

D 15-16

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carina SveenElverum OK43.5011.50

D 17-

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK29.097.06
2Nina SmestadLøten o-lag41.53+12.4410.12
3May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL53.31+24.2213.03
4Else Kristine LienLøten o-lag58.11+29.0214.11
Lone MalmgrenGjø-Vard OLikke startet

D 35-

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine GaarderElverum OK39.0910.34
2Lina Undrum MariussenOppsal Orientering40.42+1.3311.00
3Lisbeth GråvVang OL56.16+17.0715.12

D 45-

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege SolerødGjø-Vard OL41.4211.16
2Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange57.45+16.0315.36

D 55-

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag43.3812.50
2Anne SørumRingsaker OK46.13+2.3513.35
3Mona HesselbergLøten o-lag47.14+3.3613.53
4Lis DæhliLøten o-lag49.24+5.4614.31
5Elle M. MelbyeHeming Orientering53.42+10.0415.47
Wenche BjørnstadRingsaker OKdiskvalifisert
Bente GrøndalenHamar OKdiskvalifisert
Bente Tangen WikstrømRingsaker OKikke startet

D 65-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger K BrøndboOL Vallset/Stange34.1713.11
2Liv FeiringHamar OK36.16+1.5913.56
3Rigmor Lømo AasElverum OK43.21+9.0416.40

H -10

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emil Tonjer FingarsenElverum OK22.4812.40
Ulrik Gaarder StrandElverum OK20.5711.38

H 13-14

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK17.216.56
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL19.11+1.507.40
3Mats LindaasElverum OK23.37+6.169.26
4Gaute LindaasElverum OK42.08+24.4716.51
Lars LienGjø-Vard OLikke startet

H 15-16

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav Kristian LundKongsberg OL46.3312.34

H 17-

5 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngve VoldenLøten o-lag35.126.46
2Geir Myhr ØienRingsaker OK42.28+7.168.10
3Sverre NarumVang OL48.19+13.079.17
4Ole Grini JohansenIL Tyrving54.16+19.0410.26
5Håkon LundKongsberg OL56.43+21.3110.54
Øyvind LienGjø-Vard OLikke startet

H 17-C

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove TåsåsenMjøsretail28.1110.26
2Tore StensethLøten o-lag30.43+2.3211.22
3Magne JohansenVang OL35.16+7.0513.03
4Anders LindaasElverum OK47.25+19.1417.33
5Stein SandakerVang OL55.05+26.5420.24

H 45-

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein ThorsbergGrue IL46.2712.33
2Kjetil LivenLøten o-lag47.20+0.5312.47
3Even ErlienGjø-Vard OL49.53+3.2613.28
4Lars SkramstadLøten o-lag1.08.42+22.1518.34
Arvid BratliLøten o-lagdiskvalifisert
Svein GodagerLøten o-lagikke startet

H 55-

3 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag26.487.14
2Trond OlsenLøten o-lag29.39+2.518.00
3Einar LienLøten o-lag32.50+6.028.52
4Kjell Magne NordviGrue IL34.10+7.229.14
5Erik GrøndalenHamar OK36.14+9.269.47
6Odd Arne BlystadLøten o-lag38.28+11.4010.23
7Erik NæssØstmarka OK42.56+16.0811.36
Ole Hans ØieLøten o-lagikke startet

H 65-

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje WikstrømRingsaker OK28.568.30
2Knut SkjesetVang OL31.46+2.509.20
3Einar LundHamar OK34.11+5.1510.03
4Knut MalmoRingsaker OK36.15+7.1910.39
5Trond FeiringHamar OK37.57+9.0111.09
6Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering55.19+26.2316.16
7Per Anders AasElverum OK55.54+26.5816.26
8Harald HaugenRingsaker OK1.03.14+34.1818.35

H 75-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange39.5015.19
2Olav HøiåsVang OL46.04+6.1417.43
3Helge BjaalandHeming Orientering50.16+10.2619.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.