Offisiell resultatliste for Nattløp Stutafjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Stutafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 1 februar 2017

Damer - kort

2 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann SveinsvollGanddal IL42.4116.10
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44.57+2.1617.01
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb48.44+6.0318.27
4Elin NorveelGanddal IL49.56+7.1518.54
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb51.05+8.2419.20
6Randi BuggeGanddal IL55.16+12.3520.56
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbbrutt

Herrer - kort

2 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend BremnesGanddal IL43.5916.39
2Aksel DommersnesGanddal IL44.04+0.0516.41
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb50.58+6.5919.18
4Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb55.27+11.2821.00
Arild SvihusGanddal ILbrutt

Damer - mellom

3 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb35.2510.14
2Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb54.20+18.5515.42
3Randi LadstenTime kommune BIL1.01.32+26.0717.47
4Grethe T SkadbergTime kommune BIL1.01.35+26.1017.47
5Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering1.03.47+28.2218.26

Herrer - mellom

3 460 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb38.1311.02
2Per Ingar HadlandGanddal IL41.25+3.1211.58
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb43.37+5.2412.36
4Tor Geir EspedalGanddal IL44.17+6.0412.47
5Lars PrimstadKlepp BIL44.48+6.3512.56
6Tor Sverre SkåraEgersund OK46.26+8.1313.25
7Bjarne GimreGanddal IL49.39+11.2614.20
8Jan Inge LundeGanddal IL54.21+16.0815.42
9Bjørn SivertsenSkanska Norge57.35+19.2216.38
10Raymond B PettersenÅlgård Orientering1.03.15+25.0218.16
0Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert
0Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbbrutt

Damer - lang

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL44.3810.53
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb45.19+0.4111.03
3Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)48.32+3.5411.50
4Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)51.21+6.4312.31
5Trine BolstadGanddal IL53.31+8.5313.03
6Ingrid LamarkGanddal IL54.42+10.0413.20
7Vibeke LamarkGanddal IL54.44+10.0613.20

Herrer - lang

4 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Olav HaarrGanddal IL38.079.17
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb41.41+3.3410.10
3Paul Terje HaarrGanddal IL41.57+3.5010.13
4Trond LamarkGanddal IL42.03+3.5610.15
5Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb43.08+5.0110.31
6Sturla StokkelandÅlgård Orientering43.27+5.2010.35
7Andreas BreilandÅlgård Orientering44.50+6.4310.56
8Ove OalandGanddal IL1.03.15+25.0815.25
0Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Per Martin StoklandGanddal ILdiskvalifisert

Damer - XL

5 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL49.399.37
2Marjo LiikanenGanddal IL52.45+3.0610.13
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)brutt

Herrer - XL

5 160 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering40.367.52
2Ørjan RavndalÅlgård Orientering41.02+0.267.57
3Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering42.37+2.018.15
4Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)45.21+4.458.47
5Morten Bjerga SundliGanddal IL45.58+5.228.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Kristian Frafjord HaarrGanddal IL47.03+6.279.07
7Per Ivar StoklandGanddal IL47.19+6.439.10
8Oddvar TaksdalGanddal IL47.41+7.059.14
9Arild AasheimGanddal IL49.22+8.469.34
10Odd FuglestadÅlgård Orientering51.41+11.0510.00
11Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb56.52+16.1611.01
12Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.01.09+20.3311.51
13Geir SandÅlgård Orientering1.03.23+22.4712.17
14Jakob KarlsenGanddal IL1.11.26+30.5013.50
15Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.21.19+40.4315.45
0Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.