Offisiell resultatliste for Torsdagsløp November

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp November
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 24 november 2016

Aftenbladet BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Arvid ThorsenMellom (15)31.17+8.40
9Per M MælandMellom (15)39.17+16.40

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Tor Sverre SkåraMellom (15)31.07+8.30

Ganddal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marjo LiikanenLang (17)34.04+0.17
8Per Olav HaarrLang (17)38.28+4.41
10Paul Terje HaarrLang (17)44.00+10.13
13Silje Skorve SkarpeidLang (17)46.10+12.23

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5195818 U1 Ukjent løper195818Lang (17)36.28+2.41

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14200485 U1 Ukjent løper200485Lang (17)46.30+12.43

Statoil BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Jan ArendalMellom (15)40.51+18.14
12Øistein HaalandLang (17)44.32+10.45

Stavanger Orienteringsklubb

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Stein Arne OlsenLang (17)33.47
1Bjørn AlsakerMellom (15)22.37
1Peter SæbbøKort (8)25.36
1Pål BårdsenLang-sykkel (1)30.44
2Arne ØstensenMellom (15)26.56+4.19
2Emma Sydnes RisaKort (8)27.10+1.34
3Bruce ChalmersLang (17)34.24+0.37
3Vilde Bårdsen HustoftMellom (15)28.57+6.20
3Henrik WadelKort (8)27.17+1.41
4Bjørnar Sydnes RisaKort (8)31.22+5.46
5Nicolai FKort (8)45.25+19.49
5Birk MKort (8)45.25+19.49
5Vetle MalmbergKort (8)45.25+19.49
5Birk VatlandKort (8)45.25+19.49
6Kjetil WirakLang (17)37.34+3.47
6Paul Andreas PaulsenMellom (15)31.51+9.14
7Sara Nystrøm OlsenLang (17)38.25+4.38
7Tore KarlsenMellom (15)32.28+9.51
8Turid NystrømMellom (15)34.57+12.20
9Nils John VestølLang (17)41.36+7.49
10Arne Jacob Nystrøm OlsenMellom (15)40.51+18.14
12Arne KarlsenMellom (15)43.57+21.20
13Elise Sydnes RisaMellom (15)48.10+25.33
14Brit Vivian MelingMellom (15)50.54+28.17
15Wenche Margrethe SæbbøLang (17)47.55+14.08
15Øyvind EgeskogMellom (15)54.41+32.04
16Espen KarlsenLang (17)49.48+16.01
17Tone Cecilie NystrømLang (17)58.12+24.25

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Jan-Einar ØvremoLang (17)36.02+2.15
11Helen LomelandLang (17)44.31+10.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.