Offisiell resultatliste for KSO Høst 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 23 august 2016

D 17-

2 510 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK13.415.27
2Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK15.20+1.396.06
3Anneke Hald BjørgumKristiansand OK15.29+1.486.10
4Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK17.12+3.316.51
5Christina WhiteSøgne og Songdalen OK18.08+4.277.13
6Ida AurebekkKristiansand OK18.43+5.027.27
7Hege Hennig LundeOK Sør19.35+5.547.48
8Silje BøenKristiansand OK21.01+7.208.22
9Gro EideOK Sør22.14+8.338.51
10Linn-Carina DalandKristiansand OK22.24+8.438.55
11Målfrid KonstKristiansand OK22.28+8.478.57
12Synne StrayKristiansand OK22.35+8.548.59
13Gro BørteKristiansand OK23.15+9.349.15
14Sanna Aurora SandellKristiansand OK23.51+10.109.30
15Anne Marie EkelandOddersjaa SSK26.35+12.5410.35
16Maren Cecilie Hald BjørgumKristiansand OK26.43+13.0210.38

D 50-

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni MyhreOddersjaa SSK20.298.09
2Ragnhild HaldKristiansand OK21.51+1.228.42
3May MelingStavanger Orienteringsklubb25.33+5.0410.10
4Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen26.43+6.1410.38
5Anne Karin RibeKristiansand OK30.59+10.3012.20

D 60-

2 510 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK22.138.51
2Brit I. DanielsenOddersjaa SSK27.54+5.4111.06
2Kirsten SalthaugRambøll27.54+5.4111.06
4Elin Glad BalchenOddersjaa SSK28.37+6.2411.24
5Solveig SchouOK Sør28.50+6.3711.29
6Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK31.46+9.3312.39
7Gudveig JørundlandOK Sør32.19+10.0612.52

H 17-

2 510 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ståle GjelstenKristiansand OK12.184.54
2Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12.59+0.415.10
3Torkel ReinhartsenKristiansand OK13.33+1.155.23
4Stig DalsørenKristiansand OK13.45+1.275.28
5Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK14.10+1.525.38
6Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK14.22+2.045.43
7Vegard DanielsenKristiansand OK14.47+2.295.53
8Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK14.58+2.405.57
9Stein-Erik ScheieOK Sør15.08+2.506.01
10Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK15.14+2.566.04
11Fred-Arne SivertsenKristiansand OK15.17+2.596.05
12Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett15.42+3.246.15
13John RundeKristiansand OK15.52+3.346.19
14Vegard MyhreKristiansand OK16.09+3.516.26
15Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK16.49+4.316.41
16Øyvind MikkelsenKristiansand OK16.51+4.336.42
17Bjørnar KregnesKristiansand OK17.05+4.476.48
18Morten CowardOK Sør17.46+5.287.04
19Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK17.48+5.307.05
20Espen CowardOK Sør17.59+5.417.09
21Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK18.11+5.537.14
22Geir KristiansenOddersjaa SSK18.15+5.577.16
23Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering18.32+6.147.23
24Roar MyhreKristiansand OK18.53+6.357.31
25Einar EkelandOddersjaa SSK19.12+6.547.38
26Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK20.54+8.368.19
27Jan EideOK Sør27.09+14.5110.49
0Jon Terje EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 50-

2 510 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BujordetKristiansand OK14.505.54
2Jan BlandkjennKristiansand OK14.57+0.075.57
3Kyrre EllefsenOK Sør15.39+0.496.14
4Øyvind TorgersenKristiansand OK17.31+2.416.58
5Kristen RibeKristiansand OK17.53+3.037.07
6Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK19.37+4.477.48
7Terje WoldOK Sør20.30+5.408.10
8Lasse JohnsenOddersjaa SSK21.22+6.328.30
9Bjørn A FriestadKristiansand OK26.11+11.2110.25
10Helge KristensenOK Sør26.27+11.3710.32
0Jon MatreOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 60-

2 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per W. TorgersenOddersjaa SSK17.236.55
2Frank Glad BalchenOddersjaa SSK18.31+1.087.22
3Dagfinn HaarrOddersjaa SSK19.11+1.487.38
4Stein CowardOK Sør21.45+4.228.39
5Nils Egil JohannessenIL Høvdingen24.42+7.199.50
6Erik HodneOddersjaa SSK24.43+7.209.50
7Bjørn A. SchouOK Sør25.26+8.0310.07
8Sigmund SalthaugRambøll29.04+11.4111.34
9Einar JørundlandOK Sør32.01+14.3812.45

H-16N

1 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Hennig LundeOK Sør17.3215.39
2Lars KostølKristiansand OK18.04+0.3216.07

H12

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle BergKristiansand OK21.008.21
2Chris Ruben ErfjordOK Sør23.11+2.119.14
3Vebjørn BergKristiansand OK29.24+8.2411.42
4Tobias Barland KvarsnesKristiansand OK35.33+14.3314.09
5Isa Bønnhoff UclerOK Sør39.11+18.1115.36

H13-16

2 510 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK13.135.15
2Kristian PyttenKristiansand OK15.06+1.536.00
3Odd-Anton HermansenKristiansand OK15.18+2.056.05
4Brage TakleKristiansand OK16.04+2.516.24
5Jonas MyhreKristiansand OK16.31+3.186.34
6Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK16.55+3.426.44
7Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK17.07+3.546.49
8Anders Bjørnholmen ØvensenKristiansand OK17.57+4.447.09
9Trygve Børte NomelandKristiansand OK17.59+4.467.09
10Erlend Odd BergeOddersjaa SSK20.38+7.258.13
11Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK24.47+11.349.52

H-bedr

2 510 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL16.036.23
2Oluf BøckmanNikkelverket BIL16.20+0.176.30
3Bjarne FærestrandBroadnet17.13+1.106.51
4Tor LohneRambøll17.55+1.527.08
5Reidar SæstadDNB18.28+2.257.21
6Harald EikNikkelverket BIL19.05+3.027.36
7Thorbjørn VærpPoint Taken19.34+3.317.47
8Øivind StenstadNikkelverket BIL20.17+4.148.04
9Kai JohansenNikkelverket BIL20.19+4.168.05
10Stig Erik ØrumRambøll20.24+4.218.07

D-16N

1 120 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma IglebækOK Sør11.1310.00
2Hanne TønnesenOK Sør12.42+1.2911.20
3Selma WhiteSøgne og Songdalen OK16.21+5.0814.35

D12

2 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK24.109.37
2Maria StødleKristiansand OK28.07+3.5711.12
3Tina BoothKristiansand OK28.33+4.2311.22
4Maria KostølKristiansand OK29.47+5.3711.51

D13-16

2 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK18.187.17
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK18.27+0.097.21
3Inga StødleKristiansand OK18.35+0.177.24
4Silje KregnesKristiansand OK19.01+0.437.34
5Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK19.10+0.527.38
6Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK21.24+3.068.31
7Marte LynneKristiansand OK24.07+5.499.36
8Tuva HepburnKristiansand OK26.43+8.2510.38
9Julie ChristiansenKristiansand OK27.08+8.5010.48

D-bedr

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elke ThistedNikkelverket BIL33.3313.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.