Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK4
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Kopervik IL
Dato: tirsdag 7 juni 2016

H Lang

3 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenVikebygd IL31.369.17
2Einar Marius H. MartinsenVikebygd IL33.41+2.059.54
3Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering37.12+5.3610.56
4Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering39.20+7.4411.34
5Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering43.16+11.4012.43
6Kjetil FiskåSveio OL - Orientering46.37+15.0113.42
7Ivar KvaleHaugesund IL Orientering47.12+15.3613.52
8Erik EngløkkHaugesund IL Orientering48.48+17.1214.21
9Eivind KvingeMarine Al.50.41+19.0514.54
10Snorre EikelandHaugesund IL Orientering52.26+20.5015.25
11Jan SteffensenHaugesund IL Orientering1.09.43+38.0720.30

D Lang

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering37.2611.00
2Kristina VollHaugesund IL Orientering42.35+5.0912.31
3Ingrid EggenHaugesund IL Orientering48.26+11.0014.14
4Randi EngløkkHaugesund IL Orientering50.17+12.5114.47

H Mellom

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering50.5814.59
2Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering53.32+2.3415.44
3Frode NystedHaugesund IL Orientering56.50+5.5216.42
4Jostein BaustadHaugesund IL Orientering59.44+8.4617.34
5Trygve VollHaugesund IL Orientering1.01.32+10.3418.05
6Anfinn PaulsenTorvastad IL1.12.04+21.0621.11
7Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering1.18.06+27.0822.58
0Harald SteinslandVikebygd ILbrutt

D Mellom

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering52.1715.22
2Anita SælevikHaugesund IL Orientering58.03+5.4617.04
3Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL1.00.41+8.2417.50
0Tonje Hausberg BjergaVikebygd ILbrutt

H -16K

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering38.4316.07
2Victor RingdalHaugesund IL Orientering47.33+8.5019.48
3Lars WikstrømHaugesund IL Orientering53.56+15.1322.28
0Emil EngesliHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D -16K

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering42.0617.32
2Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering47.52+5.4619.56
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering53.38+11.3222.20

D 17-K

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove V. PaulsenTorvastad IL49.2320.34

H Ny

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Olav Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering16.1910.52
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering34.16+17.5722.50

D Ny

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elen Tjoflot NesVikebygd IL21.1114.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.