Offisiell resultatliste for Råtassløp nr 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtassløp nr 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: mandag 23 mai 2016

Jenter N-løype (lett)

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Andrea AspelundNOTEAM40.05+0.35
0Hanna BraadlieHeming Orientering24.50
0Åse EieNydalens SK36.13
0Klara Knutsen WeissNydalens SK1.01.25+21.55
0Vilhelmina KoppHeming Orientering30.08
0Victoria LøvenskioldHeming Orientering25.03
0Ingrid SølvbergNydalens SK36.16
0Tellef TorkildsenNydalens SK40.52+1.22
0Signe Fluge UllebergHeming Orientering28.45
0Stine FosseNydalens SK25.23
0Henrikke Lie KuraasNydalens SK33.16
0Elise Nilsen BergFossum IF34.58
0Johanne Nyen PedersenNydalens SK34.08
0Liv Kulle AndreassenNydalens SK39.30
0Anne ØstvoldHeming Orientering27.06
0Ingrid Weider EgnerHeming Orientering50.37+11.07
0Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK33.04
0Charlotte HopsnesFossum IF41.45+2.15
0Maja WangNydalens SK1.01.27+21.57
0Marte SkirbekkHeming Orientering27.10
0Erle Nyen-PedersenNydalens SK40.28+0.58
0Astrid ReuschHeming Orientering42.44+3.14
0Alma Rygh HoltenNydalens SK30.57
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK45.22+5.52
0Marthe Gustavsen HaugsvoldNydalen orientering48.04+8.34
0Katinka Moody-BongardNydalens SK1.01.32+22.02
0Aleksandra ChristiansenHeming Orientering28.56
0Nora Skei MorgenlieNydalens SK27.18
0Helene ScheeleNydalens SK23.56
0Tiril Frostestad-StenbrendenNydalen orientering45.19+5.49
0Ingrid BøhnNydalens SK47.52+8.22
0Anna Elisabeth RyghHeming Orientering25.17

Gutter N-løype (lett)

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Brage BjørtuftNydalens SK25.42
0Eskil BotilsrudNydalens SK41.07+2.33
0Fridtjof BraadlieHeming Orientering30.21
0August BrulandNydalens SK40.29+1.55
0Daniel BråthenHeming Orientering38.28
0Jesper BråthenHeming Orientering38.19
0Elias Drage KleivaNydalens SK35.53
0Eskil HafskioldNydalens SK33.50
0Sondre HafskioldNydalens SK33.18
0Ole HanekampNydalens SK1.08.12+29.38
0Martin JerijerviNydalens SK31.37
0Skule LandsnesNydalens SK35.49
0Elliot SjølieNydalens SK23.43
0Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK28.44
0Emil AarvikHeming Orientering38.34
0Cornelius BerganNydalens SK44.05+5.31
0Trygve GrønstadHeming Orientering38.22
0Trond HeløeHeming Orientering24.12
0Iver Herberg-AasNydalens SK34.26
0Erik Korff GjerdeHeming Orientering39.18+0.44
0Ludvig KristiansenHeming Orientering38.59+0.25
0Oliver SkjelvanNydalens SK40.31+1.57
0Adam Tormodsen-SolbergNydalens SK38.12
0Mikkel Tufto-AntonsenHeming Orientering27.28
0Emil SkaugNydalens SK49.20+10.46
0Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK44.42+6.08
0Håkon Sæl SteenFossum IF22.34
0Birk Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK33.10
0Mads HanekampNydalens SK34.21
0Einar ØstvoldHeming Orientering27.54
0Alfred Axelsen DanielsNydalens SK45.03+6.29
0Emil Lillesand VeaNydalens SK54.34+16.00
0Mathias Hollum MarthinsenNydalens SK40.12+1.38
0Johan SkodvinHeming Orientering24.09
0Jonas WilsbergNydalens SK1.14.05+35.31
0Lukas Jones ArnesenHeming Orientering22.48
0August Lea KabbeNydalens SK46.00+7.26

Jenter C-løype

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Kristin GrandeNydalens SK45.01
0Johanne Terland GundersenHeming Orientering1.16.12+21.29
0Helene KristensenHeming Orientering54.45+0.02
0Ina Rasch-HalvorsenHeming Orientering1.21.32+26.49
0Heidi Kristine SebjørnsenFossum IF37.11
0Vivian ZevickHeming Orientering1.21.32+26.49
0Mari AarsethNydalens SK46.35
0Oda Kirstine AanestadFossum IF54.43
0Nora Margrethe FurfjordFossum IF55.02+0.19
0Eira Skaarer WiklundNydalens SK38.40
0Inga Skaarer WiklundNydalens SK33.30
0Penelope LeaNydalens SK44.07
0Hanne Wærp HaugeNydalens SK46.15
0Marie ScheeleNydalens SK39.10
0Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering49.57
0Marie SaugestadNydalens SK34.33
0Josefine LydersenNydalens SK43.16

Gutter C-løype

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Christoph LerumHeming Orientering55.09+24.43
0Paul SlungårdHeming Orientering57.34+27.08
0Arild BaumannHeming Orientering35.45+5.19
0Børge Nilsen BergFossum IF48.16+17.50
0Fridtjof ReuschHeming Orientering28.27
0Sindre Sæl SteenFossum IF37.54+7.28
0Petter HanekampNydalens SK48.14+17.48
0Ask Felland SætnanFossum IF40.57+10.31
0Knut Kolltveit SørlieFossum IF1.12.38+42.12
0Philip RomørenFossum IF40.48+10.22
0Axel AaldeNydalens SK30.26
0Sindre Augustin SchärerNydalens SK52.39+22.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.