Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 12
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 15 juni 2016

Aker Solutions

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anders HammerMellom (58)29.35+5.147.12

BDO BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Pål W. HanssenMellom (58)1.30.00+1.05.3921.57

Brekke og Strand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bo EngdahlLang (26)51.32+2.508.35

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Felix BreitschädelMellom (58)24.215.56

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Knut BårtveitLang (26)1.05.31+16.4910.55

DVASK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Eskil HagenLang (26)1.18.40+29.5813.06

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Ida Marie WeltzienMellom (58)46.20+21.5911.18

FBI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Lars Ivar AarsethLang (26)1.00.44+12.0210.07

FBI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Magne GrandeKort (22)56.27+26.5122.34

Folkehelseinstituttet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Per JohansonMellom (58)37.19+12.589.06

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Knut Anders LøkenMellom (58)33.48+9.278.14
13Richard Zeiner-GundersenLang (26)1.11.19+22.3711.53
31Per KaarbyMellom (58)40.23+16.029.50
35Steinar SkoglundMellom (58)42.03+17.4210.15
55Sigbjørn ModalsliMellom (58)ikke godkjent

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kjetil JacobsenKort (22)33.05+3.2913.14

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Ove MartinsenMellom (58)35.42+11.218.42

Heming Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Nils Petter FremmingLang (26)59.54+11.129.59
12Halvor AurmoLang (26)1.05.57+17.1510.59
16Harald Eide-FredriksenMellom (58)36.08+11.478.48
25Magnus Eide FredriksenMellom (58)39.18+14.579.35
58Jacob DybwadMellom (58)ikke godkjent
Bjørn Anders FlågenLang (26)ikke godkjent

IL GeoForm

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ivar SeierstadLang (26)55.41+6.599.16
7Sturle HånesKort (22)37.29+7.5314.59
8Kåre KnudsenKort (22)41.30+11.5416.36
12Rita BolstadKort (22)49.54+20.1819.57
14Eyvind AasKort (22)54.02+24.2621.36
15Sigurd HaugerudKort (22)54.17+24.4121.42
15John Bjørnar BremnesLang (26)1.13.01+24.1912.10
16Harald Østgaard LundLang (26)1.15.55+27.1312.39
17Knut HangeraasKort (22)1.01.37+32.0124.38
23Ivar-Kristian WaarumLang (26)1.45.58+57.1617.39
24Knut OnsagerLang (26)ikke godkjent

IL Imås

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Vilde BrabrandMellom (58)54.10+29.4913.12
47Terje UrfjellMellom (58)54.52+30.3113.22

IL Koll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Harald AulieNybegynner (1)30.0210.00
4Kjell MarksetMellom (58)30.08+5.477.20
8Jon FixdalMellom (58)32.26+8.057.54
21Erik BorgLang (26)1.36.06+47.2416.01
22Trude FixdalMellom (58)38.25+14.049.22
37Christian Fredrik BorgMellom (58)44.24+20.0310.49

IL Tyrving

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ingunn WeltzienMellom (58)31.16+6.557.37
15Svein JacobsenMellom (58)36.02+11.418.47

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Jesper GraffMellom (58)35.32+11.118.40

Kamp/Vestheim IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Egil HusethKort (22)29.3611.50
9Jon FanavollKort (22)43.07+13.3117.14

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
42Marie ArnebergMellom (58)51.52+27.3112.39

Lyn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Rolv Anders SystadLang (26)58.57+10.159.49

Lyn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Tobias DanielsenMellom (58)37.26+13.059.07

Lyn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
54Elisabeth ThorstensenMellom (58)ikke godkjent

Melhus IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ida EstenstadKort (22)ikke godkjent

Meteorologen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Hans-Henrik FremmingMellom (58)48.01+23.4011.42

Meteorologen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Kristin GoaKort (22)ikke godkjent

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Erlend GjestrudLang (26)ikke godkjent

NTNU BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Lasse NatvigMellom (58)37.04+12.439.02

Nydalens SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Thomas NipenLang (26)48.428.07
2Siri UlvestadMellom (58)28.47+4.267.01
2Elena GrandKort (22)32.42+3.0613.04
3Sindre SelvigLang (26)53.06+4.248.51
5Knut Tore SolheimKort (22)35.51+6.1514.20
5Louise OramMellom (58)30.29+6.087.26
9Gaute LangaasMellom (58)32.28+8.077.55
11Kristin Dale SelvigMellom (58)34.57+10.368.31
12Atgeir TakleMellom (58)35.20+10.598.37
24Anne DanielsenMellom (58)38.38+14.179.25
27Jens HetlandMellom (58)39.30+15.099.38
29Ellen TurterMellom (58)40.10+15.499.47
33Anne Marit BjergaardMellom (58)40.58+16.379.59
51Birgit KorvaldMellom (58)ikke godkjent

OEC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Per Morten LefdahlMellom (58)32.11+7.507.50

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Stig Hultgreen KarlsenMellom (58)54.36+30.1513.19
53Roar BjordalMellom (58)ikke godkjent

Oslostudentenes IK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Vegard LineLang (26)1.04.43+16.0110.47
10Dagfinn FøllesdalKort (22)48.32+18.5619.24
11Bjørn GrindeLang (26)1.05.33+16.5110.55
14Guttorm EggeLang (26)1.11.58+23.1611.59
17Are EriksenLang (26)1.18.07+29.2513.01
23Lars OnstadMellom (58)38.34+14.139.24
28Elina ItkonenMellom (58)39.40+15.199.40
32Belinda RudsengenMellom (58)40.52+16.319.58
36William OnstadMellom (58)43.49+19.2810.41
41Tor Olav HystadMellom (58)49.01+24.4011.57
56Ida Christine ParnemoMellom (58)ikke godkjent
57Hallvard FøllesdalMellom (58)ikke godkjent

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Håkon SagbergLang (26)1.24.02+35.2014.00

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Håkon BuggeLang (26)1.37.59+49.1716.19

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Lars ArnesenKort (22)33.18+3.4213.19

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Gunnhild Nordgaard HermstadKort (22)51.53+22.1720.45

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Alfred FidjeKort (22)1.07.54+38.1827.09

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Hildegunn DahlKort (22)1.22.27+52.5132.58

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Øyvind FidjeKort (22)1.22.36+53.0033.02

Ringnes BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Roar SigurdsenMellom (58)37.48+13.279.13

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Tom SletnerKort (22)49.15+19.3919.42
49Kristin SletnerMellom (58)1.08.44+44.2316.45

Rådtassene

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Harald RikheimMellom (58)54.45+30.2413.21

Sentrum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Gløer WindsvoldLang (26)59.39+10.579.56

Siemens

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
48Jarle NilsenMellom (58)1.04.17+39.5615.40

Siemens Oslo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
52Martin GranlyMellom (58)ikke godkjent

Statoil BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Brita SauarMellom (58)40.17+15.569.49

VBIL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Tor OmmundsenKort (22)36.28+6.5214.35
17Jan Fredrik HelgakerMellom (58)36.15+11.548.50
20Petter ChristensenLang (26)1.31.39+42.5715.16
26Odin GramstadMellom (58)39.24+15.039.36
34Stefan KernstockMellom (58)41.51+17.3010.12
39Nina  SjueMellom (58)46.22+22.0111.18
43Svenja KernstockMellom (58)52.31+28.1012.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.