Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjoner: Bækkelagets SK / Ås IL
Dato: onsdag 8 juni 2016

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Leo SelkvoldH -12N (21)22.51

Bodafors OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Emma WingstedtÅpen B (6)24.14+5.54

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Øystein WiggenH 50- (18)36.02+10.55

Bækkelagets SK

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Carl Godager KaasH 17- (17)26.41
1Inger Elisabeth KvaaseD 70- (2)32.53
1Anna Tysse NakkimD 11-12 (8)14.56
1Lene Godager KaasD 17- (11)28.00
1Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (4)19.07
2Aasne Fenne HoksrudD 17- (11)28.38+0.38
2Malin SveenD 11-12 (8)15.14+0.18
2Maria TorgersenD 50- (4)40.32+9.04
3Siri Wilberg AabelD 60- (4)1.06.01+13.23
3Anders StorbratenH 40- (10)29.54+5.04
3Kine GulliksenD 17- (11)28.59+0.59
3Lars Øderud VatneH 13-14 (6)17.53+5.33
4Truls KvaaseH 40- (10)32.26+7.36
4Torunn NordbøD 50- (4)1.03.52+32.24
4Arne TorgersenH 50- (18)32.07+7.00
4Felix BreitschädelH 17- (17)30.46+4.05
4Ingeborg ØderudD 40- (5)40.33+11.00
5Ove Kristian JødalH 50- (18)32.23+7.16
5Jens AabelH 60- (6)49.05+18.30
5Marlon RustadH 13-14 (6)22.09+9.49
5Olav EideH 40- (10)35.52+11.02
7Mathias NipenH 17- (17)34.08+7.27
8Anniken Eriksrud KarlsenD 17- (11)34.28+6.28
8Jan Erik AalbergH 40- (10)38.17+13.27
9Oskar HoltvedtH 11-12 (15)16.58+5.54
9Henrik VaageH 40- (10)39.04+14.14
10Pål Christian IngierdH 17- (17)41.12+14.31
11Kristian RuudH 17- (17)41.24+14.43
11Johanne Øderud VatneD 17- (11)52.05+24.05
13Halvor JutulstadH 50- (18)45.29+20.22
15Martin Adelsten RøsholmH 17- (17)51.59+25.18
Aksel EideH -12N (21)17.35
Jonas HirschH -12N (21)22.35
Markus HirschH -12N (21)16.58
Håkon Fenne IngierdH -12N (21)27.42
Jonas Fenne IngierdH -12N (21)12.51
Oscar JohansenH -12N (21)19.46
Helge KvaaseH 70- (7)diskvalifisert
Laurenzo LabayanÅpen B (6)diskvalifisert

Driv IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anne KaasaD 60- (4)52.38
1Per-Erik ØstlieH 60- (6)30.35
2Nils-Petter WiikH 60- (6)33.08+2.33

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Magnus NordbrødenH 17- (17)diskvalifisert

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jon FredriksenH 60- (6)35.53+5.18

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Hasse BergstrømH 70- (7)35.00+2.29

Imås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Susan BøbelÅpen B (6)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jon FærdenH 70- (7)32.31
1Jon Aaby MøretrøÅpen B (6)18.20
1Mari Aaby MøretrøÅpen C (1)11.58
2Marit VågsnesD 60- (4)54.50+2.12
2Bjørnar GammelsæterH 50- (18)31.05+5.58
2Sofie GammelsæterD 13-14 (4)24.55+5.48
3Linda GammelsæterD 15-16 (3)36.54+9.09
4Nils NiklassonH 11-12 (15)13.21+2.17
4Celine YtternesD 13-14 (4)30.22+11.15
4Geir TrøanH 70- (7)41.42+9.11
4Hanna RehnÅpen B (6)28.26+10.06
5Kolbjørn MegardH 70- (7)1.07.49+35.18
6Stella MunkD 11-12 (8)33.52+18.56
7Eline Heistø CarlsenD 11-12 (8)33.55+18.59
7Bård BjørheiH 50- (18)35.24+10.17
8Sofia MunkD 11-12 (8)35.06+20.10
11Markus Megard GrønliH 11-12 (15)20.20+9.16
12Olav JohannessenH 50- (18)42.02+16.55
13Fredrik Heistø CarlsenH 11-12 (15)33.37+22.33
15John YtternesH 50- (18)49.15+24.08
Maria Megard GrønliD -12N (10)32.29
Helene HarstadD -12N (10)36.20
Sigrid Aaby MøretrøD -12N (10)15.53
Emilie RehnD -12N (10)20.15
Leanna SlettvollD -12N (10)25.20
Henrik HarstadH -12N (21)29.50
Olav NordlieH -12N (21)34.00
Svenn Martin SkrattalsrudH -12N (21)22.31
August SlettvollH -12N (21)25.13
Henrik Vagle VarlandH -12N (21)23.08

Måren OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tove StrandD 50- (4)31.28
1Lars Rønning JohansenLangLett (4)31.46
2Linn Mei WaalerD 15-16 (3)33.54+6.09
4Stein TurtumøygardH 60- (6)36.10+5.35
4Andreas GjetangerH 13-14 (6)18.37+6.17
5Linda FredhD 40- (5)53.40+24.07
6Magnus EndresenH 13-14 (6)30.23+18.03
6Peter KlavenessH 60- (6)53.00+22.25
6Simen Rønning JohansenH 11-12 (15)13.42+2.38
6Lars Petter EndresenH 40- (10)36.41+11.51
7Erlend Bjerknes FagerlidH 11-12 (15)14.11+3.07
9Audun BjerknesH 17- (17)38.28+11.47
12Morten TangenH 17- (17)41.50+15.09
14Espen DelpH 50- (18)49.13+24.06
Oline Bjerknes FagerlidD -12N (10)30.36
Malin GjetangerD -12N (10)24.26
Håvard EndresenH -12N (21)30.39
Jørgen Rønning JohansenH -12N (21)25.15
Mathias Rønning JohansenH -12N (21)26.33
Jessica KathleD 60- (4)diskvalifisert
Morten KarlsenH 50- (18)diskvalifisert

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Thomas NipenH 17- (17)29.50+3.09

Oppsal Orientering

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ane Sofie KroghD 15-16 (3)27.45
1Arnhild KroghD 40- (5)29.33
1Lars Sigurd Baugstø RødnesH 11-12 (15)11.04
1Sigve VågsnesH 40- (10)24.50
1Thor MellaH 50- (18)25.07
2Ask OlaussenH 11-12 (15)12.01+0.57
2Inger Lise BjordalD 70- (2)36.20+3.27
2Espen WigaardH 40- (10)29.20+4.30
2Endre Rognskog MellaÅpen B (6)21.38+3.18
3Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (4)1.02.17+30.49
3Roar BjordalH 70- (7)40.28+7.57
3Kristoffer Fiane PedersenH 17- (17)30.19+3.38
3Jakob A. GjedeboH 11-12 (15)12.52+1.48
5Sondre OlaussenH 11-12 (15)13.41+2.37
5Tale Nordby HvenekildeD 11-12 (8)32.27+17.31
5Ola Marius PedersenH 17- (17)32.09+5.28
5Vigdis HobølD 17- (11)30.08+2.08
6Dagrun Brox RayamajhiD 17- (11)32.57+4.57
7Arne OlaussenH 40- (10)37.39+12.49
8Are WigaardH 17- (17)36.40+9.59
9Carl Erik WasbergH 50- (18)36.34+11.27
10Stein MellaH 50- (18)38.58+13.51
14Eivind VågsnesH 11-12 (15)37.38+26.34
14Ole Martin EdstrømH 17- (17)45.44+19.03
16Petter FureH 50- (18)59.24+34.17
17Bo EmilssonH 50- (18)1.02.59+37.52
Martina Vågsnes D -12N (10)37.47
Synne Nordby HvenekildeD -12N (10)34.04
Sigurd HobølH -12N (21)17.11
Sturla Rognskog MellaH -12N (21)18.53
Eskil OlaussenH -12N (21)37.08
Linus Eggen VingeH 11-12 (15)diskvalifisert

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Carl-Fred. KolderupH 70- (7)1.24.45+52.14

Ås-NMBU Orientering

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nils TveiteH 13-14 (6)12.20
2Wendy FjellstadD 40- (5)36.47+7.14
2Ingrid TveiteLangLett (4)38.06+6.20
2Vegard AarstadH 13-14 (6)16.36+4.16
3Håkon DanevadH 50- (18)31.47+6.40
3Marthe LundqvistD 13-14 (4)27.41+8.34
3Alva Bredal-AndersenD 11-12 (8)18.48+3.52
3Tove Vaaje-KolstadD 40- (5)39.27+9.54
3Thor Ivar GangnæsLangLett (4)41.54+10.08
4Camilla LundqvistD 11-12 (8)21.43+6.47
4Kaja Winsnes NordhagenD 17- (11)29.37+1.37
6Ivar MaalenH 50- (18)34.25+9.18
6Linus OlhansH 17- (17)33.32+6.51
7Rannveig W. NordhagenD 17- (11)34.08+6.08
8Mikkel Vaaje-KolstadH 11-12 (15)14.32+3.28
9Ingrid Disch LøsetD 17- (11)34.44+6.44
10Sondre LundqvistH 11-12 (15)20.01+8.57
10Gustav Vaaje-KolstadH 40- (10)1.01.22+36.32
10Ina Catharina StorrønningD 17- (11)36.37+8.37
11Eirik NordhagenH 50- (18)39.08+14.01
12Anders Bredal-AndersenH 11-12 (15)22.24+11.20
13Råmund Løver HovdenH 17- (17)43.26+16.45
Astri Bredal-KnutsenD -12N (10)28.12
Vegard GaustadH -12N (21)36.40
Thor Trandem KvåleH -12N (21)25.01
Jakob Klaren NielsenH -12N (21)36.34
Per Anders U. EngebakkenH 17- (17)diskvalifisert
Svein KvåleLangLett (4)diskvalifisert
Vilde Vaaje-KolstadD -12N (10)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.