Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 2
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 6 april 2016

Lang

5 800 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarl Magnus BergeNorthCape Capital37.156.25
2Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL41.30+4.157.09
3Svein NygårdLillomarka OL42.23+5.087.18
4Knut HellandØstmarka OK42.45+5.307.22
5Erik PerssonOppsal Orientering42.47+5.327.22
6Øyvind EngerNTNUI43.03+5.487.25
7Espen WigaardOppsal Orientering43.58+6.437.34
8 Niklas NormanHeming Orientering44.27+7.127.39
9Sindre LangaasNydalens SK45.09+7.547.47
10Holger SchlaupitzPrivat45.14+7.597.47
11Guttorm EggeOslostudentenes IK47.18+10.038.09
12Markus GladNydalens SK48.08+10.538.17
13Vigdis HobølOppsal Orientering48.14+10.598.18
14Bjørn GrindeOslostudentenes IK48.17+11.028.19
15Tore KjølsethLundin48.39+11.248.23
16Per SchancheAsker Skiklubb52.44+15.299.05
17Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering53.19+16.049.11
18Erik HolterPrivat55.10+17.559.30
19Richard Zeiner-GundersenFossum IF55.21+18.069.32
20Knut OnsagerIL GeoForm57.13+19.589.51
21Per OsenStatoil Oslo BIL57.46+20.319.57
22Eskil ÅsmulNydalens SK58.15+21.0010.02
23Tormod ØvergaardVestre Akers SK58.24+21.0910.04
24Knut BårtveitBø OL59.11+21.5610.12
25Anton PlaianAE consult1.00.34+23.1910.26
26Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm1.00.42+23.2710.27
27Espen MesselIL Koll1.04.21+27.0611.05
28Svenja KernstockVBIL1.05.39+28.2411.19
29Marita HernandezOL Toten-Troll1.05.42+28.2711.19
30Harald Østgaard LundIL GeoForm1.05.56+28.4111.22
31Marius BurmoPrivat1.08.49+31.3411.51
32Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.10.21+33.0612.07
33Jørgen RuudPrivat1.12.57+35.4212.34
34Øystein KildahlØstmarka OK1.15.34+38.1913.01
35Håkon BuggePrivat1.16.12+38.5713.08
36Jacob  DybwadHeming Orientering1.17.18+40.0313.19

Mellom

3 900 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering25.536.38
2Håkon  NesetFossum IF26.59+1.066.55
3Stein BlomsethVålerenga27.43+1.507.06
4Vidar BerteigFossum IF29.27+3.347.33
5Svein JacobsenIL Tyrving31.13+5.208.00
6Jon FredriksenFOBIL32.38+6.458.22
7Odd Arne LianVeidekke32.42+6.498.23
8Eivind RuthVBIL33.29+7.368.35
9Morten TangenMåren OK33.52+7.598.41
10Bjørn Are KarlsonFossum IF34.02+8.098.43
10Britta FismenFossum IF34.02+8.098.43
12Rune TeiglandAas Jakobsen34.05+8.128.44
13Terje SundbergIL GeoForm35.01+9.088.58
14Skage GrønnebergHeming Orientering36.18+10.259.18
15Dana SteneNydalens SK36.30+10.379.21
16Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering36.58+11.059.28
17Roar SigurdsenRingnes BIL39.16+13.2310.04
18Håvard ChristiansenForsvarsbygg39.49+13.5610.12
19Marie SaugestadNydalens SK40.32+14.3910.23
20Fredrik SaugestadNydalens SK40.40+14.4710.25
21Roar BjordalOppsal Orientering41.36+15.4310.40
22Anne Marit BjergaardNydalens SK44.00+18.0711.16
23Ivar StrømstadRaumar Orientering44.08+18.1511.18
24Kjetil JacobsenHamar OK45.10+19.1711.34
25Kjersti ThoStabæk IF45.31+19.3811.40
26Kai Halvorsen AarekolSiemens Oslo45.41+19.4811.42
27Hans-Henrik FremmingMeteorologen45.52+19.5911.45
28Lise HorntvedtPoint Resources47.39+21.4612.13
29Uno HanslienBilpost BIL48.19+22.2612.23
30Odd KletteliBækkelagets SK48.50+22.5712.31
31Harald RikheimRådtassene49.34+23.4112.42
32Hallvard BjørgumVBIL51.42+25.4913.15
33Bjørn EgnerHeming Orientering52.49+26.5613.32
34Petter ChristensenVBIL53.00+27.0713.35
35Kåre KnudsenIL GeoForm54.50+28.5714.03
36Ida Christine ParnemoPrivat57.02+31.0914.37
37Tomas HolmestadBorea57.37+31.4414.46
38Nora UrsinFossum IF59.01+33.0815.07
39Jens HetlandNydalens SK1.01.24+35.3115.44
40Carl-Fredrik KolderupStabæk IF1.04.51+38.5816.37
41Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.05.42+39.4916.50
42Kåre GjessingHeming Orientering1.07.44+41.5117.22
43Knut HangeraasIL GeoForm1.32.55+1.07.0223.49
44Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.40.44+1.14.5125.49
45Jacob RudanderPrivatikke godkjent
45Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IFikke godkjent
47Bjørn NordvikKolbotn & Skimt OLikke godkjent

Kort

2 400 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stefan KernstockVBIL33.4614.04
2Liv PaltielFolkehelseinstituttet36.18+2.3215.07
3Knut G. KarlsenOmega AS39.22+5.3616.24
4Marie ArnebergKjelsås IL39.38+5.5216.30
5Knut Tore SolheimNydalens SK42.09+8.2317.33
6Hans LarsenRaumar Orientering43.49+10.0318.15
7Per HaugenLillomarka OL44.04+10.1818.21
8Jon C. FougnerHeming Orientering46.04+12.1819.11
9Enikø BertalanAsker Skiklubb47.59+14.1319.59
10Tor SandbySkattedirektoratet49.36+15.5020.40
11Lene Anett KillingmoPrivat52.03+18.1721.41
12Svein KvalheimOppegård53.06+19.2022.07
13Sharon BroadwellPrivat53.17+19.3122.12
14Tor DrageAker Solutions55.15+21.2923.01
15Eyvind AasIL GeoForm55.45+21.5923.13
16Sondre ØhrnNydalens SK1.01.48+28.0225.45
17Anne SjønnesenNittedal OL1.01.53+28.0725.47
18Kjell TeiglandØstmarka OK1.02.05+28.1925.52
19Tom IbsenLommedalens IL1.02.50+29.0426.10
20Aage MellaØstmarka OK1.05.13+31.2727.10
21Jan  HenriksenNILU1.09.35+35.4928.59
22Ronald InglingstadOppsal Orientering1.10.20+36.3429.18
23Ingvald SevaldsonIL GeoForm1.10.34+36.4829.24
24Ørnulf FremmingMeteorologen1.40.34+1.06.4841.54
25Per  GjermoAsker Skiklubb1.44.33+1.10.4743.33
26Sigurd HaugerudIL GeoForm1.56.21+1.22.3548.28
27Linda FredhMåren OKikke godkjent
28Inger Lise BjordalOppsal Orienteringikke godkjent
29Tor HenriksenÅrvoll ILikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.