Offisiell resultatliste for Ganddalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ganddalsløpet
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 3 april 2016

N-åpen

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)35.1714.06
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)35.1814.07
Anne LangmyrGanddal IL48.4619.30
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering32.1812.55
Peder R. OrstadGanddal IL45.3618.14
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)35.4014.16
Marius RøddeGanddal IL29.3011.48
Alexander SandveGanddal IL45.4718.18
Natalie SandveGanddal IL45.0818.03
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL28.5811.35
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL49.3519.50
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb23.259.22
Liam Alexander Horpestad WesterheimStord Orientering47.3519.02

D 11-12

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)21.076.12
2Anna TaksdalGanddal IL24.10+3.037.06
3Hilde OhrGanddal IL45.55+24.4813.30
4Ella RiseGanddal IL49.53+28.4614.40

D 11-12N

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Silje Lea SlettenGanddal IL22.379.02
0Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)33.5613.34
0Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)34.22+0.2613.44

D 13-14

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb26.156.33
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb28.38+2.237.09
3Ingrid LamarkGanddal IL30.55+4.407.43
4Marie WathneSandnes IL (Rogaland)34.01+7.468.30
5Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb40.21+14.0610.05

D 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb26.2510.34

D 15-16

5 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL44.047.28

D 17-A kort

5 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.01.0410.21
2Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb1.09.44+8.4011.49
3Anne Marie GauselGanddal IL1.25.49+24.4514.32
4Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.34.10+33.0615.57
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 17-B

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Cecilie RiseGanddal IL39.389.54
2Ragnhild ThuSandnes IL (Rogaland)43.05+3.2710.46

D 17-N

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Grete Stokke SeljeskogGanddal IL22.098.51
0Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)30.1612.06

D 17-20

10 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.15.377.20
2Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.16.56+1.197.28
3Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.17.03+1.267.28
4Kristina VollHaugesund IL Orientering1.24.53+9.168.14

D 21-

14 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.45.467.33
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.46.15+0.297.35
3Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.57.23+11.378.23
4Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL3.29.57+1.44.1114.59

D 40-

10 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke LamarkGanddal IL1.25.468.19
2Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.36.11+10.259.20
3Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.36.50+11.049.24

D 50-

5 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL56.509.37
2May MelingStavanger Orienteringsklubb59.36+2.4610.06
3Ragnhild AuglændGanddal IL1.02.21+5.3110.34
4Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.06.57+10.0711.20

D 60-

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb37.199.34

D 70-

3 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb43.1911.06
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44.41+1.2211.27
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb45.05+1.4611.33
4Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb1.12.13+28.5418.31

H -10

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)33.289.50

H 11-12

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb22.196.33
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)23.34+1.156.55
3Øyvind LamarkGanddal IL23.40+1.216.57
4Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)30.03+7.448.50
5Erlend BremnesGanddal IL30.44+8.259.02
6Aksel DommersnesGanddal IL30.48+8.299.03
7Samuel A StokkelandÅlgård Orientering40.30+18.1111.54
0Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 13-14

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL25.446.26
2Tobias RøddeGanddal IL31.30+5.467.52
3Jakob Hovland WadelGanddal IL49.46+24.0212.26

H 15-16

10 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.00.085.50
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.00.36+0.285.53
3Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)1.14.23+14.157.13

H 17-A kort

10 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.07.446.34
2Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.21.18+13.347.53
3Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL2.12.34+1.04.5012.52

H 17-B

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Sverre SkåraEgersund OK34.178.34
2Jan Inge LundeGanddal IL39.50+5.339.57

H 17-20

14 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering2.11.319.23

H 21-

16 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.43.076.21
2Stig AlvestadGanddal IL1.52.44+9.376.57
3Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)1.54.36+11.297.04
4Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.57.45+14.387.16
5Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL2.07.13+24.067.51
6Morten Bjerga SundliGanddal IL2.07.27+24.207.52
7Kenneth WesterheimStord Orientering2.16.57+33.508.27
8Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb2.52.55+1.09.4810.40
0Martin BlystadStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Sigurd R. OftedalÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Fredrik OmdalGanddal ILdiskvalifisert

H 40-

14 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars HelgelandGanddal IL1.59.338.32
2Trond LamarkGanddal IL2.08.45+9.129.11
3Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb2.22.01+22.2810.08
0Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 50-

10 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenVikebygd IL1.01.175.56
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.02.13+0.566.02
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.02.25+1.086.03
4Lars DrageStavanger Orienteringsklubb1.02.40+1.236.05
5Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.07.07+5.506.30
6Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.08.36+7.196.39
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb1.11.21+10.046.55
8Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.14.42+13.257.15
9Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.36.48+35.319.23
0Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 60-

5 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb40.146.49
2Kjell SvihusGanddal IL52.12+11.588.50
3Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb52.37+12.238.55
4Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb53.50+13.369.07
5Bjarne GimreGanddal IL55.19+15.059.22
6Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb55.40+15.269.26
7Finn Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb1.01.32+21.1810.25
8Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb1.08.22+28.0811.35
0Svein EliassenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 70-

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb36.449.25
2Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb37.37+0.539.38
3Knut SkjævelandGanddal IL41.15+4.3110.34

C-Åpen

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)22.306.37
2Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)22.33+0.036.37
3Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb40.30+18.0011.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.