Offisiell resultatliste for KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 12 april 2016

D 17-

2 430 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WigemyrBækkelagets SK18.077.27
2Marianne AndersenKristiansand OK18.49+0.427.44
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK19.55+1.488.11
4Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK22.44+4.379.21
5Hege Hennig LundeOK Sør23.16+5.099.34
6Benedicte BeckmannOddersjaa SSK25.10+7.0310.21
7Andrea DrangsholtKristiansand OK25.21+7.1410.25
8Gro BørteKristiansand OK25.38+7.3110.32
9Linn Carina DalandKristiansand OK26.12+8.0510.46
10Sanna SandellKristiansand OK26.40+8.3310.58
11Målfrid KonstKristiansand OK27.12+9.0511.11
12Heidi Fidje AndersenOK Sør27.24+9.1711.16
13Inger SkjæveslandIF Trauma31.11+13.0412.49
14Mari CowardOK Sør33.59+15.5213.59
15Trine EskelandOK Sør34.36+16.2914.14
0Åse Reidun KregnesKristiansand OKdiskvalifisert
Aud Sørbø AuslandOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 50-

2 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK26.2410.51
2Unni MyhreOddersjaa SSK26.39+0.1510.58
3Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen31.25+5.0112.55
4May MelingStavanger Orienteringsklubb31.31+5.0712.58
5Anne Karin RibeKristiansand OK34.28+8.0414.11

D 60-

2 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK29.2512.06
2Elin Glad BalchenOddersjaa SSK35.14+5.4914.29
3Kirsten SalthaugRambøll38.02+8.3715.39
4Gudveig JørundlandOK Sør40.06+10.4116.30
5Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK42.52+13.2717.38

H 17-

2 430 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Holger HottKristiansand OK15.236.19
2Ole KostølKristiansand OK16.07+0.446.37
3Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK16.29+1.066.46
4Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK17.15+1.527.05
5Stig DalsørenKristiansand OK18.03+2.407.25
5Vegard MyhreKristiansand OK18.03+2.407.25
7Kjell Arne HålandOK Sør18.13+2.507.29
8Stein-Erik ScheieOK Sør18.25+3.027.34
9Magnar Stav JohanssenOK Sør18.44+3.217.42
10Marius PyttenKristiansand OK19.05+3.427.51
11Dovydas FreimontasKristiansand OK19.18+3.557.56
12Jon Terje EkelandOddersjaa SSK19.48+4.258.08
13Bjørnar KregnesKristiansand OK20.10+4.478.17
14Morten CowardOK Sør22.11+6.489.07
15Sven Atle SødalOddersjaa SSK24.14+8.519.58
16Einar EkelandOddersjaa SSK24.55+9.3210.15
17Steinar SundeSøgne og Songdalen OK26.43+11.2010.59
0Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKdiskvalifisert
0Tor ÅmdalKristiansand OKdiskvalifisert
0Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
John RundeKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

2 430 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK19.568.12
2Kristen RibeKristiansand OK21.39+1.438.54
3Øivind SæbøKristiansand OK22.00+2.049.03
4Øyvind TorgersenKristiansand OK22.11+2.159.07
5Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK22.21+2.259.11
6Robert CowardOK Sør23.50+3.549.48
7Dag Petter SødalOddersjaa SSK24.09+4.139.56
8Terje WoldOK Sør25.17+5.2110.24
9Helge KristensenOK Sør27.47+7.5111.26
10Hans Sommerfelt HelleOK Sør28.32+8.3611.44
11Terje UlebergOK Sør28.59+9.0311.55
12Bjørn A FriestadKristiansand OK31.39+11.4313.01
13Asle KregnesKristiansand OK31.52+11.5613.06
14Steinar SkaareKristiansand OK38.31+18.3515.51

H 60-

2 430 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK20.018.14
2Frank Glad BalchenOddersjaa SSK20.54+0.538.36
3Per W. TorgersenOddersjaa SSK20.59+0.588.38
4Jostein KorsvikOK Sør22.37+2.369.18
5Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK23.42+3.419.45
6Stein CowardOK Sør23.56+3.559.50
7Erik HodneOddersjaa SSK25.15+5.1410.23
8Dagfinn HaarrOddersjaa SSK25.36+5.3510.32
9Kåre JacobsenOK Sør25.46+5.4510.36
10Reidar Stav JohanssenKristiansand OK27.39+7.3811.22
11Sigmund SalthaugRambøll29.54+9.5312.18
12Per LarsenKristiansand OK30.08+10.0712.24
13Sigmund BergKristiansand OK31.56+11.5513.08
14Magne Reier JørgensenKristiansand OK35.17+15.1614.31
15Magne MoyOK Sør36.45+16.4415.07
16Einar JørundlandOK Sør41.16+21.1516.58
0Jan Tore JørgensenOK Sørdiskvalifisert

H-16N

1 250 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aksel HottKristiansand OK8.036.26
2Vetle BergKristiansand OK8.51+0.487.04
3Lars KostølKristiansand OK12.37+4.3410.05
4Georg AmundsenOK Sør14.30+6.2711.36
5Kurt Kristian Willam ThistedKristiansand OK14.44+6.4111.47
6Bent Aaris Willam ThistedKristiansand OK14.45+6.4211.48
7Fabian JohannessenKristiansand OK14.49+6.4611.51
8Peter Stav JohanssenOK Sør15.02+6.5912.01
9Fredrik IglebækOK Sør19.12+11.0915.21
0Tobias KvarsnesKristiansand OKdiskvalifisert

H12

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isa Bønnhoff UclerOK Sør42.0717.19

H13-16

2 430 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK17.067.02
2Odd-Anton HermansenKristiansand OK19.39+2.338.05
3Kristian PyttenKristiansand OK21.27+4.218.49
4Sindre Fidje AndersenOK Sør21.45+4.398.57
5Jonas MyhreKristiansand OK21.50+4.448.59
6Brage TakleKristiansand OK21.51+4.458.59
7Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK22.26+5.209.13
8Trygve Børte NomelandKristiansand OK22.43+5.379.20
9Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK24.45+7.3910.11
10Erlend Odd BergeOddersjaa SSK25.52+8.4610.38
11Sander LindevikKristiansand OK29.35+12.2912.10
12Anders Bjørnholmen ØvensenKristiansand OK30.23+13.1712.30
13Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK30.40+13.3412.37

H-bedr

2 430 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenAB PIL19.017.49
2Ulrik ThistedNikkelverket BIL19.48+0.478.08
3Bjarne FærestrandBroadnet23.42+4.419.45
4Harald EikNikkelverket BIL23.55+4.549.50
5Øivind StenstadNikkelverket BIL24.33+5.3210.06
6Reidar SæstadDNB24.39+5.3810.08
7Stig Erik ØrumRambøll24.49+5.4810.12
8Steinar R BergeNikkelverket BIL31.57+12.5613.08
0Kai JohansenNikkelverket BILdiskvalifisert

D-16N

1 250 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie BergersenKristiansand OK8.587.10
2Linne AuslandOddersjaa SSK9.49+0.517.51
3Selma WhiteSøgne og Songdalen OK13.26+4.2810.44
4Hanne TønnesenOK Sør14.57+5.5911.57
5Emma IglebækOK Sør16.28+7.3013.10

D12

2 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria KostølKristiansand OK28.3611.46
2Maria StødleKristiansand OK29.35+0.5912.10
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK32.13+3.3713.15
4Tina BoothKristiansand OK47.38+19.0219.36

D13-16

2 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid EkelandOddersjaa SSK22.149.08
2Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK22.43+0.299.20
3Inga StødleKristiansand OK25.25+3.1110.27
4Julie ChristiansenKristiansand OK30.50+8.3612.41
5Tuva HepburnKristiansand OK31.27+9.1312.56

D-bedr

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elke ThistedNikkelverket BIL39.1816.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.