Offisiell resultatliste for Fjelløpet i Vinje 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje 1
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 2 juli 2016

N-åpen

1 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik BeitdokkenPorsgrunn OL23.4414.50
Marie BeitdokkenPorsgrunn OL19.0811.57
Eskil HafskjoldNydalens SK19.5212.25
Sondre HafskjoldNydalens SK19.4312.19
Idun HeklandIL Gular17.4911.08
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa11.567.27
Sondre KornmoPorsgrunn OL18.0311.16
Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK13.308.26
Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK23.3314.43
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb16.5210.32
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa15.499.53

D 11-12

3 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne BeitdokkenPorsgrunn OL1.05.0019.24

D 11-12N

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb12.467.58
2Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL13.11+0.258.14

D 13-14

4 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL48.0811.34
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb48.32+0.2411.40
3Une HoltermannPorsgrunn OL52.39+4.3112.39

D 13-16C

3 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL42.5812.49
2Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering51.27+8.2915.21

D 13-16N

2 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie MyhreSkien OK26.009.50
2Tuva LilleåsNOTEAM50.10+24.1019.00
3Malene EspelandNOTEAM50.11+24.1119.00

D 15-16

7 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL1.08.279.38
2Anna MeenPorsgrunn OL1.20.46+12.1911.22
3Solveig Eline BergIL Tyrving1.26.21+17.5412.09
4Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.30.56+22.2912.48
5Solveig LetmolieEiker OL1.37.19+28.5213.42
6Hanna JohanssonHedrum OL1.50.25+41.5815.33

D 17-A kort

7 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Wenseth KureNydalens SK1.10.309.55
2Siri SelvigNTNUI1.14.00+3.3010.25
3Britt Kari LegårdOdda OL1.22.24+11.5411.36
4Julie Strømman BerteigFossum IF1.37.41+27.1113.45
5Ingrid LetmolieEiker OL1.45.56+35.2614.55
6Maiken SandbergNydalens SK1.58.06+47.3616.38

D 17-B

4 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsti Grundnes BergIL Tyrving49.2511.52
2Maris Talv-LaugenSandnes IL55.00+5.3513.13
3Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa1.24.03+34.3820.12

D 17-C

3 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JohanssonHedrum OL48.4814.34
2Heidi LohneOdal OL - Orientering1.02.01+13.1318.30
3Jorunn Brun SagaSkien OK1.07.42+18.5420.12
4Magnhild Tilly BagåsIL Hauken1.09.56+21.0820.52
5Ellen Sofie RuudEiker OL1.11.28+22.4021.20
6Ragnhild NerstenFossum IF2.14.00+1.25.1240.00
0Ingunn GåsoddenSkien OKdiskvalifisert

D 17-20

10 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK1.37.549.35
2Marit Melby JacobsenLardal OL1.52.20+14.2611.00

D 21-

10 210 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenNTNUI1.19.397.48
2Louise OramBækkelagets SK1.25.12+5.338.20
3Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti1.28.46+9.078.41
4Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK1.44.22+24.4310.13
5Silje Skorve SkarpeidGanddal IL1.46.43+27.0410.27
6Selma TonjerNydalens SK1.52.21+32.4211.00
7Maja Fjellstad KnutsenNTNUI2.00.22+40.4311.47
8Gyri MyhreSkien OK2.03.49+44.1012.07
9Anne Marthe PeveriEiker OL2.08.24+48.4512.34
10Turid Zagar NesLarvik OK2.11.34+51.5512.53
11Kjersti Adéla WestinKristiansand OK2.12.27+52.4812.58

D 35 kort

4 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita BeitdokkenPorsgrunn OL54.5011.40
2Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa57.59+3.0912.20
3Mai Helen LingaIL Gular1.09.11+14.2114.43
4Tone NilsenBø OL1.13.46+18.5615.41
5Linda FredhMåren OK1.35.28+40.3820.18

D 40-

7 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica BerglundRingerike OL1.20.3111.20
2Liv SchjervenLardal OL1.21.37+1.0611.29
3Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.28.57+8.2612.31
4Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.31.30+10.5912.53
0Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSKdiskvalifisert
Elise HafskjoldNydalens SKbrutt

D 45-

7 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL1.16.5910.50
2Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.22.45+5.4611.39
3Aud Ellen BrevikSturla, IF1.26.11+9.1212.08

D 50-

7 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK1.18.2111.02
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.18.54+0.3311.06
3Marianne NjåsteinIL Tyrving1.27.39+9.1812.20
4Sigrun NygårdAsker Skiklubb1.28.08+9.4712.24
5Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.34.57+16.3613.22
6Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.41.00+22.3914.13
0Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLbrutt

D 55-

4 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK48.1710.16
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL51.23+3.0610.55
3Gyrid KvaaleBø OL51.42+3.2511.00
4Gunilla GedinGöteborg Majorna OK1.09.00+20.4314.40

D 60-

4 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb52.2411.08
2Aud KjemperudEiker OL1.05.54+13.3014.01
3Gunn BotnenBø OL1.11.05+18.4115.07

D 65-

4 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering1.05.3913.58
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.11.38+5.5915.14

D 70-

4 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås53.4411.25
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1.11.06+17.2215.07

H 11-12

3 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola MeenPorsgrunn OL36.0210.45
2Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering36.30+0.2810.53

H 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olve HeklandIL Gular17.2610.53

H 13-14

4 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eilev KvaaleAsker Skiklubb38.489.19
2Adam ConwayKongsberg OL42.22+3.3410.11
3Halvard KornmoPorsgrunn OL45.13+6.2510.52
4Kristoffer FjæreHedrum OL52.46+13.5812.41

H 13-16C

3 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heine LingaIL Gular1.05.2019.30

H 13-16N

2 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa53.4020.19

H 15-16

7 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb52.517.26
2Audun Melby JacobsenLardal OL1.03.01+10.108.52
3Hermann BrunborgNydalens SK1.06.57+14.069.25
4Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL1.08.39+15.489.40
5Jonas MyhreKristiansand OK1.11.25+18.3410.03
6Alexander Repstad StoremyrIL Hauken1.12.43+19.5210.14

H 17-A kort

10 210 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus NygaardNTNUI1.32.289.03
2Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.36.28+4.009.26
3Morten TangenMåren OK2.01.27+28.5911.53
4Odin LingaIL Gular2.36.29+1.04.0115.19

H 17-B

4 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Brun SagaIL Tyrving27.326.37
2Fredrik PollandOK Skeidi36.31+8.598.46
3Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL47.32+20.0011.25
4Ove KjetsåOtra IL48.38+21.0611.41

H 17-C

3 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tony HalsallOtra IL39.1411.42
2Sten Øivind BjerkeLarvik OK46.01+6.4713.44
3Anders SeljestadOdda OL1.22.45+43.3124.42

H 21-

14 080 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen AamodtNTNUI1.38.447.00
2Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.41.24+2.407.12
3Ørjan RavndalÅlgård Orientering1.41.50+3.067.13
4Ragnar TonjerNydalens SK1.42.07+3.237.15
5Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.42.52+4.087.18
6Halvor SaunesNydalens SK1.47.54+9.107.39
7Thomas NipenNydalens SK1.49.39+10.557.47
8Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb1.51.51+13.077.56
9Eivind Romberg KvaaleBø OL1.53.05+14.218.01
10Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett1.55.32+16.488.12
11Fredrik SandalGanddal IL1.56.44+18.008.17
12Jørgen WulfsbergNydalens SK1.59.39+20.558.29
13Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb2.01.53+23.098.39
14Lars Steinar HefreBø OL2.03.43+24.598.47
15Vegard LineOslostudentenes IK2.12.57+34.139.26
0Ole Jakob NesLarvik OKbrutt

H35 kort

4 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL35.047.27
2Torstein KvaaleAsker Skiklubb39.37+4.338.25
3Bjørn PollandOK Skeidi40.51+5.478.41
4Jørn MyrlandNotodden OL43.31+8.279.15
5Tom SagaSkien OK45.40+10.369.42
6Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa46.06+11.029.48
7Jon SkriubakkenPorsgrunn OL49.45+14.4110.35
8Snorre FrydenlundSturla, IF53.54+18.5011.28
9Are NjåsteinIL Tyrving58.58+23.5412.32
10Inge HaugeHisøy OK1.13.21+38.1715.36

H 40-

10 210 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørge Timenes LaugenSandnes IL1.26.438.29
2Tormod SkaugeIL Gular1.32.40+5.579.04
3Lars BerglundRingerike OL1.33.08+6.259.07
4Per Rune OmfjordOddersjaa SSK1.37.24+10.419.32
5Jørgen FjæreHedrum OL1.43.49+17.0610.10
6Bård HeklandIL Gular1.49.14+22.3110.41
7Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2.52.08+1.25.2516.51

H 45-

10 210 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål SkogedalAsker Skiklubb1.22.038.02
2Runar HafskjoldNydalens SK1.27.43+5.408.35
3Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL1.31.22+9.198.56
4Kåre UlevågNOTEAM1.32.36+10.339.04
5Hans Christian MeenPorsgrunn OL1.37.48+15.459.34
6Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.46.38+24.3510.26
7Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.56.17+34.1411.23
8Asbjørn RoeLarvik OK2.03.17+41.1412.04
0Roar MyhreKristiansand OKbrutt

H 50-

10 210 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav NærestadIF Trauma1.21.157.57
2Christian GrotnesIL Tyrving1.29.06+7.518.43
3Trond BrevikFossum IF1.30.34+9.198.52
4Tore Voss FagervoldBærums Skiklub1.36.20+15.059.26
5Idar TveitOtra IL1.36.27+15.129.26
6Leif Kåre BessebergEiker OL1.50.59+29.4410.52
7Helge EspelandNOTEAM2.06.46+45.3112.24
8Phil ConwayKongsberg OL2.32.39+1.11.2414.57
9Rune RøedStokke IL2.40.27+1.19.1215.42

H 55-

7 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje Wiig MathisenNydalens SK58.528.17
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL59.52+1.008.25
3Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering1.05.39+6.479.14
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.11.32+12.4010.04
5Ulf WallinGöteborg Majorna OK1.13.02+14.1010.17
6Per SandbergNydalens SK1.14.44+15.5210.31
7Hallvard BergIL Tyrving1.17.03+18.1110.51
8Inge GlittumOK Skeidi1.17.59+19.0710.59
9Knut Anders LøkenFossum IF1.21.19+22.2711.27
10Jan SteffensenHaugesund IL Orientering1.24.10+25.1811.51
11Eivind TokheimOdda OL1.25.53+27.0112.05
12Harald OmlandSkien OK1.36.09+37.1713.32
13Roy GjerdingOK Moss1.38.00+39.0813.48
0Erlend HoltermannPorsgrunn OLbrutt

H 60-

7 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald HoviSkien OK57.458.08
2Arve GlittumOK Skeidi59.16+1.318.20
3Rune LaurantsenSkien OK1.05.55+8.109.17
4Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1.07.54+10.099.33
5Svein LingaIL Gular1.10.07+12.229.52
6Are EriksenOslostudentenes IK1.13.53+16.0810.24
7Jarle BotnenBø OL1.18.35+20.5011.04
8Ove OalandGanddal IL1.19.32+21.4711.12
9Per Chr. HagenBø OL1.23.51+26.0611.48
10Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.25.35+27.5012.03
11Rolf LundeEiker OL1.30.03+32.1812.40
12Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb1.34.55+37.1013.22
13Olav NipenIL Tyrving1.36.26+38.4113.34
14Gunnar BråtenVoss IL1.49.11+51.2615.22

H 60 kort

4 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kay JørgensenPorsgrunn OL47.0410.00
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL50.14+3.1010.41
3Jiri UrvalekPorsgrunn OL55.49+8.4511.52
4Martin NaufHedrum OL56.33+9.2912.01

H 65-

7 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn PettersenGjerstad IL1.07.479.32
2Øyvind SteneAsker Skiklubb1.21.21+13.3411.27
2Kjell WintherOppsal Orientering1.21.21+13.3411.27
4Øyvin SimonsenIL Imås1.22.59+15.1211.41
5Paul SkjakerHadeland OL1.24.38+16.5111.55
6Svein EriksenSandefjord OK1.27.42+19.5512.21
7Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb1.36.32+28.4513.35

H 70-

4 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL46.229.51
2Helge FossheimHedrum OL48.36+2.1410.20
3Sigvald RobberstadHalsnøy OL49.10+2.4810.27
4Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb51.16+4.5410.54
5Klaus EngenEidskog OL1.05.54+19.3214.01
6Kjell MeenPorsgrunn OL1.07.23+21.0114.20
7Tormod FjæreHedrum OL1.10.30+24.0815.00
8Steinar SlettemarkStord Orientering1.12.28+26.0615.25
9Rolf LyePorsgrunn OL1.14.25+28.0315.50

H 75-

4 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL1.10.0814.55
2Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.11.51+1.4315.17
3Oddbjørn HjertlandKristiansand OK1.16.52+6.4416.21
4Harald WibyeOK Moss1.21.59+11.5117.26
0Ingolf DybvikStord Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.