Offisiell resultatliste for Publikumsløp NM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 7 mai 2016

D13-16

2 690 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK13.435.05
2Hanne VassendPorsgrunn OL14.52+1.095.31
3Marte Madslien BakkenNydalens SK15.23+1.405.43
4Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering15.45+2.025.51
5Lotte MyklemyrEiker OL16.18+2.356.03
6Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)17.15+3.326.24
7Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18.26+4.436.51
8Ingrid MadslienNydalens SK19.20+5.377.11
9Marie Roll-TørnqvistFana IL20.15+6.327.31
10Ragnhild BohneVaregg Fleridrett21.34+7.518.01
11Ida Marie FlågenHeming Orientering26.37+12.549.53
0Ingunn Torød BusetGneist, ILdiskvalifisert
0Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gulardiskvalifisert
0Svanhild BåtnesVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H13-16

3 050 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett13.454.30
2Marius AurebekkKristiansand OK14.29+0.444.44
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.17+1.325.00
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett16.16+2.315.20
5Herman BrunborgNittedal OL17.13+3.285.38
6Erik BohneVaregg Fleridrett17.36+3.515.46
7Aune DørmænenVaregg Fleridrett18.36+4.516.05
8Ulrik HellenTIF Viking18.54+5.096.11
9Johan EikangerIL Gular19.14+5.296.18
10Tage RosenlundVaregg Fleridrett19.15+5.306.18
11Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett19.30+5.456.23
12Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21.17+7.326.58
13Birk ThorstensenOppsal Orientering24.33+10.488.02
14Gustav Andresen SkotteFossum IF26.38+12.538.43
15Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett29.26+15.419.39
16Sondre BataldenFana IL31.24+17.3910.17
0Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
0Arthur BrunborgNittedal OLdiskvalifisert

D17

2 810 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Sæthre SørensenSturla, IF19.286.55
2Marlene BergerOs Orienteringsklubb19.36+0.086.58
3Hilde VassendPorsgrunn OL20.17+0.497.13
4Tora Aasheim NymarkTIF Viking20.22+0.547.14
5Vibeke ØyeIL Gular22.08+2.407.52
6Heidi ØstliRaumar Orientering22.47+3.198.06
7Heidi MyklemyrEiker OL24.27+4.598.42
8Antonette HesselbergLarvik OK24.30+5.028.43
9Tone Sølie LysnesHedrum OL29.08+9.4010.22
0Tone Karina IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
0Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Kari Jussie LønningSturla, IFdiskvalifisert
0Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert
0Marian KjellevoldIL Gulardiskvalifisert
0Hanne Lerche RaadalHalden SKdiskvalifisert
0Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Isa HeggedalKonneruddiskvalifisert

H17

3 530 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius ØieLøten o-lag16.394.43
2Bruno NazárioKristiansand OK18.42+2.035.17
3Sturle NordeideGneist, IL19.22+2.435.29
4Tom JohannessenGneist, IL19.23+2.445.29
5Håkon GimseHeming Orientering19.33+2.545.32
6Jon Iver BakkenNydalens SK19.46+3.075.35
7Per Olav GulbrandsenLarvik OK20.04+3.255.41
8Odin LingaIL Gular21.02+4.235.57
9Knut UtneFana IL21.24+4.456.03
10Sverre Johan NærheimIL Gular21.27+4.486.04
0Ole MyklemyrEiker OLdiskvalifisert
0Marcel NiederhauserAskøy OLdiskvalifisert
0Frank LøwengreenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Ross JuvikIL Gulardiskvalifisert
0Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Anders FlågenHeming Orienteringdiskvalifisert

D50

2 810 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne MadslienNydalens SK17.236.11
2Turid ArnesenByåsen IL18.23+1.006.32
3Ingrid SandvollGneist, IL18.26+1.036.33
4Torun DyrkornEiker OL19.27+2.046.55
5Karin ProforsKöping-Kolsva OK21.47+4.247.45
6Hege FjellbirkelandIL Gular22.05+4.427.51
0Ingrid RollFana ILdiskvalifisert
0Lise ChristensenTIF Vikingdiskvalifisert
0Mai Helen LingaIL Gulardiskvalifisert
0Hilde Tvedt RyenHamar OKdiskvalifisert
0Eli VerstoIL Gulardiskvalifisert
0Anne Gro StyrvoldLarvik OKdiskvalifisert

H50

3 130 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BenjaminsenLillomarka OL15.364.59
2Lars FremstadLarvik OK16.35+0.595.17
3Frode RobertsenOTO Tønsberg17.53+2.175.42
4Roger LysnesHedrum OL18.08+2.325.47
5Ole IngesenSarpsborg OL19.32+3.566.14
6Erlend RåheimOK Øst19.54+4.186.21
7Tommy SævareidOs Orienteringsklubb20.25+4.496.31
8Erling StrandBergens TF24.46+9.107.54
9Bjørn BataldenFana IL28.22+12.469.03
0Haakon ArnesenByåsen ILdiskvalifisert
0Jon Terje EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Arild AndresenFossum IFdiskvalifisert
0Svein LingaIL Gulardiskvalifisert
0Tom Eirik EikangerIL Gulardiskvalifisert
0Magne RaadalFana ILdiskvalifisert
0Nils Inge BrurbergSturla, IFdiskvalifisert
0Helge RyenHamar OKdiskvalifisert
0Ole Petter HaugenNydalens SKdiskvalifisert
0Rune ErdalSamnanger ILdiskvalifisert

Åpen

2 830 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune StadsnesIL Gular22.027.47
2Emil Øye KragsethIL Gular35.24+13.2212.30
3Lauritz BrunborgNittedal OL36.48+14.4613.00
4Terje AmundsenVaregg Fleridrett36.53+14.5113.01
5Ella Sofie AmundsenVaregg Fleridrett37.00+14.5813.04
6Mari StadsnesIL Gular43.13+21.1115.16
7Idun HeklandIL Gular43.15+21.1315.16
8Johannes Berge StadsnesIL Gular45.34+23.3216.06
9Olve HeklandIL Gular45.39+23.3716.07
10Finn de HoogVaregg Fleridrett51.35+29.3318.13
11Judith van der LaanVaregg Fleridrett51.38+29.3618.14
0Isak AmundsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
0Bård HeklandIL Gulardiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.