Offisiell resultatliste for Pinseløpet dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet dag 2
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 15 mai 2016

N-åpen

1 820 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Randi Fugleneb AamandIL Dyrevaa36.5720.18
0Sigrid Fugleneb AamandIL Dyrevaa22.3312.23
0Mathea Land AnthonsenKongsberg OL42.09+5.1223.09
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL18.049.55
0Amanda AxelsonEiker OL20.5811.31
0Mathias AxelsonEiker OL20.1611.08
0Ludvik BalchenIL Koll34.3619.00
0Erik BerganKongsberg OL53.57+17.0029.38
0Jan Olav BerganKongsberg OL22.4612.30
0Arne BisethKongsberg OL20.5411.29
0Tuva BredholtKongsberg OL25.4214.07
0Guro BrændenLillomarka OL27.0814.54
0Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL36.4620.12
0Celia T. DaviesAsker Skiklubb33.1518.16
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett37.25+0.2820.33
0Marte EgerKongsberg OL21.1711.41
0Jakob EidAsker Skiklubb30.0016.29
0Mathias EidAsker Skiklubb29.0015.56
0Marie FinkenhavnNittedal OL26.0914.22
0Jonas FismenFossum IF33.0918.12
0Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb33.1518.16
0Daniella GjoneSandefjord OK18.089.57
0Fredrik GrønsethFossum IF33.4618.33
0Hildegunn GrønsethFossum IF33.4518.32
0Aurora Ness GundersveenRøyken OL28.1315.30
0Jarand GustafssonKongsberg OL14.237.54
0Rebecca Grace HommeSturla, IF30.3016.45
0Frida HopeModum OL29.4316.19
0Oskar HopeModum OL21.5712.03
0Charlotte HopsnesFossum IF28.4515.47
0Hans Matias HågardKonnerud IL22.1112.11
0Synne KjernsmoRøyken OL27.4315.13
0Eirik LestebergKongsberg OL27.4815.16
0Marte LienSandefjord TIF30.2616.43
0Pernille LienSandefjord TIF31.5117.30
0Siri LienSandefjord TIF25.1413.51
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn26.1714.26
0Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering25.4014.06
0Helene Stenvik MoenKongsberg OL32.3117.51
0Una NastadAsker Skiklubb25.4014.06
0Elise NelsonBerger og Svelvik OL42.49+5.5223.31
0Inez NelsonLardal OL43.30+6.3323.54
0Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb18.1810.03
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL32.5818.06
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL24.4713.37
0Mikkel RastadAsker Skiklubb20.4711.25
0Matis RenardKongsberg OL31.1117.08
0Henrik RingheimOL Trollo45.44+8.4725.07
0Ingvild RingheimLarvik OK18.4310.17
0Kristine RingheimOL Trollo21.2611.46
0Mia RoaasNOTEAM32.1417.42
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL16.138.54
0Hilde SalvesenIL Koll33.3718.28
0Johannes Salvesen-LundeIL Koll14.317.58
0Alise Lindløv SandFossum IF32.1417.42
0Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK23.0812.42
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL23.3812.59
0Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.2010.04
0Odin Vie StrislandFossum IF33.4418.32
0Marie ThomassenVaregg Fleridrett37.12+0.1520.26
0Selma WeslienKongsberg OL39.20+2.2321.36
0Ville Emil WingstedtHalden SK21.5212.00
0Håkon ØverbyKongsberg OL34.0418.43
0Eimund Øverli BergKongsberg OL38.15+1.1821.00
0Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering23.4413.02
0Vanessa Seed MelbyeRaumardiskvalifisert
Mariann JahrsengeneNOTEAMdiskvalifisert

D -10

1 820 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elise RenardKongsberg OL26.4814.43
0Anita LangeggenKongsberg OL48.29+9.1826.38
0Ragne KlavenesSandefjord OK46.28+7.1725.31
0Hanne Wærp HaugeNydalens SK25.4614.09
0Sofia ØhlckersIL Tyrving26.4214.40
0Iselin HøivoldKongsberg OL40.41+1.3022.21
0Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering36.1219.53
0Annika van RaaijHedrum OL27.0714.53
0Ingrid LestebergKongsberg OL34.5019.08
0Minna Sofie WingstedtHalden SK28.5615.53
0Elise Nilsen BergFossum IFdiskvalifisert

D 11-12

2 140 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene HaugeHisøy OK20.119.25
2Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL21.42+1.3110.08
3Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL23.38+3.2711.02
4Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb24.52+4.4111.37
5Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb27.21+7.1012.46
6Martha WisløffAsker Skiklubb29.17+9.0613.41
7Iril RingheimLarvik OK30.10+9.5914.05
8Ingvild Øverli BergKongsberg OL30.40+10.2914.19
9Ingeborg EikåsSandefjord OK31.24+11.1314.40
10Ingvild GustafssonKongsberg OL32.09+11.5815.01
11Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL32.23+12.1215.07
12Helene Brandal SøftingKongsberg OL37.37+17.2617.34
13Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.03.27+43.1629.38

D 11-12N

2 150 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne ØstvoldHeming Orientering20.529.42
2Line Borgejordet SimonesNotodden OL32.37+11.4515.10
3Ane Kristine EidAsker Skiklubb32.41+11.4915.12
4Nora Arentz HagenSandefjord OK32.57+12.0515.19
5Karoline FjæreHedrum OL37.08+16.1617.16
6Tomine Ness GundersveenRøyken OL1.08.44+47.5231.58
0Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo ILdiskvalifisert

D 13-14

3 270 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina SchjervenLardal OL31.019.29
2Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular31.38+0.379.40
3Eline SchjervenLardal OL35.11+4.1010.45
4Marie Roll-TørnqvistFana IL36.27+5.2611.08
5Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL38.02+7.0111.37
6Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering41.14+10.1312.36
7Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering42.29+11.2812.59
8Emma EngehultNotodden OL46.59+15.5814.22
9Malene InstanesSturla, IF50.05+19.0415.18
10Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL54.05+23.0416.32
11Selma HøivoldKongsberg OL56.40+25.3917.19
12Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.06.04+35.0320.12
13Ine InstanesSturla, IF1.06.20+35.1920.17

D 13-16C

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid SkjelbredKongsberg OL32.5011.19
2Emilie JohansenSandefjord OK36.44+3.5412.40
3Sigrid SteinmoenNotodden OL50.15+17.2517.19
4Mina Borgejordet SimonesNotodden OL51.49+18.5917.52

D 13-16N

2 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsta Firing SimonsenAndebu IL36.0712.51
2Ingvild JohnsenHedrum OL50.53+14.4618.06

D 15-16

3 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular45.5411.49
2Malin HaugeHisøy OK50.46+4.5213.05
3Sanna FinstadKongsberg OL58.25+12.3115.03

D 17-A kort

3 680 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea KleivenRingerike OL44.5212.11
2Victoria Myklebust StrømHedrum OL47.10+2.1812.49
3Silje Borge HoviSkien OK47.51+2.5913.00
4Ingvild Løver ThonModum OL50.45+5.5313.47
5Anita HillerenEiker OL50.47+5.5513.47
6Pernille NaufHedrum OL53.00+8.0814.24
7Bente Kristin HopsnesFossum IF1.01.30+16.3816.42
8Anikken Gjein DybvikStokke IL1.07.13+22.2118.15
9Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK1.10.39+25.4719.11
10Kari Rød AakreAndebu IL1.11.57+27.0519.33
Sigrid Melander VieFossum IFdiskvalifisert

D 17-B

3 220 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cecilie Wærp HaugeNydalens SK35.5011.07
2Ingrid TronshaugStokke IL39.07+3.1712.08
3Gro MadslienVaregg Fleridrett42.16+6.2613.07
4Monica Tveit TjentlandLardal OL50.13+14.2315.35
5Tone Sølie LysnesHedrum OL52.43+16.5316.22
6Oddbjørg MoeKristiansand OK1.03.56+28.0619.51
7Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.06.36+30.4620.40
8Anne Gro ReppesgårdLarvik OK1.24.28+48.3826.13
0Inger BjergaVaregg Fleridrettbrutt
Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrvingdiskvalifisert

D 17-C

2 980 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Roberg GhabeliOL Trollo39.5413.23
2Gunn Kristin RosoLardal OL43.09+3.1514.28
3Solveig SchouOK Sør43.57+4.0314.44
4Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo44.06+4.1214.47
5Susanne StrømHedrum OL45.49+5.5515.22
6Lene ColquhounNittedal OL49.54+10.0016.44
7June Helen MyklebustHedrum OL1.01.43+21.4920.42
8May NordkveldeHedrum OL1.03.31+23.3721.18

D 17-N

2 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rita SantschiModum OL1.15.5126.59
0Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert

D 17-20

5 140 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK48.179.23
2Elin UlsakerHemsedal IL1.04.17+16.0012.30
3Julie Roll TørnqvistFana IL1.04.41+16.2412.35
4Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular1.07.06+18.4913.03
5Linn Hege RosoLardal OL1.22.33+34.1616.03

D 21-

6 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK57.549.28
2Ida HopeOslostudentenes IK1.01.54+4.0010.07
3Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.03.09+5.1510.20
4Heidi StoksethHalden SK1.06.08+8.1410.49
5Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK1.11.35+13.4111.42
6Sunniva Nergaard BergStokke IL1.12.30+14.3611.51
7Anne Marthe PeveriEiker OL1.17.35+19.4112.41
0Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringbrutt

D 35-

5 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Nergaard BergFossum IF1.03.4612.24
2Torill Hynne FjæreHedrum OL1.26.31+22.4516.49

D 40-

5 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK45.518.55
2Merete LyseboLardal OL48.52+3.019.30
3Liv SchjervenLardal OL54.03+8.1210.30
4Milda ØhlckersIL Tyrving56.52+11.0111.03
5Anette FiringAndebu IL1.04.55+19.0412.37
6Tanja InstanesSturla, IF1.08.47+22.5613.22

D 45-

3 880 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorun RuudAsker Skiklubb37.469.44
2Anne Guro NøklebyRingerike OL42.40+4.5410.59
3Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb44.11+6.2511.23
4Hilda ØfsthusAsker Skiklubb44.24+6.3811.26
5Marianne HaugeHisøy OK44.53+7.0711.34
6Annette Cecilie ArentzSandefjord OK45.57+8.1111.50
7Hanne Løver ThonModum OL45.59+8.1311.51
8May Ingela HopeModum OL46.43+8.5712.02
9Arnhild U. BråtenVegårshei IL49.55+12.0912.51
10Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen49.56+12.1012.52
11Mette Eline HeimstadRingerike OL52.41+14.5513.34
12Anne Mia OlsenModum OL57.57+20.1114.56
13Stine ArntzenSandefjord OK59.02+21.1615.12
14Jorunn BlindheimLillomarka OL1.05.42+27.5616.55

D 50-

3 680 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK35.459.42
2Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb38.09+2.2410.22
3Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL39.21+3.3610.41
4Heidi SchatvetNotodden OL40.04+4.1910.53
5Torun DyrkornEiker OL41.28+5.4311.16
6Tiri RebårdSandefjord OK43.39+7.5411.51
7Hilde KløvstadSandefjord OK45.41+9.5612.24
8Hege FjellbirkelandIL Gular51.56+16.1114.06
9Eva SyversenRøyken OL54.00+18.1514.40
10Randi NicolaisenAsker Skiklubb54.01+18.1614.40
11Marianne ArnesenAsker Skiklubb56.07+20.2215.14
12Maria PerssonAsker Skiklubb1.08.46+33.0118.41

D 55-

3 680 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild HennumLierbygda OL37.3810.13
2Grete S B HoviSkien OK42.02+4.2411.25
3Anne Berit EidNydalens SK42.25+4.4711.31
4Kjersti SkantzeIL Tyrving44.03+6.2511.58
5Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL45.31+7.5312.22
6Berit BergeIL Tyrving49.38+12.0013.29
7Cathrine NorvikRøyken OL50.59+13.2113.51
8Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn57.29+19.5115.37
9Eli Tufte HanssenEiker OL1.00.23+22.4516.24
10May Jorunn RognlienModum OL1.01.22+23.4416.40
11Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.04.16+26.3817.27
12Enikø BertalanAsker Skiklubb1.05.06+27.2817.41

D 60-

3 270 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siren GreveBergens TF34.5410.40
2Linda VerdeSturla, IF36.38+1.4411.12
3Live Joronn YtrehusRingerike OL49.57+15.0315.16
4Aud KjemperudEiker OL50.13+15.1915.21
5Elisabeth RødAndebu IL55.08+20.1416.51
6Inger NergaardStokke IL1.00.34+25.4018.31
7Nina KolbergIL Tyrving1.06.15+31.2120.15
8Helga PeveriEiker OL1.08.25+33.3120.55

D 65-

3 270 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL37.1411.23
2Kari StrandeRingerike OL40.55+3.4112.30
3Edel SlettemarkStord Orientering41.21+4.0712.38
4Ingjerd SognnæsBergens TF41.22+4.0812.39
5Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø41.35+4.2112.42
6Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL45.09+7.5513.48
7Marta StangModum OL48.20+11.0614.46
8Bjørg MostaulBø OL50.50+13.3615.32
9Grethe Lill RyengSturla, IF51.14+14.0015.40
10Anne Elvsaas MoRøyken OL58.10+20.5617.47
11Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.07.52+30.3820.45

D 70-

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken OL37.0814.51
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL38.42+1.3415.28
3Elin DahlenRingerike OL44.38+7.3017.51
4Inger LindløvOK Moss45.13+8.0518.05
5May Helene HansenSandefjord OK48.32+11.2419.24
6Bjørg KocbachBergens TF49.10+12.0219.40
7Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL51.29+14.2120.35
8Sidsel SandelienHeming Orientering51.55+14.4720.46
9Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL58.42+21.3423.28
10Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK58.48+21.4023.31
11Synnøve DalvaBø OL59.27+22.1923.46
12Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.15.25+38.1730.10
13Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.17.23+40.1530.57

D 75-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb39.0015.36
2Unni DrageHaugerud IF40.08+1.0816.03
3Tirill Liby SeipBSI - Orientering58.55+19.5523.34
4Lisa SørenssenRøyken OL1.16.48+37.4830.43

D 80-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RollFana IL1.08.1627.18

H -10

1 820 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jon StrandKongsberg OL31.51+10.4217.30
0Theo Winsents SæterMåren OK25.52+4.4314.12
0Martin TorøKongsberg OL23.33+2.2412.56
0Mathias BirkelundAsker Skiklubb21.0911.37
0Erlend UlsakerHemsedal IL18.079.57
0Rasmus EngehultNotodden OL21.11+0.0211.38
0Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21.31+0.2211.49
0Tollef TjentlandLardal OL29.57+8.4816.27
0Per Noah SommerheinNydalens SKdiskvalifisert

H 11-12

2 140 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor LøkenKongsberg OL16.487.51
2Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb17.31+0.438.11
3Theodor BjørkSandefjord OK18.02+1.148.25
4Sindre Vie StrislandFossum IF18.16+1.288.32
5Benjamin GjoneSandefjord OK18.45+1.578.45
6Mikael BirkelundAsker Skiklubb20.47+3.599.42
7Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL20.52+4.049.45
8Børge Nilsen BergFossum IF20.53+4.059.45
9Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL20.55+4.079.46
10Endre SandKongsberg OL21.07+4.199.52
11Jakob RastadAsker Skiklubb21.10+4.229.53
12Liam Viggo WingstedtHalden SK21.31+4.4310.03
13Gabriel GjoneSandefjord OK22.07+5.1910.20
14Borgar SkjelbredKongsberg OL22.10+5.2210.21
15Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb22.17+5.2910.24
16Martin Nøkleby MellingRingerike OL22.23+5.3510.27
17Eskil BrændenLillomarka OL22.31+5.4310.31
18Arne BerganKongsberg OL22.59+6.1110.44
19Eirik Vie StrislandFossum IF23.29+6.4110.58
20Brage EikåsSandefjord OK24.06+7.1811.15
21Mathias NyhaugAsker Skiklubb24.15+7.2711.19
22Anders KlavenesSandefjord OK24.23+7.3511.23
23Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK26.16+9.2812.16
24Martin DybvikStokke IL26.26+9.3812.21
25Mats Olsen ByeModum OL26.34+9.4612.24
26Hallvard TjentlandLardal OL27.10+10.2212.41
27Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn27.47+10.5912.58
28Kristoffer ØhlckersIL Tyrving35.21+18.3316.31
0Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
0Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
0Odin FismenFossum IFbrutt

H 11-12N

2 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Einar ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert

H 13-14

3 270 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK22.346.54
2Viljan van RaaijHedrum OL25.51+3.177.54
3Martin BirkelundAsker Skiklubb28.56+6.228.50
4Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering29.54+7.209.08
5Jonas EikåsSandefjord OK30.14+7.409.14
6Andreas DaleBergens TF30.41+8.079.22
7Kristian StrømNydalens SK31.22+8.489.35
8Henrik R HoltHedrum OL32.37+10.039.58
9Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn32.48+10.1410.01
10Sindre UlsakerHemsedal IL32.51+10.1710.02
11Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett34.38+12.0410.35
12Kristoffer FjæreHedrum OL39.22+16.4812.02
13Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett42.03+19.2912.51
14Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb47.55+25.2114.39
15Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL1.27.11+1.04.3726.39

H 13-16C

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus EikåsSandefjord OK38.1313.10
0Ulrik Andre StrømHedrum OLdiskvalifisert

H 13-16N

2 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering27.229.44
2Sigurd Paulsen AskLierbygda OL31.36+4.1411.14

H 15-16

5 140 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun Melby JacobsenLardal OL40.037.47
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering43.10+3.078.23
3Scott JuvikIL Gular47.30+7.279.14
4Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett49.11+9.089.34
5Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL49.52+9.499.42
6Johan EikangerIL Gular51.08+11.059.56
7Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.00.03+20.0011.40

H 17-A kort

5 140 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle BorgersenHedrum OL49.449.40
2Stig InstanesSturla, IF50.19+0.359.47
3Endre UlsakerHemsedal IL53.48+4.0410.28
4Asbjørn RoeLarvik OK53.55+4.1110.29
5Håkon Nergaard BergStokke IL54.08+4.2410.31
6Håvard Sandvoll AskLierbygda OL57.22+7.3811.09
7Atle StrømHedrum OL59.53+10.0911.39
8Inge HaugeHisøy OK1.02.33+12.4912.10
9Jon DaleBergens TF1.03.50+14.0612.25
10Eirik SkavhellenBotne SK1.04.22+14.3812.31
11Kjetil KjernsmoRøyken OL1.10.57+21.1313.48
12Trond FossSandefjord OK1.14.55+25.1114.34
13Eelco van RaaijHedrum OL1.18.05+28.2115.11

H 17-B

3 220 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik AxelsonEiker OL35.2110.58
2Sverre MelbyeRaumar35.36+0.1511.03
3Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett39.08+3.4712.09
4Arild NyhaugAsker Skiklubb40.51+5.3012.41
5Ludvig JohnsenHedrum OL43.01+7.4013.21
6Kenneth DybvikStokke IL46.30+11.0914.26
7Yngve FinkenhavnNittedal OL54.38+19.1716.58

H 17-C

2 980 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan LazorModum OL30.5310.21
2Sten Øivind BjerkeLarvik OK41.19+10.2613.51
3Glenn Ekholdt HillerenEiker OL46.32+15.3915.36
4Tore DeinbollSturla, IF54.44+23.5118.22
5Ladislav KocbachBergens TF58.48+27.5519.43

H 17-20

6 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarle LysnesHedrum OL1.11.1111.39

H 21-

8 310 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas NipenNydalens SK1.01.497.26
2Dag Steinar RagvinBø OL1.03.43+1.547.40
3Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.03.56+2.077.41
4Mathias NipenBækkelagets SK1.07.03+5.148.04
5Christian Faruga KarldénKvillebyns SK1.07.17+5.288.05
6Are Smeland NygårdseterVegårshei IL1.08.20+6.318.13
7Erik Feyling HaareKonnerud IL1.08.23+6.348.13
8Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.08.43+6.548.16
9Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.09.25+7.368.21
10Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.09.47+7.588.23
11Stefan RingOK Löftan1.11.45+9.568.38
12Jørgen FrøydLarvik OK1.14.51+13.029.00
13Kenneth SandvoldEiker OL1.18.01+16.129.23
14Vegard LineOslostudentenes IK1.18.14+16.259.24
15Harald HoviSkien OK1.19.57+18.089.37
16Lok Hin MaVaregg Fleridrett1.25.03+23.1410.14
17Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.28.48+26.5910.41
18Eirik LarsenSkien OK1.37.37+35.4811.44
19Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK1.40.24+38.3512.04
0Øyvind StoksethHalden SKdiskvalifisert
0Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Einar EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Andreas BreilandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 35-

7 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen1.14.5010.26

H 40-

7 170 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Tore LudvigsenIL Koll1.00.418.27
2Audun BjerknesMåren OK1.05.07+4.269.04
3Steinar EastwoodLillomarka OL1.06.29+5.489.16
4Neil MarstonHemsedal IL1.08.19+7.389.31
5Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.13.58+13.1710.18
6Jarl HommeSturla, IF1.16.07+15.2610.36
7Bjørn Lennart VorreLardal OL1.17.12+16.3110.46
8Pål Martin EidAsker Skiklubb1.25.33+24.5211.55

H 45-

6 940 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond GjelstadSandefjord OK59.088.31
2Espen WigaardOppsal Orientering1.02.36+3.289.01
3Arne NåtedalOL Trollo1.03.54+4.469.12
4Knut Ivar JohansenSandefjord OK1.05.43+6.359.28
5Jens TjentlandLardal OL1.07.21+8.139.42
6Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.08.56+9.489.55
7Gjermund GravirAsker Skiklubb1.09.11+10.039.58
8Anders Kristian HoltHedrum OL1.10.36+11.2810.10
9Tom KristensenLarvik OK1.10.42+11.3410.11
10Terje BlindheimLillomarka OL1.12.18+13.1010.25
11Rune EngehultNotodden OL1.16.08+17.0010.58
12Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.16.10+17.0210.58
13Pål WinsentsMåren OK1.18.04+18.5611.14
14Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.20.50+21.4211.38
15Jo Børre EikåsSandefjord OK1.23.55+24.4712.05
16Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.26.17+27.0912.25
17Espen JohnsenHedrum OL1.30.10+31.0212.59

H 50-

5 340 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund RørenEiker OL40.347.35
2Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett44.41+4.078.22
3Ole TørnqvistFana IL48.19+7.459.02
4Harald KvisliNotodden OL49.07+8.339.11
5Jan Tore HenriksenNydalens SK49.34+9.009.16
6Roar ByeModum OL49.36+9.029.17
7Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb51.12+10.389.35
8Jan Petter HansenIL Gular53.41+13.0710.03
9Gunnar HopeModum OL53.58+13.2410.06
10Arne Håkon JørgensenSandefjord OK55.13+14.3910.20
11Håkon MogstadFana IL1.01.58+21.2411.36
12Rune RøedStokke IL1.10.26+29.5213.11
13Oskar KaaløySandefjord OK1.30.32+49.5816.57

H 55-

5 340 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars FremstadLarvik OK42.297.57
2Arne JohannesenIL Gular42.33+0.047.58
3Terje Wiig MathisenNydalens SK43.11+0.428.05
4Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL43.33+1.048.09
5Johan LundeIL Koll47.15+4.468.50
6Anton PlaianAsker Skiklubb47.33+5.048.54
7Arne FossheimAsker Skiklubb50.22+7.539.25
8Martin GranlyLillomarka OL50.35+8.069.28
9Åge-Geir SkatterNotodden OL54.29+12.0010.12
10Hallvard BergIL Tyrving57.04+14.3510.41
11Kjetil KløvstadSandefjord OK1.05.12+22.4312.12
12Tov Arne BondalNotodden OL1.12.22+29.5313.33
13Donald SkantzeIL Tyrving1.13.31+31.0213.46
14Ivar LindsethRingerike OL1.22.05+39.3615.22
15Roy GjerdingOK Moss1.22.24+39.5515.25

H 60-

3 480 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten DåsnesRingerike OL29.438.32
2Dag MoeKristiansand OK31.28+1.459.02
3Are EriksenOslostudentenes IK35.21+5.3810.09
4Magne VollenOslostudentenes IK37.00+7.1710.37
5Ola BroxOL Toten-Troll37.03+7.2010.38
6Øivind FadumSande Sportsklubb39.30+9.4711.21
7Hugo ChristensenNotodden OL42.20+12.3712.09
8Olav NipenIL Tyrving45.30+15.4713.04
9Per Dag NordkveldeHedrum OL47.36+17.5313.40
10Rolf LundeEiker OL48.08+18.2513.49
11Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn49.15+19.3214.09
12Runar KirkerudEiker OL52.35+22.5215.06
13Even Tore SteinsholtLardal OL53.41+23.5815.25
14Øystein AndersenEiker OL54.37+24.5415.41

H 65-

3 480 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor TrøanHadeland OL35.1310.07
2Sveinung RekaaNotodden OL35.55+0.4210.19
3Hans Roar BakkenEiker OL36.29+1.1610.29
4Atle RemmePorsgrunn OL40.06+4.5311.31
5Dag Rønning JensenOL Trollo40.56+5.4311.45
6Per ØhlckersIL Tyrving41.13+6.0011.50
7Elling AakreAndebu IL43.22+8.0912.27
8Martin NaufHedrum OL43.45+8.3212.34
9Ragnar Niemi BergStokke IL44.06+8.5312.40
10Arnulf RulnesNotodden OL46.09+10.5613.15
11Øyvind HoveidAsker Skiklubb46.10+10.5713.15
12Kjell DolvaSkien OK46.32+11.1913.22
13Hogne KjæråsAndebu IL46.58+11.4513.29
14Jiri UrvalekPorsgrunn OL47.03+11.5013.31
15Ove Gunnar JacobsenStokke IL47.39+12.2613.41
16Hans Lyder HaareKonnerud IL48.03+12.5013.48
17Bård StangModum OL48.05+12.5213.49
18Bernt TollefsenIL GeoForm1.04.18+29.0518.28

H 70-

3 680 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL38.5110.33
2Helge FossheimHedrum OL40.58+2.0711.07
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF41.09+2.1811.10
4Roar BjordalOppsal Orientering42.29+3.3811.32
5Sigvald RobberstadHalsnøy OL43.30+4.3911.49
6Kjell GrønhovdModum OL43.35+4.4411.50
7Ragnar HillestadLardal OL45.02+6.1112.14
8Frank EliassenSandefjord OK45.13+6.2212.17
9Bjørn SpjelkavikIL Tyrving45.47+6.5612.26
10Bjørn SandelienHeming Orientering48.33+9.4213.11
11Erik Johan GrorudHaslum IL49.46+10.5513.31
12Knut LindløvOK Moss51.01+12.1013.51
13Bjørn A. SchouOK Sør51.18+12.2713.56
14Bjørn Willy HansenSandefjord OK52.56+14.0514.23
15Per VoldFana IL53.32+14.4114.32
16Lars Martin GjeinStokke IL54.00+15.0914.40
17John Ivar KjellevoldModum OL54.59+16.0814.56
18Thorolf TrolsrudBotne SK56.49+17.5815.26
19Tore VaajeAsker Skiklubb57.15+18.2415.33
20Olav MoRøyken OL1.06.01+27.1017.56
21Jørgen KvilhaugBotne SK1.06.46+27.5518.08
0Steinar SlettemarkStord Orienteringbrutt

H 75-

3 270 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugOK Moss36.2511.08
2Anton LommeHedrum OL39.54+3.2912.12
3Per Øystein AndersenLarvik OK40.38+4.1312.25
4Erling TidemannLommedalens IL41.54+5.2912.48
5Tormod DahlenRingerike OL42.53+6.2813.06
6Oddvar GjelstadSandefjord OK43.24+6.5913.16
7Thor EdvardsenLarvik OK45.17+8.5213.50
8Ingolf DybvikStord Orientering48.10+11.4514.43
9Lars Magne KlovningPorsgrunn OL49.26+13.0115.07
10Steinar RuudKonnerud IL49.33+13.0815.09
11Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn49.39+13.1415.11
12Per MeilandLommedalens IL54.19+17.5416.36
13Magnar ReppesgårdHedrum OL56.12+19.4717.11
14Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.00.44+24.1918.34

H 80-

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge TvedtenLarvik OK40.0016.00
2Tor DrageHaugerud IF40.15+0.1516.06
3Johan JanssonVäxjö OK43.43+3.4317.29
4Carl-Fred. KolderupStabæk IF43.54+3.5417.33
5Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK45.24+5.2418.09
6Egil RyghOL Tønsberg og omegn46.16+6.1618.30
7Kjell H. EriksenFossum IF49.16+9.1619.42
0Helge KvaaseBækkelagets SKdiskvalifisert

Direkte A-Kort

3 480 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvard FjærLillomarka OL31.098.57
2Øystein RastadAsker Skiklubb31.16+0.078.59
3Mune Eriksen NastadNotodden OL32.08+0.599.14
4Atgeir TakleNydalens SK33.10+2.019.31
5Geir Holm GundersenSturla, IF35.08+3.5910.05
6Ragnhild Haugli BråtenHeming Orientering35.12+4.0310.06
7Thomas OlsenAsker Skiklubb35.22+4.1310.09
8Kjell RønnebergRøyken OL35.37+4.2810.14
9Anja WingstedtHalden SK36.44+5.3510.33
10Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb36.45+5.3610.33
11Geir BråtenVegårshei IL37.06+5.5710.39
12Marit Melby JacobsenLardal OL37.46+6.3710.51
13Birgit Økern JensenKonnerud IL39.06+7.5711.14
14Morten KongsbergIL Tyrving39.34+8.2511.22
15Hege MelbyLardal OL41.12+10.0311.50
16Kristian Bernhard NilsenFossum IF41.17+10.0811.51
17Sverre WisløffAsker Skiklubb42.23+11.1412.10
18Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK42.45+11.3612.17
19Astrid Wangen SteenNydalens SK46.27+15.1813.20
20Mai Britt BjørkSandefjord OK46.28+15.1913.21
21Einar KlavenesSandefjord OK50.10+19.0114.24
22Jon Petter NielsenNydalens SK52.14+21.0515.00
23Sirkku JuntunenOslostudentenes IK55.16+24.0715.52
24Brage HovdenStord Orientering55.49+24.4016.02
25Anne LøverStord Orientering56.12+25.0316.08
26Nina BirkelundAsker Skiklubb59.03+27.5416.58
27Jørgen LienSandefjord TIF1.00.00+28.5117.14
0Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Lill Kristin EngerModum OLdiskvalifisert
Pål Tore SvendsenNydalens SKdiskvalifisert

Direkte A-Lang

6 110 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle ChristiansenBækkelagets SK41.486.50
2Jarl Magnus BergeSøgne og Sogndal OK44.07+2.197.13
3Morten FismenFossum IF51.19+9.318.23
4Asbjørn BygglandHøydalsmo IL53.54+12.068.49
5Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn57.30+15.429.24
6Bjørn SolhjemNOTEAM59.27+17.399.43
7Trond EvensenOL Tønsberg og omegn59.29+17.419.44
8Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.02.01+20.1310.09
9Vendula SramkovaHemsedal IL1.03.23+21.3510.22
10Magne BrændenLillomarka OL1.03.35+21.4710.24
11Sindre HovdenStord Orientering1.04.25+22.3710.32
12Sven TonjerIL Tyrving1.06.24+24.3610.52
13Mats Olav BergNOTEAM1.08.29+26.4111.12
14Bertil HorvliKonnerud IL1.12.09+30.2111.48
15Bjørnar OlsrødStokke IL1.13.29+31.4112.01
16Marianne Bruun LienSandefjord TIF1.14.48+33.0012.14
17Ingun Jahren HorvliKonnerud IL1.15.36+33.4812.22
18Øyvind BergetSarpsborg OL1.32.58+51.1015.12

Direkte B

3 220 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsmund SlokvikNotodden OL31.519.53
2Ronny NelsonLardal OL42.41+10.5013.15
3Haakon DolvenAsker Skiklubb43.44+11.5313.34
4Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering55.59+24.0817.23
5Roger ØstvoldHeming Orientering1.02.38+30.4719.27
6Rolf JustadHellas1.03.39+31.4819.46
7Øydis JahrenKonnerud IL1.03.40+31.4919.46
8Salme ÅstenNOTEAM1.09.55+38.0421.42
9Elin SlokvikNotodden OL1.11.14+39.2322.07
10Aagot HartmannRøyken OL1.52.04+1.20.1334.48

Direkte C

2 980 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torleif GaltelandAsker Skiklubb36.0912.07
2Jørgen SpanneNOTEAM36.52+0.4312.22
3Hanna LinneboAsker Skiklubb43.51+7.4214.42
4Tanja AppenzellerNOTEAM47.34+11.2515.57
5Marianne NessRøyken OL54.42+18.3318.21
6Ellen Sofie RuudEiker OL1.20.37+44.2827.03
0Maria LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Vera HalsaaAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Jan Magne GundersveenRøyken OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.