Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2016 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 19 april 2016

Nydalens SK

109 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aurora Wilkens JernbergD 11-12 (19)25.419.14
1Birgit KorvaldD 60- (4)24.168.32
1Anne-Lene Bakken UlsethD 40- (26)19.567.10
1Jan Tore HenriksenH 50- (46)17.006.22
1Anne M Hausken NordbergD 17- (72)15.035.38
1Kari MadslienD 50- (36)17.576.43
2Axel AaldeH 11-12 (10)23.55+1.238.57
2Pia Young VikD 13-16 (51)18.45+0.206.36
2Ellen Marie TurterD 50- (36)20.05+2.087.31
3Marie SaugestadD 11-12 (19)28.30+2.4910.15
3Hanne Wærp HaugeD Rekrutt (19)15.42+2.5910.40
3Karianne Olsvik DengerudD 13-16 (51)18.57+0.326.40
3Anne MadslienD 50- (36)20.15+2.187.35
3Siri UlvestadD 17- (72)17.02+1.596.22
3Jon Iver BakkenH 50- (46)17.43+0.436.38
4Else Kari ScheeleD 40- (26)22.00+2.047.54
4Anne MyhrD 50- (36)21.07+3.107.54
4Marte Madslien BakkenD 13-16 (51)19.22+0.576.49
4Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13-16 (53)17.49+1.186.24
5Eirik Frydenlund NorlingH 11-12 (10)26.35+4.039.57
5Oda ScheeleD 13-16 (51)19.32+1.076.52
5Alix Young VikD 50- (36)21.17+3.207.58
6Bojan BlumensteinH 17- (70)14.44+0.385.11
6Marie LilandD 13-16 (51)19.45+1.206.57
6Ina WesterlundD 17- (72)17.28+2.256.32
8Tobias Mikael EspedalH 13-16 (53)18.24+1.536.37
10Agnes HalvorsenD Rekrutt (19)22.29+9.4615.17
10Sverre Waaler KaasH 17- (70)15.07+1.015.19
10Johan Toverud JensenH 60- (15)23.16+4.288.42
11Mari AarsethD 11-12 (19)37.23+11.4213.26
11Per Ola UlsethH 50- (46)19.06+2.067.09
11Thomas NipenH 17- (70)15.09+1.035.20
12Eirik Langedal BreivikH 17- (70)15.10+1.045.20
12Mette HallénD 50- (36)24.01+6.048.59
13Anne DahlD 50- (36)24.11+6.149.03
13Vemund HeierH 13-16 (53)19.41+3.107.04
14Tiril Ebon EspedalD 11-12 (19)43.49+18.0815.45
14Frida Bakken UlsethD 13-16 (51)20.49+2.247.19
14Marion HuberD 17- (72)17.54+2.516.42
15Ole Jakob FrankrigH 13-16 (53)19.54+3.237.09
15Henrik EijsinkH 17- (70)15.37+1.315.29
16Bjørn HaugeH 40- (45)19.43+2.517.05
17Håkon SturødH 13-16 (53)20.20+3.497.18
17Anne DanielsenD 50- (36)24.39+6.429.13
18Torstein HoleH 40- (45)20.00+3.087.11
18Lukas LilandH 17- (70)15.47+1.415.33
18Tone E LyeD 17- (72)18.15+3.126.50
19Gaute BerganH 13-16 (53)20.33+4.027.23
19Kjetil EspedalH 50- (46)19.54+2.547.27
20Vetle Frydenlund NorlingH Rekrutt (28)23.34+13.0016.01
20Sondre Ruud BråtenH 17- (70)16.08+2.025.40
20Solveig BerganD 40- (26)29.41+9.4510.40
21Knut AaldeH 40- (45)20.22+3.307.19
21Kathrine LunøeD 40- (26)29.47+9.5110.42
21Jarl ØvstedalH 50- (46)19.58+2.587.28
22Halvor SaunesH 17- (70)16.20+2.145.45
22Anine HallénD 17- (72)18.34+3.316.57
22Ingvild HøydalD 13-16 (51)22.58+4.338.05
23Jostein TandbergH 17- (70)16.23+2.175.46
23Ada WulfsbergD 13-16 (51)23.11+4.468.09
23Johannes HalvorsenH 13-16 (53)20.59+4.287.32
24Ingvil AhlsandD 17- (72)19.00+3.577.06
25Stine Madslien BakkenD 17- (72)19.02+3.597.07
26Espen JernbergH 40- (45)21.00+4.087.33
26Karen BjergaardD 17- (72)19.12+4.097.11
26Yngvild Langedal BreivikD 13-16 (51)23.50+5.258.23
27Line Telje HøydalD 50- (36)25.56+7.599.42
27Oda LægranD 17- (72)19.13+4.107.11
28Anna Trindade EriksenD 13-16 (51)24.46+6.218.43
28Jon SolsrudH 40- (45)21.19+4.277.40
29Ole Petter HaugenH 50- (46)21.48+4.488.09
29Joakim Wilkens JernbergH 13-16 (53)22.22+5.518.02
30Jørgen WulfsbergH 17- (70)16.38+2.325.51
30Helena StubberudD 50- (36)26.40+8.439.59
30Bjørn Erik ReinsethH 50- (46)22.04+5.048.15
31Helge StubberudH 50- (46)22.15+5.158.20
34Aksel MadslienH 17- (70)17.09+3.036.02
34Ida TangenD 17- (72)19.33+4.307.19
36Martin HosetH 17- (70)17.16+3.106.04
36Storm KleivaH 13-16 (53)25.07+8.369.02
36Lisbeth VollD 17- (72)19.39+4.367.21
37Yngve RøeH 40- (45)24.07+7.158.40
37Sam LunøeH 17- (70)17.26+3.206.08
38Cristina LuisD 17- (72)19.48+4.457.24
38Eirik ØvstedalH 13-16 (53)25.16+8.459.05
40Arianna TauferD 17- (72)20.01+4.587.29
40Rolf Andreas BergH 13-16 (53)27.36+11.059.55
40Frida SolsrudD 13-16 (51)31.50+13.2511.12
41Kristian Norum MeløysundH 13-16 (53)28.13+11.4210.08
41Martha Nesheim KøberD 13-16 (51)32.08+13.4311.18
42Hannah MansD 13-16 (51)32.35+14.1011.28
43Vebjørn TandbergH 17- (70)18.09+4.036.23
43Toril NesD 17- (72)20.21+5.187.37
44Åse BerganD 17- (72)20.22+5.197.37
46Elias StubberudH 13-16 (53)34.35+18.0412.26
47Gjermund Tørnqvist HaldenH 17- (70)18.41+4.356.34
47Jonas AarsethH 13-16 (53)36.26+19.5513.06
49Kyongsa RiH 17- (70)18.47+4.416.36
52Synne Eikeland RøstadsandD 17- (72)21.33+6.308.04
58Elena GrandD 17- (72)23.49+8.468.55
60Marie UllevålseterD 17- (72)25.30+10.279.33
65Vilde Frydenlund NorlingD 17- (72)28.47+13.4410.46
0Anders VisterH 17- (70)diskvalifisert
0Lars Young VikH 13-16 (53)diskvalifisert
0Elise Wærp HaugeD 13-16 (51)diskvalifisert
0Ea LunøeD 13-16 (51)diskvalifisert
0Lars-Ivar AarsethH 50- (46)diskvalifisert
0Cecilie Wærp HaugeD 40- (26)diskvalifisert
0Ingrid MadslienD 13-16 (51)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.