Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup - løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup - løp 1
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 31 mars 2016

D13-14

3 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig24.296.16
2Tale Tannvik SkeiFreidig26.39+2.106.50
3Frida HaugskottOL Trollelg27.45+3.167.06
4Mari EidsmoFreidig27.57+3.287.10
5Maren VikenByåsen IL30.24+5.557.47
6Ane Malene KolstadFreidig31.58+7.298.11
7Silje Marie NissenFreidig32.38+8.098.22
8Stine Myhr AmundsenWing OK34.36+10.078.52
9Stine AuneNidarøst OK39.19+14.5010.04

H13-14

3 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel HoltFreidig20.525.21
2Jostein RøFreidig23.37+2.456.03
3Petter Andreas LonaWing OK25.41+4.496.35
4Einar EideByåsen IL25.46+4.546.36
5Erling Eide HustvedtWing OK26.26+5.346.46
6Vegard Ulseth SylteFreidig26.44+5.526.51
7Vemund MølnvikFreidig27.05+6.136.56
8Ole Håvard SingsaasFreidig27.42+6.507.06
9Brage AsplemFreidig28.47+7.557.22
10Erlend AuneByåsen IL29.22+8.307.31
11Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK30.27+9.357.48
12Nikolai RenolenWing OK32.39+11.478.22
13August MaskeFreidig32.57+12.058.26
14William P WalsethMalvik IL34.07+13.158.44

D15-16

3 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dina ReitanFreidig20.545.21
2Lene Berg HanssenByåsen IL21.11+0.175.25
3Hedda Hoff HagenByåsen IL23.08+2.145.55
4Synne KvammeWing OK27.57+7.037.10
5Anna RenolenWing OK30.24+9.307.47
6Hanne Helmine RogstadNidarøst OK35.01+14.078.58
7Mona Eggen KongsbakWing OK37.31+16.379.37
8Ingvild Lauvstad SundeWing OK37.45+16.519.40

H15-16

3 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats EidsmoFreidig17.504.34
2Simen Spets StorhovFreidig18.39+0.494.46
3Vegard KittilsenFreidig19.06+1.164.53
4Hallvard DahleWing OK21.07+3.175.24
5Petter Liabakk EriksenByåsen IL21.23+3.335.28
6Jo Even KolstadFreidig21.38+3.485.32
7Are LodgaardByåsen IL22.32+4.425.46
8Emil Kristoffer AuranMalvik IL23.07+5.175.55
9Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL23.26+5.366.00
10Matias NissenFreidig23.34+5.446.02
11Jonas GrønliFreidig23.40+5.506.04
12Sondre HuseWing OK26.27+8.376.46
13Martin SelmerFreidig28.23+10.337.16
14Øystein MoltumyrMalvik IL29.05+11.157.27
15Johannes LangaasNidarøst OK30.43+12.537.52
16Kenneth KjelaasMalvik IL31.07+13.177.58

D17-20

3 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Hoff HagenNTNUI20.075.09
2Vera MelkildFreidig20.23+0.165.13
3Gina GranstedtHalden SK20.42+0.355.18
4Malin SandstadFreidig20.49+0.425.20
5Frida SætherFreidig20.53+0.465.21
6Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL21.32+1.255.31
7Helene OmdalNTNUI23.08+3.015.55
8Marie Bakken SørensenFreidig23.41+3.346.04
9Line SølbergOL Trollelg24.15+4.086.13
10Kristine Klock FletenWing OK24.50+4.436.22
11Synne FossøyNTNUI27.05+6.586.56
12Ella Eriksen KongsvikWing OK27.23+7.167.01
13Andrine VikenByåsen IL30.17+10.107.45
14Marte Myhr AmundsenWing OK33.49+13.428.40
15Martine Klock FletenWing OK37.05+16.589.30

H17-20

3 900 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias HermstadFreidig17.154.25
2Øyvind WiggenByåsen IL17.20+0.054.26
3Jonas UnsgårdIL Leik17.34+0.194.30
4Kjetil MølnvikFreidig17.37+0.224.31
5Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg17.41+0.264.32
6Sivert BellingmoOL Gaula18.20+1.054.42
7Oscar LyngenFrol IL18.27+1.124.43
8Mathias VindalFreidig18.34+1.194.45
9Anders HaugskottOL Trollelg19.00+1.454.52
10Ole Wanvik HaugenFreidig19.43+2.285.03
11Olav Andreas RemmenOL Trollelg19.50+2.355.05
12Rein MårdalenFreidig19.51+2.365.05
13Johannes K. MidtbøWing OK20.07+2.525.09
14Øyvind BergNTNUI20.10+2.555.10
15Nils Ola KvamFreidig21.29+4.145.30
16Aleksander SkoglundFreidig22.36+5.215.47
17Birk GravdahlWing OK23.22+6.075.59
18Eirik Lundteigen AuneByåsen IL24.00+6.456.09
19Martin LøvåsNidarøst OK35.13+17.589.01

D21

3 900 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine FjellangerNTNUI19.024.52
2Karen Oline KolstadFreidig19.47+0.455.04
3Mai Elin WatsonNTNUI20.15+1.135.11
4Ida LindkvistNTNUI20.22+1.205.13
5Guro TorpeFrol IL21.11+2.095.25
6Gry GranstedtNTNUI21.32+2.305.31
7Ingvild Maalen-JohansenNTNUI22.11+3.095.41
8Elen Katrine SkjerveFrol IL22.28+3.265.45
9Hedvig ÅstebølNTNUI22.43+3.415.49
10Sara ProforsFrol IL23.28+4.266.01
11Aurora FossøyNTNUI23.35+4.336.02
12Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK23.45+4.436.05
13Jenny PerssonByåsen IL23.51+4.496.06
14Kajsa Stina SandstadNTNUI23.54+4.526.07
15Gunhild Rogne HallandNTNUI24.04+5.026.10
16Ingrid OkkenhaugNTNUI24.18+5.166.13
17Maja Fjellstad KnutsenNTNUI24.26+5.246.15
18Sigrid BratsbergNTNUI25.06+6.046.26
19Ane Kjerstine SandstadFrol IL25.17+6.156.28
20Marit SchmidOL Trollelg25.54+6.526.38
21Andrea VindalWing OK26.03+7.016.40
22Karoline Dahl FosbyNTNUI26.24+7.226.46
23Line Hovdenak LyngNidarøst OK26.30+7.286.47
24Tina Strømdal WikFreidig26.58+7.566.54
25Ingunn SandbakkNTNUI27.49+8.477.07

H21

3 900 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.293.58
2Sindre Østgulen DeiszNTNUI15.43+0.144.01
2Vegard RuttenborgNTNUI15.43+0.144.01
4Sindre JohannessenFreidig15.53+0.244.04
5Per Melander OftenNTNUI16.02+0.334.06
6Terje MaroniByåsen IL16.04+0.354.07
7Gustav FiskumNTNUI16.09+0.404.08
8Bjørn LundanesNTNUI16.13+0.444.09
9Johan Asphjell BjørnaasFrol IL16.18+0.494.10
10Jan SchmidOL Trollelg16.20+0.514.11
11Sebastian TorgersenNTNUI16.45+1.164.17
12Sverre Turter SandvoldNTNUI16.48+1.194.18
13Ove BaardsgaardOL Trollelg16.50+1.214.18
14Simen Eid NielsenNTNUI17.06+1.374.23
14Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI17.06+1.374.23
16Dag LofthusNTNUI17.17+1.484.25
17Rasmus Rørholt TheisenNTNUI17.30+2.014.29
18Adrian OpheimNTNUI17.44+2.154.32
19Christian HohlWing OK17.49+2.204.34
20Kristoffer NeslandNTNUI18.01+2.324.37
21Sindre NordhagenNTNUI18.03+2.344.37
22Håvard MyhreNTNUI18.15+2.464.40
23Gunnar A FiskumNTNUI18.20+2.514.42
24Olav VestølNTNUI18.37+3.084.46
25Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL18.41+3.124.47
26Niklas ProforsNTNUI18.49+3.204.49
27Jørund ValaNTNUI18.55+3.264.51
28Roar SkulbørstadOL Trollelg18.57+3.284.51
29Ole Hartvik SkogstadOL Gaula19.06+3.374.53
30Eirik MarthinsenNTNUI20.11+4.425.10
31Sondre KongsgårdNTNUI20.33+5.045.16
32Magne JutulstadNTNUI20.55+5.265.21
33Ola KeiseråsIL Leik21.07+5.385.24
34Øivind AunøienOK Fjell21.13+5.445.26
34Arne Johannes LøkkenNTNUI21.13+5.445.26
36Andreas AlvemNTNUI21.34+6.055.31
37Alex PedersenOL Trollelg22.35+7.065.47
38Tommy SchmidOL Trollelg23.06+7.375.55
39Hugo SmetsNTNUI23.25+7.566.00
40Terje Magnus Bakken SørensenFreidig23.48+8.196.06
41Espen StornesNTNUI25.03+9.346.25
42Petter LyngNidarøst OK28.16+12.477.14
Lars OwrenFreidigdiskvalifisert

D40

3 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Angell-PetersenFreidig22.085.40
2Torunn Spets StorhovFreidig22.57+0.495.53
3Gøril EideByåsen IL24.13+2.056.12
4Kari UlsethFreidig24.19+2.116.14
5Mette Resell NolteFreidig25.07+2.596.26
6Vibeke Klock FletenWing OK25.29+3.216.32
7Mari MoseidFreidig25.45+3.376.36
8Tone AlmåsIL Leik27.33+5.257.03
9Liv TennesWing OK27.53+5.457.08
10Mari HoffByåsen IL28.25+6.177.17
11Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering30.18+8.107.46
12Kjersti TannvikFreidig30.20+8.127.46
13Kristin SølbergIL Leik32.49+10.418.24

H40

3 900 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoFreidig16.494.18
2Pål KittilsenFreidig17.56+1.074.35
3Jørgen TegdanOL Trollelg18.34+1.454.45
4Petter Andreas BerghMalvik IL19.05+2.164.53
5Torgeir AuneByåsen IL19.48+2.595.04
6Bjørnar LynumFreidig19.50+3.015.05
7Arild H ClausenFreidig21.14+4.255.26
8Jon RøstumOL Gaula21.21+4.325.28
9Per Arne TrosetWing OK21.29+4.405.30
10Ingebrigt FuglemMalvik IL21.39+4.505.33
11Kyrre AuranMalvik IL21.48+4.595.35
12Kristian DahlFreidig21.53+5.045.36
13Vegard GrønliFreidig22.00+5.115.38
14Jan HageIL Leik22.25+5.365.44
15Stein-Erik FletenWing OK22.46+5.575.50
16Roy SelandNidarøst OK23.51+7.026.06
17Lars Erik StrømsnesMalvik IL24.13+7.246.12
18Trond SletnerByåsen IL24.16+7.276.13
19Øystein HusbyMalvik IL25.25+8.366.31
20Eivind LonaWing OK25.27+8.386.31
21Harald FørdedalWing OK26.24+9.356.46
22Jon Olaf OlaussenMalvik IL27.04+10.156.56
23Arild HeggesetFreidig28.07+11.187.12
24Are RogstadNidarøst OK32.47+15.588.24
25Marius WalsethMalvik IL36.07+19.189.15
Jørgen LongvaByåsen ILdiskvalifisert

D50

3 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rine HanssenByåsen IL23.506.06
2Turid ArnesenByåsen IL25.42+1.526.35
3Grete Berge OwrenFreidig26.02+2.126.40
4Nina-Beate LiabakkByåsen IL26.26+2.366.46
5Mona Høiås SætherFreidig27.02+3.126.55
6Mona J. MølnvikFreidig27.05+3.156.56
7Guri BjørndalByåsen IL27.12+3.226.58
8Hilde ForbordMalvik IL27.43+3.537.06
9Borgunn YtterhusByåsen IL30.53+7.037.55
10Hilde BellingmoOL Gaula32.06+8.168.13
11Åse Rita EllingsenWing OK32.41+8.518.22

H50

3 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig18.164.41
2Dag StenersenNidarøst OK21.12+2.565.26
3Jostein MårdalenFreidig22.03+3.475.39
4Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg22.23+4.075.44
5Haakon ArnesenByåsen IL22.33+4.175.46
6Håvard EidnesOL Trollelg23.16+5.005.57
7Øyvind SchjelderupFreidig23.25+5.096.00
8Øystein WiggenByåsen IL24.07+5.516.11
9Dag Erik HellandWing OK24.22+6.066.14
10Svein Olav ÅmotIL Leik24.23+6.076.15
11Terje MidtbøWing OK24.47+6.316.21
12Lasse NatvigByåsen IL25.36+7.206.33
13Hans Boye SkogstadOL Gaula26.18+8.026.44
14Geir Arne LodgaardByåsen IL26.25+8.096.46
15Per Erik KvamFreidig26.52+8.366.53
16Rolf Helge RøsandNidarøst OK26.56+8.406.54
17Geir WillumsenFreidig31.39+13.238.06
John SvergjaNord-Østerdal OKdiskvalifisert

D60

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidun Fallan SmaavikFreidig33.448.38

H60

3 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell MaroniByåsen IL23.175.58
2Inge NørstebøOL Trollelg25.41+2.246.35
3Magne LysbergFreidig26.17+3.006.44
4Frank BjarkøWing OK27.32+4.157.03
5Kjell-Arne HenninenByåsen IL29.07+5.507.27
6Svein HoveByåsen IL29.25+6.087.32
7Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK29.42+6.257.36
8Helge RustadFreidig30.03+6.467.42

D70

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katharina Mo BergeFreidig27.006.55
2Torid KvaalFreidig29.17+2.177.30
3Randi HellandWing OK41.08+14.0810.32

H70

3 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ForbordMalvik IL27.417.05
2Magnus LandstadFreidig28.33+0.527.19
3Tore KisteNidarøst OK30.41+3.007.52
4Egil RepvikOL Trollelg31.38+3.578.06
5Torleif StephansenNidarøst OK32.17+4.368.16
6Finn Faye KnudsenOL Trollelg33.02+5.218.28
7Leif RøhjellByåsen IL33.48+6.078.40
8Finn BjørgumOK Nidarøst41.42+14.0110.41
Øistein ÅsmulOL Trollelgdiskvalifisert

D11-12

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig13.065.57
2Una KittilsenFreidig14.22+1.166.31
3Marita AskeFreidig15.25+2.197.00
4Maria Strømdal WikFreidig15.33+2.277.04
5Tora KittilsenFreidig15.58+2.527.15
6Lina Storler SnøfuglFreidig16.06+3.007.19
7Solveig Louise NissenFreidig17.22+4.167.53
8Anna Aurora NolteFreidig19.23+6.178.48
9Astrid Berge MjølhusOL Trollelg20.42+7.369.24
10Ingrid Myhr AmundsenWing OK21.21+8.159.42

H11-12

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig11.555.24
2Jakob Lundgren MelandWing OK14.33+2.386.36
3Emil GrønliFreidig15.13+3.186.54
4Iver Dalsaune ThunFreidig15.40+3.457.07
5Vegard Lereim StorliFreidig16.01+4.067.16
6Tristan HalvorsenFreidig18.10+6.158.15
7Magne GuttvikWing OK20.17+8.229.13
8Kasper LodgaardByåsen IL20.38+8.439.22
9Martin Moseid UlvenFreidig21.15+9.209.39

H65

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn BergerByåsen IL24.526.22
2Steinar AasvangWing OK28.04+3.127.11
3Tor GjermstadWing OK28.36+3.447.20
4Nils Olav VennevikFreidig32.33+7.418.20
Per LaksforsWing OKdiskvalifisert
Anders WaageFreidigdiskvalifisert

H75

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar ØsterbøFreidig26.276.46
2Leif EngenNidarøst OK29.41+3.147.36
3Robert StrømWing OK34.26+7.598.49
4Tore BrurokNidarøst OK34.34+8.078.51
5Jardar SandstadSelbu OK35.02+8.358.58
Henry SundsetvikOL Trollelgdiskvalifisert

H80

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kjell FoldvikNidarøst OK38.119.47
2Arnfinn LangelandByåsen IL41.31+3.2010.38

D-10

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna BellingmoOL Gaula26.2011.58
Nora HalvorsenFreidig24.2511.05
Linnea Skaufel SimensenFreidig40.1218.16

H-10

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL21.289.45
Erlend GrønliFreidig29.3113.24
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK31.1114.10
Sivert Sæther LevinFreidig21.159.39
Sofus H LindWing OK25.0511.24
Alf Petter LynumFreidig17.257.55
Ludvik Storler SnøfuglFreidig14.406.39
Ole Ulseth SylteFreidig24.2411.05
Jørgen Moseid UlvenFreidig14.136.27

Åpen lang

3 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian Aas 25.556.38
2Edgar Furuholt 31.18+5.238.01
3Maj-Lisbet RønningFreidig32.29+6.348.19
4Ingri Moseid UlvenFreidig34.39+8.448.53

Åpen kort

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Furuholt 23.1710.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.