Offisiell resultatliste for Karusell 3 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 3 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 9 juni 2016

Ålgård Orientering

70 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aina SolheimC-åpen (2)37.0220.34
1Alida OftedalD 10-12 (3)21.2111.51
1Magnus BjerkreimH 10-12 (2)20.1711.16
1Samuel KleppaH 13-16 (1)22.3212.31
1Sigurd R. OftedalH 17- (6)32.148.27
1Harry BreilandH 50- (2)36.2514.41
2Marte K FuglestadD 10-12 (3)36.03+14.4220.01
2Adrian UelandH 10-12 (2)33.33+13.1618.38
2Ola Magnus LaugalandH 17- (6)32.28+0.148.31
2Terje StokkelandH 50- (2)39.20+2.5515.51
3Nora Byrkjedal LevangD 10-12 (3)38.45+17.2421.31
3Mette M NødlandD 17- (3)42.31+17.2217.08
3Terje MichaelsenH 17- (6)38.38+6.2410.08
4Lars Sigve OftedalH 17- (6)39.47+7.3310.26
5Andreas BreilandH 17- (6)41.35+9.2110.54
6Jarle RavndalH 17- (6)55.15+23.0114.30
Knut Halvor AmdalNy (53)20.1112.51
Sigrid BakkelundNy (53)47.5130.28
Julie BergeNy (53)42.1226.52
Mille Sofie EidsaaNy (53)21.2913.41
Skjalg K FuglestadNy (53)21.1313.30
Tonje GjøseNy (53)1.03.4140.33
Sondre HattelandNy (53)23.3315.00
Garman HerredsvelaNy (53)35.4122.43
Jasper HerredsvelaNy (53)21.2313.37
Ola HålandNy (53)28.4418.18
Torjus HålandNy (53)44.2628.18
Kristina KleppaNy (53)23.0114.39
Oskar KleppaNy (53)33.1021.07
Stine KleppaNy (53)32.1920.35
Brage LaugalandNy (53)21.5113.55
Ane Byrkjedal LevangNy (53)21.1213.30
Leon LomelandNy (53)42.0426.47
Veronica Sunisa LundNy (53)39.0024.50
Gjøse MartinNy (53)43.4927.54
Lotta McDowellNy (53)47.4430.24
Mia Maria McDowellNy (53)1.03.3140.27
Nora McDowellNy (53)47.4230.22
Gina MyrheimNy (53)38.3924.37
Marthe Heigre MælandNy (53)29.0418.30
Morten Heigre MælandNy (53)31.2019.57
Livar OftedalNy (53)29.1718.39
Maren OftedalNy (53)30.0619.10
Vebjørn OftedalNy (53)29.1218.35
Bjørn William PedersenNy (53)34.4522.08
Havard PedersenNy (53)35.3122.37
Anna RisnesNy (53)48.2030.47
Emma RisnesNy (53)1.03.3240.28
Rakel RisnesNy (53)47.4830.26
Magnus RostølNy (53)26.2016.46
Malena SirekrokNy (53)29.0518.31
Olav SirekrokNy (53)24.0715.21
Ingrid SkrettingNy (53)31.0819.49
Sondre SkrettingNy (53)25.1616.05
Gabriel SkurveNy (53)32.1720.33
Karoline SkurveNy (53)42.1326.53
Martin SkurveNy (53)32.1620.33
Oskar SletvoldNy (53)19.4012.31
Tobias SletvoldNy (53)17.4411.17
Ada C StokkelandNy (53)18.0511.31
Lea StokkelandNy (53)44.4128.27
Tea StokkelandNy (53)44.5128.34
Sjur UndheimNy (53)32.4520.51
Trym UndheimNy (53)36.4023.21
Ane VeenNy (53)42.0626.48
Lars VigreNy (53)44.3128.21
Mari Solheim VoldenNy (53)22.5814.37
Mari VølstadNy (53)31.2219.58
Magdalena ZwolinskaNy (53)38.4024.37
0Helen Solheim VoldenC-åpen (2)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.