Offisiell resultatliste for 8. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 8. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 16 august 2016

D11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeStord Orientering46.4719.29

D15-16

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annie MyhreStord Orientering45.4519.03

D17-

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering57.0815.26
2Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.12.12+15.0419.30
3Irinja AlmåsStord Orientering1.13.32+16.2419.52

D17-C

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering28.1713.28
2Turid HellandStord Orientering45.23+17.0621.36
3Randi Agnete NysæterStord Orientering49.07+20.5023.23

D40-

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Stalheim GrimstadStord Orientering1.00.4525.18

D60-

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie AasheimStord Orientering56.4423.38

H13-14

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen WesterheimStord Orientering1.00.1425.05

H17-

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering37.3510.09
2Stian RykkjeStord Orientering45.31+7.5612.18
3Råmund Løver HovdenStord Orientering50.25+12.5013.37

H40-

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik OttesenStord Orientering42.1111.24
2Sveinung RykkjeStord Orientering42.30+0.1911.29
3Ove VedøyStord Orientering54.00+11.4914.35
4Even RolsnesStord Orientering55.00+12.4914.51
5Øyvind Gaute BergStord Orientering56.08+13.5715.10

H50-

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Henrik HovdenStord Orientering45.0212.10
2Rolf Atle RolfsnesFitjar IL53.20+8.1814.24
3Jon Magne BratsethStord Orientering53.55+8.5314.34
4Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL1.00.26+15.2416.20
0Jarle HallandStord Orienteringdiskvalifisert

H60-

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigmund SætreFitjar IL50.0420.51

H70-

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar BrevikStord Orientering37.5815.49
2Harald WesterheimFitjar IL38.21+0.2315.58
3Jonny HuseStord Orientering40.01+2.0316.40
4Gunnar NysæterStord Orientering45.10+7.1218.49
0Ingolf DybvikStord Orienteringdiskvalifisert

H-Open

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar RøgenesStord Orientering35.5714.58
2Frode FitjarFitjar IL37.16+1.1915.31
3Øyvind SkålevikFitjar IL43.34+7.3718.09

N-Open

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg ØenStord Orientering54.5227.26
2Live ØenStord Orientering59.02+4.1029.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.