Offisiell resultatliste for 3. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 3. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 26 april 2016

D 11-12

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeStord Orientering28.1517.39

D 11-12N

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma AndresenStord Orientering12.268.17
2Erika JægerStord Orientering17.00+4.3411.20

D 13-16N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora L. RykkjeStord Orientering12.158.10

D 15-16

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annie MyhreStord Orientering59.3121.15

D 17-

3 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering51.3113.12
2Malene ØenStord Orientering51.39+0.0813.14
3Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.06.55+15.2417.09
Irinja AlmåsStord Orienteringbrutt

D 17-C

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering28.3617.52
2Mette FitjarFitjar IL30.42+2.0619.11
3Brynhild M. StautlandStord Orientering30.46+2.1019.13
4Turid HellandStord Orientering36.20+7.4422.42
5Kirsti A. FrugårdStord Orientering44.32+15.5627.50

D 40-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda RykkjeStord Orientering37.4213.27
2Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering46.47+9.0516.42
3Elisabeth S. BergStord Orientering48.47+11.0517.25

D 60-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie AasheimStord Orientering53.1319.00

H 13-14

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin StautlandStord Orientering37.1613.18
2Ivan KrutikovStord Orientering38.06+0.5013.36
3Jens KlosterFitjar IL49.53+12.3717.48
4Jørgen WesterheimStord Orientering55.46+18.3019.55

H 13-16C

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes AndersenStord Orientering30.0318.46

H 15-16

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian RykkjeStord Orientering39.3210.08

H 17-

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering32.328.20
2Stian BratsethStord Orientering52.06+19.3413.21
Stig Helge WesterheimStord Orienteringbrutt

H 40-

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RykkjeStord Orientering30.397.51
2Jarle HauglandStord Orientering33.53+3.148.41
3Henrik OttesenStord Orientering36.03+5.249.14
4Even RolsnesStord Orientering46.24+15.4511.53
5Ove VedøyStord Orientering52.04+21.2513.21
6Øyvind Gaute BergStord Orientering59.47+29.0815.19

H 50-

3 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Henrik HovdenStord Orientering37.039.30
2Rolf Atle RolfsnesFitjar IL43.39+6.3611.11
3Lars Harald FrugårdStord Orientering44.00+6.5711.16
4Magnar HillesdalStord Orientering45.47+8.4411.44
5Jon Magne BratsethStord Orientering46.12+9.0911.50
6Jarle HallandStord Orientering47.57+10.5412.17
7Leif G. HovdenHalsnøy OL53.58+16.5513.50
8Steinar RøgenesStord Orientering59.12+22.0915.10
0Jan Ove ØenStord Orienteringdiskvalifisert

H 60-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Audun KlosterFitjar IL43.2115.28
2Atle IrgensStord Orientering56.15+12.5420.05
Lars Helge WesterheimStord Orienteringbrutt

H 70-

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald WesterheimFitjar IL34.3412.20
2Jonny HuseStord Orientering38.53+4.1913.53
3Sigvald RobberstadHalsnøy OL40.03+5.2914.18
4Ingolf DybvikStord Orientering42.59+8.2515.21
5Gunnar NysæterStord Orientering46.41+12.0716.40
6Reidar BrevikStord Orientering47.07+12.3316.49
7Harald HaugenStord Orientering56.04+21.3020.01

H-Open

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Ingvar SkjoldeOnarheim IL32.5111.43
2Øyvind SkålevikFitjar IL36.49+3.5813.08
3Geir TorsnesStord Orientering37.21+4.3013.20
4Rune VassendenHalsnøy OL41.25+8.3414.47
5Frode FitjarFitjar IL44.24+11.3315.51
6Asle SkulstadStord Orientering46.43+13.5216.41
7Håvard GrastveitStord Orientering51.54+19.0318.32

N-Open

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sigrid S. BergStord Orientering22.3215.01
0Emma Fitjar HjelleFitjar IL32.37+10.0521.44
0Jon Fitjar HjelleFitjar IL31.42+9.1021.08
0Ola Fitjar HjelleFitjar IL32.20+9.4821.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.