Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 21-E2

NTNUI

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jonas Klausen EspedalH 21-E2 (53)38.30+0.126.28
4Mikkel SørensenH 21-E2 (53)38.54+0.366.32
8Linn HokholtD 21-E (70)37.24+2.187.29
17Jon Aukrust OsmoenH 21-E (78)35.11+2.555.42
23Simen Eid NielsenH 21-E2 (53)43.16+4.587.16
24Anna UlvensøenD 21-E (70)42.39+7.338.32
25Erik GustafssonH 21-E2 (53)43.43+5.257.20
26Ida LindkvistD 21-E (70)43.18+8.128.40
26Julie StørmerD 21-E (70)43.18+8.128.40
28Audhild Bakken RognstadD 21-E (70)43.25+8.198.42
30Vegard RuttenborgH 21-E (78)37.57+5.416.09
31Simen AamodtH 21-E (78)38.16+6.006.12
31Kristine FjellangerD 21-E (70)44.08+9.028.50
31Gustav FiskumH 21-E2 (53)45.08+6.507.35
32Gunnar A FiskumH 21-E2 (53)45.38+7.207.40
35Morten Severin SaueH 21-E2 (53)46.27+8.097.48
38Martine ÅstebølD 21-E (70)45.39+10.339.08
41Isak BergsetH 21-E (78)39.52+7.366.28
44Gry GranstedtD 21-E (70)47.42+12.369.33
46Adrian OpheimH 21-E2 (53)59.03+20.459.55
47Andreas AlvemH 21-E2 (53)1.01.01+22.4310.15
49Harald KalagerH 21-E2 (53)1.01.58+23.4010.24
49Dag LofthusH 21-E (78)41.18+9.026.42
50Ola SingsdalH 21-E2 (53)1.05.23+27.0510.59
52Hedvig ÅstebølD 21-E (70)51.32+16.2610.19
52Håkon Eig CarlsenH 21-E2 (53)1.37.18+59.0016.21
54Kristine FjeldboD 21-E (70)51.51+16.4510.23
54Magne JutulstadH 21-E (78)42.19+10.036.52
55Silje ArntzenD 21-E (70)52.44+17.3810.34
56Marta UlvensøenD 21-E (70)53.14+18.0810.40
58Sverre Turter SandvoldH 21-E (78)42.46+10.306.56
60Ingvild Maalen-JohansenD 21-E (70)54.43+19.3710.57
61Rasmus Rørholt TheisenH 21-E (78)42.55+10.396.58
62Bjørn LundanesH 21-E (78)43.00+10.446.58
63Karoline Dahl FosbyD 21-E (70)1.01.11+26.0512.15
64Camilla ÖhmanD 21-E (70)1.01.48+26.4212.23
65Eivind HøydalH 21-E (78)43.43+11.277.05
66Kristin AntonsenD 21-E (70)1.12.21+37.1514.29
66Sindre Østgulen DeiszH 21-E (78)44.07+11.517.09
70Håkon Fruseth ChristiansenH 21-E (78)48.24+16.087.51
72Anders BjergaardH 21-E (78)49.27+17.118.01
0Vegard Blomseth JohnsenH 21-E (78)diskvalifisert
0Maria Dahl FosbyD 21-E (70)diskvalifisert
0Jonas Madslien BakkenH 21-E (78)diskvalifisert
0Anders EmilssonH 21-E2 (53)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.