Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

Asker Skiklubb

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Margrethe WisløffD 17-18 E (57)29.53+3.048.32
7Tilla Farnes HennumD 17-18 E (57)31.11+4.228.54
18Synne StrandD 17-18 E (57)34.40+7.519.54
22Nora Synnøve WoxholthD 17-18 E (57)35.10+8.2110.02
27Vegard GulbrandsenH 17-18E (68)39.17+10.067.53
28Axel HoveidH 17-18E (68)39.32+10.217.56
29Bjørnar LøvliH 17-18E (68)39.40+10.297.57
34Per WiréhnH 21-E2 (53)46.20+8.027.47
39Eivind Øfshus GravirH 17-18E (68)42.18+13.078.29
40Magnus Mellbye LarsenH 21-E2 (53)49.51+11.338.22
61Johan Teodor WestlyH 17-18E (68)1.00.46+31.3512.12
65Ragnhild LøvliD 21-E (70)1.05.14+30.0813.04

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Tonje Aasheim NymarkD 17-18 E (57)34.23+7.349.49

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Martha Kalvig SkoganD 19-20 E (18)44.53+15.0811.32
25Nora Marie wedege IrgensD 17-18 E (57)35.56+9.0710.16
33Espen Samuelsen SkiriH 17-18E (68)40.08+10.578.03

Byåsen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideD 19-20 E (18)29.457.38
3Ragnhild EideD 17-18 E (57)27.58+1.097.59
18Øyvind WiggenH 19-20E (26)39.24+7.497.16
20Ola BergerH 21-E2 (53)42.43+4.257.10
24Terje MaroniH 21-E2 (53)43.39+5.217.20

Bækkelagets SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Carl Godager KaasH 21-E (78)33.29+1.135.26
17Lone BrochmannD 21-E (70)39.58+4.528.00
18Kine GulliksenD 21-E (70)40.16+5.108.04
22Vetle ChristiansenH 21-E2 (53)42.57+4.397.13
29Louise OramD 21-E (70)43.41+8.358.45
30Nikoline Ekeberg SchjerveD 21-E (70)43.42+8.368.45
38Simen SmestadH 21-E2 (53)48.59+10.418.13
39Marthe GløersenD 21-E (70)45.45+10.399.10
42Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 E (57)40.35+13.4611.35
43Truls KvaaseH 21-E2 (53)53.24+15.068.58
50Johanne Øderud VatneD 17-18 E (57)51.16+24.2714.38
62Mariann UlvestadD 21-E (70)1.00.57+25.5112.12
0Lene Godager KaasD 21-E (70)diskvalifisert

Eiker OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Thea DyrkornD 17-18 E (57)31.10+4.218.54
14Kristine BergliaD 21-E (70)38.57+3.517.48
23Vegard MyklemyrH 17-18E (68)38.31+9.207.44
30Ane DyrkornD 17-18 E (57)36.48+9.5910.30

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingrid LundanesD 19-20 E (18)29.50+0.057.40
12Kristian Nilsen SandnesH 19-20E (26)36.45+5.106.46

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Sander Hildebrand RogndokkenH 17-18E (68)38.32+9.217.44

Fossum IF

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadD 17-18 E (57)26.497.39
3Tonje VassendD 19-20 E (18)31.19+1.348.03
5Sigrid AlexandersenD 21-E (70)36.57+1.517.24
5Ragnhild HjermstadD 19-20 E (18)32.17+2.328.17
6Erling HjermstadH 17-18E (68)33.10+3.596.39
8Einar MelsomH 17-18E (68)33.45+4.346.46
9Borger MelsomH 21-E (78)34.14+1.585.33
9Elias T. MølnvikH 19-20E (26)35.56+4.216.37
15Olai Stensland LillevoldH 19-20E (26)38.24+6.497.05
19Oskar StørmerH 19-20E (26)39.46+8.117.20
20Øyvind HjermstadH 17-18E (68)37.28+8.177.31
21Tarjei HoloH 17-18E (68)37.47+8.367.35
23Emil AhlbäckH 21-E (78)36.50+4.345.58
25Sindre SandvenH 21-E (78)37.22+5.066.03
30Styrk Hundseid KamsvågH 17-18E (68)39.48+10.377.59
32Sindre RønningH 21-E (78)38.21+6.056.13
33Simen BordalH 21-E2 (53)45.48+7.307.41
54Oscar Hæstad BjørnstadH 17-18E (68)47.52+18.419.36
57Tim RobertsonH 21-E (78)42.44+10.286.56
59Maria BrodinD 21-E (70)54.24+19.1810.54
64Leif StørmerH 21-E (78)43.37+11.217.04
0Audun Rognerud BøeH 17-18E (68)diskvalifisert

Fredrikstad SK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bent Olav AamodtH 21-E2 (53)38.186.26
2Herman Ryen MartinsenH 17-18E (68)31.06+1.556.14
4Mia Mathisen BekhusD 17-18 E (57)29.23+2.348.23
7Audun Bjerkreim NilsenH 21-E2 (53)39.33+1.156.38
8Kjell Arild KarlsenH 21-E2 (53)40.25+2.076.47
9Heidi Østlid BagstevoldD 21-E (70)37.25+2.197.29
10Emma JohanssonD 21-E (70)37.47+2.417.34
14Kristian DalbyH 21-E2 (53)41.30+3.126.58
19Marit KahrsD 21-E (70)40.53+5.478.11
21Henrik OttesenH 21-E2 (53)42.48+4.307.11
26Hans Petter MathisenH 21-E (78)37.23+5.076.04
28Kristin OttesenD 17-18 E (57)36.07+9.1810.19
35Sindre ØsthagenH 21-E (78)38.48+6.326.17
36Håvard BergetH 21-E2 (53)46.54+8.367.52
37Frank LøwengreenH 21-E2 (53)47.29+9.117.58
44Sigrid Saur ModahlD 17-18 E (57)42.33+15.4412.09
46Gitte BromanderD 21-E (70)48.07+13.019.38
54Andreas HøyeH 21-E (78)42.19+10.036.52
58Per OlaussenH 21-E (78)42.46+10.306.56
65Emil LøwengreenH 17-18E (68)1.16.33+47.2215.22
0Linda SolbergD 21-E (70)diskvalifisert
0Rikke Blakkestad IngesenD 17-18 E (57)diskvalifisert
Marie OlaussenD 19-20 E (18)diskvalifisert

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Håvard EidsmoH 17-18E (68)32.39+3.286.33
6Frida SætherD 19-20 E (18)34.19+4.348.49
8Åshild KolstadD 19-20 E (18)35.33+5.489.08
11Karen Oline KolstadD 21-E (70)38.06+3.007.38
16Oskar Spets StorhovH 17-18E (68)36.24+7.137.18
17Vera MelkildD 17-18 E (57)34.32+7.439.52
30Mats EidsmoH 17-18E (68)39.48+10.377.59
32Malin SandstadD 17-18 E (57)38.01+11.1210.51
37Maria Ulseth SylteD 17-18 E (57)39.15+12.2611.12
39Marie Bakken SørensenD 17-18 E (57)39.34+12.4511.18
40Pernille OpheimD 17-18 E (57)39.53+13.0411.23
44Sindre JohannessenH 21-E (78)40.30+8.146.34
59Adrian OpheimH 17-18E (68)50.38+21.2710.10
0Mathias HermstadH 17-18E (68)diskvalifisert

Frol IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Jo Forseth IndgaardH 21-E (78)33.25+1.095.25
13Maren GrandeD 19-20 E (18)39.34+9.4910.10
14Stian SundsvikH 19-20E (26)38.18+6.437.03
15Martin VisterH 21-E (78)35.02+2.465.41
19Ulf Forseth IndgaardH 21-E (78)35.34+3.185.46
22Yngve SkogstadH 21-E (78)36.18+4.025.53
25Eirin Svanøe-HafstadD 21-E (70)42.58+7.528.36
27Carl Petter LyngenH 21-E (78)37.33+5.176.05
37Paul SirumH 21-E (78)39.01+6.456.20
38Oscar LyngenH 17-18E (68)42.05+12.548.27
68Jørgen FiskumH 21-E (78)45.29+13.137.23

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Lone MalmgrenD 21-E (70)47.11+12.059.27

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Jennie RunessonD 21-E (70)44.50+9.448.59
40Jennie AnderssonD 21-E (70)46.15+11.099.16

Halden SK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vegard Jarvis WestergårdH 19-20E (26)31.355.49
1Olav LundanesH 21-E (78)32.165.14
3Håkon Raadal BjørloH 19-20E (26)34.05+2.306.17
3Hollie OrrD 21-E (70)35.52+0.467.11
3Håkon Østraat SævareidH 17-18E (68)31.21+2.106.17
3Magne DæhliH 21-E (78)32.56+0.405.20
4Karl FremstadH 19-20E (26)34.43+3.086.24
4Ida Marie Næss BjørgulD 21-E (70)36.25+1.197.17
9Alex CarcasH 17-18E (68)34.06+4.556.50
10Thomas Natvig ÅrstadH 21-E (78)34.27+2.115.35
13Peter NordbrødenH 19-20E (26)37.52+6.176.59
14Trygve Kristoffer LøvliH 17-18E (68)35.25+6.147.06
15Jo ShepherdD 21-E (70)39.53+4.477.59
20Karoline AuneD 17-18 E (57)34.55+8.069.58
20Ane Sofie Næss BjørgulD 21-E (70)41.09+6.038.14
21Lizzie InghamD 21-E (70)41.19+6.138.16
21Markus HolterH 21-E (78)36.07+3.515.51
22Kine Hallan SteiwerD 21-E (70)41.23+6.178.17
23Hanna Haugen NordbrødenD 21-E (70)42.20+7.148.29
28Eirik Kamstrup HovindH 21-E (78)37.45+5.296.07
33Nora TorgersenD 17-18 E (57)38.11+11.2210.54
36Jørgen VisterH 17-18E (68)41.17+12.068.17
36Helen PalmerD 21-E (70)45.14+10.089.03
37Erlend BrendstuenH 17-18E (68)41.42+12.318.22
38Morten Jarvis WestergårdH 21-E (78)39.25+7.096.23
42Sabine RothaugD 21-E (70)47.07+12.019.26
43Andreas RüedlingerH 21-E (78)40.18+8.026.32
47Anders Felde OlaussenH 21-E (78)40.59+8.436.39
48Synne Malene BrækkeD 17-18 E (57)46.33+19.4413.18
51Espen FiskumH 21-E (78)41.49+9.336.47
56Mats NordbrødenH 21-E (78)42.24+10.086.52
Gina GranstedtD 19-20 E (18)brutt

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anine LomeD 17-18 E (57)27.38+0.497.53

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ingvild Paulsen VieD 17-18 E (57)32.16+5.279.13
45Kristina VollD 17-18 E (57)42.55+16.0612.15

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Sindre R HoltH 17-18E (68)35.04+5.537.02
26Jarle LysnesH 19-20E (26)1.00.11+28.3611.06

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH 17-18E (68)29.115.51
17Ulrik Astrup ArnesenH 19-20E (26)39.08+7.337.13
18Bjørn Anders FlågenH 17-18E (68)37.02+7.517.26

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Eskil KinnebergH 21-E (78)33.21+1.055.24

IFK Lidingö SOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Rasmus Palmqvist AslaksenH 21-E2 (53)41.05+2.476.54
15Anders SkarholtH 21-E2 (53)41.37+3.196.59
0Øystein Kvaal ØsterbøH 21-E (78)diskvalifisert

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Christine MikkelsenD 21-E (70)50.37+15.3110.08

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
53Arntraut GötschD 21-E (70)51.36+16.3010.20

IL Tyrving

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Torbjørn SagbergH 21-E2 (53)38.28+0.106.27
11Torgeir NørbechH 21-E (78)34.34+2.185.36
12Bjørn EkebergH 21-E (78)34.46+2.305.38
27Morten Nilstad PettersenH 21-E2 (53)44.09+5.517.25
31Synne SkjærsteinD 17-18 E (57)37.49+11.0010.48
42Jim Øystein NybråtenH 21-E (78)40.02+7.466.29
45Espen JakobsenH 21-E (78)40.36+8.206.35
55Elise UllernD 17-18 E (57)59.35+32.4617.01
58Camilla StridsklevD 21-E (70)54.12+19.0610.51

Järla Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Håkon Jarvis WestergårdH 21-E (78)33.29+1.135.26
7Ingjerd MyhreD 21-E (70)37.15+2.097.27
33Espen Hultgreen WeltzienH 21-E (78)38.26+6.106.14

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Thierry GueorgiouH 21-E (78)32.43+0.275.18

Kongsberg OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Åsne Skram TrømborgD 19-20 E (18)31.39+1.548.08
6Damien RenardH 21-E2 (53)39.22+1.046.36
10Aurora MoholthD 17-18 E (57)32.46+5.579.21
15Anne Willkommen EikenD 17-18 E (57)34.11+7.229.46
30Mathias DrageH 21-E2 (53)44.55+6.377.32
36Rikke Hjelseth LarsenD 17-18 E (57)38.45+11.5611.04
41Håkon LundH 17-18E (68)42.24+13.138.30
45Tord StrandH 17-18E (68)43.35+14.248.45
49Kristiane RogstadD 17-18 E (57)47.31+20.4213.34
52Idunn HaavengenD 17-18 E (57)53.03+26.1415.09
56Andrea Willkommen EikenD 17-18 E (57)1.17.53+51.0422.15
61Eline DrageD 21-E (70)57.45+22.3911.34

Konnerud IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Audun HeimdalH 19-20E (26)32.38+1.036.01
23Maiken Økern HågårdD 17-18 E (57)35.35+8.4610.10
35Jørgen BaklidH 17-18E (68)41.01+11.508.14
47Thea Sildnes BaklidD 17-18 E (57)44.52+18.0312.49
50Håvard Landro SvingheimH 17-18E (68)44.29+15.188.55
63Joar GjerdahlH 17-18E (68)1.06.58+37.4713.26

Kristiansand OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenD 21-E (70)35.067.02
5Christian BøenH 21-E2 (53)38.58+0.406.32
7Dag BlandkjennH 19-20E (26)35.15+3.406.30
9Morten JørgensenH 21-E2 (53)40.31+2.136.48
10Marius PyttenH 17-18E (68)34.14+5.036.52
13Hans Gunnar OmdalH 21-E (78)34.53+2.375.39
15Sebastian DalandH 17-18E (68)35.48+6.377.11
24Johannes Bakke AashamarH 19-20E (26)44.51+13.168.16
25Torkel ReinhartsenH 19-20E (26)45.03+13.288.18
26Vegard MyhreH 17-18E (68)39.00+9.497.49
50Ståle GjelstenH 21-E (78)41.20+9.046.42
60John RundeH 17-18E (68)53.41+24.3010.46
62Sigurd Svaland AasH 17-18E (68)1.03.45+34.3412.48
0Vetle Elias LynnebakkenH 17-18E (68)diskvalifisert

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Marit Melby JacobsenD 17-18 E (57)33.19+6.309.31

Larvik OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Julie HjortlandD 19-20 E (18)41.41+11.5610.42
32Runa FremstadD 21-E (70)44.31+9.258.55
55Tobias KristensenH 17-18E (68)48.10+18.599.40
57Jens Didrik BergH 17-18E (68)48.15+19.049.41
73Jørgen FrøydH 21-E (78)56.08+23.529.06

Lillomarka OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Riccardo ScaletH 19-20E (26)34.55+3.206.26
6Andrine BenjaminsenD 21-E (70)37.00+1.547.24
8Steinar KollerudH 19-20E (26)35.45+4.106.35
10Karoline SønsterudbråtenD 19-20 E (18)36.25+6.409.21
16Gaute Hallan SteiwerH 21-E (78)35.06+2.505.41
20Matthew SpeakeH 21-E (78)35.35+3.195.46
27Ingvild C. FleisjeD 17-18 E (57)36.04+9.1510.18
32Joar OldernesH 17-18E (68)39.57+10.468.01
35Ellen Marie AriansenD 17-18 E (57)38.22+11.3310.57
38Emma Eithun PaulsenD 17-18 E (57)39.27+12.3811.16
48Khrystsina YakubkinaD 21-E (70)49.26+14.209.54
50Siri KollerudD 21-E (70)50.37+15.3110.08
71Mathias BenjaminsenH 21-E (78)49.23+17.078.01

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Evine Westli AndersenD 19-20 E (18)36.04+6.199.16
15Emilie Westli AndersenD 21-E (70)39.53+4.477.59
16Marius ØieH 21-E2 (53)41.40+3.227.00

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Morten Taraldsten BrunesH 21-E2 (53)43.53+5.357.22

Nord-Østerdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ivar Aukrust OsmoenH 19-20E (26)36.26+4.516.43
58Thomas KortH 17-18E (68)50.16+21.0510.05
74Jon Arve U EngebakkenH 21-E (78)1.01.10+28.549.55

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Magnus SandvenH 19-20E (26)41.31+9.567.39
48Robert FredriksenH 21-E2 (53)1.01.21+23.0310.18

NTNUI

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jonas Klausen EspedalH 21-E2 (53)38.30+0.126.28
4Mikkel SørensenH 21-E2 (53)38.54+0.366.32
8Linn HokholtD 21-E (70)37.24+2.187.29
17Jon Aukrust OsmoenH 21-E (78)35.11+2.555.42
23Simen Eid NielsenH 21-E2 (53)43.16+4.587.16
24Anna UlvensøenD 21-E (70)42.39+7.338.32
25Erik GustafssonH 21-E2 (53)43.43+5.257.20
26Ida LindkvistD 21-E (70)43.18+8.128.40
26Julie StørmerD 21-E (70)43.18+8.128.40
28Audhild Bakken RognstadD 21-E (70)43.25+8.198.42
30Vegard RuttenborgH 21-E (78)37.57+5.416.09
31Simen AamodtH 21-E (78)38.16+6.006.12
31Kristine FjellangerD 21-E (70)44.08+9.028.50
31Gustav FiskumH 21-E2 (53)45.08+6.507.35
32Gunnar A FiskumH 21-E2 (53)45.38+7.207.40
35Morten Severin SaueH 21-E2 (53)46.27+8.097.48
38Martine ÅstebølD 21-E (70)45.39+10.339.08
41Isak BergsetH 21-E (78)39.52+7.366.28
44Gry GranstedtD 21-E (70)47.42+12.369.33
46Adrian OpheimH 21-E2 (53)59.03+20.459.55
47Andreas AlvemH 21-E2 (53)1.01.01+22.4310.15
49Harald KalagerH 21-E2 (53)1.01.58+23.4010.24
49Dag LofthusH 21-E (78)41.18+9.026.42
50Ola SingsdalH 21-E2 (53)1.05.23+27.0510.59
52Hedvig ÅstebølD 21-E (70)51.32+16.2610.19
52Håkon Eig CarlsenH 21-E2 (53)1.37.18+59.0016.21
54Kristine FjeldboD 21-E (70)51.51+16.4510.23
54Magne JutulstadH 21-E (78)42.19+10.036.52
55Silje ArntzenD 21-E (70)52.44+17.3810.34
56Marta UlvensøenD 21-E (70)53.14+18.0810.40
58Sverre Turter SandvoldH 21-E (78)42.46+10.306.56
60Ingvild Maalen-JohansenD 21-E (70)54.43+19.3710.57
61Rasmus Rørholt TheisenH 21-E (78)42.55+10.396.58
62Bjørn LundanesH 21-E (78)43.00+10.446.58
63Karoline Dahl FosbyD 21-E (70)1.01.11+26.0512.15
64Camilla ÖhmanD 21-E (70)1.01.48+26.4212.23
65Eivind HøydalH 21-E (78)43.43+11.277.05
66Kristin AntonsenD 21-E (70)1.12.21+37.1514.29
66Sindre Østgulen DeiszH 21-E (78)44.07+11.517.09
70Håkon Fruseth ChristiansenH 21-E (78)48.24+16.087.51
72Anders BjergaardH 21-E (78)49.27+17.118.01
0Vegard Blomseth JohnsenH 21-E (78)diskvalifisert
0Maria Dahl FosbyD 21-E (70)diskvalifisert
0Jonas Madslien BakkenH 21-E (78)diskvalifisert
0Anders EmilssonH 21-E2 (53)diskvalifisert

Nydalens SK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anne M Hausken NordbergD 21-E (70)35.41+0.357.09
4Elias JonssonH 17-18E (68)32.37+3.266.32
6Henrik EijsinkH 19-20E (26)35.06+3.316.28
8Anders NordbergH 21-E (78)34.12+1.565.33
10Oskar JensenH 21-E2 (53)40.47+2.296.51
11Lukas LilandH 17-18E (68)34.38+5.276.57
12Karen BjergaardD 19-20 E (18)38.10+8.259.48
15Arianna TauferD 19-20 E (18)41.17+11.3210.36
17Sverre Waaler KaasH 21-E2 (53)41.57+3.397.03
18Sondre Ruud BråtenH 21-E2 (53)42.22+4.047.07
22Jørgen WulfsbergH 17-18E (68)38.12+9.017.40
24Anders VisterH 21-E (78)37.09+4.536.01
25Jostein TandbergH 17-18E (68)38.39+9.287.45
29Bojan BlumensteinH 21-E (78)37.54+5.386.09
34Gjermund Tørnqvist HaldenH 17-18E (68)40.22+11.118.06
34Marion HuberD 21-E (70)44.51+9.458.59
35Malin SørensenD 21-E (70)44.54+9.488.59
39Håvard HagaH 21-E (78)39.39+7.236.26
39Lars Eid NielsenH 21-E2 (53)49.19+11.018.17
41Ina WesterlundD 21-E (70)47.06+12.009.26
41Kyongsa RiH 21-E2 (53)52.07+13.498.45
42Sam LunøeH 17-18E (68)42.41+13.308.34
42Per Øyvind SteneH 21-E2 (53)52.27+14.098.48
46Øystein SørensenH 21-E (78)40.50+8.346.37
53Synne Eikeland RøstadsandD 17-18 E (57)55.07+28.1815.44
54Maiken SandbergD 17-18 E (57)56.12+29.2316.03
57Marit Wenseth KureD 21-E (70)54.11+19.0510.51
67Øyvind EngerH 21-E (78)44.32+12.167.13
69Martin HosetH 21-E (78)47.08+14.527.39

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Einar EkelandH 17-18E (68)37.16+8.057.28

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Johanne Bratland TjernshaugenD 17-18 E (57)39.58+13.0911.25

OL Trollelg

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Olav Andreas RemmenH 19-20E (26)41.23+9.487.38
21Line SølbergD 17-18 E (57)34.58+8.099.59
23Hallvard Seim GrøvlenH 19-20E (26)43.17+11.427.59
34Andreas SølbergH 21-E (78)38.28+6.126.14
51Anders HaugskottH 17-18E (68)44.47+15.368.59

OL Tønsberg og omegn

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Øystein Fruseth ChristiansenH 17-18E (68)35.20+6.097.05
20Anders Krona HaflanH 19-20E (26)40.03+8.287.23
39Mathias GløersenH 17-18E (68)42.18+13.078.29

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
49Sverre NarumH 17-18E (68)44.26+15.158.55

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Knut AasheimH 19-20E (26)36.37+5.026.45
16Are WigaardH 19-20E (26)38.39+7.047.07
45Vigdis HobølD 21-E (70)47.49+12.439.34
53Kristoffer Fiane PedersenH 21-E (78)42.06+9.506.50
53Ole Martin EdstrømH 17-18E (68)46.54+17.439.25

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Mikael OlaussonH 21-E2 (53)56.48+18.309.32

Porsgrunn OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Emilie WestinD 17-18 E (57)43.59+17.1012.34
56Håkon KornmoH 17-18E (68)48.13+19.029.40

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
47Simen BallangrudH 17-18E (68)44.12+15.018.52

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Tiril Emilie Ruud BråtenD 19-20 E (18)40.23+10.3810.22
52Magnus SvingheimH 21-E (78)42.03+9.476.49
Vetle Ruud BråtenH 21-E (78)diskvalifisert

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
48Sander ArnevikH 17-18E (68)44.16+15.058.53

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
63Marius WikstrømH 21-E (78)43.34+11.187.04

Sandefjord OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Signe Bredholt JørgensenD 17-18 E (57)33.47+6.589.39
26Ella Arentz HagenD 17-18 E (57)35.59+9.1010.16
34Maria PrestbøenD 17-18 E (57)38.13+11.2410.55
43Hallvard Arntzen FossH 17-18E (68)43.20+14.098.42

Sandnes IL (Rogaland)

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Marie Line FurlandD 17-18 E (57)31.41+4.529.03
11Vilde MalmeiD 19-20 E (18)37.39+7.549.40
24Hannah MalmeiD 17-18 E (57)35.40+8.5110.11
29Marthe SvihusD 17-18 E (57)36.34+9.4510.26
43Sunniva OmdalD 17-18 E (57)42.24+15.3512.06

Sarpsborg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Ingvild Ramtvedt NæssetD 19-20 E (18)34.24+4.398.50
46Benjamin AasenH 17-18E (68)43.47+14.368.47

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Ane Nielsen SolbergD 17-18 E (57)34.03+7.149.43

Sturla, IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Sturla FrydenlundH 17-18E (68)33.19+4.086.41
51Kornelia Lønning BrurbergD 17-18 E (57)52.01+25.1214.51
64Ole Jørgen Bogen ArenthH 17-18E (68)1.07.14+38.0313.30

Sävedalens AIK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Marcus MillegårdH 21-E (78)34.58+2.425.40

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Ivar LundanesH 21-E (78)35.18+3.025.43

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Erling SommerfeldtH 21-E2 (53)40.54+2.366.52

Varegg Fleridrett

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Kårhild Husby NordstadD 17-18 E (57)32.53+6.049.23
13Kristin LöfgrenD 21-E (70)38.50+3.447.46
13Petter Marki ErichsenH 21-E2 (53)41.11+2.536.55
17Markus Kjærner-SembH 17-18E (68)36.49+7.387.23
19Vyacheslav MukhidinovH 21-E2 (53)42.32+4.147.08
28Jonatan Rosengren DrakeH 21-E2 (53)44.41+6.237.30
29Oskar RøenH 21-E2 (53)44.43+6.257.30
36Per Harald Havnen JohansenH 21-E (78)38.58+6.426.19
40Alan CherryH 21-E (78)39.51+7.356.28
43Styrk Almeland BleieH 17-18E (68)43.20+14.098.42
44Ørjan Svaland AasH 21-E2 (53)53.27+15.098.58
49Christiane TrösseD 21-E (70)50.06+15.0010.02
51Lok Hin MaH 21-E2 (53)1.07.36+29.1811.21

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Synnøve BråtenD 21-E (70)38.44+3.387.45

Ärla IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
48Halvor Eid NielsenH 21-E (78)41.07+8.516.40

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
52Hans Kristian Stubban HygenH 17-18E (68)45.11+16.009.04

Ås-NMBU Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Rannveig W. NordhagenD 17-18 E (57)34.54+8.059.58
37Kaja Winsnes NordhagenD 21-E (70)45.17+10.119.04
47Malin EijsinkD 21-E (70)48.52+13.469.47
60Håvard TveiteH 21-E (78)42.53+10.376.57
67Ingrid Disch LøsetD 21-E (70)1.24.55+49.4917.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.