Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 21-E2

H 21-E

6 160 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav LundanesHalden SK32.16
2Thierry GueorgiouKalevan rasti32.43+0.27
3Magne DæhliHalden SK32.56+0.40
4Eskil KinnebergIFK Göteborg33.21+1.05
5Jo Forseth IndgaardFrol IL33.25+1.09
6Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering33.29+1.13
6Carl Godager KaasBækkelagets SK33.29+1.13
8Anders NordbergNydalens SK34.12+1.56
9Borger MelsomFossum IF34.14+1.58
10Thomas Natvig ÅrstadHalden SK34.27+2.11
11Torgeir NørbechIL Tyrving34.34+2.18
12Bjørn EkebergIL Tyrving34.46+2.30
13Hans Gunnar OmdalKristiansand OK34.53+2.37
14Marcus MillegårdSävedalens AIK34.58+2.42
15Martin VisterFrol IL35.02+2.46
16Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL35.06+2.50
17Jon Aukrust OsmoenNTNUI35.11+2.55
18Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering35.18+3.02
19Ulf Forseth IndgaardFrol IL35.34+3.18
20Matthew SpeakeLillomarka OL35.35+3.19
21Markus HolterHalden SK36.07+3.51
22Yngve SkogstadFrol IL36.18+4.02
23Emil AhlbäckFossum IF36.50+4.34
24Anders VisterNydalens SK37.09+4.53
25Sindre SandvenFossum IF37.22+5.06
26Hans Petter MathisenFredrikstad SK37.23+5.07
27Carl Petter LyngenFrol IL37.33+5.17
28Eirik Kamstrup HovindHalden SK37.45+5.29
29Bojan BlumensteinNydalens SK37.54+5.38
30Vegard RuttenborgNTNUI37.57+5.41
31Simen AamodtNTNUI38.16+6.00
32Sindre RønningFossum IF38.21+6.05
33Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering38.26+6.10
34Andreas SølbergOL Trollelg38.28+6.12
35Sindre ØsthagenFredrikstad SK38.48+6.32
36Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett38.58+6.42
37Paul SirumFrol IL39.01+6.45
38Morten Jarvis WestergårdHalden SK39.25+7.09
39Håvard HagaNydalens SK39.39+7.23
40Alan CherryVaregg Fleridrett39.51+7.35
41Isak BergsetNTNUI39.52+7.36
42Jim Øystein NybråtenIL Tyrving40.02+7.46
43Andreas RüedlingerHalden SK40.18+8.02
44Sindre JohannessenFreidig40.30+8.14
45Espen JakobsenIL Tyrving40.36+8.20
46Øystein SørensenNydalens SK40.50+8.34
47Anders Felde OlaussenHalden SK40.59+8.43
48Halvor Eid NielsenÄrla IF41.07+8.51
49Dag LofthusNTNUI41.18+9.02
50Ståle GjelstenKristiansand OK41.20+9.04
51Espen FiskumHalden SK41.49+9.33
52Magnus SvingheimRaumar Orientering42.03+9.47
53Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering42.06+9.50
54Andreas HøyeFredrikstad SK42.19+10.03
54Magne JutulstadNTNUI42.19+10.03
56Mats NordbrødenHalden SK42.24+10.08
57Tim RobertsonFossum IF42.44+10.28
58Sverre Turter SandvoldNTNUI42.46+10.30
58Per OlaussenFredrikstad SK42.46+10.30
60Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering42.53+10.37
61Rasmus Rørholt TheisenNTNUI42.55+10.39
62Bjørn LundanesNTNUI43.00+10.44
63Marius WikstrømRingsaker OK43.34+11.18
64Leif StørmerFossum IF43.37+11.21
65Eivind HøydalNTNUI43.43+11.27
66Sindre Østgulen DeiszNTNUI44.07+11.51
67Øyvind EngerNydalens SK44.32+12.16
68Jørgen FiskumFrol IL45.29+13.13
69Martin HosetNydalens SK47.08+14.52
70Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI48.24+16.08
71Mathias BenjaminsenLillomarka OL49.23+17.07
72Anders BjergaardNTNUI49.27+17.11
73Jørgen FrøydLarvik OK56.08+23.52
74Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.01.10+28.54
0Vegard Blomseth JohnsenNTNUIdiskvalifisert
0Jonas Madslien BakkenNTNUIdiskvalifisert
0Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Vetle Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.