Offisiell resultatliste for Nattsvermeren

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattsvermeren
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 8 april 2016

D 17-18

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora TorgersenHalden SK39.239.09
2Hedda Raadal BjørloHalden SK40.27+1.049.24
3Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK40.57+1.349.31
4Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss46.31+7.0810.49

D 21-

6 775 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo ShepherdHalden SK57.368.30

D 35-

4 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.06.2615.26

D 55-

4 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Julsrud HaugenHalden SK1.00.5514.10

H 15-16

4 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK33.567.53
2Eirik BlågestadIndre Østfold OK34.27+0.318.00
3Bendik EliassenFredrikstad SK35.36+1.408.16
4Mats Andre NygårdIndre Østfold OK36.13+2.178.25
5Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK36.49+2.538.33
6Runar Saur ModahlFredrikstad SK39.17+5.219.08
7Sondre OttesenFredrikstad SK40.35+6.399.26
8Eirik ImrikFredrikstad SK40.46+6.509.28

H 17-18

6 775 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1August Asheim BirkelandHalden SK48.427.11
2Olav Milian Schmitt GranHalden SK50.43+2.017.29
3Jørgen VisterHalden SK1.01.53+13.119.08
4Erlend BrendstuenHalden SK1.16.01+27.1911.13
0David StandalFredrikstad SKdiskvalifisert
0Alexander Skaug YtterbølHalden SKdiskvalifisert

H 19-20

8 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik EijsinkNydalens SK1.02.057.13
2Elias JonssonNydalens SK1.08.13+6.087.55
3Lukas LilandNydalens SK1.09.44+7.398.06
0Jørgen WulfsbergNydalens SKdiskvalifisert

H 21-

8 600 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders NordbergNydalens SK55.406.28
2Emil WingstedtHalden SK57.15+1.356.39
3Markus HolterHalden SK57.16+1.366.39
4Eirik Kamstrup HovindHalden SK57.23+1.436.40
5Vegard Brun SagaIL Tyrving57.27+1.476.40
6Håvard LucasenFredrikstad SK57.28+1.486.40
7Bojan BlumensteinNydalens SK57.30+1.506.41
8Bent Olav AamodtFredrikstad SK57.33+1.536.41
8Mats HaldinHalden SK57.33+1.536.41
10Morten Jarvis WestergårdHalden SK57.35+1.556.41
11Håkon Raadal BjørloHalden SK57.42+2.026.42
12Hans Petter MathisenFredrikstad SK57.43+2.036.42
13Sindre SandvenFossum IF57.45+2.056.42
14Anders VisterNydalens SK57.49+2.096.43
15Sverre Waaler KaasNydalens SK57.52+2.126.43
16Fredrik EliassonHalden SK57.55+2.156.44
17Øystein SørensenNydalens SK57.57+2.176.44
18Torben Christian WendlerFredrikstad SK58.08+2.286.45
19Torbjørn SagbergIL Tyrving58.51+3.116.50
20Elias T. MølnvikFossum IF59.55+4.156.58
21Anders TiltnesIL Tyrving1.00.07+4.276.59
22Mats NordbrødenHalden SK1.00.09+4.296.59
23Erik AxelssonHalden SK1.00.16+4.367.00
24Peter NordbrødenHalden SK1.00.18+4.387.00
25Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK1.00.32+4.527.02
26Jostein NørbechNydalens SK1.01.59+6.197.12
27Tore SandvikHalden SK1.02.18+6.387.14
28Øystein PettersenNydalens SK1.02.31+6.517.16
29Alex CarcasHalden SK1.03.24+7.447.22
30Espen FiskumHalden SK1.03.27+7.477.22
30Anders Felde OlaussenHalden SK1.03.27+7.477.22
32Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.03.48+8.087.25
33Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK1.04.32+8.527.30
34Henrik OttesenFredrikstad SK1.05.31+9.517.37
35Jonas NordströmHalden SK1.08.00+12.207.54
36Karl FremstadHalden SK1.08.03+12.237.54
37Trond KortnerØstmarka OK1.08.17+12.377.56
38Håvard HagaNydalens SK1.09.04+13.248.01
39Jon PedersenHalden SK1.11.04+15.248.15
40Oskar JensenNydalens SK1.11.09+15.298.16
41Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering1.12.26+16.468.25
42Halvor SaunesNydalens SK1.20.56+25.169.24
43Håvard BergetFredrikstad SK1.29.49+34.0910.26
44Øystein HoloFossum IF1.30.30+34.5010.31
0Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
0Trygve Kristoffer LøvliHalden SKdiskvalifisert
0Daniel OliversenTrøsken ILdiskvalifisert
0Johan SvedbergHeming Orienteringdiskvalifisert
0Vegard Jarvis WestergårdHalden SKdiskvalifisert
0Håkon Østraat SævareidHalden SKdiskvalifisert

H 35-

6 775 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas LieFredrikstad SK58.248.37
2Øyvind LøkenOK Moss1.02.08+3.449.10
3Audun BjerknesMåren OK1.09.28+11.0410.15
4Rune BlågestadIndre Østfold OK1.10.15+11.5110.22
5Magnus NordbrødenHalden SK1.11.42+13.1810.34
6Henning Bratland CarlsenOK Moss1.21.38+23.1412.02
7Kyrre GranFet OL1.24.04+25.4012.24

H 45-

6 775 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering56.398.21
2Svein NygårdLillomarka OL58.43+2.048.40
3Kjetil KarlsenOK Moss59.55+3.168.50
4Henning MartinsenFredrikstad SK59.57+3.188.50
5Stein H. HagenFossum IF1.01.18+4.399.02
6Espen WigaardOppsal Orientering1.01.32+4.539.04
7Frank LøwengreenFredrikstad SK1.01.34+4.559.05
8Arild AndresenFossum IF1.01.51+5.129.07
9Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.18.50+22.1111.38
10Svend Arne YtterbølHalden SK1.21.55+25.1612.05
11Hallvard KorenOK Moss1.22.16+25.3712.08
12Sven SimonsenFredrikstad SK1.28.44+32.0513.05
13Pål AngvollFredrikstad SK1.35.08+38.2914.02
0Stein BlomsethLillomarka OLdiskvalifisert
0Kjell Reidar MydskeFredrikstad SKdiskvalifisert
0Sigmund VisterIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 55-

4 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL37.138.39
2Sören JonssonNydalens SK38.48+1.359.01
3Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering38.53+1.409.02
4Terje Wiig MathisenNydalens SK39.03+1.509.04
5Sture OttesenIndre Østfold OK39.06+1.539.05
6Øystein KildahlØstmarka OK39.12+1.599.06
7Ove MartinsenHauketo IF39.33+2.209.11
8Karl Aasmund ErøyOK Moss41.07+3.549.33
9Eirik NordbrødenHalden SK44.15+7.0210.17
10Stein Arne NegårdVang OL44.46+7.3310.24
11Bent GalborgenIndre Østfold OK50.39+13.2611.46
12Herman BakkeLøten o-lag1.10.12+32.5916.19

H 65-

4 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Willy GrønstadGimle IF39.019.04

D13-14 par

2 875 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL36.1912.37
1Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL36.1912.37

H13-14 par

2 875 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin SætherFredrikstad SK28.349.56
2Sivert PoppeFredrikstad SK29.17+0.4310.11
3Christopher LadimOK Moss30.00+1.2610.26
4Thomas BlomkvistFredrikstad SK35.32+6.5812.21
5Isak Juel FagermoenFredrikstad SK39.07+10.3313.36
5Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK39.07+10.3313.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.