Offisiell resultatliste for Klubbkamp 2, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp 2, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 31 mai 2016

Jenter under 17-over 59

2 700 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb22.488.26
2Ingrid LamarkGanddal IL24.28+1.409.03
3Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb24.54+2.069.13
4Ida MonsenEgersund OK28.03+5.1510.23
5Anna TaksdalGanddal IL30.24+7.3611.15
6Alida OftedalÅlgård Orientering30.30+7.4211.17
7Aina SolheimÅlgård Orientering32.44+9.5612.07
8Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb33.23+10.3512.21
9Celina Iversen ÅseEgersund OK35.05+12.1712.59
10Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)36.07+13.1913.22
11Julie PuntervoldEgersund OK36.17+13.2913.26
12Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb37.09+14.2113.45
13Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb37.31+14.4313.53
14Hilde OhrGanddal IL38.46+15.5814.21
15Helga AaslidEgersund OK44.03+21.1516.18
16Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)44.26+21.3816.27
17Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering44.44+21.5616.34
18Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)45.19+22.3116.47
19Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb51.01+28.1318.53
20Pernille HovstadGanddal IL52.35+29.4719.28
21Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)53.00+30.1219.37
22Thea Beate PuntervoldEgersund OK1.15.38+52.5028.00
23Torill Harestad EspedalStavanger Orienteringsklubb1.43.52+1.21.0438.28
0Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Jenter 17-59

4 410 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL38.058.38
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)39.49+1.449.01
3Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)40.04+1.599.05
4Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)41.19+3.149.22
5Inger Tone NygårdEgersund OK44.57+6.5210.11
6Trine BolstadGanddal IL45.16+7.1110.15
7Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb45.23+7.1810.17
8Jorunn HadlandEgersund OK45.58+7.5310.25
9Ane OftedalÅlgård Orientering46.11+8.0610.28
10Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)50.18+12.1311.24
11Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL52.46+14.4111.57
12Otilie OftedalÅlgård Orientering53.57+15.5212.14
13Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb54.07+16.0212.16
14Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb55.38+17.3312.36
15Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb55.39+17.3412.37
16Vibeke LamarkGanddal IL55.46+17.4112.38
17Ann Karin TjørhomGanddal IL56.30+18.2512.48
18Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)1.00.04+21.5913.37
19Anita Glenne KallhovdEgersund OK1.01.49+23.4414.01
20Barbro SandalGanddal IL1.06.06+28.0114.59
21Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.39.07+1.01.0222.28

Gutter under 17-over 59

2 700 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb19.057.04
2Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb19.57+0.527.23
3Tobias RøddeGanddal IL22.15+3.108.14
4Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb26.14+7.099.42
5Edvin AakreEgersund OK26.20+7.159.45
6Andreas Nybak UrdalGanddal IL26.37+7.329.51
7Øyvind LamarkGanddal IL27.01+7.5610.00
8Jonas Årvik SandalGanddal IL27.03+7.5810.01
9Markus Andreas BreivoldGanddal IL27.17+8.1210.06
10Ove OalandGanddal IL27.52+8.4710.19
11Bjarne GimreGanddal IL28.07+9.0210.24
12Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb28.20+9.1510.29
13Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb28.24+9.1910.31
14Tormod AaslidEgersund OK29.03+9.5810.45
15Arvid ThorsenAftenbladet BIL31.57+12.5211.50
16Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL33.37+14.3212.27
17Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb35.30+16.2513.08
18Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)41.14+22.0915.16
19Andreas MellemstrandGanddal IL41.35+22.3015.24
20Thomas Barvik MælandGanddal IL43.04+23.5915.57
21Elias EidsvågGanddal IL43.32+24.2716.07
22Erlend BremnesGanddal IL45.06+26.0116.42
23Adrian UelandÅlgård Orientering49.41+30.3618.24
24Eivind RothGanddal IL51.03+31.5818.54
25Aksel DommersnesGanddal IL53.34+34.2919.50
26Leif SundliGanddal IL55.48+36.4320.40
27Andreas FurulyÅlgård Orientering58.00+38.5521.28
28Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)1.00.03+40.5822.14
29Daniel de Jong NjaaGanddal IL1.01.45+42.4022.52
30Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.11.32+52.2726.29
31Isak SöderholmÅlgård Orientering1.13.48+54.4327.19
32Fredrik HovstadGanddal IL1.26.33+1.07.2832.03
0Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Terje StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Jakob Hovland WadelGanddal ILdiskvalifisert

Gutter 17-59

4 410 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering31.357.09
2Arild AasheimGanddal IL33.50+2.157.40
3Fredrik OmdalGanddal IL34.48+3.137.53
4Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering35.39+4.048.05
5Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)36.07+4.328.11
6Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL37.03+5.288.24
7Morten Bjerga SundliGanddal IL37.28+5.538.29
8Oddvar TaksdalGanddal IL37.34+5.598.31
9Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)37.46+6.118.33
10Thomas HadlandEgersund OK38.03+6.288.37
11Per Olav HaarrGanddal IL38.18+6.438.41
11Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb38.18+6.438.41
13Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering38.44+7.098.46
14Per Ivar StoklandGanddal IL39.40+8.058.59
15Kenneth MydlandEgersund OK40.16+8.419.07
16Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)40.20+8.459.08
17Joar EilevstjønnGanddal IL40.33+8.589.11
18Sturla StokkelandÅlgård Orientering42.27+10.529.37
19Fredrik SandalGanddal IL43.41+12.069.54
20Paul Terje HaarrGanddal IL44.16+12.4110.02
21Erling MaulandGanddal IL46.23+14.4810.31
22Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb46.50+15.1510.37
23Nils Tore PuntervoldEgersund OK47.38+16.0310.48
24Gunnar PettersonEgersund OK48.14+16.3910.56
25Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb48.33+16.5811.00
26Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb48.59+17.2411.06
27Helge RisaStavanger Orienteringsklubb52.52+21.1711.59
28Per Frode SandalGanddal IL53.29+21.5412.07
29Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb58.41+27.0613.18
30Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.01.08+29.3313.51
31Per Martin StoklandGanddal IL1.02.30+30.5514.10
32Raymond B PettersenÅlgård Orientering1.03.44+32.0914.27
33Øivind HansenGanddal IL1.06.09+34.3415.00
34Ludvig MellemstrandGanddal IL1.06.39+35.0415.06
35Agnar LienGanddal IL1.08.47+37.1215.35
0Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Trond LamarkGanddal ILdiskvalifisert
0Magnus Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Jenter - Ny

1 800 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)45.5725.31
Julie BergeÅlgård Orientering18.1510.08
Amalie BjordalÅlgård Orientering23.1812.56
Ane Oline BjordalÅlgård Orientering23.2613.01
Norah BreivoldGanddal IL16.589.25
Pernille BreivoldGanddal IL27.0715.03
Mille Sofie EidsaaÅlgård Orientering14.217.58
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)18.1610.08
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)25.1013.58
Julie M HellandEgersund OK17.069.30
Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)28.4515.58
Gunvor KleppaÅlgård Orientering38.3621.26
Kristina KleppaÅlgård Orientering14.368.06
Stine KleppaÅlgård Orientering38.0121.07
Anne LangmyrGanddal IL19.3010.50
Maria LangmyrGanddal IL34.2119.05
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering11.296.22
Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering17.159.35
Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering20.3711.27
Maren OftedalÅlgård Orientering19.5711.05
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL23.2112.58
Karen Helene SeppolaÅlgård Orientering23.0512.49
Ada C StokkelandÅlgård Orientering14.428.10
Lea StokkelandÅlgård Orientering31.3317.31
Tea StokkelandÅlgård Orientering31.3817.34
Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering20.2111.18
Eiril LaugalandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Gutter - Ny

1 800 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering18.2110.11
Simon FurulyÅlgård Orientering23.1612.55
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)16.159.01
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)16.379.13
Ola HålandÅlgård Orientering21.5712.11
Torjus HålandÅlgård Orientering15.378.40
Oskar KleppaÅlgård Orientering38.3521.26
Tallak LangmyrGanddal IL34.1519.01
Brage LaugalandÅlgård Orientering18.3610.20
Vetle LaugalandÅlgård Orientering19.3310.51
Morten Heigre MælandÅlgård Orientering29.0216.07
Trym Løken NødlandGanddal IL17.359.46
Lars OftedalÅlgård Orientering30.4717.06
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering19.3210.51
Marius RøddeGanddal IL16.579.25
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL15.228.32
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL23.2212.58
Tobias SletvoldÅlgård Orientering13.437.37
Erlend Sola SømmeÅlgård Orientering23.1012.52
Ole Kristian TaksdalGanddal IL22.2612.27
Sjur UndheimÅlgård Orientering20.1611.15
Trym UndheimÅlgård Orientering21.3912.01
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)23.4513.11
Tord ØglændSandnes IL (Rogaland)17.029.27

B-åpen

2 700 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)23.148.36
2Nina Glendrange WoldStavanger Orienteringsklubb26.11+2.579.41
3Per Ingar HadlandGanddal IL27.22+4.0810.08
4Silje HadlandEgersund OK29.45+6.3111.01
5Bjørg Line FurlandSandnes IL (Rogaland)30.41+7.2711.21
6Ingunn VoilåsEgersund OK30.48+7.3411.24
7Torunn LaugalandÅlgård Orientering36.55+13.4113.40
8Olav HellandEgersund OK38.50+15.3614.22
9Sten Inge FurulyÅlgård Orientering39.23+16.0914.35
10Silje Bjerga SundliGanddal IL39.25+16.1114.35
11Kristin SkadsemGanddal IL40.11+16.5714.52
12Arild SvihusGanddal IL42.16+19.0215.39
13Samuel A StokkelandÅlgård Orientering46.22+23.0817.10
14Anders Jess LinjordGanddal IL51.19+28.0519.00
15Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb52.27+29.1319.25
16Unni SundliGanddal IL53.20+30.0619.45
17Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb53.27+30.1319.47
18Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb53.42+30.2819.53
19David Jess LinjordGanddal IL56.06+32.5220.46
20Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb58.51+35.3721.47
0Gunhild OftedalÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.