Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

IL Tyrving

72 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per Kristian EkebergH 60- (27)37.068.51
2Tellef Juell LarsenDirekte B (54)26.26+4.308.36
3Oda J SikkelandD 19-20 E (14)57.27+9.4112.08
3Torgeir NørbechH 21-E1 (76)38.30+0.516.26
3Berit DanielsenD 55- (30)39.51+7.1312.04
4Per SlungaardH 55- (55)35.53+2.388.34
5Wenche HultgreenD 60- (15)35.14+3.2112.24
5Ildiko HorvatiD 65- (13)57.33+15.0120.15
6Kjell Gorm RøkkeH 70- (26)36.38+6.5712.53
6Kjersti SkantzeD 55- (30)41.47+9.0912.39
7Bjørn Henning GrandalH 55- (55)37.27+4.128.56
7Eirik RavnanH 21-A (15)1.03.18+14.0311.36
7Sofia ØhlckersD 11-12 (31)21.34+2.369.59
8Aud I SpjelkavikD 65- (13)1.02.27+19.5521.59
8Solveig SikkelandD 50- (41)37.28+7.1311.21
8Bjørn SpjelkavikH 70- (26)38.25+8.4413.31
8Berit BergeD 55- (30)43.04+10.2613.03
9Camilla StridsklevD 17-A kort (17)1.08.41+26.0117.44
9Hasse BergstrømH 70- (26)38.39+8.5813.36
10Thor NorderudH 17-B (12)45.08+21.2714.42
10Randi NilstadD 60- (15)43.27+11.3415.17
10Egil EideH 55- (55)38.03+4.489.05
10Are KristiansenH 50- (61)44.55+6.299.13
11Nora SkauenD 45- (46)44.49+9.1011.43
12Per ØhlckersH 65- (17)53.24+14.5113.58
13Elise UllernD 19-20 E (14)1.32.25+44.3919.32
14Bjørn EkebergH 21-E1 (76)42.14+4.357.03
15Linn HokholtD 21-E (41)49.34+10.089.44
15Marius Juell LarsenH 11-12 (23)28.23+13.0813.08
16Vida Helland-HansenD 13-14 (39)24.00+7.289.05
16Marianne NjåsteinD 50- (41)42.53+12.3812.59
18Yvonne SvendsenD 17-B (18)1.03.31+31.3720.41
20Eszter HorvatiDirekte A (44)1.11.18+33.4813.55
20Elin EkebergD 21-A (21)1.09.06+27.5815.23
20Cassie TrewinD 21-E (41)52.57+13.3110.24
20Kjell StenstadvoldH 70- (26)50.14+20.3317.41
21Iris HolstD 15-16 (43)56.19+23.5915.36
21Eirik JørgensenH 45- (57)47.38+14.549.35
22Linnea HolstD 13-14 (39)25.35+9.039.41
22Alf PettersenH 60- (27)56.21+19.1513.27
23Maren NorderudD 17-18 E (33)1.01.47+20.3614.04
23Kristine FjeldboD 21-E (41)54.32+15.0610.42
23György HorvatiH 70- (26)57.25+27.4420.13
23Kirsti Grundnes BergD 55- (30)1.04.17+31.3919.28
24Hallvard BergH 55- (55)45.57+12.4210.58
24Mari Jevne ArnesenD 21-E (41)54.39+15.1310.44
24Solveig Eline BergD 17-18 E (33)1.02.51+21.4014.18
24Anne Kristine NorderudD 50- (41)47.18+17.0314.20
26Ida TiltnesD 21-E (41)55.11+15.4510.50
28Milda ØhlckersD 45- (46)1.03.00+27.2116.29
30Karoline AndersenD 21-E (41)57.54+18.2811.22
34Kristine SolbakkenD 13-14 (39)36.40+20.0813.53
35Lars-Erik FiskumH 55- (55)48.51+15.3611.40
35Eileen BjanesD 13-14 (39)40.55+24.2315.29
36Kristian Juell LarsenH 13-14 (53)34.00+13.5711.41
37Erik AnderssonH 21-E1 (76)48.19+10.408.04
39Silje SlungaardD 15-16 (43)1.36.38+1.04.1826.46
42Helle HundsvedDirekte B (54)48.37+26.4115.50
44Gunnar A FiskumH 21-E1 (76)49.39+12.008.18
49Frode KamsvågH 55- (55)1.12.24+39.0917.17
52Donald SkantzeH 55- (55)1.30.07+56.5221.31
62Morten Nilstad PettersenH 21-E1 (76)57.39+20.009.38
66Morten Severin SaueH 21-E1 (76)1.02.12+24.3310.24
Katrine SolbakkenN-åpen (76)21.0112.39
Kjetil SolbakkenN-åpen (76)11.527.08
0Kristoffer ØhlckersH 13-14 (53)diskvalifisert
0Andreas Juell LarsenH 15-16 (52)diskvalifisert
0Lars JacobsenH 35- (4)diskvalifisert
0Are NjåsteinH 50- (61)diskvalifisert
0Siw SolstadD 50- (41)diskvalifisert
0Ådne SkjærsteinH 15-16 (52)diskvalifisert
Håkon Juell LarsenN-åpen (76)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.