Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

H 21-E1

5 980 m, 77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne DæhliHalden SK37.39
2Carl Godager KaasBækkelagets SK38.04+0.25
3Torgeir NørbechIL Tyrving38.30+0.51
4Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL39.20+1.41
5Alan CherryNydalens SK39.39+2.00
6Mattias KarlssonFredrikstad SK40.14+2.35
7Håvard LucasenFredrikstad SK40.16+2.37
8Markus HolterHalden SK40.44+3.05
9Sigve VågsnesOppsal Orientering40.57+3.18
10Emil WingstedtHalden SK41.01+3.22
11Øystein SørensenNydalens SK41.25+3.46
12Eirik Kamstrup HovindHalden SK41.36+3.57
13Jan SedivyHalden SK41.56+4.17
14Bjørn EkebergIL Tyrving42.14+4.35
15Anders VisterNydalens SK42.36+4.57
16Vegard Jarvis WestergårdHalden SK42.54+5.15
17Matthew SpeakeLillomarka OL43.00+5.21
18Ralph StreetNydalens SK43.01+5.22
19Vetle ChristiansenBækkelagets SK43.18+5.39
20Magne HagaRaumar Orientering43.36+5.57
21Anders Felde OlaussenNTNUI43.51+6.12
22Knut AasheimHalden SK44.05+6.26
23David GottfridssonLillomarka OL44.08+6.29
24Mats NordbrødenHalden SK44.15+6.36
25Vegard RuttenborgNTNUI44.16+6.37
26Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering45.00+7.21
26Peter NordbrødenHalden SK45.00+7.21
28Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK45.11+7.32
29Damien RenardKongsberg OL45.12+7.33
30Espen FiskumHalden SK45.23+7.44
31Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK46.45+9.06
32Andreas RüedlingerHalden SK46.48+9.09
33Simen BordalFossum IF47.07+9.28
34Bojan BlumensteinNydalens SK47.08+9.29
35Jostein AndersenNydalens SK47.38+9.59
36Martin Grotle SoukupBækkelagets SK47.50+10.11
37Erik AnderssonIL Tyrving48.19+10.40
38Marius WikstrømRingsaker OK48.31+10.52
39Sigur HeggedalNydalens SK48.35+10.56
40Sindre RønningNydalens SK48.44+11.05
41Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering49.11+11.32
42Oskar StørmerFossum IF49.21+11.42
43Thor MellaOppsal Orientering49.26+11.47
44Gunnar A FiskumIL Tyrving49.39+12.00
45Håvard MyhreBækkelagets SK49.46+12.07
46Stefan RingOK Löftan50.23+12.44
47Morten Taraldsten BrunesModum OL50.25+12.46
48Ola Marius PedersenOppsal Orientering50.27+12.48
49Erik ThorssonTurun Metsänkävijät50.33+12.54
50Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb51.05+13.26
51Haakon IngvaldsenNydalens SK51.24+13.45
52Marius ØieLøten o-lag51.38+13.59
53Mathias BenjaminsenLillomarka OL55.00+17.21
53Mathias NipenBækkelagets SK55.00+17.21
55Einar TommelstadNydalens SK55.07+17.28
56Jon PedersenHalden SK55.30+17.51
57Mikael OlaussonOslostudentenes IK55.52+18.13
57Anders StorbratenBækkelagets SK55.52+18.13
59Sondre Sande GullordNydalens SK56.25+18.46
60Erik Feyling HaareKonnerud IL56.52+19.13
61Lavran ThorstensenOppsal Orientering57.04+19.25
62Morten Nilstad PettersenIL Tyrving57.39+20.00
63Håvard BergetFredrikstad SK58.23+20.44
64Eskil Sande GullordBækkelagets SK58.53+21.14
65Simen SmestadBækkelagets SK59.03+21.24
66Morten Severin SaueIL Tyrving1.02.12+24.33
67Martin SchälliBækkelagets SK1.02.18+24.39
68Øyvind WiggenByåsen IL1.02.29+24.50
69Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1.03.36+25.57
70Magnus NordbrødenHalden SK1.05.21+27.42
71Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering1.09.30+31.51
72Sverre Waaler KaasNydalens SK1.21.50+44.11
0Hans Petter MathisenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Per WiréhnAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Andrei ZhuravlevHalden SKdiskvalifisert
Håkon Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert
Gunnar HolmgrenBergnäsets AIKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.