Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

N-åpen

1 660 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK38.1623.03
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn26.4616.07
Isak AndersenNydalens SK34.0120.29
Hanna BirkelandNOTEAM26.4616.07
Amalie BirkelundAsker Skiklubb25.2315.17
Maren Bleken RudVang OL17.0010.14
Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK15.339.22
Trym BreimoOK Moss21.3613.00
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK18.3211.09
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK23.3414.11
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn20.0612.06
magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange13.588.24
Vilma DanevadFredrikstad SK27.3316.35
Aisha Rostveit ElmiOK Moss35.4421.31
Anders Rostveit ElmiOK Moss21.3713.01
Aron Rostveit ElmiOK Moss35.1021.11
Jacob EylertsenHalden SK18.0810.55
Håvard FærdenKolbotn og Skimt OL24.3214.46
Solveig FærdenKolbotn og Skimt OL30.1318.12
Linus Mestad HansenLillomarka OL23.0513.54
Silas Mestad HansenLillomarka OL22.2813.32
Sofus Mestad HansenLillomarka OL22.2313.29
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL43.0825.59
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL19.1911.38
Halvor Ek HedlundTrøsken IL27.2316.29
Anders HeitmannFossum IF32.2619.32
Jonas HirschBækkelagets SK28.0716.56
Elise Holm NedrebøOK Moss32.0319.18
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK19.5612.00
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL16.5110.09
Julie Økern HågårdKonnerud IL23.1313.59
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK28.1316.59
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering30.2918.21
Hedda Olsen KarabaticNOTEAM32.0719.20
Eivind KjernsmoRøyken OL28.2017.04
Synne KjernsmoRøyken OL26.4916.09
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK19.5511.59
Karen KlavenesSandefjord OK19.0811.31
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn35.4621.32
Sol KopperudOK Moss25.0215.04
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK15.189.13
Aksel LerfaldetOK Moss30.3418.24
Eirik LestebergKongsberg OL16.5110.09
Andrea LieHalden SK32.0719.20
Ludvig B LudvigsenIL Koll27.3316.35
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK42.4725.46
Henny Brosc MarcusenStokke IL19.4811.55
Ane MathisenOL Tønsberg og omegn18.1611.00
Ole Jacob MyklebustIL Koll20.5312.34
Emma Nordlie MagnussenHalden SK18.1811.01
Hennie OddenMåren OK44.1026.36
Hermine OddenMåren OK44.1426.38
Isolde OddenMåren OK46.1127.49
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL27.3116.34
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering29.2917.45
Mathis RenardKongsberg OL21.0112.39
Astrid ReuschHeming Orientering13.538.21
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering13.488.18
Emma Johanne RyghHeming Orientering15.029.03
Aksel Johan SandvikHalden SK24.4514.54
Amund SaugestadNydalens SK20.3812.25
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF11.206.49
Vigdis SigurdstottirStokke IL18.4611.18
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb16.5610.12
Milla SkålandTrøsken IL26.3015.57
Mone Småge-HilsenKonnerud IL24.4714.55
Katrine SolbakkenIL Tyrving21.0112.39
Kjetil SolbakkenIL Tyrving11.527.08
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK11.036.39
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK18.3811.13
Sofie TaraldsenLillehammer OK35.3521.26
Amund Kortner VogtØstmarka OK20.4912.32
Martina VågsnesOppsal Orientering25.2315.17
Adele Øen SkålandTrøsken IL30.2618.20
Simen ÅnensenOppsal Orientering30.2618.20
Eivind VågsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Håkon Juell LarsenIL Tyrvingbrutt
Sander Ryste OddenSarpsborg OLbrutt

D -10

2 150 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mina Bleken RudVang OL35.2816.29
Jenny DanevadFredrikstad SK35.4216.36
Marte EgerKongsberg OL40.3318.51
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn42.2919.45
Malin GjetangerMåren OK49.3023.01
Torine Hagen-TafjordHalden SK31.1014.29
Sofie Holm NedrebøOK Moss44.4020.46
Emma Aune JakobsenOK Moss40.2818.49
Guro OttesenFredrikstad SK32.1414.59
Elise RenardKongsberg OL37.1417.19
Helene ScheeleNydalens SK21.4210.05
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1.25.0039.32
Minna Sofie WingstedtHalden SK36.4417.05
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 11-12

2 160 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane HustvedtOppsal Orientering18.588.46
2Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb19.24+0.268.58
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK19.54+0.569.12
4Sigrid HaugeSarpsborg OL20.46+1.489.36
5Signe HoloFossum IF21.06+2.089.46
6Maren HenriksenHalden SK21.16+2.189.50
7Sofia ØhlckersIL Tyrving21.34+2.369.59
8Marie ScheeleNydalens SK21.51+2.5310.06
9Astrid YtterbøAsker Skiklubb21.56+2.5810.09
10Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK22.43+3.4510.31
11Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering22.52+3.5410.35
12Martha WisløffAsker Skiklubb23.13+4.1510.44
13Sigrid Schmitt GranHalden SK23.17+4.1910.46
14Sara MartiniAsker Skiklubb24.09+5.1111.10
15Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering24.14+5.1611.13
16Elma Sagli GudimIndre Østfold OK25.11+6.1311.39
17Pauline MyklebustIL Koll25.17+6.1911.42
18Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb25.53+6.5511.58
19Marie FinkenhavnNittedal OL26.44+7.4612.22
20Erika Lind-LarsenOK Moss27.06+8.0812.32
21Tiril Ebon EspedalNydalens SK29.57+10.5913.51
22Johanne StorhaugKonnerud IL31.02+12.0414.22
23Mari Ovidia RanestadHamar OK34.47+15.4916.06
24Julie BrenåsVarteig OL39.46+20.4818.24
25Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL39.52+20.5418.27
26Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK40.32+21.3418.45
27Mathilde FossaasGimle IF40.59+22.0118.58
28Ingrid LestebergKongsberg OL41.26+22.2819.10
29Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL41.44+22.4619.19
30Pernille Nor-WollØstmarka OK42.12+23.1419.32
31Hanna SpangbergKonnerud IL44.04+25.0620.24

D 11-12N

1 840 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marthe Graff-WiikRøyken OL17.129.20
2Ragne KlavenesSandefjord OK22.23+5.1112.09
3Helene Langvik StangTrøsken IL25.41+8.2913.57
4Tiril Lødeng NilsenOK Moss30.06+12.5416.21
5Mari KallesonOppsal Orientering35.00+17.4819.01
6Marie Bjordal VegganOppsal Orientering35.01+17.4919.01

D 13-14

2 640 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK16.326.15
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK19.52+3.207.31
3Janna Sofie TellesbøØstmarka OK19.57+3.257.33
4Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn19.58+3.267.33
4Ida Marie FlågenHeming Orientering19.58+3.267.33
6Mari BrendeFossum IF20.41+4.097.50
7Ragnhild Mathea HelmersenFet OL21.31+4.598.09
8Eline SchjervenLardal OL22.17+5.458.26
9Amalie LøkkebergFredrikstad SK22.21+5.498.27
10Kristin Melby JacobsenLardal OL22.24+5.528.29
11Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL22.29+5.578.30
12Hedda SpangbergKonnerud IL22.41+6.098.35
13Martine SkjelsvikLillehammer OK22.52+6.208.39
14Ella BerstadHeming Orientering23.13+6.418.47
15Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF23.39+7.078.57
16Vida Helland-HansenIL Tyrving24.00+7.289.05
17Konstanse MoholthKongsberg OL24.09+7.379.08
18Marie Lien BackstrømHalden SK24.12+7.409.10
19Elise Wærp HaugeNydalens SK25.09+8.379.31
20Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering25.19+8.479.35
21Marie Roll-TørnqvistFana IL25.24+8.529.37
22Linnea HolstIL Tyrving25.35+9.039.41
23Johanne Rognerud BøeFossum IF26.11+9.399.55
24Sigrid NermoenØstmarka OK26.12+9.409.55
24Helene Bjørkvold JendalFossum IF26.12+9.409.55
26Marie SaugestadNydalens SK28.49+12.1710.54
27Inga Skaarer WiklundNydalens SK29.06+12.3411.01
28Emma Bangstad BergersenHamar OK29.29+12.5711.10
29Julie Sophie WoldOK Moss30.52+14.2011.41
30Astrid RognstadHadeland OL31.20+14.4811.52
31Selma FærdenKolbotn og Skimt OL31.34+15.0211.57
32Mari ØverbyKongsberg OL32.14+15.4212.12
33Kathinka Zahl HagenFossum IF35.02+18.3013.16
34Kristine SolbakkenIL Tyrving36.40+20.0813.53
35Eileen BjanesIL Tyrving40.55+24.2315.29
35Frida Hovgaard EisvangOK Moss40.55+24.2315.29
37Vilde Hagen-TafjordHalden SK50.11+33.3919.00
38Malin SveenBækkelagets SK54.01+37.2920.27
39Anna Tysse NakkimBækkelagets SK57.23+40.5121.44

D 13-16C

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Josefin EylertsenHalden SK31.0314.06
2Anne FrøislandVang OL35.54+4.5116.19
3Ragnhild Blom-HagenFossum IF37.19+6.1616.57

D 13-16N

2 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL26.5512.24
2Selma Tørudbakken JendalFossum IF28.32+1.3713.08
3Live ArntzenRaumar Orientering33.45+6.5015.33

D 15-16

3 610 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL32.208.57
2Oda ScheeleNydalens SK33.52+1.329.22
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering38.47+6.2710.44
4Kristine KravdalGjø-Vard OL40.28+8.0811.12
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL40.40+8.2011.15
6Karoline BjørnerødOK Moss40.55+8.3511.20
7Amélie AamodtOppsal Orientering41.17+8.5711.26
8Karen Hoel JomaasFossum IF41.51+9.3111.35
9Ida Sofie HjortlandLarvik OK44.10+11.5012.14
10Christine HoenEiker OL45.13+12.5312.31
11Mari Landro SvingheimKonnerud IL46.55+14.3512.59
12Alexandra LinløkkenØstmarka OK47.07+14.4713.03
13Tina KallesonOppsal Orientering47.56+15.3613.16
14Ada WulfsbergNydalens SK48.41+16.2113.29
15Emma DanevadFredrikstad SK48.50+16.3013.31
16Marte Madslien BakkenNydalens SK50.51+18.3114.05
17Marie LilandNydalens SK51.21+19.0114.13
18Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL52.11+19.5114.27
19Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL54.27+22.0715.04
20Solveig LetmolieEiker OL55.07+22.4715.16
21Iris HolstIL Tyrving56.19+23.5915.36
22Ingrid BlindheimLillomarka OL56.54+24.3415.45
23Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK57.18+24.5815.52
24Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering57.36+25.1615.57
25Thea LandKonnerud IL58.01+25.4116.04
26Live ØstvoldHeming Orientering58.10+25.5016.06
27Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)58.14+25.5416.07
28Berthe TesloHadeland OL58.19+25.5916.09
29Yngvild Langedal BreivikNydalens SK58.54+26.3416.18
30Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb59.33+27.1316.29
31Karoline TorøKongsberg OL59.46+27.2616.33
32Nina PedersenSarpsborg OL1.02.38+30.1817.20
33Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1.02.59+30.3917.26
34Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.04.13+31.5317.47
35Ingeborg RognstadHadeland OL1.04.57+32.3717.59
36Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.06.07+33.4718.18
37Oda Isnes TyseEiker OL1.06.24+34.0418.23
38Nora Småge HilsenKonnerud IL1.23.40+51.2023.10
39Silje SlungaardIL Tyrving1.36.38+1.04.1826.46
40Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL1.43.02+1.10.4228.32
41Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.47.09+1.14.4929.40
0Petra HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Celine YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 15-16B

2 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ina MartiniAsker Skiklubb21.488.15
2Ingrid Grønlund MoenGimle IF29.31+7.4311.10
3Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK34.39+12.5113.07
4Synne Marie JenssenHalden SK34.53+13.0513.12
5Vilde RetteraasenIndre Østfold OK37.56+16.0814.22
6Silje CarlsenSturla, IF44.15+22.2716.45

D 17-A kort

3 870 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie BlekenBækkelagets SK42.4011.01
2Line Drange RuudRøyken OL47.45+5.0512.20
3Kine GulliksenBækkelagets SK51.36+8.5613.20
4Siri MoholthKongsberg OL51.41+9.0113.21
5Ida SvanbergRøyken OL56.48+14.0814.40
6Hege Holth RekaaRøyken OL57.15+14.3514.47
7Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK58.18+15.3815.03
8Marte BergslandTrøsken IL1.03.49+21.0916.29
9Camilla StridsklevIL Tyrving1.08.41+26.0117.44
10Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.12.39+29.5918.46
11Kari LundNittedal OL1.14.47+32.0719.19
12Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.25.07+42.2721.59
13Anna Isnes TyseEiker OL1.29.10+46.3023.02
14Maiken SandbergNydalens SK1.39.03+56.2325.35
15Cora EbnerKongsberg OL1.51.46+1.09.0628.52
16Lene ColquhounLillomarka OL2.13.00+1.30.2034.22
0Elin KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 17-B

3 070 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Camilla ImrikFredrikstad SK31.5410.23
2Ann-Karin LestebergKongsberg OL33.40+1.4610.57
3Christine BlixÅs-NMBU Orientering34.47+2.5311.19
4Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering35.28+3.3411.33
5Kristin HjortlandLarvik OK36.04+4.1011.44
6Vibeke LarsenSarpsborg OL38.11+6.1712.26
7Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering42.16+10.2213.46
8Ina Cecilie LandroKonnerud IL43.15+11.2114.05
9Rita RaastadSkien OK43.26+11.3214.08
10Lene FlessebergKongsberg OL43.51+11.5714.17
11Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn44.29+12.3514.29
12Hanne BrendeFossum IF44.44+12.5014.34
13Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL46.11+14.1715.02
14Anne Berg GjølbergLarvik OK47.38+15.4415.30
15Ina BlågestadIndre Østfold OK51.10+19.1616.40
16Hilde Gunn HellenesOK Skeidi57.52+25.5818.50
17Marianne Truslew HarstadKolbotn og Skimt OL59.23+27.2919.20
18Yvonne SvendsenIL Tyrving1.03.31+31.3720.41

D 17-C

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anita MathisenOL Tønsberg og omegn26.1011.22
2Anne SørlienGjø-Vard OL36.24+10.1415.49
3Kristin Kinck RannemFossum IF44.04+17.5419.09
4Kari BergLarvik OK54.16+28.0623.35
5Else StordalOL Tønsberg og omegn56.28+30.1824.33

D 21-A

4 490 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Johanne LindNydalens SK41.089.09
2Celine RenardKongsberg OL46.06+4.5810.16
3Maria JonssonNydalens SK46.27+5.1910.20
4Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering49.44+8.3611.04
5Marit IsachsenAsker Skiklubb49.46+8.3811.05
6Julie Hilland AndersenHalden SK49.47+8.3911.05
7Sølvi FossøyEiker OL50.10+9.0211.10
8Hanne Maria VisterOslostudentenes IK52.13+11.0511.37
9Tone Bleken RudVang OL52.40+11.3211.43
10Anna-Thekla TonjerElverum OK54.34+13.2612.09
11Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL55.10+14.0212.17
12Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering55.36+14.2812.22
13Marianne BakkenNydalens SK59.02+17.5413.08
14Anne Marthe PeveriEiker OL59.06+17.5813.09
14Joanna ErikssonNydalens SK59.06+17.5813.09
16Cristina LuisNydalens SK59.11+18.0313.10
17Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering59.39+18.3113.17
18Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1.03.21+22.1314.06
19Heidi VogtØstmarka OK1.08.19+27.1115.12
20Elin EkebergIL Tyrving1.09.06+27.5815.23
0Ida HopeOslostudentenes IKdiskvalifisert

D 35-

4 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja WingstedtHalden SK41.359.15

D 40-

4 490 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK40.569.06
2Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK42.33+1.379.28
3Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering43.21+2.259.39
4Ingjerd SommerstadKongsberg OL46.28+5.3210.20
5Guro BryggenHalden SK47.45+6.4910.38
6Astrid KravdalGjø-Vard OL48.03+7.0710.42
7Audrun UtskarpenOslostudentenes IK50.38+9.4211.16
8Valborg MadslienLillehammer OK50.47+9.5111.18
9Helena AxelssonNydalens SK53.55+12.5912.00
10Sara MathisenPorsgrunn OL55.15+14.1912.18
11Grete WestgaardIndre Østfold OK1.05.34+24.3814.36
12Lene SandvikHalden SK1.11.11+30.1515.51
13Trude HansenBerger og Svelvik OL1.12.47+31.5116.12
0Nina BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 45-

3 820 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri StørmerNydalens SK35.399.19
2Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK37.26+1.479.47
3Runa Lien BackstrømHalden SK39.44+4.0510.24
4Jorun RuudAsker Skiklubb40.39+5.0010.38
5Hege SolerødGjø-Vard OL41.54+6.1510.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Hilde GrønengLillehammer OK42.00+6.2110.59
7Anne Borgen SturødNydalens SK42.20+6.4111.04
8Else Kari ScheeleNydalens SK43.27+7.4811.22
9Frauke Schmitt GranHalden SK43.31+7.5211.23
10Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK44.19+8.4011.36
11Nora SkauenIL Tyrving44.49+9.1011.43
12Eva Lill KvisleAsker Skiklubb44.57+9.1811.46
13Hanne Lerche RaadalHalden SK45.00+9.2111.46
14Kirsti KringhaugRingerike OL45.30+9.5111.54
15Marit B. EithunNittedal OL45.54+10.1512.00
16Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb46.29+10.5012.10
17Tone Karina IngesenSarpsborg OL48.38+12.5912.43
18Ingrid Eide RappRaumar Orientering49.41+14.0213.00
19Hilde VassendPorsgrunn OL51.21+15.4213.26
20Tone SkramRøyken OL51.42+16.0313.32
21Anne Guro NøklebyRingerike OL51.47+16.0813.33
22Heidi ØstliRaumar Orientering53.21+17.4213.57
23Line Skjevik ArnevikRingerike OL55.01+19.2214.24
24Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK55.24+19.4514.30
25Trine OldernesLillomarka OL59.33+23.5415.35
26Kristin EgerKongsberg OL1.00.37+24.5815.52
27Katrine BakkeFossum IF1.02.28+26.4916.21
28Milda ØhlckersIL Tyrving1.03.00+27.2116.29
29Ann Elin FlågenHeming Orientering1.03.45+28.0616.41
30Aud Ellen BrevikSturla, IF1.04.18+28.3916.49
31Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering1.07.00+31.2117.32
32Lenka WestinPorsgrunn OL1.07.39+32.0017.42
33Mette SpangbergKonnerud IL1.08.50+33.1118.01
34Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.08.57+33.1818.02
35Kristin FalkFossum IF1.08.58+33.1918.03
36Gunn Elin RudiHadeland OL1.11.38+35.5918.45
37Merete UndelandSturla, IF1.13.39+38.0019.16
38Charlotte SkourupSturla, IF1.14.14+38.3519.25
39Heidi MyklemyrEiker OL1.19.02+43.2320.41
40Solveig BerganNydalens SK1.20.57+45.1821.11
41Kristin BruserudOL Trollo1.24.52+49.1322.12
0Anne-Kristin KvammeRingerike OLdiskvalifisert
0Mona LomeHamar OKdiskvalifisert
0Hilde PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert
0Mai Britt BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
0Isa HeggedalKonnerud ILdiskvalifisert

D 50-

3 300 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK30.159.10
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering31.37+1.229.34
3Sissel SkovlyRingerike OL34.24+4.0910.25
4Hilda ØfsthusAsker Skiklubb34.45+4.3010.31
5Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb35.42+5.2710.49
6Unn Hilde HeggedalKongsberg OL37.02+6.4711.13
7Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)37.12+6.5711.16
8Solveig SikkelandIL Tyrving37.28+7.1311.21
9Heidi SchatvetNotodden OL39.12+8.5711.52
10Hilde StorløkkenKongsberg OL39.37+9.2212.00
11Trine OlaussenFredrikstad SK39.40+9.2512.01
12May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering40.01+9.4612.07
13Tove HeimdalKonnerud IL40.35+10.2012.17
14Kjersti HovFossum IF41.59+11.4412.43
15Anita Sørensen DrageKongsberg OL42.29+12.1412.52
16Marianne NjåsteinIL Tyrving42.53+12.3812.59
17Vanja StaffOL Toten-Troll42.56+12.4113.00
18Anne Marit BjergaardNydalens SK43.01+12.4613.02
19Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn43.30+13.1513.10
20Anne MadslienNydalens SK44.11+13.5613.23
21Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK45.13+14.5813.42
22Kjersti Holt HanssenMåren OK46.15+16.0014.00
23Trude FixdalIL Koll47.17+17.0214.19
24Anne Kristine NorderudIL Tyrving47.18+17.0314.20
25Maria TorgersenBækkelagets SK48.04+17.4914.33
26Eirin MathiesenRingerike OL48.11+17.5614.36
27Elisabeth HetlevikKongsberg OL49.18+19.0314.56
28Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering50.31+20.1615.18
29Marianne ArnesenAsker Skiklubb52.12+21.5715.49
30Margrete EngzeliusAsker Skiklubb53.23+23.0816.10
31Ingeborg ØderudBækkelagets SK54.40+24.2516.33
32Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering56.37+26.2217.09
33Maria PerssonAsker Skiklubb57.08+26.5317.18
34Wenche LindløvSarpsborg OL58.14+27.5917.38
35Gunhild MyhrAsker Skiklubb59.55+29.4018.09
36Lillian BergeSandefjord OK1.01.33+31.1818.39
37Eldri HoloFossum IF1.05.55+35.4019.58
38Kari MadslienNydalens SK1.07.42+37.2720.30
39Anne Catherine EkrollRaumar Orientering1.08.00+37.4520.36
40Kristin FleisjeNittedal OL1.09.55+39.4021.11
0Siw SolstadIL Tyrvingdiskvalifisert

D 55-

3 300 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK32.389.53
2Ellen Sofie OlsvikNydalens SK36.39+4.0111.06
3Berit DanielsenIL Tyrving39.51+7.1312.04
4Gunhild HennumLierbygda OL40.05+7.2712.08
5Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK40.34+7.5612.17
6Kjersti SkantzeIL Tyrving41.47+9.0912.39
7Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL42.22+9.4412.50
8Berit BergeIL Tyrving43.04+10.2613.03
9Ingrid RavnanOL Toten-Troll43.33+10.5513.11
10Helle Egeberg VáriSturla, IF43.47+11.0913.16
11Mona StrandMåren OK44.41+12.0313.32
12Marianne HjermstadFossum IF45.03+12.2513.39
13Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL46.02+13.2413.56
14Anne Julsrud HaugenHalden SK46.17+13.3914.01
15Reidunn HallanLillomarka OL47.16+14.3814.19
16Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL47.29+14.5114.23
17Randi NicolaisenAsker Skiklubb48.57+16.1914.50
18Bente LineIndre Østfold OK52.50+20.1216.00
19Anne C TurterNydalens SK53.12+20.3416.07
20Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering53.27+20.4916.11
21Dagrun MelkildHeming Orientering58.37+25.5917.45
22Gerd FossestølNittedal OL59.11+26.3317.56
23Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.04.17+31.3919.28
24Eva SyversenRøyken OL1.13.16+40.3822.12
25Grete BerntsenMåren OK1.14.02+41.2422.26
26Helena StubberudNydalens SK1.15.20+42.4222.49
27Inger SchibstedRøyken OL2.14.33+1.41.5540.46
0Elisabeth RømckeOK Mossdiskvalifisert
0Toril HallanLillomarka OLdiskvalifisert
0Turid GiilRond OLdiskvalifisert

D 60-

2 840 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL31.5311.13
2Sirpa LiljaModum OL33.48+1.5511.54
3Lis DæhliLøten o-lag34.15+2.2212.03
4Unni Strand KarlsenFredrikstad SK34.39+2.4612.12
5Wenche HultgreenIL Tyrving35.14+3.2112.24
6Liv Inger PrangerødTistedalen FL35.42+3.4912.34
7Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange36.05+4.1212.42
8Bjørg SvanbergRøyken OL36.52+4.5912.58
9Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK38.08+6.1513.25
10Randi NilstadIL Tyrving43.27+11.3415.17
11Wenche BjørnstadRingsaker OK45.23+13.3015.58
12Ellen Marie TurterNydalens SK46.44+14.5116.27
13Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL55.07+23.1419.24
14Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn59.47+27.5421.03
0Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 65-

2 840 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL42.3214.58
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL49.36+7.0417.27
3Anne Karin StigemoIL Imås53.02+10.3018.40
4Torid KvaalFreidig54.36+12.0419.13
5Ildiko HorvatiIL Tyrving57.33+15.0120.15
6Ingeborg BakkenMåren OK58.35+16.0320.37
7Toril RiddervoldHeming Orientering1.02.22+19.5021.57
8Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.02.27+19.5521.59
9Bodil BerbyTrøsken IL1.06.03+23.3123.15
10Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.09.48+27.1624.34
11Helga PeveriEiker OL1.11.04+28.3225.01
0Jessica KathleMåren OKdiskvalifisert
Kari HommerenTrøsken ILdiskvalifisert

D 70-

2 560 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv FeiringHamar OK46.3418.11
2Birgitte BekkelundRøyken OL49.53+3.1919.29
3Kirsten BakkeGjø-Vard OL55.14+8.4021.34
4Margareta BrynhildsenStokke IL56.08+9.3421.55
5Kjersti ThoStabæk IF1.00.56+14.2223.48
6Sidsel SandelienHeming Orientering1.02.37+16.0324.27
7Tea ForbergRond OL1.03.11+16.3724.40
8Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.04.12+17.3825.04
9Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.32.55+46.2136.17
0Astrid Reppesgård LieHedrum OLdiskvalifisert
0Inger HalckMåren OKdiskvalifisert

D 75-

2 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF1.01.4924.08
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.05.11+3.2225.27
3Johanna YtterbølGimle IF1.28.29+26.4034.33
0Elin DahlenRingerike OLdiskvalifisert
Elin DahlenRingerike OLbrutt

D 80-

2 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudveig JørundlandOK Sør1.04.5425.21

H -10

2 150 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK42.5319.56
Arne BisethKongsberg OL58.5027.21
Olaf Blom-HagenFossum IF24.1711.17
Anders Hovgaard EisvangOK Moss30.5614.23
Magnus Flydal JenstadFossum IF46.2821.36
Brage KristiansenOK Moss1.09.0032.05
Selmer LøkenOK Moss31.1214.30
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL25.5112.01
Magnus SigurdssonStokke IL20.299.31
Erlend SommerheinOK Horten19.559.15
Nikolai TesloHadeland OL29.5913.56
Ville Emil WingstedtHalden SK26.0712.08

H 11-12

2 160 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL15.157.03
2Martin Christoffer BorgIL Koll16.44+1.297.44
3Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn19.09+3.548.51
4Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22.01+6.4610.11
5Emil Husebye AamodtFredrikstad SK22.07+6.5210.14
6Sverre SandvikHalden SK22.08+6.5310.14
7Simen Gløgård StensrudNittedal OL22.46+7.3110.32
8Rasmus D. EastwoodLillomarka OL23.39+8.2410.56
9Audun NordbyFredrikstad SK25.05+9.5011.36
10Mathias LinløkkenØstmarka OK25.06+9.5111.37
11Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL25.52+10.3711.58
12Frikk FinsrudAsker Skiklubb25.59+10.4412.01
13Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn26.00+10.4512.02
14Mathias BirkelundAsker Skiklubb26.45+11.3012.23
15Marius Juell LarsenIL Tyrving28.23+13.0813.08
16Erlend Grønlund MoenGimle IF28.27+13.1213.10
17Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK30.35+15.2014.09
18Vilhelm SvarødHalden SK39.16+24.0118.10
19Abdirahman HassanOK Moss49.11+33.5622.46
20Birk BreimoOK Moss56.00+40.4525.55
0Øystein Kveseth IngebretsenLillomarka OLdiskvalifisert
0Niclas GunnerødStokke ILdiskvalifisert
0Vetle FosdalGimle IFdiskvalifisert

H 11-12N

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen SkeideOppsal Orientering15.388.29
2Erlend BakkeFossum IF19.46+4.0810.44
3Markus HirschBækkelagets SK35.53+20.1519.30
4Leo LundeOK Moss52.05+36.2728.18

H 13-14

2 910 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute BerganNydalens SK20.036.53
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK20.48+0.457.08
3Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK21.02+0.597.13
4Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK21.17+1.147.18
5Sigurd Saxe SandvikHalden SK21.24+1.217.21
6Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn21.30+1.277.23
7Andreas DaleBergens TF21.32+1.297.23
8Tor Erling GjølsjøOK Moss21.52+1.497.30
9Sivert PoppeFredrikstad SK21.53+1.507.31
10Jonas MyhrAsker Skiklubb21.58+1.557.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Lukas KlausenSturla, IF21.59+1.567.33
12Martin Størmer-AntonsenNydalens SK22.08+2.057.36
13Halvor LøkenKongsberg OL22.37+2.347.46
14Christian Fredrik BorgIL Koll22.55+2.527.52
15Johan EgerKongsberg OL22.59+2.567.53
16Martin Nøkleby MellingRingerike OL23.01+2.587.54
17Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering23.13+3.107.58
18Fridtjof ReuschHeming Orientering23.14+3.117.59
19Ludvik SætherFredrikstad SK23.22+3.198.01
20Axel AaldeNydalens SK23.26+3.238.03
21Alfred BjørnerødOK Moss23.42+3.398.08
22Sondre LadimOK Moss23.59+3.568.14
23Stein Aas StræteRingerike OL24.13+4.108.19
24Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering24.16+4.138.20
25Philip RomørenFossum IF24.44+4.418.29
26Mats LindaasElverum OK26.59+6.569.16
27Tarje EspelinAsker Skiklubb27.34+7.319.28
28Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK28.00+7.579.37
29Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL29.41+9.3810.12
30Mikael BirkelundAsker Skiklubb31.27+11.2410.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
31Elias StubberudNydalens SK31.40+11.3710.52
32Stian Måseide SørlieRaumar Orientering32.07+12.0411.02
33Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK32.37+12.3411.12
34Atle Nikolai WølloKongsberg OL33.34+13.3111.32
35Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss33.45+13.4211.35
36Kristian Juell LarsenIL Tyrving34.00+13.5711.41
37Gaute LindaasElverum OK34.05+14.0211.42
38Theodor BjørkSandefjord OK35.14+15.1112.06
39Birk Felland SætnanFossum IF35.22+15.1912.09
40Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb36.07+16.0412.24
41Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb36.35+16.3212.34
42Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK39.36+19.3313.36
43Vilmer NybergAsker Skiklubb39.41+19.3813.38
44Eivind Bogen ArenthSturla, IF41.05+21.0214.07
45Arne BerganKongsberg OL41.12+21.0914.09
46Anders KlavenesSandefjord OK41.59+21.5614.25
47Anders TaraldsenLillehammer OK44.02+23.5915.07
48Birk ThorstensenOppsal Orientering44.18+24.1515.13
49Jonathan EylertsenHalden SK45.54+25.5115.46
50Peder BryggenHalden SK1.17.05+57.0226.29
0Kristoffer ØhlckersIL Tyrvingdiskvalifisert
0Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Tobias MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 13-16C

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn21.319.46
2Eirik Røhne SkoftelandIL Koll36.13+14.4216.27
3Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering44.32+23.0120.14
0Håkon WedumLillehammer OKdiskvalifisert

H 13-16N

2 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar HansenSarpsborg OL25.4711.52

H 15-16

4 320 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK30.387.05
2Lars Young VikNydalens SK33.06+2.287.39
3Isak JonssonNydalens SK34.08+3.307.54
4Bendik EliassenFredrikstad SK37.52+7.148.45
5Nils TveiteÅs-NMBU Orientering37.59+7.218.47
6Sondre YtterbøAsker Skiklubb38.02+7.248.48
7Johan Kristian UndelandSturla, IF39.07+8.299.03
8Felix FinsrudAsker Skiklubb40.16+9.389.19
9Kristian ØstermannHeming Orientering41.32+10.549.36
10Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering42.08+11.309.45
11Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering42.48+12.109.54
12Grunde IsaksætreGrue IL43.14+12.3610.00
13Eivind Berner MyhreFossum IF44.26+13.4810.17
14Eirik ImrikFredrikstad SK44.43+14.0510.21
15Sivert Sande KvermeFossum IF44.52+14.1410.23
16Cornelius BjørkSandefjord OK45.03+14.2510.25
17Gaute Kvittum NytrøenTynset IF46.59+16.2110.52
18Anders HorveiRaumar Orientering48.01+17.2311.06
19Tobias EspedalNydalens SK49.42+19.0411.30
20Eirik BlågestadIndre Østfold OK50.20+19.4211.39
21Sondre OttesenFredrikstad SK50.58+20.2011.47
22Odin SætherFredrikstad SK52.40+22.0212.11
23Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF52.56+22.1812.15
24Ferdinand FremmingHeming Orientering53.13+22.3512.19
25Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL54.14+23.3612.33
26Jakob TorgersenHalden SK54.21+23.4312.34
27Runar Saur ModahlFredrikstad SK55.52+25.1412.55
28Erlend BørliFossum IF57.05+26.2713.12
29Vetle DrageKongsberg OL57.07+26.2913.13
30Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK58.14+27.3613.28
31Christopher LadimOK Moss59.16+28.3813.43
32Tore Herman KirkebøenHalden SK59.51+29.1313.51
33Sondre Zahl HagenFossum IF1.00.18+29.4013.57
34Henrik ReuschHeming Orientering1.00.46+30.0814.03
35Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering1.00.47+30.0914.04
36Theodor LierIndre Østfold OK1.01.28+30.5014.13
37Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering1.04.46+34.0814.59
38Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.06.01+35.2315.16
38Mikkel KatlaFossum IF1.06.01+35.2315.16
40John OtterleiØstmarka OK1.09.43+39.0516.08
41Vebjørn Blom-HagenFossum IF1.16.34+45.5617.43
42Joachim Sandor KnudsenSturla, IF1.19.32+48.5418.24
43Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.21.09+50.3118.47
44Adam KristiansenOK Moss1.43.10+1.12.3223.52
0Mathias Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert
0Andreas Juell LarsenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert
0Egil FrydenlundSturla, IFdiskvalifisert
0Rolf Trygve HaugKongsberg OLdiskvalifisert
0Eilev KvaaleAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Jonatan AuneHalden SKdiskvalifisert
0Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

H 15-16B

2 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Endre Rognskog MellaOppsal Orientering30.1910.25
2Sander BystrømIndre Østfold OK33.37+3.1811.33
3Sander Solheim OttesenSturla, IF35.26+5.0712.10

H 17-A kort

3 870 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL36.599.33
2Øivind FrøislandVang OL40.11+3.1210.22
3Ola LestebergKongsberg OL48.42+11.4312.35
4Peter CarlsenSturla, IF49.23+12.2412.45
5Marius StaffOL Toten-Troll51.45+14.4613.22
6Fredrik SaugestadNydalens SK53.49+16.5013.54
7Trond Ivar FossaasGimle IF54.52+17.5314.10
8Arnstein DaleOL Vallset/Stange55.11+18.1214.15
9Tore Grønlund MoenGimle IF1.01.05+24.0615.47
10Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL1.01.49+24.5015.58
11Fredrik FærdenKolbotn og Skimt OL1.05.26+28.2716.54
12Petter FureOppsal Orientering1.16.55+39.5619.52
13Ola NilsenOppsal Orientering1.20.17+43.1820.44

H 17-B

3 070 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus Månum MoenMåren OK23.417.42
2Jan MolstadGjø-Vard OL30.45+7.0410.00
3Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK31.14+7.3310.10
4Per Anders YtterbøAsker Skiklubb32.37+8.5610.37
5Jarle RogndokkenFet OL35.47+12.0611.39
6Haakon PettersenSandefjord OK35.52+12.1111.40
7Martin HeitmannGimle IF36.16+12.3511.48
8Morten AndresenOK Skeidi37.12+13.3112.07
9Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL41.36+17.5513.33
10Thor NorderudIL Tyrving45.08+21.2714.42
0Runar ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Thor VollsetHeming Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LundeVarteig OL19.108.20
2Børge TaraldsenLillehammer OK24.10+5.0010.30

H 21-A

5 450 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henning C StrandhagenRøyken OL49.159.02
2Thomas SchiveBækkelagets SK51.50+2.359.30
3Stig Carlson StrandhagenRøyken OL53.52+4.379.53
4Daniel FløtreNydalens SK59.30+10.1510.55
5Arno Lilja GrønhovdModum OL1.02.52+13.3711.32
6Torgeir StrandhagenRøyken OL1.03.14+13.5911.36
7Eirik RavnanIL Tyrving1.03.18+14.0311.36
8Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.08.02+18.4712.28
9Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.12.38+23.2313.19
10Brian Aagaard NielsenLillomarka OL1.14.02+24.4713.35
11Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb1.15.09+25.5413.47
12Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1.17.53+28.3814.17
13Pål SkogedalAsker Skiklubb1.24.01+34.4615.24
14Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK1.30.01+40.4616.31
0Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 35-

5 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Drange RuudRøyken OL39.317.15
2Stian OverskeidIndre Østfold OK1.03.02+23.3111.33
3Tom André AlstadsætherEiker OL1.35.14+55.4317.28
0Lars JacobsenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 40-

5 450 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inge LindsethNydalens SK46.228.30
2Karl Even RyghHeming Orientering49.42+3.209.07
3Jan Tore LudvigsenIL Koll50.02+3.409.10
4Gard LindsethNydalens SK52.10+5.489.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Thomas BedinIndre Østfold OK56.23+10.0110.20
6Espen RøsteKongsberg OL56.30+10.0810.22
7Henrik Bleken RudVang OL57.43+11.2110.35
8Torstein HoleNydalens SK58.06+11.4410.39
9Pål Christian IngierdBækkelagets SK58.48+12.2610.47
10Steinar EastwoodLillomarka OL1.00.33+14.1111.06
11Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.00.48+14.2611.09
12Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1.01.26+15.0411.16
13Lars ChristiansenIndre Østfold OK1.01.42+15.2011.19
14Are BisethKongsberg OL1.02.32+16.1011.28
15Ivar SeierstadIL GeoForm1.03.03+16.4111.34
16Thomas LieFredrikstad SK1.06.27+20.0512.11
17Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.07.33+21.1112.23
18André JægtvikKonnerud IL1.09.00+22.3812.39
19Runar StangTrøsken IL1.27.39+41.1716.04
0Sindre ValsgårdIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Charles HalaasFossum IFdiskvalifisert
0Endre StoksethNydalens SKdiskvalifisert

H 45-

4 970 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK32.446.35
2Henrik OttesenFredrikstad SK34.45+2.016.59
3Rune ScheeleNydalens SK36.39+3.557.22
4Esten KorenNydalens SK37.48+5.047.36
5Håvard HågårdKonnerud IL39.01+6.177.51
6Espen DanevadFredrikstad SK39.05+6.217.51
7Kenneth BilstadVang OL39.19+6.357.54
8Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering39.55+7.118.01
9Harald BakkeFossum IF40.01+7.178.03
10Lars-Inge ArnevikRingerike OL40.33+7.498.09
11Svein MelbySarpsborg OL41.42+8.588.23
12Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL43.38+10.548.46
13Tor BrennaNittedal OL44.25+11.418.56
14Martin ØhmanGjø-Vard OL44.26+11.428.56
15Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering44.31+11.478.57
16Torbjørn Blom-hagenFossum IF45.46+13.029.12
17Pål BackstrømHalden SK45.54+13.109.14
18Pål SommerheinOK Horten46.04+13.209.16
19Øyvind LienGjø-Vard OL46.11+13.279.17
20Lars EnerhaugenModum OL46.22+13.389.19
21Eirik JørgensenIL Tyrving47.38+14.549.35
22Kyrre GranFet OL47.43+14.599.36
23Trond GjelstadSandefjord OK47.47+15.039.36
24Stig MellingRingerike OL47.49+15.059.37
25Per Olav GulbrandsenLarvik OK48.01+15.179.39
26Morten MoslandOppsal Orientering48.17+15.339.42
27Bjørn MartiniAsker Skiklubb49.44+17.0010.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
28Hans Christian MeenPorsgrunn OL51.07+18.2310.17
29Kent KopperudIndre Østfold OK51.47+19.0310.25
30Bjørnar OlsrødStokke IL51.54+19.1010.26
31Bjørn HaugeNydalens SK52.21+19.3710.31
32Einar ModahlFredrikstad SK52.56+20.1210.39
33Dag Arne LierIndre Østfold OK53.03+20.1910.40
34Anders FærdenKolbotn og Skimt OL53.08+20.2410.41
35Knut Jostein SætnanFossum IF53.41+20.5710.48
36Harald Eide-FredriksenHeming Orientering54.29+21.4510.57
37Morten RannemFossum IF54.49+22.0511.01
38Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL55.13+22.2911.06
39Roar MathisenOL Tønsberg og omegn56.22+23.3811.20
40Ståle HeitmannFossum IF57.29+24.4511.33
41Terje BlindheimLillomarka OL58.07+25.2311.41
41Trond EvensenOL Tønsberg og omegn58.07+25.2311.41
43Anders GustafssonSturla, IF58.25+25.4111.45
44Tor RingstadHedrum OL58.36+25.5211.47
45Bjørn Axel GranHalden SK59.15+26.3111.55
46Christian ReuschHeming Orientering59.21+26.3711.56
47Øyvind ThømtIndre Østfold OK59.38+26.5411.59
48Håkon BørliFossum IF1.03.35+30.5112.47
49Olav HasaasFossum IF1.05.39+32.5513.12
50Hans Olav HygenØstmarka OK1.10.57+38.1314.16
51Even ErlienGjø-Vard OL1.11.03+38.1914.17
52Erik Utne VieHaugesund IL Orientering1.17.20+44.3615.33
53Pål AngvollFredrikstad SK1.18.50+46.0615.51
54Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.26.01+53.1717.18
55Einar KlavenesSandefjord OK1.37.22+1.04.3819.35
0Christian GløgårdNittedal OLdiskvalifisert
0Karl Anton UndelandSturla, IFdiskvalifisert

H 50-

4 870 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum IF38.267.53
2Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb40.02+1.368.13
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering40.25+1.598.17
4Øystein ØstermannHeming Orientering42.50+4.248.47
5Jan Richard EriksenAsker Skiklubb42.59+4.338.49
6Øyvind HyllesethSkien OK43.47+5.218.59
7Helge GisholtOK Skeidi43.48+5.228.59
8Jon Iver BakkenNydalens SK43.53+5.279.00
9Geir NilsenViul Orienteringsklubb44.09+5.439.03
10Are KristiansenIL Tyrving44.55+6.299.13
11Syver LøkenKongsberg OL45.12+6.469.16
12Frank LøwengreenFredrikstad SK45.20+6.549.18
13Nils Petter FremmingHeming Orientering45.29+7.039.20
14Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)46.07+7.419.28
15Ottar WiklundNydalens SK46.31+8.059.33
16Jan Erik IsaksenNydalens SK47.40+9.149.47
17Harald KvisliNotodden OL48.54+10.2810.02
18Øystein JensenSarpsborg OL49.36+11.1010.11
19Frank SvarødIdd Sportsklubb49.40+11.1410.11
20Arild AndresenFossum IF50.10+11.4410.18
21Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL50.26+12.0010.21
22Børge PedersenNydalens SK50.52+12.2610.26
23Ole IngesenSarpsborg OL51.17+12.5110.31
24Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb51.50+13.2410.38
25Gjermund GravirAsker Skiklubb51.53+13.2710.39
26Erik SaugerudKonnerud IL53.11+14.4510.55
27Tormod JensenSarpsborg OL53.36+15.1011.00
28Guttorm L EggeOslostudentenes IK53.38+15.1211.00
29Arne TorgersenBækkelagets SK53.47+15.2111.02
30Håkon JendalFossum IF54.49+16.2311.15
31Jan Tore HenriksenNydalens SK54.54+16.2811.16
32Arne DybdahlLillomarka OL55.39+17.1311.25
33Jan Erik AalbergBækkelagets SK56.12+17.4611.32
34Kjetil EspedalNydalens SK56.31+18.0511.36
35Arne Håkon JørgensenSandefjord OK59.26+21.0012.12
36Einar TesloHadeland OL59.51+21.2512.17
37Stein H. HagenFossum IF1.01.23+22.5712.36
38Terje LinløkkenØstmarka OK1.01.28+23.0212.37
39Ole Edvard HjortlandLarvik OK1.01.36+23.1012.38
40Ole Petter HaugenNydalens SK1.01.45+23.1912.40
41Øyvind HelmersenFet OL1.02.18+23.5212.47
42Njål SvingheimKonnerud IL1.02.31+24.0512.50
43Svein GranerudAsker Skiklubb1.02.46+24.2012.53
44Torstein KvaaleAsker Skiklubb1.03.30+25.0413.02
45Roar ByeModum OL1.04.41+26.1513.16
46Gudmund JenssenHalden SK1.04.54+26.2813.19
47Nils Henrik JendalFossum IF1.05.03+26.3713.21
48Roger Andre VaneboKongsberg OL1.07.19+28.5313.49
49Ole TørnqvistFana IL1.09.02+30.3614.10
50Stein MellaOppsal Orientering1.10.47+32.2114.32
51Harald BergeLøten o-lag1.12.10+33.4414.49
52Anders FlågenHeming Orientering1.14.52+36.2615.22
53Bent Sande KvermeFossum IF1.16.55+38.2915.47
54Tormod BøeFossum IF1.19.25+40.5916.18
55Øivind BergetSarpsborg OL1.20.48+42.2216.35
56Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1.21.23+42.5716.42
57Oskar KaaløySandefjord OK1.43.57+1.05.3121.20
0Dag BrenåsVarteig OLdiskvalifisert
0Idar BrekkeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Are NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
0Einar GisholtFossum IFdiskvalifisert

H 55-

4 187 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein-Erik SøgårdKongsberg OL33.157.56
2Arild KirkerødSarpsborg OL35.19+2.048.26
3Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL35.26+2.118.27
4Per SlungaardIL Tyrving35.53+2.388.34
5Audun StrandlieGjø-Vard OL36.47+3.328.47
6Kim Farnes HansenLierbygda OL37.17+4.028.54
7Bjørn Henning GrandalIL Tyrving37.27+4.128.56
8Kristian KihleRingerike OL37.28+4.138.56
9Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL37.59+4.449.04
10Egil EideIL Tyrving38.03+4.489.05
11Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering38.29+5.149.11
12Øyvind DrageKongsberg OL39.07+5.529.20
13Terje DengerudNydalens SK39.09+5.549.21
14Onno VerberneOL Toten-Troll39.55+6.409.32
15Erik NæssØstmarka OK41.18+8.039.51
16Bjørn BakkevigHeming Orientering42.08+8.5310.03
17Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering42.25+9.1010.07
18Hallvard FjærLillomarka OL43.13+9.5810.19
19Asle JahrenRaumar Orientering43.14+9.5910.19
20Kjell MarksetIL Koll44.09+10.5410.32
21Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL44.21+11.0610.35
22Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)44.22+11.0710.35
23Petter GullikstadRøros IL45.53+12.3810.57
24Hallvard BergIL Tyrving45.57+12.4210.58
25Øystein KildahlØstmarka OK46.13+12.5811.02
26Øivind MyhreKongsberg OL46.43+13.2811.09
27Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL46.46+13.3111.10
28Nils Harald StaffOL Toten-Troll46.49+13.3411.10
29Espen RaastadSkien OK46.53+13.3811.11
30Jan Morten AndersenSturla, IF47.09+13.5411.15
31Andreas HuberHamar OK47.32+14.1711.21
32Per SandbergNydalens SK48.05+14.5011.29
33Ove MartinsenHauketo IF48.11+14.5611.30
34Bjørn WilladssenHeming Orientering48.46+15.3111.38
35Lars-Erik FiskumIL Tyrving48.51+15.3611.40
36Terje HenriksenAsker Skiklubb48.58+15.4311.41 Last ned GPS-spor i gpx-format
37Sigbjørn ModalsliFossum IF49.56+16.4111.55
38Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb50.57+17.4212.10
39Peer StiansenNydalens SK51.03+17.4812.11
40Håkon LøvliAsker Skiklubb51.34+18.1912.18
41Axel BromanderFredrikstad SK52.06+18.5112.26
42Tor LahlumKolbotn og Skimt OL52.53+19.3812.37
43Øyvind Roger HansenRøyken OL53.22+20.0712.44
44Morten KarlsenMåren OK57.08+23.5313.38
45Halvor JutulstadBækkelagets SK57.59+24.4413.50
46Hans Henrik FremmingHeming Orientering1.00.51+27.3614.31
47Christian SchibstedRøyken OL1.01.58+28.4314.47
48Roar NydalAsker Skiklubb1.07.29+34.1416.07
49Frode KamsvågIL Tyrving1.12.24+39.0917.17
50Pål HellerudHalden SK1.12.26+39.1117.17
51John YtternesKolbotn og Skimt OL1.20.09+46.5419.08
52Donald SkantzeIL Tyrving1.30.07+56.5221.31
0Richard HolmgrenBergnäsets AIKdiskvalifisert
0Jon LahlumIL GeoFormdiskvalifisert
0Jan SølvbergEiker OLdiskvalifisert

H 60-

4 187 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving37.068.51
2Arve GlittumOK Skeidi37.59+0.539.04
3Einar JensenNydalens SK38.08+1.029.06
4Øystein RuudFredrikstad SK38.10+1.049.06
5Kjell WestinPorsgrunn OL39.30+2.249.26
6Eirik NordbrødenHalden SK40.58+3.529.47
7Einar Kristian LundeVarteig OL43.44+6.3810.26
8Frode LøsetRingerike OL45.01+7.5510.45
9Trond HegnaAsker Skiklubb45.37+8.3110.53
10Per Gunnar DahlRingerike OL45.51+8.4510.57
11Tor Ragnar AndersenHalden SK46.30+9.2411.06
12Per OsenVestre Akers SK46.46+9.4011.10
13Harald ØstbyeElverum OK46.47+9.4111.10
14Kjell RønnebergRøyken OL47.52+10.4611.25
15Kjell SvanbergRøyken OL49.54+12.4811.55
16Per SchancheAsker Skiklubb50.16+13.1012.00
17Geir Holm GundersenSturla, IF50.35+13.2912.04
18Einar LienLøten o-lag50.37+13.3112.05
19Øyvind SørlieHadeland OL51.25+14.1912.16
20Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL53.47+16.4112.50
21Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK55.13+18.0713.11
22Alf PettersenIL Tyrving56.21+19.1513.27
23Morten JohannessenRøyken OL1.00.17+23.1114.23
24Øyvind GylverAsker Skiklubb1.00.19+23.1314.24
25Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.00.37+23.3114.28
26Tov Arne BondalNotodden OL1.07.22+30.1616.05
27Fredrik SteiwerLillomarka OL1.20.29+43.2319.13

H 65-

3 820 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK38.3310.05
2Per-Erik ØstlieDriv IL38.41+0.0810.07
3Ola BroxOL Toten-Troll40.03+1.3010.29
4Petter NæssOppsal Orientering40.25+1.5210.34
5Øivind FadumSande Sportsklubb43.41+5.0811.26
6Harald AasheimOppsal Orientering44.01+5.2811.31
7Paul SkjakerHadeland OL48.15+9.4212.37 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Jimmy NordliTrøsken IL48.52+10.1912.47
9Peter KlavenessMåren OK48.59+10.2612.49
10Per Ove TransethRøyken OL50.09+11.3613.07
11Widar TrømborgSande Sportsklubb50.21+11.4813.10
12Per ØhlckersIL Tyrving53.24+14.5113.58
13Ole Jørgen HommerenTrøsken IL56.32+17.5914.47
14Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.03.01+24.2816.29
15Hans Lyder HaareKonnerud IL1.03.16+24.4316.33
16Leif Roger HultgreenRingerike OL1.04.01+25.2816.45
17Georg KapperudOppsal Orientering1.48.48+1.10.1528.28

H 70-

2 840 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF29.4110.27
2Jon FærdenKolbotn og Skimt OL33.42+4.0111.51 Last ned GPS-spor i gpx-format
3John Thomas PetersenNittedal OL33.53+4.1211.55
4Ingar HåkonsenKongsberg OL34.16+4.3512.03
5Runar KittilsenStokke IL35.49+6.0812.36
6Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving36.38+6.5712.53
7Anders Johan KrosbyFredrikstad SK37.55+8.1413.21
8Bjørn SpjelkavikIL Tyrving38.25+8.4413.31
9Hasse BergstrømIL Tyrving38.39+8.5813.36
10Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering38.42+9.0113.37
11Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL40.03+10.2214.06
12Terje MalmHamar OK40.28+10.4714.14
13Thorolf TrolsrudBotne SK40.45+11.0414.20
14Trond WettergreenDriv IL40.55+11.1414.24
15Hans StordalOL Tønsberg og omegn41.08+11.2714.29
16Henning GaarderKonnerud IL41.24+11.4314.34
17Bjørn SandelienHeming Orientering42.00+12.1914.47 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Trond FeiringHamar OK47.43+18.0216.48
19Thor PalmgrenHalden SK48.14+18.3316.59
20Kjell StenstadvoldIL Tyrving50.14+20.3317.41
21Tom WahlgrenSarpsborg OL52.50+23.0918.36
22Åsmund JahrDriv IL56.28+26.4719.52
23György HorvatiIL Tyrving57.25+27.4420.13
24Rolf GjølbergLarvik OK58.23+28.4220.33
0Tore AabergIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 75-

2 840 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK33.4311.52
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF40.48+7.0514.21
3Tormod DahlenRingerike OL43.06+9.2315.10
4Per Øystein AndersenLarvik OK43.56+10.1315.28
5Erling TidemannLommedalens IL44.40+10.5715.43
6Odd KletteliBækkelagets SK46.47+13.0416.28
7Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn46.59+13.1616.32
8Oddvar GjelstadSandefjord OK48.03+14.2016.55
9Jon C. FougnerHeming Orientering48.58+15.1517.14
10Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK50.14+16.3117.41
11Ivar Louis BergSturla, IF52.04+18.2118.20
12Steinar RuudKonnerud IL52.30+18.4718.29
13Bjørn GunnerødAsker Skiklubb54.06+20.2319.02
14Bjørn EgnerHeming Orientering1.02.35+28.5222.02
15Magnar ØvreåsBotne SK1.03.12+29.2922.15
16Trygve FosseGimle IF1.03.38+29.5522.24
17Roger TorperIndre Østfold OK1.11.18+37.3525.06
18Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.17.20+43.3727.13
0Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert
0Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert

H 80-

2 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor DrageHaugerud IF46.1118.02
2Magnar ReppesgårdHedrum OL1.02.44+16.3324.30
3Einar JørundlandOK Sør1.04.05+17.5425.01
4Helge HalvorsenLarvik OK1.10.25+24.1427.30
5Per MeilandLommedalens IL1.56.32+1.10.2145.31
0Carl-Fred. KolderupStabæk IFdiskvalifisert

H 85-

2 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor HernesGimle IF1.23.4432.42
0Helge TvedtenLarvik OKdiskvalifisert

D 17-18 E

4 390 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane DyrkornEiker OL41.119.22
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF44.45+3.3410.11
3Ragne WiklundNydalens SK45.09+3.5810.17
4Hanne VassendPorsgrunn OL49.03+7.5211.10
5Aurora GjølsjøOK Moss49.20+8.0911.14
6Åsne Naadland HoloFossum IF49.36+8.2511.17
7Oda Marie ColquhounLillomarka OL49.46+8.3511.20
8Synne StrandAsker Skiklubb50.47+9.3611.34
9Heidi Therese WiestVang OL51.25+10.1411.42
10Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK51.27+10.1611.43
11Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK52.19+11.0811.55
12Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK52.28+11.1711.57
13Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL52.31+11.2011.57
14Marlin HaavengenKongsberg OL52.48+11.3712.01
15Helene EgerKongsberg OL53.43+12.3212.14
16Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss54.28+13.1712.24
17Anna MeenPorsgrunn OL56.47+15.3612.56
18Linn Mei WaalerMåren OK57.59+16.4813.12
19Maria Rørvik HaverLillomarka OL58.33+17.2213.20
20Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.00.12+19.0113.42
21Emma Eithun PaulsenLillomarka OL1.00.14+19.0313.43
22Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1.00.24+19.1313.45
23Maren NorderudIL Tyrving1.01.47+20.3614.04
24Solveig Eline BergIL Tyrving1.02.51+21.4014.18
25Andrine Harriet FremstadLarvik OK1.04.53+23.4214.46
26Ane Holm GrønengLillehammer OK1.09.01+27.5015.43
27Frida Bakken UlsethNydalens SK1.11.58+30.4716.23
28Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.13.51+32.4016.49
29Hedda SkatvedtRaumar Orientering1.14.34+33.2316.59
30Tonje Rognerud BøeFossum IF1.14.56+33.4517.04
31Andrea VaneboKongsberg OL1.20.58+39.4718.26
32Kathinka RogstadKongsberg OL1.20.59+39.4818.26
33Selma KristiansenOK Moss1.51.54+1.10.4325.29
Thea DyrkornEiker OLbrutt

D 19-20 E

4 730 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb47.4610.05
2Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL55.24+7.3811.42
3Oda J SikkelandIL Tyrving57.27+9.4112.08
4Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1.00.51+13.0512.51
5Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1.01.01+13.1512.53
6Margrete KrageSarpsborg OL1.01.36+13.5013.01
7Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.02.51+15.0513.17
8Marit Melby JacobsenLardal OL1.03.21+15.3513.23
9Ellen Marie AriansenLillomarka OL1.03.48+16.0213.29
10Emilie WestinPorsgrunn OL1.08.01+20.1514.22
11Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.08.24+20.3814.27
12Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1.12.17+24.3115.16
13Elise UllernIL Tyrving1.32.25+44.3919.32
0Vilde MalmeiNTNUIdiskvalifisert

D 21-E

5 090 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL39.267.44
2Sabine HauswirthHalden SK40.54+1.288.02
3Kine Hallan SteiwerHalden SK42.53+3.278.25
4Marie OlaussenFredrikstad SK43.17+3.518.30
5Lizzie InghamHalden SK45.33+6.078.56
6Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering46.46+7.209.11
7Marthe GløersenBækkelagets SK47.16+7.509.17
8Jo ShepherdHalden SK47.19+7.539.17
9Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK47.56+8.309.25
10Louise OramBækkelagets SK48.28+9.029.31
10Therese HaareKonnerud IL48.28+9.029.31
12Marion HuberNydalens SK48.48+9.229.35
13Ingjerd MyhreKongsberg OL49.08+9.429.39
14Delphine PoirotLillomarka OL49.24+9.589.42
15Linn HokholtIL Tyrving49.34+10.089.44
16Siri UlvestadNydalens SK49.43+10.179.46
17Lone MalmgrenGjø-Vard OL50.13+10.479.51
18Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK50.56+11.3010.00
19Emilie Westli AndersenLøten o-lag51.51+12.2510.11
20Cassie TrewinIL Tyrving52.57+13.3110.24
21Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL54.21+14.5510.40
22Gina GranstedtHalden SK54.31+15.0510.42
23Kristine FjeldboIL Tyrving54.32+15.0610.42
24Mari Jevne ArnesenIL Tyrving54.39+15.1310.44
25Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK54.48+15.2210.45
26Ida TiltnesIL Tyrving55.11+15.4510.50
27Gøril FristadHalden SK55.38+16.1210.55
28Hedda Raadal BjørloHalden SK56.38+17.1211.07
29Sofie JohanssonLøten o-lag56.55+17.2911.10
30Karoline AndersenIL Tyrving57.54+18.2811.22
31Lene Godager KaasBækkelagets SK59.22+19.5611.39
32Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1.02.40+23.1412.18
33Maren KoplandModum OL1.04.28+25.0212.39
34Arianna TauferNydalens SK1.04.33+25.0712.40
35Karoline AuneHalden SK1.04.34+25.0812.41
36Marit ValaOppsal Orientering1.06.32+27.0613.04
37Marianne DæhliHalden SK1.14.27+35.0114.37
0Maria BrodinFossum IFdiskvalifisert
0Ingvild Maalen-JohansenNTNUIdiskvalifisert
0Magdalena CermakovaNydalens SKdiskvalifisert
0Kamilla OlaussenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 17-18E

4 870 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias JonssonNydalens SK35.457.20
2Sander ArntzenAsker Skiklubb36.15+0.307.26
3Sindre R HoltHedrum OL39.09+3.248.02
4Oskar Spets StorhovFreidig39.27+3.428.06
5Niels Christian HellerudHalden SK39.53+4.088.11
6Aslak HeimdalKonnerud IL41.16+5.318.28
7August Asheim BirkelandHalden SK42.04+6.198.38
8Erik Hæstad BjørnstadFossum IF42.34+6.498.44
9Joar OldernesLillomarka OL43.11+7.268.52
9Njaal Ellegaard MelbyVang OL43.11+7.268.52
9Øyvind HjermstadFossum IF43.11+7.268.52
12Styrk Hundseid KamsvågFossum IF44.17+8.329.05
13Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb44.41+8.569.10
14Even LindaasVang OL46.01+10.169.26
15Elias Skjolden SørensenLillomarka OL46.07+10.229.28
16Jørgen BaklidKonnerud IL46.30+10.459.32
17Joar GjerdahlKonnerud IL47.03+11.189.39
18Trym B IslandOL Tønsberg og omegn47.59+12.149.51
19Per Clemet WisløffAsker Skiklubb48.47+13.0210.01
20Simen BallangrudRaufoss IL Orientering49.51+14.0610.14
21Mats EidsmoFreidig49.59+14.1410.15
22Elias ØhmanGjø-Vard OL50.15+14.3010.19
23Håkon SturødNydalens SK50.38+14.5310.23
24Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF50.40+14.5510.24
25Sølve DrageKongsberg OL50.46+15.0110.25
26Emil StørmerFossum IF52.18+16.3310.44
27Audun BerganNydalens SK52.22+16.3710.45
28Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF52.26+16.4110.45
29Trygve MyhrAsker Skiklubb53.21+17.3610.57
30Andreas RambergØstmarka OK53.35+17.5011.00
31Jostein Svaland DaleVang OL55.12+19.2711.20
32Audun Melby JacobsenLardal OL56.41+20.5611.38
33Eskil FrøislandVang OL57.17+21.3211.45
34Petter Astrup ArnesenHeming Orientering58.19+22.3411.58
35Vegard LøvliAsker Skiklubb58.59+23.1412.06
36Erlend BrendstuenHalden SK1.01.11+25.2612.33
37Peter GisholtFossum IF1.12.34+36.4914.54
38Martin Andresen SkotteFossum IF1.13.31+37.4615.05
39Alexander Skaug YtterbølHalden SK1.14.39+38.5415.19
40Fredrik SveenVang OL1.15.37+39.5215.31
41Oskar ArnevikRingerike OL1.21.24+45.3916.42
42Ole Johan BråtenVang OL1.28.49+53.0418.14
0Eirik Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
0Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
0Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKdiskvalifisert
0Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
0Rasmus MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Haakon JohannesenIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 19-20E

5 260 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering38.027.13
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK38.42+0.407.21
3Audun HeimdalKonnerud IL40.58+2.567.47
4Anders HagaRaumar Orientering41.03+3.017.48
5Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK44.00+5.588.21
6Amund HoelRaumar Orientering44.31+6.298.27
7Olav Milian Schmitt GranHalden SK44.55+6.538.32
8Vegard MyklemyrEiker OL45.23+7.218.37
9Tarjei HoloFossum IF49.21+11.199.22
10Ivar Jevne ArnesenHamar OK51.43+13.419.49
11Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb53.38+15.3610.11
12Jostein TandbergNydalens SK56.29+18.2710.44
13Sander H. RogndokkenNydalens SK58.25+20.2311.06
14Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn58.47+20.4511.10
15Bjørnar LøvliAsker Skiklubb59.42+21.4011.20
16Audun Rognerud BøeFossum IF1.18.32+40.3014.55
17Thomas TubbehaugenOK Moss1.22.16+44.1415.38
0Ole Martin EdstrømOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 21-E1

5 980 m, 77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne DæhliHalden SK37.396.17
2Carl Godager KaasBækkelagets SK38.04+0.256.21
3Torgeir NørbechIL Tyrving38.30+0.516.26
4Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL39.20+1.416.34
5Alan CherryNydalens SK39.39+2.006.37
6Mattias KarlssonFredrikstad SK40.14+2.356.43
7Håvard LucasenFredrikstad SK40.16+2.376.44
8Markus HolterHalden SK40.44+3.056.48
9Sigve VågsnesOppsal Orientering40.57+3.186.50
10Emil WingstedtHalden SK41.01+3.226.51
11Øystein SørensenNydalens SK41.25+3.466.55
12Eirik Kamstrup HovindHalden SK41.36+3.576.57
13Jan SedivyHalden SK41.56+4.177.00
14Bjørn EkebergIL Tyrving42.14+4.357.03
15Anders VisterNydalens SK42.36+4.577.07
16Vegard Jarvis WestergårdHalden SK42.54+5.157.10
17Matthew SpeakeLillomarka OL43.00+5.217.11
18Ralph StreetNydalens SK43.01+5.227.11
19Vetle ChristiansenBækkelagets SK43.18+5.397.14
20Magne HagaRaumar Orientering43.36+5.577.17
21Anders Felde OlaussenNTNUI43.51+6.127.19
22Knut AasheimHalden SK44.05+6.267.22
23David GottfridssonLillomarka OL44.08+6.297.22
24Mats NordbrødenHalden SK44.15+6.367.23
25Vegard RuttenborgNTNUI44.16+6.377.24
26Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering45.00+7.217.31
26Peter NordbrødenHalden SK45.00+7.217.31
28Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK45.11+7.327.33
29Damien RenardKongsberg OL45.12+7.337.33
30Espen FiskumHalden SK45.23+7.447.35
31Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK46.45+9.067.49
32Andreas RüedlingerHalden SK46.48+9.097.49
33Simen BordalFossum IF47.07+9.287.52
34Bojan BlumensteinNydalens SK47.08+9.297.52
35Jostein AndersenNydalens SK47.38+9.597.57
36Martin Grotle SoukupBækkelagets SK47.50+10.117.59
37Erik AnderssonIL Tyrving48.19+10.408.04
38Marius WikstrømRingsaker OK48.31+10.528.06
39Sigur HeggedalNydalens SK48.35+10.568.07
40Sindre RønningNydalens SK48.44+11.058.08
41Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering49.11+11.328.13
42Oskar StørmerFossum IF49.21+11.428.15
43Thor MellaOppsal Orientering49.26+11.478.15
44Gunnar A FiskumIL Tyrving49.39+12.008.18
45Håvard MyhreBækkelagets SK49.46+12.078.19
46Stefan RingOK Löftan50.23+12.448.25
47Morten Taraldsten BrunesModum OL50.25+12.468.25
48Ola Marius PedersenOppsal Orientering50.27+12.488.26
49Erik ThorssonTurun Metsänkävijät50.33+12.548.27
50Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb51.05+13.268.32
51Haakon IngvaldsenNydalens SK51.24+13.458.35
52Marius ØieLøten o-lag51.38+13.598.38
53Mathias BenjaminsenLillomarka OL55.00+17.219.11
53Mathias NipenBækkelagets SK55.00+17.219.11
55Einar TommelstadNydalens SK55.07+17.289.13
56Jon PedersenHalden SK55.30+17.519.16
57Mikael OlaussonOslostudentenes IK55.52+18.139.20
57Anders StorbratenBækkelagets SK55.52+18.139.20
59Sondre Sande GullordNydalens SK56.25+18.469.26
60Erik Feyling HaareKonnerud IL56.52+19.139.30
61Lavran ThorstensenOppsal Orientering57.04+19.259.32
62Morten Nilstad PettersenIL Tyrving57.39+20.009.38
63Håvard BergetFredrikstad SK58.23+20.449.45
64Eskil Sande GullordBækkelagets SK58.53+21.149.50
65Simen SmestadBækkelagets SK59.03+21.249.52
66Morten Severin SaueIL Tyrving1.02.12+24.3310.24
67Martin SchälliBækkelagets SK1.02.18+24.3910.25
68Øyvind WiggenByåsen IL1.02.29+24.5010.26
69Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1.03.36+25.5710.38
70Magnus NordbrødenHalden SK1.05.21+27.4210.55
71Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering1.09.30+31.5111.37
72Sverre Waaler KaasNydalens SK1.21.50+44.1113.41
0Hans Petter MathisenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Per WiréhnAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Andrei ZhuravlevHalden SKdiskvalifisert
Håkon Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert
Gunnar HolmgrenBergnäsets AIKbrutt

Direkte N

1 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL12.327.33
2Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK26.18+13.4615.50

Direkte C

2 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik GudmestadFredrikstad SK22.599.59
2Bjørg BogstrandNydalens SK27.43+4.4412.03
3Jane HelmersenFet OL29.10+6.1112.40
4Andrea SkålandTrøsken IL30.45+7.4613.22
5Astrid Elisabeth KureSarpsborg OL31.36+8.3713.44
6Knut BjerknesRøyken OL31.54+8.5513.52
7Kjetil SpangbergKonnerud IL33.25+10.2614.31
8Terje ThrondsenNittedal OL36.02+13.0315.40
9Hans Gøran BjørkSandefjord OK42.53+19.5418.38
10Ida LindbergAxa Sportsclub44.46+21.4719.27
11Tom V. SletnerRøyken OL45.54+22.5519.57
12Melissa TroutNydalens SK50.42+27.4322.02
13Martine A. HenningGimle IF51.11+28.1222.15
14Mona GammelliIL Koll51.20+28.2122.19
15Sigvald MarholmNOTEAM53.31+30.3223.16
16Siri Schive HjeldeNOTEAM1.10.45+47.4630.45

Direkte B

3 070 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK21.567.08
2Tellef Juell LarsenIL Tyrving26.26+4.308.36
3Kari StrandLierbygda OL27.59+6.039.06
4Jan Sverdrup-ThygesonFredrikstad SK28.33+6.379.17
5Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn28.57+7.019.25
6Arne ArnesenHamar OK29.25+7.299.34
7Leif Arne NytrøenTynset IF29.32+7.369.37
8Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering30.09+8.139.49
9Susanne TveteråsOslostudentenes IK30.20+8.249.52
10Yngve FinkenhavnNittedal OL31.03+9.0710.06
11Dag KaasHeming Orientering31.07+9.1110.08
12Stein Arne NegårdVang OL31.34+9.3810.16
13Gaute SkjelsvikLillehammer OK31.51+9.5510.22
14Mari AarsethNydalens SK31.56+10.0010.24
15Solveig SletnerRøyken OL32.14+10.1810.29
16Anne-Guri JevneHamar OK33.35+11.3910.56
17Fredrik MartinsenTrøsken IL33.56+12.0011.03
18Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL34.09+12.1311.07
19Lucie StørmerFossum IF34.33+12.3711.15
20Arnfinn SkålandTrøsken IL35.19+13.2311.30
21Harald AulieIL Koll36.07+14.1111.45
22Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn36.45+14.4911.58
23Anne NilsenÅs-NMBU Orientering37.03+15.0712.04
24Barrie SpeakEBOR37.20+15.2412.09
25Trygve TveteråsFredrikstad SK37.28+15.3212.12
26Bjørn ÅrbuVarteig OL37.46+15.5012.18
27Torleif GaltelandAsker Skiklubb38.11+16.1512.26
28Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL38.52+16.5612.39
29Hilde MoholthKongsberg OL39.21+17.2512.49
30Inger SvalandOL Vallset/Stange41.11+19.1513.24
31Eva Steffensen JohansenGimle IF41.14+19.1813.25
32Sølvi MartiniAsker Skiklubb42.06+20.1013.42
33Harald SørensenLillomarka OL42.08+20.1213.43
34Anne Lise NyengenIndre Østfold OK43.40+21.4414.13
35Henrik GudimØstmarka OK43.42+21.4614.14
36Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn44.18+22.2214.25
37Marit Pedersen StartnrTrøsken IL44.42+22.4614.33
38Kristin Stubban HygenØstmarka OK45.12+23.1614.43
39Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL46.32+24.3615.09
40Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK47.37+25.4115.30
41Ingrid Lundin BerganKongsberg OL47.54+25.5815.36
42Helle HundsvedIL Tyrving48.37+26.4115.50
43Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK50.16+28.2016.22
44Anne Moian NydalAsker Skiklubb1.00.00+38.0419.32
45Øystein MelbyVang OL1.00.06+38.1019.34
46Aud Margret KirkhornMåren OK1.00.40+38.4419.45
47Gry Holmgren HafskjoldBergnäsets AIK1.02.00+40.0420.11
48Christine HandstangerKolbotn og Skimt OL1.02.57+41.0120.30
49Liv Edle GrønstadGimle IF1.16.27+54.3124.54
50Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1.16.29+54.3324.54
51Aagot HartmannRøyken OL1.17.06+55.1025.06
52Lotta MyhreIL Koll1.42.27+1.20.3133.22
0Jørn NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Ana Maria WilhelmsenLarvik OKdiskvalifisert
Astrid Waaler KaasHadeland OLbrutt
Roger WiikRøyken OLbrutt

Direkte A

5 120 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nicholas OskarssonLillomarka OL37.307.19
2Øystein PettersenNydalens SK38.17+0.477.28
3Christian SchiveOK Moss42.31+5.018.18
4Yngvar ChristiansenBækkelagets SK48.28+10.589.27
5Brynjar FredheimLillomarka OL48.42+11.129.30
6Elisabeth IngvaldsenNydalens SK50.38+13.089.53
7Gløer WinsvoldSentrum OK52.21+14.5110.13
8Ove Antvord HaugereidLøten o-lag56.14+18.4410.58
9Atle FossestølNOTEAM1.00.42+23.1211.51
10Lars HjermstadFossum IF1.01.58+24.2812.06
11Svein-Olav TorøKongsberg OL1.02.23+24.5312.11
12Erik RåbergOK Tyr1.02.44+25.1412.15
13Vidar StrandLierbygda OL1.02.49+25.1912.16
14Rune TeiglandØstmarka OK1.02.58+25.2812.17
15Åse BerganNydalens SK1.03.11+25.4112.20
16Tord HaflanNTNUI1.04.27+26.5712.35
17Vegard HaldenNydalens SK1.06.05+28.3512.54
18Espen MesselIL Koll1.06.52+29.2213.03
19Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK1.07.28+29.5813.10
20Eszter HorvatiIL Tyrving1.11.18+33.4813.55
21Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL1.13.57+36.2714.26
22Tibor VariSturla, IF1.14.43+37.1314.35
23Kjetil KjernsmoRøyken OL1.16.27+38.5714.55
24Inge RambergØstmarka OK1.20.09+42.3915.39
25Per ØstrengRaumar Orientering1.22.10+44.4016.02
26Carmen DirroMåren OK1.22.15+44.4516.03
27Kine BøhlerengenIL Drøbak Frogn1.22.17+44.4716.04
28Noor DirroMåren OK1.22.45+45.1516.09
29Torun DyrkornEiker OL1.22.54+45.2416.11
30Peter M. Freyborg UranNTNUI1.27.13+49.4317.02
31Pirjo LuchsingerKongsberg OL1.31.15+53.4517.49
32Snorre FrydenlundSturla, IF1.32.20+54.5018.02
33Martin EdvardsenLarvik OK1.38.06+1.00.3619.09
34Jo WiklundNydalens SK1.42.38+1.05.0820.02
35Merete RønvikNOTEAM1.51.12+1.13.4221.43
36Aase MestadLillomarka OL2.14.41+1.37.1126.18
0Roger MostueOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Fredrik DelåsHadeland OLdiskvalifisert
0Birgit KorvaldNydalens SKdiskvalifisert
0Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Remi JohannesenHalden SKdiskvalifisert
0Bjørn ChristensenØstmarka OKdiskvalifisert
0Anders BrynildsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Josh BeechOK Södertörndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.