Offisiell resultatliste for KM stafett Oppland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Oppland
Arrangørorganisasjon: Rudsbygd IL
Dato: søndag 4 september 2016

D11-12

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Gjø-Vard OL 139.33
1. Live Raknes Sogstad17.09117.091
2. Emma Visted-Hansen22.24139.3310

H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Lillehammer OK 138.59
1. Ole Gunnar Kleppa Madslien14.12114.121
2. Anders Taraldsen24.472+6.0338.59100.00
2Gjø-Vard OL 239.22+0.23
1. Harald Haanes Strandlie20.382+6.2620.382+6.26
2. Annar Erlien Solerød18.44139.2220+0.23
Gjø-Vard OL 1diskvalifisert
1. Lars Liendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Even Liendiskvalifisertdiskvalifisert

D13-16

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Lillehammer OK 11.58.29
1. Birgit Kleppa Madslien34.34134.341
2. Birgitte Simensen Scheie32.0611.06.4010
3. Martine Skjelsvik51.4911.58.2910

H13-16

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Toten-Troll 11.20.14
1. Sigurd Kvamme28.372+0.0228.372+0.02
2. Håvard Gjestvang19.50148.271-1
3. Jakob Mo31.4711.20.1410
2Hadeland OL 11.26.59+6.45
1. Ingeborg Rognstad28.35128.351
2. Simen Gammelmo21.182+1.2849.532+1+1.26+1.26
3. Berthe Teslo37.062+5.191.26.5920+6.45+5.19

D17

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Lillehammer OK 12.36.45
1. Valborg Madslien46.45146.451
2. Randi Lilleengen Beitdokken47.5111.34.3610
3. Guri Stenseth Kjøs1.02.092+5.002.36.45100.00
2Gjø-Vard OL 12.50.15+13.30
1. Kristine Haanes Strandlie1.04.032+17.181.04.032+17.18
2. Hege Solerød49.032+1.121.53.0620+18.30+1.12
3. Jasmin Schwammberger57.0912.50.1520+13.30

H17

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Gjø-Vard OL 12.36.40
1. Audun Strandlie51.37151.371
2. Elias Øhman45.3411.37.1110
3. Peder Fossheim Asplin59.292+1.462.36.40100.00
2Lillehammer OK 12.56.18+19.38
1. Øyvind Bakken Rognstad1.00.202+8.431.00.202+8.43
2. Tormod Kleppa58.152+12.411.58.3520+21.24+12.41
3. Even Lillemo-Thorud57.4312.56.1820+19.38
3Gjø-Vard OL 23.14.13+37.33
1. Øyvind Lien1.03.573+12.201.03.573+12.20
2. Even Erlien1.03.553+18.212.07.5230+30.41+18.21
3. Are Strandlie1.06.213+8.383.14.1330+37.33+6.52

H150

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Toten-Troll 11.40.56
1. Onno Verberne34.46134.461
2. Bjarte Lindstad28.5711.03.4310
3. Rolf Pettersen Mo37.1311.40.5610
2Hadeland OL 11.56.00+15.04
1. Einar Teslo43.182+8.3243.182+8.32
2. Øyvind Sørlie30.402+1.431.13.5820+10.15+1.43
3. Tor Trøan42.022+4.491.56.0020+15.04+4.49

Direkte A

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
OL Toten-Troll 1brutt
1. Vanja Staff1.00.030+1.00.031.00.030+1.00.03
2. ikke startetikke startet
Gjø-Vard OL 2brutt
1. Eli Ringstad Lien1.33.400+1.33.401.33.400+1.33.40
2. ikke startetikke startet
Gjø-Vard OL 1brutt
1. Celine Visted58.230+58.2358.230+58.23
2. ikke startetikke startet

Direkte N

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Gjø-Vard OL 1brutt
1. Ulrikke Visted-Hansen59.408+29.3459.408+29.34
2. ikke startetikke startet
Gjø-Vard OL 2brutt
1. Ole Petter Visted-Hansen36.062+6.0036.062+6.00
2. ikke startetikke startet
Gjø-Vard OL 3brutt
1. Eiril Erlien Solerød49.476+19.4149.476+19.41
2. ikke startetikke startet
Lillehammer OK 1brutt
1. Magnhild Kleppa Madslien30.06130.061
2. ikke startetikke startet
Hadeland OL 1brutt
1. Nikolai Teslo57.487+27.4257.487+27.42
2. ikke startetikke startet
Lillehammer OK 3brutt
1. Erik Beitdokken1.18.4110+48.351.18.4110+48.35
2. ikke startetikke startet
Lillehammer OK 2brutt
1. Ane Beitdokken1.18.399+48.331.18.399+48.33
2. ikke startetikke startet
Rudsbygd IL 1brutt
1. Tora Tyldum45.204+15.1445.204+15.14
2. ikke startetikke startet
Rudsbygd IL 2brutt
1. Hannah Emilie Raabe Prestrud49.215+19.1549.215+19.15
2. ikke startetikke startet
Rudsbygd IL 3brutt
1. Lovisa Tyldum43.113+13.0543.113+13.05
2. ikke startetikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.