Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 15

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 15
Arrangørorganisasjoner: Vest-Agder / Øyestad IF allianse
Dato: onsdag 17 august 2016

Damer 1

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering25.24
2Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering26.12+0.48
3Kamilla StudsrudHisøy OK33.06+7.42
4Anniksen FossnesHisøy OK33.43+8.19
5Milla Kvifte SjølanderHisøy OK33.46+8.22

Damer 2

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering23.08
2Lene HaugeHisøy OK23.43+0.35
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK23.44+0.36
4Anniken ØveråsIL Imås24.13+1.05
5Kristin Krafft MyhrenHisøy OK25.28+2.20
6Gerd YttervikHisøy OK31.58+8.50
7Karen HelsørFroland IL50.26+27.18

Damer 3

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mia HirschIF Trauma25.51
2Ada Helene OlsenIF Trauma33.52+8.01
3Anne Heidrun K RisdalIK Grane Arendal Orientering36.21+10.30
4Fanny SkindloIF Trauma36.50+10.59
5Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering40.26+14.35
6Johanne TerjesenØyestad IF allianse43.41+17.50
7Ingeborg BøbelIL Imås51.38+25.47
8Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse55.05+29.14
9Ann Mari StudsrudHisøy OK56.07+30.16
10Mariann BjørkliØyestad IF allianse1.25.49+59.58

Damer 4

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL54.39
2Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK56.20+1.41
3Tone HirschIF Trauma57.27+2.48
4Ingvild MulenKristiansand OK58.49+4.10
5Tove FossnesHisøy OK1.17.37+22.58
0Ingvild FossøyØyestad IF alliansediskvalifisert
0Marianne HaugeHisøy OKdiskvalifisert

Damer 6

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje HaugeHisøy OK34.40
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering38.48+4.08
3Malin HaugeHisøy OK46.11+11.31
4Synne FossøyNTNUI48.38+13.58

Herrer 1

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sebastian Sætra DalandIL Express22.26
2Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma25.35+3.09
3Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma31.19+8.53

Herrer 2

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Omdal TharaldsenVindbjart20.56
2Benjamin Søtra DalandIL Express22.23+1.27
3Sander ØveråsIL Imås24.23+3.27
4Henriiik Andreas TømtIL Imås29.37+8.41
5Simen  ØveråsIL Imås32.55+11.59
6Bo KjerlandØyestad IF allianse43.08+22.12
7Vemund HelsørFroland IL50.36+29.40

Herrer 3

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tony HalsallOtra IL33.37
2Geir Henrik HirschIF Trauma37.33+3.56
3Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering38.34+4.57
4Stein Olav  KjerlandØyestad IF allianse41.42+8.05
5Markus H FossnesHisøy OK43.23+9.46
6Thomas H FossnesHisøy OK43.25+9.48
7Eiliv Bjarne LønningenOtra IL46.53+13.16
8Bjørn BratlandIF Trauma48.02+14.25
9Nils-Henrik PedersenHisøy OK54.34+20.57

Herrer 4

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inge HaugeHisøy OK46.55
2Arne Kristian SkiftenesIL Imås50.11+3.16
3Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering58.43+11.48
4Kristen DalandIL Imås59.31+12.36
5Widar Taxth LølandHisøy OK59.41+12.46
6Ove KjetsåOtra IL59.54+12.59
7Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering1.04.49+17.54
8Jan JohnsenØyestad IF allianse1.08.05+21.10
9Fredrik Monrad OlsenFlosta IL1.09.59+23.04
10Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse1.12.23+25.28
11Per Magne HoffHisøy OK1.14.54+27.59
12Erling LauvrakIL Imås1.16.57+30.02
13Fredrik StudsrudHisøy OK1.24.37+37.42
14Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.25.11+38.16
15Helge ChristensenHisøy OK1.28.38+41.43
16Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse1.52.26+1.05.31
0Magne BlågestadIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Georg SmedsaasArendal Tennisklubbdiskvalifisert
Rolf MikkelsenIL Imåsdiskvalifisert

Herrer 5

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan BlandkjennKristiansand OK39.05
2Øyvind BratlandIF Trauma41.45+2.40
3Ole Petter VestølVegårshei IL42.15+3.10
4Øyvind HelsørFroland IL42.17+3.12
5Svein RoslandHope IL44.13+5.08
6Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering44.59+5.54
6Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse44.59+5.54
8Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering45.35+6.30
9Even FossumIK Grane Arendal Orientering47.13+8.08
10Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering48.12+9.07
11Bjørn HøllelandFana IL49.04+9.59
12Norman UglandØyestad IF allianse50.29+11.24
13Per Kristian TømtIL Imås53.44+14.39
14Kjell SandåkerIL Imås54.25+15.20
15Øyvin SimonsenIL Imås59.22+20.17
16Einar EskiltHisøy OK1.01.10+22.05
17Tor OlsenIF Trauma1.01.36+22.31
18Finn PettersenGjerstad IL1.05.11+26.06
19Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.17.26+38.21
0Per Torstein TerjesenØyestad IF alliansediskvalifisert

Herrer 6

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK24.49
2Marius AurebekkKristiansand OK27.17+2.28
3Sebastian DalandKristiansand OK32.44+7.55
4Per Olav NærestadIF Trauma34.03+9.14
5Sten Åge NygårdseterVegårshei IL36.29+11.40
6Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering38.20+13.31
7Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering38.46+13.57
8Paul JensenBirkenes43.19+18.30
9Asgeir JensenBirkenes46.30+21.41
10Per-Martin Vian GrønliFlosta IL56.45+31.56
0Arne Johannes LøkkenNTNUIdiskvalifisert

Nybegynner 1

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erik  Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Nora JohansenArendal Tritlonfullført
Heine J. SmedsaasØyestad IF alliansefullført
Otto J. SmedsaasØyestad IF alliansefullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.