Offisiell resultatliste for Hølondløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hølondløpet
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 14 august 2016

D 15-16

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Dina ReitanFreidigikke startet

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malin SandstadFreidig1.14.44
2Line SølbergTrollelg1.14.45+0.01
3Marte Hoff HagenNTNUI1.23.29+8.45
4Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.25.20+10.36
5Mai Iren AlmåsLeik2.00.42+45.58
Mirjam HalvorsrudMelhus ILikke startet
Vilde MalmeiSandnes ILikke startet

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mona MølnvikFreidig1.25.23
2Anne Kari StubsjøenLeik1.26.45+1.22
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.42.16+16.53
Marit HaavardsholmSandnes ILikke startet

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vemund MølnvikFreidig52.56

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even UnsgårdLeik1.07.15
2Lars SandstadFreidig1.13.04+5.49
3Håkon HolstadFreidig1.28.09+20.54
Petter Liabakk EriksenByåsen ILikke startet
Are LodgaardByåsen ILikke startet

H 17-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas UnsgårdLeik1.35.22
2Johan IvarssonFreidig1.35.53+0.31
3Roar SkulbørstadTrollelg1.36.49+1.27
4Thomas Bedin Indre Østfold OK1.45.14+9.52
5Runar KrognesLeik1.45.24+10.02
6Anders HaugskottTrollelg1.53.05+17.43
7Stein Ivar FossMelhus IL1.59.06+23.44
8Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL2.07.24+32.02
9Jon HolstadFreidig2.09.22+34.00
10Torleif SyrstadLeik2.13.52+38.30
Joakim Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert
Andreas SølbergTrollelgdiskvalifisert
Per Didrik NonstadWing OKikke startet

H 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Ove TinmannsvikTrollelg1.07.41
2Knut HagenByåsen IL1.13.10+5.29
3Øystein WiggenByåsen IL1.13.59+6.18
4Geir ArnesenFreidig1.14.52+7.11
5Haakon ArnesenByåsen IL1.14.56+7.15
6Helge EriksenByåsen IL1.14.58+7.17
7Rolf WærnesOrkanger IF1.19.36+11.55
8John LerliMelhus IL1.25.17+17.36
9Geir Arne LodgaardByåsen IL1.28.37+20.56
10Oddbjørn SyrstadLeik1.58.17+50.36

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell SølbergLeik49.36
2Anders LaugloTrollelg50.50+1.14
3Arne SæterhaugByåsen IL1.09.15+19.39
4Robert StrømWing OK1.24.23+34.47

Trim kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik FossLeik42.56
2Geir PaulsenTrollelg43.38+0.42
3Jorid SunnsetLeik52.53+9.57
4Ole Blækkan Leik54.31+11.35
5Sigmund FredriksenLeik54.35+11.39
6Grete Berge OwrenFreidig55.27+12.31
7Asbjørn BjerkenåsLeik1.03.12+20.16
8Ole Gunnar SølbergLeik1.06.25+23.29
9Cecilie ÅmotLeik1.49.44+1.06.48
Hilde ForbordMalvik ILikke startet

Trim lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan HageLeik1.19.40
2Geir Inge KeiseråsLeik1.23.31+3.51
3Tone AlmåsLeik1.26.47+7.07
4Kai Ove BjerkenåsLeik1.31.26+11.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.