Offisiell resultatliste for KM lang Buskerud

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang Buskerud
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 3 september 2016

N-åpen

1 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik BerganKongsberg OL1.02.1731.46
Eirik LestebergKongsberg OL48.3524.47
Eline Maudal PettersenKongsberg OL49.3525.17
Mathis RenardKongsberg OL45.1123.03
Adele TeigenKongsberg OL39.5220.20
Håkon ØverbyKongsberg OL51.0926.05

D -10

2 220 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marte EgerKongsberg OL53.4224.11
Iselin HøivoldKongsberg OL43.0419.23
Ingrid LestebergKongsberg OL1.06.5330.07
Elise RenardKongsberg OL52.4423.45
Hanna SpangbergKonnerud IL31.0714.00

D 11-12

2 540 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild GustafssonKongsberg OL31.4812.31
2Mina Akiko JohnsenRøyken OL37.45+5.5714.51
3Marie KvarmeRøyken OL41.44+9.5616.25
4Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL41.48+10.0016.27
5Ingvild Øverli BergKongsberg OL46.11+14.2318.10
6Helene Brandal SøftingKongsberg OL2.05.00+1.33.1249.12
0Nora Christine HansenRøyken OLdiskvalifisert

D 11-12N

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma Sembsmoen-SchleisKongsberg OL36.4818.46
2Anne AamodtKongsberg OL46.49+10.0123.53

D 13-14

3 010 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL28.189.24
2Åsne HaavengenKongsberg OL29.47+1.299.53
3Johanna Sofie LongfjeldModum OL38.43+10.2512.51
4Selma HøivoldKongsberg OL40.39+12.2113.30
5Hedda SpangbergKonnerud IL41.59+13.4113.56
6Mari ØverbyKongsberg OL45.05+16.4714.58
7Malene InstanesSturla, IF46.35+18.1715.28
8Mille JægtvikKonnerud IL53.28+25.1017.45
9Nora Marie EnerhaugenRingerike OL56.44+28.2618.50
10Ine InstanesSturla, IF1.06.28+38.1022.04
11Sanna Sembsmoen-SchleisKongsberg OL1.09.50+41.3223.12
12Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.19.34+51.1626.26

D 15-16

4 670 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlin HaavengenKongsberg OL46.309.57
2Helene EgerKongsberg OL47.35+1.0510.11
3Tale StrandKongsberg OL51.24+4.5411.00
4Mari Landro SvingheimKonnerud IL51.31+5.0111.01
5Jenny BaklidKonnerud IL52.00+5.3011.08
6Anniken RanvikKonnerud IL53.20+6.5011.25
7Andrea RanvikKonnerud IL54.38+8.0811.41
8Ingvild LangeggenKongsberg OL57.18+10.4812.16
9Tuva Aas StræteRingerike OL57.34+11.0412.19
10Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.00.20+13.5012.55
11Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.05.57+19.2714.07
12Solveig LetmolieEiker OL1.06.27+19.5714.13
13Kathinka RogstadKongsberg OL1.10.06+23.3615.00
14Lotte MyklemyrEiker OL1.10.26+23.5615.04
15Silje MorlandstøEiker OL1.10.31+24.0115.05
16Marte Karine LarsenKongsberg OL1.16.35+30.0516.23
17Tomine Lysaker SandenEiker OL1.22.30+36.0017.39
18Christine HoenEiker OL1.24.23+37.5318.04
19Andrea VaneboKongsberg OL1.26.00+39.3018.24
20Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL1.41.53+55.2321.48
21Sarah WølloKongsberg OL1.42.56+56.2622.02

D 17-A kort

4 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sissel RudningenHemsedal IL1.13.5418.20
2Marion AmundsenRingerike OL1.39.35+25.4124.42

D 17-C

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn L NorbomKonnerud IL54.4621.33

D 17-18

5 270 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane DyrkornEiker OL47.539.05
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb50.58+3.059.40
3Thea DyrkornEiker OL52.59+5.0610.03
4Thea Sildnes BaklidKonnerud IL54.14+6.2110.17
5Anne Willkommen EikenKongsberg OL55.50+7.5710.35
6Idunn HaavengenKongsberg OL1.11.16+23.2313.31
7Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1.12.26+24.3313.44
8Elin UlsakerHemsedal IL1.17.50+29.5714.46
9Kristiane RogstadKongsberg OL1.25.00+37.0716.07
10Ingvild Løver ThonModum OL1.37.05+49.1218.25
0Andrea Willkommen EikenKongsberg OLbrutt

D 19-20

6 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HjermstadFossum IF1.01.499.25

D 21-

6 560 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK52.428.02
2Lise BagstevoldKongsberg OL1.09.06+16.2410.32
3Celine RenardKongsberg OL1.09.45+17.0310.37
4Christina Maria KasinKongsberg OL1.15.47+23.0511.33
5Sølvi FossøyEiker OL1.16.05+23.2311.35
6Anne Marthe PeveriEiker OL1.23.42+31.0012.45
7Vendula SramkovaHemsedal IL1.31.46+39.0413.59
8Maren KoplandModum OL2.11.41+1.18.5920.04

D 40-

4 670 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Guro NøklebyRingerike OL54.5411.45
2Isa HeggedalKonnerud IL55.15+0.2111.49
3Hanne Løver ThonModum OL56.08+1.1412.01
4Birgit Økern JensenKonnerud IL1.01.42+6.4813.12
5Marianne HøivoldKongsberg OL1.07.25+12.3114.26
6Mette SpangbergKonnerud IL1.13.27+18.3315.43
7Anne Mia OlsenModum OL1.14.41+19.4715.59
8Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.23.44+28.5017.55
9Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.25.28+30.3418.18
10Tanja InstanesSturla, IF1.29.03+34.0919.04
11Heidi MyklemyrEiker OL1.36.35+41.4120.40
0Hilde HovdenakModum OLdiskvalifisert
0Ina Cecilie LandroKonnerud ILdiskvalifisert

D 50-

4 030 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove HeimdalKonnerud IL50.5612.38
2Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL51.34+0.3812.47
3Helle Egeberg VáriSturla, IF51.44+0.4812.50
4Heidi SchatvetNotodden OL57.29+6.3314.15
5Hilde StorløkkenKongsberg OL58.27+7.3114.30
6Jane RødderKongsberg OL2.07.05+1.16.0931.32

D 60-

3 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sirpa LiljaModum OL45.0613.30
2Helga HaverstadLierbygda OL52.21+7.1515.40
3Live Joronn YtrehusRingerike OL1.11.33+26.2721.25
0Aud KjemperudEiker OLdiskvalifisert

D 65-

2 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari StrandeRingerike OL44.1316.15
2Linda VerdeSturla, IF47.17+3.0417.23
3Marta StangModum OL1.09.44+25.3125.38

D 70-

2 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL49.0618.03
0Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert
0Hanne BræckKongsberg OLdiskvalifisert

H -10

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL44.5820.15

H 11-12

2 540 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL32.5812.58
2Arne BerganKongsberg OL34.57+1.5913.45
3Mats Olsen ByeModum OL37.56+4.5814.56
4Endre SandKongsberg OL39.48+6.5015.40
5Reno PapeKonnerud IL41.05+8.0716.10
6Oskar BaklidKonnerud IL58.15+25.1722.55
0Halvor LøkenKongsberg OLdiskvalifisert

H 13-14

3 010 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle DrageKongsberg OL27.239.05
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL28.40+1.179.31
3Halvor RudningenHemsedal IL30.38+3.1510.10
4Olav LundKongsberg OL31.37+4.1410.30
5Stein Aas StræteRingerike OL32.33+5.1010.48
6Vegard Holm JohannesenKongsberg OL32.35+5.1210.49
7Johan EgerKongsberg OL34.36+7.1311.29
8Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL36.17+8.5412.03
9Lukas KlausenSturla, IF38.11+10.4812.41
10Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL43.17+15.5414.22
11Sindre UlsakerHemsedal IL45.57+18.3415.15
12Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF48.34+21.1116.08
13Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL1.41.55+1.14.3233.51

H 13-16C

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even Amundsen BjørkliRingerike OL32.0512.37

H 15-16

5 270 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aslak HeimdalKonnerud IL45.548.42
2Vegard Øverli BergKongsberg OL55.31+9.3710.32
3Oskar ArnevikRingerike OL58.26+12.3211.05
4Johan Kristian UndelandSturla, IF1.01.37+15.4311.41
5Sølve DrageKongsberg OL1.02.43+16.4911.54
6Sverre GrafferRingerike OL1.26.19+40.2516.22

H 17-A kort

4 670 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK41.228.51
2Endre UlsakerHemsedal IL50.17+8.5510.46
3Anders GustafssonSturla, IF55.14+13.5211.49
4Vegard BagstevoldKongsberg OL1.05.37+24.1514.03
5Stig InstanesSturla, IF1.07.43+26.2114.30
6Bjørn BaklidKonnerud IL1.09.04+27.4214.47
7Terje MelsomFossum IF1.12.50+31.2815.35
8Jon KvisliBø OL1.16.00+34.3816.16
9Roar TønnessenKongsberg OL1.22.50+41.2817.44
10Tom André AlstadsætherEiker OL1.25.28+44.0618.18

H 17-C

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL34.5413.44
2Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL48.06+13.1218.56

H 17-18

6 560 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BaklidKonnerud IL48.257.22
2Vegard MyklemyrEiker OL50.37+2.127.42
3Håkon LundKongsberg OL1.03.48+15.239.43
4Håvard Landro SvingheimKonnerud IL1.05.49+17.2410.01
5Sander ArnevikRingerike OL1.10.48+22.2310.47
6Audun Rognerud BøeFossum IF1.11.02+22.3710.49
0Henrik HaugKongsberg OLdiskvalifisert

H 19-20

6 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve HeggedalKongsberg OL59.199.02
2Oskar StørmerFossum IF1.12.41+13.2211.04

H 21-

8 140 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Borger MelsomFossum IF53.276.33
2Alan CherryVaregg Fleridrett56.35+3.086.57
3Emil AhlbäckFossum IF58.04+4.377.08
4Matthew SpeakeLillomarka OL58.53+5.267.14
5Halvor SaunesNydalens SK59.09+5.427.15
6Damien RenardKongsberg OL1.01.16+7.497.31
7Leif StørmerFossum IF1.03.16+9.497.46
8Einar MelsomFossum IF1.05.11+11.448.00
9Bojan BlumensteinNydalens SK1.06.16+12.498.08
10Steinar LandeBø OL1.08.21+14.548.23
11Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.09.22+15.558.31
12Kenneth SandvoldEiker OL1.11.50+18.238.49
13Erik TrøenModum OL1.12.49+19.228.56
14Erik Feyling HaareKonnerud IL1.13.09+19.428.59
15Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1.38.04+44.3712.02
16Daniel FløtreNydalens SK1.52.48+59.2113.51
0Jonas Sommerstad JuveliKonnerud ILdiskvalifisert

H 40-

6 560 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard HågårdKonnerud IL55.208.26
2Asbjørn BygglandHøydalsmo IL59.01+3.418.59
3Neil MarstonHemsedal IL1.00.43+5.239.15
4Stig MellingRingerike OL1.01.03+5.439.18
5Lars BaklidKonnerud IL1.03.44+8.249.42
6Lars EnerhaugenModum OL1.05.35+10.159.59
7Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.12.24+17.0411.02
8Ole MyklemyrEiker OL1.23.29+28.0912.43

H 50-

5 270 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund RørenEiker OL41.547.57
2Kim Farnes HansenLierbygda OL46.48+4.548.52
3Tibor VáriSturla, IF48.01+6.079.06
4Erik SaugerudKonnerud IL48.14+6.209.09
5Harald KvisliNotodden OL49.27+7.339.22
6Kristian KihleRingerike OL50.37+8.439.36
7Øyvind Roger HansenRøyken OL51.32+9.389.46
8Juha VienaRingerike OL52.49+10.5510.01
9Trond BaklidKonnerud IL52.59+11.0510.03
10Njål SvingheimKonnerud IL53.32+11.3810.09
11Leif Kåre BessebergEiker OL54.10+12.1610.16
12Knut AasRingerike OL1.03.34+21.4012.03
13Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1.04.30+22.3612.14
14Frode LøsetRingerike OL1.07.56+26.0212.53
15Helge GrafferRingerike OL1.11.18+29.2413.31
16Roar ByeModum OL1.12.42+30.4813.47
17Ingvar BraatenModum OL1.15.01+33.0714.14
18Torgeir BrandalKongsberg OL1.17.25+35.3114.41
19Tormod BøeVeritas Bedriftsidrettslag1.25.29+43.3516.13
20Erik HøivoldKongsberg OL2.09.42+1.27.4824.36

H 60-

4 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald ThonSturla, IF35.488.53
2Morten DåsnesRingerike OL40.12+4.249.58
3Geir Holm GundersenSturla, IF44.51+9.0311.07
4Per Chr. HagenBø OL47.08+11.2011.41
5Vidar ElvekrokEiker OL49.07+13.1912.11

H 65-

3 340 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åmund TonnaEiker OL46.3513.56
2Hans Lyder HaareKonnerud IL49.55+3.2014.56
3Hans Roar BakkenEiker OL51.01+4.2615.16
4Svein GrønhovdModum OL57.02+10.2717.04
5Dag Rønning JensenOL Trollo58.58+12.2317.39
6Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.04.48+18.1319.24
7Bård StangModum OL1.08.56+22.2120.38
8Finn BjørtuftKongsberg OL1.12.17+25.4221.38
9Brede Høibakk GundersenRingerike OL1.25.49+39.1425.41
10Sveinung RekaaNotodden OL1.35.47+49.1228.40

H 70-

3 340 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF55.5016.42
1Helge RevhaugRingerike OL55.5016.42
3Henning GaarderKonnerud IL1.00.08+4.1818.00
4Ingar HåkonsenKongsberg OL1.01.45+5.5518.29
5Kjell GrønhovdModum OL1.03.26+7.3618.59
6Thorolf TrolsrudBotne SK1.06.34+10.4419.55
7Ragnar HillestadLardal OL1.16.02+20.1222.45
8Magnar ØvreåsBotne SK1.23.44+27.5425.04
0Paul BisethKongsberg OLdiskvalifisert
0Arne LandeBø OLdiskvalifisert

H 75-

2 720 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elling FrøvollSturla, IF46.3017.05
2Ole Einar DalenRingerike OL52.56+6.2619.27
3Steinar RuudKonnerud IL53.05+6.3519.30
4Knut KjemhusKongsberg OL55.23+8.5320.21
5Asbjørn BræckKongsberg OL55.41+9.1120.28
6Ivar Louis BergSturla, IF1.02.22+15.5222.55

H 80-

2 720 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn Åge ØsternKongsberg OL58.1321.24
2Leiv HopeKongsberg OL1.07.11+8.5824.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.