Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 1
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 12 mai 2016

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-20B | D 17-20 | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-20B | H 17-20

Freidig

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Alise Sundby BakkeN-åpen (66)11.188.41
0Eir Sverresdotter EksethN-åpen (66)11.148.38
0Erlend GrønliN-åpen (66)20.00+3.2415.23
0Nora HalvorsenN-åpen (66)9.117.03
0Mathias LeroyerN-åpen (66)11.429.00
0Martin Sæther LevinN-åpen (66)13.2210.16
0Ine Bohnhorst TegdanN-åpen (66)10.278.02
0Sigve TegdanN-åpen (66)14.4811.23
0Emil NolteN-åpen (66)11.408.58
0Bernhard GildeN-åpen (66)11.418.59
0Hallvard HellevikH -10 (6)10.20+0.487.56
0Sivert Sæther LevinH -10 (6)10.31+0.598.05
0Alf Petter LynumH -10 (6)11.45+2.139.02
0Jørgen Moseid UlvenH -10 (6)9.147.06
1Vilde Lereim StorliD 13-14 (9)15.588.24
1Mathea Spets StorhovD 11-12 (10)8.565.35
1Emil LeroyerH 11-12 (18)10.476.44
1Vegard KittilsenH 15-16 (22)19.396.33
1Mikkel HoltH 13-14 (25)15.558.22
2Ane Malene KolstadD 13-14 (9)17.42+1.449.18
2Una KittilsenD 11-12 (10)10.25+1.296.30
2Iver Dalsaune ThunH 11-12 (18)11.03+0.166.54
2Simen Spets StorhovH 15-16 (22)20.39+1.006.53
2Mathias Enebak IversenH 13-16C (5)13.34+1.388.28
3Ella SandstadD 11-12 (10)11.46+2.507.21
3Dina ReitanD 15-16 (10)23.59+5.069.13
3Tale Tannvik SkeiD 13-14 (9)17.47+1.499.21
3Kristian Fredrik LynumH 15-16 (22)20.55+1.166.58
3Emil GrønliH 11-12 (18)11.27+0.407.09
3Jostein RøH 13-14 (25)16.48+0.538.50
4Anna Aurora NolteD 11-12 (10)14.16+5.208.55
4Mats EidsmoH 15-16 (22)21.11+1.327.03
4Sverre HellevikH 11-12 (18)11.46+0.597.21
4Tormod Kristian GevingH 13-14 (25)18.57+3.029.58
5Mari EidsmoD 13-14 (9)19.12+3.1410.06
5Erling AustrheimH 11-12 (18)12.08+1.217.35
6Maria Strømdal WikD 11-12 (10)14.26+5.309.01
6Kristoffer Strømdal WikH 11-12 (18)12.35+1.487.51
6Vemund MølnvikH 13-14 (25)21.02+5.0711.04
7Marita AskeD 11-12 (10)14.39+5.439.09
7Kristine Gjersvold HaugD 15-16 (10)30.12+11.1911.36
7Vetle Grønvik EkraH 13-14 (25)21.26+5.3111.16
8Solveig Louise NissenD 11-12 (10)16.11+7.1510.06
8Silje Marie NissenD 13-14 (9)31.13+15.1516.25
8Jonas GrønliH 15-16 (22)28.26+8.479.28
8Tristan HalvorsenH 11-12 (18)13.12+2.258.15
8Vegard Ulseth SylteH 13-14 (25)22.09+6.1411.39
9Ella Fiskum NessD 11-12 (10)19.07+10.1111.56
9Håkon HolstadH 15-16 (22)28.50+9.119.36
9Håvard SingsaasH 13-14 (25)22.44+6.4911.57
10Matias NissenH 15-16 (22)29.24+9.459.48
13Håkon Høyem OlsenH 13-14 (25)24.13+8.1812.44
16Martin SelmerH 15-16 (22)34.03+14.2411.21
20Antonius Herskedal AmundsenH 13-14 (25)32.56+17.0117.20
21Kasper Sæterhaug KnudsenH 13-14 (25)34.25+18.3018.06
0Lars SandstadH 15-16 (22)diskvalifisert
0Brage AsplemH 13-14 (25)diskvalifisert
0Eskil EllefsenH 13-14 (25)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.