Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Øksnevadskogen Nord

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Øksnevadskogen Nord
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 6 februar 2016

Gutter Lang

4 800 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Njål F: VadlaSandnes IL (Rogaland)31.15
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb31.16+0.01
3Morten Bjerga SundliGanddal IL31.40+0.25
4Kristian Frafjord HaarrGanddal IL31.50+0.35
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb32.10+0.55
6Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)32.44+1.29
7Joar EilevstjønnGanddal IL33.03+1.48
8Per Olav HaarrGanddal IL33.12+1.57
9Andreas BreilandÅlgård Orientering34.10+2.55
10Oddvar TaksdalGanddal IL34.14+2.59
11Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)35.23+4.08
12Paul Terje HaarrGanddal IL35.30+4.15
13Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)35.33+4.18
14Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering38.37+7.22
15Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb38.40+7.25
16Svein-Erik KvameGanddal IL38.46+7.31
17Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)38.55+7.40
18Helge RisaStavanger Orienteringsklubb39.29+8.14
19Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb40.20+9.05
20Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)41.01+9.46
21Ove OalandGanddal IL43.38+12.23
22Per W: TorgersenOddersjaa SSK43.55+12.40
23Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb47.30+16.15
24Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)50.19+19.04
25Olav JohannessenStavanger Orienteringsklubb1.04.49+33.34
0Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Mathieu McGuireGanddal ILdiskvalifisert
0Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.