Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 18

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 18
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 16 mars 2016

Lang-A

5 370 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias KristensenLarvik OK35.066.32
2Jørn SundbyLarvik OK35.18+0.126.34
3Thore KornmoPorsgrunn OL35.22+0.166.35
4Håkon KornmoPorsgrunn OL40.49+5.437.36
5Alexander Repstad StoremyrIL Hauken40.52+5.467.36
6Tom KristensenLarvik OK41.32+6.267.44
7Per Olav GulbrandsenLarvik OK42.14+7.087.51
8Hanne VassendPorsgrunn OL42.16+7.107.52
9Jens Didrik BergLarvik OK43.18+8.128.03
10Jørgen FrøydLarvik OK43.38+8.328.07
11Hilde VassendPorsgrunn OL49.47+14.419.16
12Jan GatevoldPorsgrunn OL51.05+15.599.30
13Bjørn Richard KirsteSkien OK54.06+19.0010.04
0Sindre R HoltHedrum OLdiskvalifisert
Lars Rune LieOK Skeidibrutt

Kort-A

2 690 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL21.478.05
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL21.51+0.048.07
3Lene Therese MyrlandNotodden OL25.19+3.329.24
3Jørn MyrlandNotodden OL25.19+3.329.24
5Per Henrik ZagarLarvik OK26.07+4.209.42
6Espen JohnsenHedrum OL26.36+4.499.53
7Ludvig JohnsenHedrum OL26.37+4.509.53
8Elling AakreAndebu IL27.35+5.4810.15
9Kay JørgensenPorsgrunn OL27.45+5.5810.18
10Atle RemmePorsgrunn OL28.18+6.3110.31
11Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL31.04+9.1711.32
12Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK31.05+9.1811.33
13Andrine Harriet FremstadLarvik OK31.23+9.3611.40
14Elisabeth HesselbergLarvik OK31.26+9.3911.41
15Antonette HesselbergLarvik OK31.27+9.4011.41
16Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL31.35+9.4811.44
17Magnus BrodinPorsgrunn OL31.44+9.5711.47
18Per Øystein AndersenLarvik OK31.50+10.0311.50
19Thomas BrodinPorsgrunn OL32.01+10.1411.54
20Celine Vik OlsenLarvik OK32.05+10.1811.55
21Henrik Kaupang LyeLarvik OK33.01+11.1412.16
22Ole Edvard HjortlandLarvik OK33.12+11.2512.20
23Ida Lie SørensenLarvik OK41.29+19.4215.25
24Ida Sofie HjortlandLarvik OK41.32+19.4515.26
25Lars Magne KlovningPorsgrunn OL52.53+31.0619.39
0Turid VongravenSkien OKdiskvalifisert
0Ole JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Eilef LandsverkSkien OKbrutt

C-løype

2 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Serine Kierulf DirdalLarvik OK23.2010.39
2Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL31.07+7.4714.12
3Pernille ZagarLarvik OK31.43+8.2314.28
4Rosana BolivarLarvik OK32.44+9.2414.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.