Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 11
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 20 januar 2016

Lang-A

3 710 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias KristensenLarvik OK30.058.06
2Sindre R HoltHedrum OL30.23+0.188.11
3Thore KornmoPorsgrunn OL31.12+1.078.24
4Håkon KornmoPorsgrunn OL31.13+1.088.24
5Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK33.00+2.558.53
6Herman Aarstrand KirsteSkien OK34.07+4.029.11
7Jens Didrik BergLarvik OK34.26+4.219.16
8Tom KristensenLarvik OK34.51+4.469.23
9Elin BjervaLarvik OK34.57+4.529.25
10Dag AusenPorsgrunn OL36.19+6.149.47
11Alexander Repstad StoremyrIL Hauken36.25+6.209.48
12Rasmus MathisenPorsgrunn OL38.11+8.0610.17
13Bjørn Richard KirsteSkien OK40.40+10.3510.57
14Martin EdvardsenLarvik OK40.44+10.3910.58
15Hilde VassendPorsgrunn OL41.39+11.3411.13
16Anders Kristian HoltHedrum OL44.01+13.5611.51
17Jørn MyrlandNotodden OL46.00+15.5512.23
0Petter LøeNotodden OLdiskvalifisert

Kort-A

2 420 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL25.3810.35
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL25.45+0.0710.38
3Espen JohnsenHedrum OL27.58+2.2011.33
4Dagfinn TorpePorsgrunn OL28.00+2.2211.34
5Ida Vår DirdalLarvik OK29.22+3.4412.08
6Hanna JohanssonHedrum OL30.56+5.1812.46
7Ole JohanssonPorsgrunn OL31.08+5.3012.51
8Elling AakreAndebu IL31.44+6.0613.06
9Tone StoklandSandefjord OK33.35+7.5713.52
10Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK33.43+8.0513.55
11Celine Vik OlsenLarvik OK37.59+12.2115.41
12Ida Sofie HjortlandLarvik OK38.21+12.4315.50
13Marius LindvallLarvik OK39.20+13.4216.15
14Hanne VassendPorsgrunn OL39.40+14.0216.23
15Per Øystein AndersenLarvik OK40.24+14.4616.41
16Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL42.04+16.2617.22
17Henrik Kaupang LyeLarvik OK45.44+20.0618.53
18Ole Edvard HjortlandLarvik OK46.04+20.2619.02
19Bjørn Kristian TveteneLarvik OK46.58+21.2019.24
20Marthe HansenLarvik OK47.06+21.2819.27
21Lars Magne KlovningPorsgrunn OL47.51+22.1319.46
0Gunvor Aurora MasvikLarvik OKdiskvalifisert
0Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Peder Torhaug-MollerudLarvik OKbrutt

C-løype

1 850 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas BrodinPorsgrunn OL25.1913.41
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL25.25+0.0613.44
3Magnus BrodinPorsgrunn OL26.08+0.4914.07
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL43.59+18.4023.46
5Kristin JohanssonHedrum OL44.02+18.4323.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.