Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup finale
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: onsdag 4 mai 2016

D -10

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora HalvorsenFreidig20.0616.45
2Vilde Nordgård LeirenByåsen IL24.48+4.4220.40
3Agnes Vatterholm JernbergFreidig28.09+8.0323.27
Anna BellingmoOL Gaulaikke startet

D11-12

1 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig8.407.13
2Una KittilsenFreidig9.18+0.387.45
3Anna Aurora NolteFreidig11.42+3.029.45
4Marita AskeFreidig12.29+3.4910.24
5Solveig Louise NissenFreidig12.37+3.5710.30
6Lina Storler SnøfuglFreidig13.55+5.1511.35
7Tora KittilsenFreidig14.48+6.0812.20
8Juni Pape SkjærvoldFreidig17.09+8.2914.17
9Eira Ausen FossmarkFreidig21.02+12.2217.31
10Vilde Talgø-KristiansenFreidig23.11+14.3119.19
Malin Nordgård LeirenByåsen ILikke startet
Stine Gilje HagelerByåsen ILikke startet

D13-14

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg19.135.39
2Vilde Lereim StorliFreidig19.19+0.065.40
3Ane Malene KolstadFreidig23.40+4.276.57
4Maren VikenByåsen IL25.51+6.387.36
5Silje Marie NissenFreidig27.22+8.098.02
6Tuva GrøtteWing OK27.24+8.118.03
7Mari EidsmoFreidig27.52+8.398.11
8Stine AuneNidarøst OK29.50+10.378.46
9Tale Tannvik SkeiFreidig29.56+10.438.48

D15-16

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL15.364.35
2Dina ReitanFreidig15.38+0.024.35
3Hedda Hoff HagenByåsen IL19.41+4.055.47
4Synne KvammeWing OK20.26+4.506.00
5Hanne Helmine RogstadNidarøst OK30.06+14.308.51
6Thea WalsethMalvik IL32.31+16.559.33
7Mona Eggen KongsbakWing OK32.51+17.159.39

D17-20

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Hoff HagenNTNUI16.324.51
2Line SølbergOL Trollelg19.50+3.185.50
3Ella Eriksen KongsvikWing OK24.39+8.077.15
4Andrine VikenByåsen IL29.17+12.458.36
Malin SandstadFreidigikke startet
Vera MelkildFreidigikke startet
Marie Bakken SørensenFreidigikke startet

D21-

3 400 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine FjellangerNTNUI15.074.26
2Mai Elin WatsonNTNUI16.49+1.424.56
3Guro TorpeFrol IL17.37+2.305.10
4Hedvig ÅstebølNTNUI19.26+4.195.42
5Kajsa Stina SandstadNTNUI19.42+4.355.47
6Elen Katrine SkjerveFrol IL19.47+4.405.49
7Jenny PerssonByåsen IL21.02+5.556.11
8Line Hovdenak LyngNidarøst OK21.25+6.186.17
9Marit SchmidOL Trollelg23.22+8.156.52
10Marta UlvensøenNTNUI24.29+9.227.12
11Karen Oline KolstadFreidig24.37+9.307.14
12Andrea VindalWing OK24.49+9.427.17
13Eirin Svanøe-HafstadFrol IL25.13+10.067.25
14Gry GranstedtNTNUI25.55+10.487.37
15Johanne RaknerNTNUI27.24+12.178.03
16Maren Mohagen HansenNTNUI27.27+12.208.04
17Pauline Røstum BellingmoOL Gaula27.31+12.248.05
18Ane Kjerstine SandstadFrol IL28.26+13.198.21
19Sigrid BratsbergNTNUI29.49+14.428.46
20Ingunn SandbakkNTNUI32.40+17.339.36

D40

3 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig16.364.52
2Mari Angell-PetersenFreidig17.40+1.045.11
3Gøril EideByåsen IL17.44+1.085.12
4Kari UlsethFreidig19.12+2.365.38
5Tone AlmåsIL Leik23.12+6.366.49
6Mari HoffByåsen IL23.30+6.546.54
7Liv TennesWing OK24.05+7.297.05
8Gro Sandstad EidsmoFreidig26.05+9.297.40
9Kristin SølbergIL Leik34.06+17.3010.01
10Susanna BrynhildsenWing OK34.54+18.1810.15
Sigrid MelkildFreidigikke startet
Mari MoseidFreidigikke startet

D50

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mona J. MølnvikFreidig20.025.53
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL21.29+1.276.19
3Hilde ForbordMalvik IL22.22+2.206.34
4Anne-Lise BratsbergWing OK40.00+19.5811.45
Grete Berge OwrenFreidigikke startet

D60

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidun Fallan SmaavikFreidig35.0110.17

D70

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katharina Mo BergeFreidig22.536.43
2Randi HellandWing OK44.44+21.5113.09

H -10

1 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert Sæther LevinFreidig12.4310.35
2Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL14.13+1.3011.50
3Sofus H LindWing OK14.18+1.3511.55
4Hallvard HellevikFreidig14.38+1.5512.11
5Ole Ulseth SylteFreidig18.15+5.3215.12
6Jørgen Moseid UlvenFreidig18.36+5.5315.30
7Kristoffer LodgaardByåsen IL21.36+8.5318.00
8Erlend GrønliFreidig25.39+12.5621.22
9Rune HinselwoodFreidig33.42+20.5928.05
Ludvik Storler SnøfuglFreidigdiskvalifisert
Emil Eidsmo JohansenFreidigikke startet

H11-12

1 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre HellevikFreidig10.579.07
2Erling AustrheimFreidig11.46+0.499.48
2Jakob Lundgren MelandWing OK11.46+0.499.48
4Tristan HalvorsenFreidig12.47+1.5010.39
5Emil LeroyerFreidig12.56+1.5910.46
6Mads Andre AuranMalvik IL13.19+2.2211.05
7Sigurd BraathenWing OK13.49+2.5211.30
8Vegard Lereim StorliFreidig14.10+3.1311.48
9Iver Dalsaune ThunFreidig17.45+6.4814.47
10Kasper LodgaardByåsen IL19.12+8.1516.00
11Johan BjørkanByåsen IL19.18+8.2116.05

H13-14

3 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel HoltFreidig18.165.22
2Jostein RøFreidig22.28+4.126.36
3Vemund MølnvikFreidig22.29+4.136.36
4Petter Andreas LonaWing OK23.30+5.146.54
5Vegard Ulseth SylteFreidig23.39+5.236.57
6Nikolai RenolenWing OK23.47+5.316.59
7Brage AsplemFreidig28.21+10.058.20
8Håkon Høyem OlsenFreidig29.16+11.008.36
9Erlend AuneByåsen IL31.07+12.519.09
10William P WalsethMalvik IL31.11+12.559.10
11Henrik BraathenWing OK32.14+13.589.28
12Oskar TangvoldFreidig36.29+18.1310.43
13Mathias Enebak IversenFreidig44.01+25.4512.56
Gabriel CallananWing OKikke startet
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet

H15-16

3 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats EidsmoFreidig14.114.10
2Vegard KittilsenFreidig14.39+0.284.18
3Simen Spets StorhovFreidig14.45+0.344.20
4Matias NissenFreidig17.31+3.205.09
5Petter Liabakk EriksenByåsen IL17.38+3.275.11
6Trygve TegnanderWing OK22.23+8.126.35
7Lars SandstadFreidig23.38+9.276.57
8Jonas VindalWing OK25.46+11.357.34
9Kenneth KjelaasMalvik IL26.34+12.237.48
10Håkon HolstadFreidig27.21+13.108.02
10Ådne Skjæveland JøssingWing OK27.21+13.108.02
12Martin SelmerFreidig28.14+14.038.18
13Johannes LangaasNidarøst OK32.21+18.109.30
Jo Even KolstadFreidigikke startet

H17-20

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil MølnvikFreidig14.404.18
2Oscar LyngenFrol IL15.13+0.334.28
3Mathias HermstadFreidig15.55+1.154.40
4Anders HaugskottOL Trollelg16.44+2.044.55
5Jonas UnsgårdIL Leik16.56+2.164.58
6Johannes K. MidtbøWing OK18.36+3.565.28
7Aleksander SkoglundFreidig20.11+5.315.56
8Nils Ola KvamFreidig22.10+7.306.31
9Martin LøvåsNidarøst OK37.22+22.4210.59
Sivert BellingmoOL Gaulaikke startet
Olav Andreas RemmenOL Trollelgikke startet

H21-

3 400 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Østgulen DeiszNTNUI11.563.30
2Sindre JohannessenFreidig12.00+0.043.31
3Terje MaroniByåsen IL12.45+0.493.45
4Bjørn LundanesNTNUI12.50+0.543.46
5Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI13.39+1.434.00
6Jan SchmidOL Trollelg14.04+2.084.08
7Ove BaardsgaardOL Trollelg14.12+2.164.10
8Christian HohlWing OK15.24+3.284.31
9Kristoffer NeslandNTNUI16.28+4.324.50
10Sigurd StenvikByåsen IL16.30+4.344.51
11Roar SkulbørstadOL Trollelg18.01+6.055.17
12Øivind AunøienOK Fjell18.25+6.295.25
13Ola KeiseråsIL Leik18.42+6.465.30
14Arne Johannes LøkkenNTNUI18.54+6.585.33
15Eirik MarthinsenNTNUI20.06+8.105.54
16Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg22.16+10.206.32
17Mattis HoltFreidig22.20+10.246.34
18Lars Hol MoholdtWing OK23.08+11.126.48
19Tommy SchmidOL Trollelg25.53+13.577.36
20Per-Martin GrønliFlosta IL29.11+17.158.35
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILdiskvalifisert

H40

3 400 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål KittilsenFreidig15.134.28
2Petter Andreas BerghMalvik IL15.48+0.354.38
3Jon RøstumOL Gaula17.43+2.305.12
4Torgeir AuneByåsen IL17.59+2.465.17
5Arild H ClausenFreidig19.05+3.525.36
6Ingebrigt FuglemMalvik IL20.29+5.166.01
7Vegard HansenOL Trollelg21.04+5.516.11
8Eivind LonaWing OK22.34+7.216.38
9Kyrre AuranMalvik IL22.52+7.396.43
10Jens Kjetil MehammerWing OK25.32+10.197.30
11Jan HageIL Leik25.33+10.207.30
12Jon Olaf OlaussenMalvik IL25.34+10.217.31
13Øystein BraathenWing OK25.36+10.237.31
14Bernt BrynhildsenWing OK25.41+10.287.33
15Arild HeggesetFreidig25.42+10.297.33
16Are RogstadNidarøst OK26.46+11.337.52
17Stein-Erik FletenWing OK27.22+12.098.02
18Harald StorrønningByåsen IL30.14+15.018.53
19Gjermund RøFreidig31.31+16.189.16
20Marius WalsethMalvik IL33.55+18.429.58
Finn BjørgumNidarøst OKdiskvalifisert
Jon HolstadFreidigikke startet

H50

3 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig17.035.00
2Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg20.14+3.115.57
3Haakon ArnesenByåsen IL21.06+4.036.12
4Øyvind SchjelderupFreidig21.16+4.136.15
5Dag Erik HellandWing OK22.40+5.376.40
6Terje MidtbøWing OK22.48+5.456.42
7Øystein WiggenByåsen IL23.10+6.076.48
8Geir Arne LodgaardByåsen IL26.19+9.167.44
9Jon VindalWing OK28.01+10.588.14
10Geir WillumsenFreidig32.10+15.079.27
Per Erik KvamFreidigikke startet
Svein Erik BratsbergWing OKikke startet
Bernt RognesFreidigikke startet
Rolf Helge RøsandNidarøst OKikke startet

H60

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RustadFreidig27.178.01
2Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK33.59+6.429.59

H65

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn BergerByåsen IL26.447.51
2Tor GjermstadWing OK27.20+0.368.02
3Nils Olav VennevikFreidig31.54+5.109.22
4Steinar AasvangWing OK34.24+7.4010.07
Svein Endre HoveByåsen ILdiskvalifisert

H70

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torleif StephansenNidarøst OK27.588.13
2Magnus LandstadFreidig29.24+1.268.38
3Rolf KarsetSteinkjer OK31.43+3.459.19
4Roar ForbordMalvik IL42.47+14.4912.35
Thore SundsetvikOL Trollelgikke startet

H75

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif EngenNidarøst OK29.258.39
2Eigil SørliMalvik IL33.51+4.269.57
3Robert StrømWing OK34.51+5.2610.15
4Tore BrurokNidarøst OK35.13+5.4810.21
5Arne SæterhaugByåsen IL39.35+10.1011.38

Åpen kort

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik OskalHamar OK30.5125.42

H 80-

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnfinn LangelandByåsen IL39.0011.28
2Arne Kjell FoldvikNidarøst OK39.16+0.1611.32

Åpen lang

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik Hegbom 18.195.23
2Asbjørn MidtbøWing OK19.18+0.595.40
3Silje MordalIngen19.58+1.395.52
4Maj-Lisbet RønningFreidig28.13+9.548.17
5Rune StræteWing OK31.59+13.409.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.